5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Just Vital Just Night Cream, revitaliserende nachtcrème, 50 ml
5%besparen
Voucher is geactiveerd
Slechts tot 8 oktober
Voucher is geactiveerdSlechts tot 8 oktober
Korting verleend door Fine-experience
Korting verleend door Fine-experience
€ 59,00
Prijs zonder voucher: € 59,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 56,05-5%
€ 1.180,00 / 1l
Plus € 6,00 verzendkosten
Gratis retour – 30 dagen
Onze bestedeals
Nachtcrèmes & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Elizabeth Arden Eight Hour nachtcrème (50 ml)€ 550,80/1l
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Stressbalance 5 Secrets Nachtcrème, 50 ml€ 999,60/1l
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Eucerin Anti-Pigment Nachtcrème, 50 ml. Crème€ 41.820,00/1l
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Nachtcrème tegen rimpels, Hyal-Urea, 50 ml€ 795,60/1l
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders

Laverea Firming night cream bio E-I (50 ml)
€ 367,20/1kg
€ 18,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Neutrogena Retinol boost night creme (50 ml)
€ 343,00/1l
€ 22,05
-22%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Apivita Night Cream met koninginnengelei, 50 ml
€ 1.071,20/1l
€ 58,11
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 53,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Cetaphil Rich Hydrating Night Cream (48 gr)
€ 291,87/1l
€ 14,38
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Revitaliserende Supreme+ Night Power Bounce Crème, gezichtscrème, 30 ml
€ 2.118,33/1l
€ 63,55
Verkoper: ParfumGroup

Derma Eco Night Cream (50 ml)
€ 85,00/1kg
€ 8,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Biotrade Melabel Verhelderende nachtcrème tegen pigmentvlekken, 50 ml
€ 628,00/1l
€ 31,40
Verkoper: Emerosa

ISDIN Eryfotona Night, nachtserum, 50 ml. Crème
€ 376,53/1kg
€ 28,24
Verkoper: AbisZ-Markt

Dado Sens Regeneration E Night Cream (50 ml)
€ 910,80/1l
€ 45,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
€ 2.286,20/1l
€ 114,31
Gratis bezorging
Verkoper: KoopjesDrogisterij

ANNEMARIE BÖRLIND Rosentau Nourishing Night Cream (50 ml)
€ 632,40/1l
€ 34,23
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders

Revitalift nachtverzorging (Night Filler Cream), 50 ml
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Bright Me Up Regenererende Nachtcrème, 50 ml
€ 376,00/1l
€ 18,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

L'Oréal Paris Revitalift Nachtcrème, 50 ml
€ 256,83/1kg
€ 15,41
Verkoper: NutraBestBG

Intensieve nachtcrème tegen rimpels Balea Vital, 50 ml.
€ 399,00/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah

Nurana Voedende Nachtcrème, 50 ml
€ 378,80/1l
€ 18,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Deze anti-aging nachtcrème, verrijkt met edelweiss-extract, alpenroos bloemenwater en alpenroos bladeren-extract, lavendel-extract en waardevolle verzorgende oliën, versterkt de reparatiemechanismen van uw huid voor een gladde, stevige huid.
Regeneert uw huid tijdens de nacht. Voor een ervaren, jeugdig uitziende huid. Vermindert fijne lijntjes en rimpels dankzij het "smart-botox effect". Verhoogt de elasticiteit van de huid. De Vital Just Night Cream regenereert uw huid tijdens de nacht en verzorgt deze met waardevolle, plantaardige ingrediënten en intensieve hydratatie. Zo wordt u de volgende ochtend wakker met een ontspannen, frisse teint!
Het JUST-exclusieve Deep Action Complex transporteert de plantaardige werkstoffen diep in de huid voor een optimaal verzorgend resultaat: Extracten van alpenroos bladeren beschermen de huid tegen oxidatieve stress en de daarmee samenhangende celbeschadiging. Hierdoor wordt de door huidveroudering veroorzaakte afbraak van collageen verminderd en de elasticiteit van de huid verbeterd. Het lavendel-extract werkt vergelijkbaar met "smart-botox" doordat het de minieme spiercontracties van de huid vermindert, waardoor de epidermis ontspant. Fijne lijntjes worden verminderd en tegelijkertijd wordt de vorming van diepere rimpels tegengegaan. Bovendien bevordert het extract de dichtheid van uw huid. Vitamine C, een krachtig antioxidant en anti-aging actieve stof, stimuleert de collageenproductie en zorgt voor een gelijkmatige huidtoon.
De alpenroos heeft bijzondere eigenschappen als het gaat om het vasthouden van vocht en het beschermen tegen droogte en koude. Dankzij deze positieve eigenschappen verzorgt het unieke alpenroos bloemenwater uw huid met een extra dosis vocht. Deze plantaardige werkstoffencombinatie wordt perfect aangevuld met het edelweiss-extract, afkomstig uit Wallis. Het anti-vervuilings effect vertraagt het proces van vroegtijdige huidveroudering, vermindert lijntjes en rimpels en voorkomt huidverslapping.
De moderne textuur met bloemig-fruitige geur trekt snel in. De nachtcrème is geschikt voor alle huidtypen met tekenen van huidveroudering. In combinatie met de Vital Just Day Cream wordt uw huid gladder, steviger en strakker. Voor een nog intensievere verzorging raden we aan om tegelijkertijd het Vital Just Serum te gebruiken.
Het potje bestaat uit ongeveer 74% gerecycled plastic.
De effectiviteit van de Vital Just Day Cream is samen met de Vital Just Night Cream getest en bevestigd in een klinische studie.*
Ingrediënten: Edelweiss-extract, alpenroos bloemenwater, alpenroos bladeren-extract, lavendel-extract, vitamine C, lecithine (fosfolipide), glycerine, amandelolie, sheaboter, panthenol, zonnebloemolie, jojoba-olie, vitamine E.
De vermelde ingrediënten komen overeen met de huidige productiestatus. Aangezien we onze formulering aanpassen aan nieuwe wetenschappelijke inzichten en voldoen aan de geldende voorschriften, geldt altijd de ingrediëntenlijst die op de verpakking is vermeld
- Model
- Vital Just Night Cream
- Gewicht
- 100 g
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Edelweiß-extract, bloemenwater van Alpenroos, extract van Alpenroosbladeren, extract van schoplavendel, vitamine C, lecithine (fosfolipide), glycerine, amandelolie, sheaboter, panthenol, zonnebloemolie, jojoba-olie, vitamine E
- Fabrikant
- Just
- Verpakkingsinhoud
- 1
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 3830084051189
- Model
- Vital Just Night Cream
- Gewicht
- 100 g
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Edelweiß-extract, bloemenwater van Alpenroos, extract van Alpenroosbladeren, extract van schoplavendel, vitamine C, lecithine (fosfolipide), glycerine, amandelolie, sheaboter, panthenol, zonnebloemolie, jojoba-olie, vitamine E
- Fabrikant
- Just
- Verpakkingsinhoud
- 1
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 3830084051189
Gaat ook goed samen met

La Mer, de revitaliserende nachtcrème
€ 4.920,83/1l
€ 295,25
Verkoper: ParfumGroup

Estée Lauder Advanced Night Repair, Over nacht behandeling, Crème, Voor vrouwen, Geschikt voor de gevoelige huid, Geschikt voor alle huidtypes, Voor het gezicht, Verzorgend, Hydraterend, Verfijnend, 65 ml
€ 1.151,38/1l
€ 74,84
Verkoper: PerfumTraders

Guerlain Abeille Royale Honey Treatment Nachtcrème, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, revitaliserend, verstevigend, volumineerd, 50 ml
€ 2.520,20/1l
€ 126,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Anti-rimpel nachtcrème Juvenance Epigen Juvena (50 ml)
€ 1.020,00/1l
€ 85,15
-40%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders

Clarins Extra-Firming, Nachtcrème, voor vrouwen, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, voor het gezicht, anti-rimpel, revitaliserend, verstevigend, volumineerd, regenererend, geschikt voor vrouwen vanaf 45 jaar
€ 1.463,80/1l
€ 73,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Anti-aging nachtcrème Elizabeth Arden Prevage, 50 ml
€ 1.530,00/1l
€ 91,80
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders

Eucerin Anti-Pigment Nachtcrème, 50 ml. Crème
€ 41.820,00/1l
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders

Thalgo Source Marine Revitaliserende Nachtcrème, 50 ml
€ 1.096,40/1l
€ 54,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Collistar K24804, nachtcrème, voor vrouwen, geschikt voor de gevoelige huid, voor alle huidtypes, voor gezicht, hals en nek, anti-aging, regenererend, herstellend, verzachtend, kalmerend, 50 ml
€ 832,00/1l
€ 41,60
Verkoper: PerfumTraders

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Anti-veroudering, Nachtcrème, voor het gezicht, 50 ml
€ 897,60/1l
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders

Nachtcrème Re-plasty Age Recovery van Helena Rubinstein (50 ml)
€ 4.980,00/1l
€ 360,49
-€ 111,49Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 249,00
Verkoper: Fragranzia

Lancaster Golden Lift Night, gezichtscrème, 50 ml, verstevigende nachtcrème, anti-aging, regenererend
€ 1.734,00/1l
€ 86,70
Verkoper: PerfumTraders

MARY KAY Nachtcrème, extra verzachtende formule, 60 g
€ 510,50/1kg
€ 30,63
Verkoper: lithuaniashop

Regenererende crème Jeanne Piaubert Divinskin (50 ml)
€ 1.105,00/1l
€ 55,25
Verkoper: PerfumTraders

ISDIN ISDINCEUTICS A.G.E. Reverse Night, Nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Gezicht, Herstellend, Verzachtend, 50 g
€ 1.825,00/1l
€ 91,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nachtcrème Vichy Liftactive Specialist Anti-Aging, verstevigend en stimulerend voor de collageenproductie (50 ml)
€ 1,07/1kg
€ 53,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Biofresh - Nacht creme 50 ml Regina Roses
€ 130,00/1l
€ 6,50
Verkoper: RosesOils

Anti-aging crème Regenerist van Olay (50 ml)
€ 569,60/1l
€ 28,48
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 160 ml
€ 18,56/1l
€ 2,97
Verkoper: Glamperfeu

Nachtcrème Mineral 89 (hydraterende nachtcrème), 50 ml
€ 543,80/1l
€ 27,19
Verkoper: Glamperfeu

L'Oréal Age Perfect Anti-rimpel Voedende Nachtcrème 70+ 50ml
€ 36,71/1kg
€ 7,71
Verkoper: NutraBestBG

Weleda 6821CH, Nachtcrème, voor dames, gezicht, anti-pigmentatie, hydraterend, voedend, kalmerend, versterkend, 40 ml, in een glazen verpakking
€ 637,50/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders

Ryor Co-enzym Q10 nachtcrème, 50 ml
€ 233,20/1l
€ 11,66
Verkoper: NutraBestBG

Nivea nachtcreme cellular luminous anti-spot 50ML
€ 910,00/1l
€ 45,50
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

AVENE DERMABSOLU Intensieve Lifting Nachtcrème voor het gezicht, 40 ml
€ 1.367,75/1l
€ 54,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Argan Oil gezichtsserum voor vrouwen 50 - Xpel
€ 350,20/1l
€ 17,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Biofresh - Nacht creme roos 50 ml Rose of Bulgaria
€ 119,00/1l
€ 5,95
Verkoper: RosesOils

MARBERT Lifting Booster Verstevigende Nachtcrème, Nachtcrème, Unisex, Geschikt voor alle huidtypes, voor decolleté, gezicht, hals/nek, anti-aging, anti-rimpels, elasticiteit, verstevigend, liftend, hydraterend, verzachtend, 50 ml
€ 632,40/1l
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 20 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

La Mer, de revitaliserende nachtcrème
€ 550,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.502,10/1l

Elizabeth Arden Eight Hour nachtcrème (50 ml)



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l

Helena Rubinstein Prodigy Cellglow Nachtcrème, 50 ml
€ 247,93
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.958,60/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Lightweight, voor dames, 50 ml, crème, voor droge huid, zeer droge huid, hydraterend, verzachtend, egaliserend, met pompje



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 156,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.121,20/1l

Lancaster Golden Lift Night, gezichtscrème, 50 ml, verstevigende nachtcrème, anti-aging, regenererend



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 86,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.734,00/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Over nacht behandeling, Crème, Voor vrouwen, Geschikt voor de gevoelige huid, Geschikt voor alle huidtypes, Voor het gezicht, Verzorgend, Hydraterend, Verfijnend, 65 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(13)Aantal beoordelingen: 13
€ 74,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.151,38/1l

Darphin Prédermine Sculpting Night Cream, Nachtcrème, Vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Gezicht, Hals, Anti-aging, Anti-rimpel, Versterkt de elasticiteit, Verstevigend, Lifting, Hydraterend, Verjongend, 50 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 102,96
-€ 13,20Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l

Anti-aging nachtcrème Elizabeth Arden Prevage, 50 ml
€ 91,80
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.530,00/1l

Ahava Beauty Anti-Aging Lifting Nachtcrème 50 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 80,98
-35%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 51,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.038,80/1l

NUXE Nuxuriance Gold, nachtcrème, voor vrouwen, huidveroudering, droge huid, gezicht, anti-aging, voedend, revitaliserend, 50 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l

Hydraterende en revitaliserende nachtmaskercreme, veganistisch, Nature Night Spa, Declaré (50 ml)



4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(7)Aantal beoordelingen: 7
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 938,40/1l

Set, Payot, Lisse, Natuurlijke ingrediënten, Anti-veroudering, Dag- en nachtcrème, Ampullenbehandeling serum, Voor het gezicht, Voor vrouwen, 20 stuks, 20 ml
€ 38,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 969,50/1kg

Payot, Roselift, Verzorging, Nachtcrème, Voor het gezicht, 50 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 54,77
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 913,60/1l

Anti-rimpel nachtcrème Juvenance Epigen Juvena (50 ml)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 85,15
-40%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.020,00/1l

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Anti-veroudering, Nachtcrème, voor het gezicht, 50 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(7)Aantal beoordelingen: 7
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 897,60/1l

Lancaster 365 Skin Repair Jeugdherstellende Nachtcrème
€ 59,16
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.103,80/1l

Regenererende crème Jeanne Piaubert Divinskin (50 ml)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 55,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.105,00/1l

ANNEMARIE BÖRLIND System absolute nacht creme light (50 ml)
€ 54,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.097,80/1l

Origins Plantscription Jeugdvernieuwende Nachtcrème 50 ml
€ 82,21
-35%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,80/1l

Stressbalance 5 Secrets Nachtcrème, 50 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l