Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml

€ 16,99

€ 339,80 / 1l

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
€ 989,40/1l
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
€ 1.033,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
€ 398,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 19,90
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream (110 ml)
Medicube Collagen Jelly Cream (110 ml)
€ 199,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
€ 605,00/1l
€ 30,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Cream, 75 ml - Hydraterende gezichtscrème
SKIN1004 Madagascar Centella Cream, 75 ml - Hydraterende gezichtscrème
€ 253,20/1l
€ 19,95
-4%
€ 18,99
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vochtigheidscreme tegen pigmentvlekken, met Niacinamide, 400 ml
Vochtigheidscreme tegen pigmentvlekken, met Niacinamide, 400 ml
€ 62,07/1l
€ 24,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Missha Hydraterende essence met hyaluronzuur, 200 ml
Missha Hydraterende essence met hyaluronzuur, 200 ml
€ 135,80/1kg
€ 33,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anua Centella Crème voor pigmentvlekken, 30 ml
Anua Centella Crème voor pigmentvlekken, 30 ml
€ 748,67/1l
€ 22,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Kalmerende Crème, 75 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Kalmerende Crème, 75 ml
€ 220,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,40
-10%
€ 16,56
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Murad Verhelderende Watergel - Tube
Murad Verhelderende Watergel - Tube
€ 902,67/1l
€ 59,28
-8%
€ 54,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COSRX Hydraterende crème met ceramidebescherming, 80 ml
COSRX Hydraterende crème met ceramidebescherming, 80 ml
€ 297,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GlamFox Hyaluronzuur- en Vitamineserum, 50 ml
GlamFox Hyaluronzuur- en Vitamineserum, 50 ml
€ 364,40/1l
€ 18,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml - Hydraterende crème met placenta
Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml - Hydraterende crème met placenta
€ 777,00/1l
€ 38,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Oogkrenaalverminderingserum, 50 Ml.
Bielenda Oogkrenaalverminderingserum, 50 Ml.
€ 488,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Juvena Miracle Moisture Cream, 75 ml
Juvena Miracle Moisture Cream, 75 ml
€ 1.069,87/1l
€ 80,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revitalift revitaliserende gezichtsserum (Serum), 30 ml
Revitalift revitaliserende gezichtsserum (Serum), 30 ml
€ 722,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Genabelle PDRN Herstellende Crème
Genabelle PDRN Herstellende Crème
€ 371,43/1l
€ 26,00
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Medicube Collagen Jelly Cream is een innovatieve crème met een lichte, gelachtige textuur die de huid intensief hydrateert en de elasticiteit verbetert. Het bevat een collageencomplex (collageen, gehydrolyseerd collageen, zoutcollageen), plantaardige extracten en antioxidanten die de regeneratie van de huid bevorderen en de tekenen van veroudering verminderen. Voordelen voor de huid: * Intense hydratatie: dankzij de aanwezigheid van trehalose en hyaluronzuur is de huid glad en soepel. * Verbetering van elasticiteit: collageen en elastine dragen bij aan de regeneratie en versterking van de huid. * Verheldering en egalisatie van de huid: niacinamide heeft een verhelderend effect en vermindert pigmentvlekken. * Bescherming tegen vrije radicalen: plantaardige extracten (broccoli, groene thee, blauwe bessen) helpen de tekenen van veroudering te bestrijden. * Verbetering van de beschermende huidbarrière: squalaan en vitamine E versterken de huid en beschermen tegen vochtverlies. Gebruik: Breng na het reinigen van de huid een geschikte hoeveelheid crème aan en masseer zachtjes totdat het volledig is opgenomen. Gebruik 's ochtends en 's avonds als laatste stap in uw huidverzorgingsroutine. Geschikt voor droge, gedehydrateerde en vermoeide huid.

Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua, Propyleenglycol, Diproyleenglycol, Butyleenglycol, Methylpropaandiol, Diëthoxyethylesuccinaat, Ethoxydiglycol, Ammoniumacryloyldimethyltauraat/Beheneth-25 Methacrylaat Crosspolymeer, Niacinamide, Trehalose, 1,2-Hexanediol, Carbomeer, Polyglyceryl-10 Isostearaat, Tromethamine, Chlorella Vulgaris Extract, Glucose, Polyglyceryl-10 Oleaat, Ethylhexylglycerin, Fructooligosachariden, Fructose, Xanthaangom, Adenosine, Parfum, Natriumfytate, Cyanocobalamine, Collageen, Gehydrolyseerd Collageen, Cynanchum Atratum Extract, Althaea Rosea Bloemextract, Tocopherol, Pullulan, Glycerin, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Oplosbaar Collageen, Squalane, Oplosbaar Proteoglycaan, Allium Sativum (Knoflook) Bulbe Extract, Avena Sativa (Haver) Kern Extract, Bertholletia Excelsa Zaad Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Camellia Sinensis Zaad Extract, Gehydrolyseerd Elastine, Zalmforel Ei Extract, Solanum Lycopersicum (Tomaten) Vrucht Extract, Spinacia Oleracea (Spinazie) Blad Extract, Vaccinium Angustifolium (Blauwe Bes) Vrucht Extract, Wijn Extract, Natrium DNA
Fabrikant
medicube
Doelgroepen
Unisex
EAN
8800256119004
MPN (Manufacturer Part Number)
415601

Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua, Propyleenglycol, Diproyleenglycol, Butyleenglycol, Methylpropaandiol, Diëthoxyethylesuccinaat, Ethoxydiglycol, Ammoniumacryloyldimethyltauraat/Beheneth-25 Methacrylaat Crosspolymeer, Niacinamide, Trehalose, 1,2-Hexanediol, Carbomeer, Polyglyceryl-10 Isostearaat, Tromethamine, Chlorella Vulgaris Extract, Glucose, Polyglyceryl-10 Oleaat, Ethylhexylglycerin, Fructooligosachariden, Fructose, Xanthaangom, Adenosine, Parfum, Natriumfytate, Cyanocobalamine, Collageen, Gehydrolyseerd Collageen, Cynanchum Atratum Extract, Althaea Rosea Bloemextract, Tocopherol, Pullulan, Glycerin, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Oplosbaar Collageen, Squalane, Oplosbaar Proteoglycaan, Allium Sativum (Knoflook) Bulbe Extract, Avena Sativa (Haver) Kern Extract, Bertholletia Excelsa Zaad Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Camellia Sinensis Zaad Extract, Gehydrolyseerd Elastine, Zalmforel Ei Extract, Solanum Lycopersicum (Tomaten) Vrucht Extract, Spinacia Oleracea (Spinazie) Blad Extract, Vaccinium Angustifolium (Blauwe Bes) Vrucht Extract, Wijn Extract, Natrium DNA
Fabrikant
medicube
Doelgroepen
Unisex
EAN
8800256119004
MPN (Manufacturer Part Number)
415601
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
€ 398,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 19,90
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Kalmerende en hydraterende pads voor de huid, geschikt voor gevoelige en problematische huid. Exosome Cica (Kalmerende Pad), 100 stuks
Kalmerende en hydraterende pads voor de huid, geschikt voor gevoelige en problematische huid. Exosome Cica (Kalmerende Pad), 100 stuks
€ 36,16
-21%
€ 28,55
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 238,36/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
€ 508,91/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum, 100 ml
Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum, 100 ml
€ 299,90/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Cica Kalmerende Toner, 250 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Medicube PDRN Pink Cica Kalmerende Toner, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,75
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 171,98
-€ 6,99
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Medicube PDRN Pink Peptide Eye Serum – oční sérum s peptidy – 30 ml – obrázek 4
Medicube - PDRN Pink Peptide Oogcrème – Peptiden oogcrème met PDRN – 30ml
€ 867,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Medicube AGE-R PDRN Booster Gel 300 ml – Regenererend gezichtsmasker met PDRN en peptiden
Medicube AGE-R PDRN Booster Gel 300 ml – Regenererend gezichtsmasker met PDRN en peptiden
€ 70,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,00
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream (110 ml)
Medicube Collagen Jelly Cream (110 ml)
€ 199,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
€ 605,00/1l
€ 30,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Triple Collagen Serum 4.0, 55 ml
Medicube Triple Collagen Serum 4.0, 55 ml
€ 296,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,30
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 300,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hoekbank Andrea in L-vorm met verstelbare hoofdsteunen, slaapfunctie, bedlade. Afmetingen: 267 cm. Levering tot in de woning. Geschikt voor een woonkamer aan de rechterkant (kleur: beige Vena 07)
Hoekbank Andrea in L-vorm met verstelbare hoofdsteunen, slaapfunctie, bedlade. Afmetingen: 267 cm. Levering tot in de woning. Geschikt voor een woonkamer aan de rechterkant (kleur: beige Vena 07)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.239,00
Gratis bezorging
Verkoper: margarethadas24
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Medicube, PDRN Pink Glutathion, zalm PDRN, gezichtscrème, 50 ml
Medicube, PDRN Pink Glutathion, zalm PDRN, gezichtscrème, 50 ml
€ 538,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,94
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Deep Vita C Pads, 70 stuks.
Medicube Deep Vita C Pads, 70 stuks.
€ 92,24/1kg
€ 27,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Roze Collageen Jelly Gel Masker
Medicube Salmon DNA PDRN Roze Collageen Jelly Gel Masker
€ 64,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,46
-16%
€ 12,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Tonic Anua
Tonic Anua
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,44
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 15 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Crème
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l