Amerikaanse soep, 305 gram

€ 3,30

€ 3,14-4%

€ 9,10 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Overige sauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fanex, Mexicaanse soep, 1000 gram
Fanex, Mexicaanse soep, 1000 gram
€ 6,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,24
-4%
€ 6,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hongaarse saladesaus Prymat, 9 gram
Hongaarse saladesaus Prymat, 9 gram
€ 45,00/1kg
€ 0,47
-4%
€ 0,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Tomatensaus, 33 gram
Winiary Tomatensaus, 33 gram
€ 26,25/1kg
€ 1,10
-4%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caber Groene Saus, 280 gram
Caber Groene Saus, 280 gram
€ 9,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,78
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Kamis Mosterd, delicatessaus, 290 gram
Kamis Mosterd, delicatessaus, 290 gram
€ 10,83/1kg
€ 3,31
-5%
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary, paddenstoelenroomsaus, 30 gram
Winiary, paddenstoelenroomsaus, 30 gram
€ 35,00/1kg
€ 1,10
-4%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Bolognese Saus, 500 gram
Łowicz Bolognese Saus, 500 gram
€ 5,22/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Develey knoflooksaus, 410 gram
Develey knoflooksaus, 410 gram
€ 6,80/1kg
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sesamdip 300g ROLESKI
Sesamdip 300g ROLESKI
€ 9,43/1l
€ 2,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Remouladesaus, 250 ml
Winiary Remouladesaus, 250 ml
€ 12,20/1l
€ 3,21
-4%
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Paprikacrème, 135 gram
Paprikacrème, 135 gram
€ 51,48/1l
€ 6,95
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Barilla Tomaatensaus Basilico, 400 gram
Barilla Tomaatensaus Basilico, 400 gram
€ 9,09/1kg
€ 6,05
-3%
€ 5,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wildzwijnragout, 180 gram
Wildzwijnragout, 180 gram
€ 45,67/1l
€ 8,22
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Pudliszki Zoetzure saus, 480 gram
Pudliszki Zoetzure saus, 480 gram
€ 7,06/1l
€ 3,57
-5%
€ 3,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TOPSELLER Tomatensaus, 680 g
TOPSELLER Tomatensaus, 680 g
€ 2,60/1kg
€ 2,70
-4%
€ 2,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chrzan Krakus, geraspte mosterdwortel, 180 gram
Chrzan Krakus, geraspte mosterdwortel, 180 gram
€ 5,22/1kg
€ 1,73
-3%
€ 1,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wikinga Mosterd 175g ROLESKI
Wikinga Mosterd 175g ROLESKI
€ 5,86/1kg
€ 1,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kopersalade dressing Prymat, 9 gram
Kopersalade dressing Prymat, 9 gram
€ 47,00/1kg
€ 0,49
-4%
€ 0,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Mexicaanse tomatensaus, 500 gram
Łowicz Mexicaanse tomatensaus, 500 gram
€ 5,10/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Visssaus 300 ml - Inktvis
Visssaus 300 ml - Inktvis
€ 19,23/1l
€ 6,07
-4%
€ 5,77
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de karakteristieke smaak van de Amerikaanse saus, 305g, speciaal samengesteld voor liefhebbers van fastfood. Deze pittige mayonaisesaus is gemaakt op basis van koolzaadolie (42%) en eigeel, wat zorgt voor een gladde, romige textuur. De unieke smaak ontstaat door de combinatie van pittige mosterd, tomatenconcentraat, paprika en uien – zowel vers als geroosterd. De toevoeging van chili en natuurlijke uienaroma versterkt het pittige karakter van de saus. Vanwege de aanwezige eieren en mosterd is dit product niet geschikt voor mensen met een daarvan afgeleide allergie. De Amerikaanse saus bevat 4,4% uien en 2% geroosterde uien, die niet alleen een intense smaak geven, maar ook natuurlijke antioxidanten leveren. Met 0,8% chili stimuleert de saus de stofwisseling en bevordert de spijsvertering, terwijl de mosterd een lichtzure, verfrissende toets toevoegt. Koolzaadolie is een bron van onverzadigde vetzuren, en citroensap helpt om de versheid van het product te behouden. De harmonieuze combinatie van al deze ingrediënten creëert een zoet-pikante smaak, geïnspireerd door de klassieke Amerikaanse keuken. Deze veelzijdige saus is uitstekend geschikt voor burgers, hotdogs en sandwiches, past perfect bij friet, nuggets en ovenschotels, en is eveneens de ideale aanvulling voor tortilla's, wraps en taco's. Gebruik hem ook als dip voor groenten en snacks, of als smaakmaker voor gegrild vlees en worstjes. Geef uw gerechten een Amerikaanse touch – kies voor de Amerikaanse saus en geniet van de streetfood-ervaring in uw eigen huis! Voedingswaarden per 100 g: Energie 1768 kJ / 429 kcal, Vet 43 g (waarvan verzadigde vetzuren 3,3 g), Koolhydraten 8,6 g (waarvan suikers 5,9 g), Eiwit 1,3 g, Zout 1,6 g. De verpakking bevat 305 g van deze heerlijke Amerikaanse saus. Ingrediënten: Koolzaadolie (42%), water, mosterd (water, witte wijnazijn, mosterdzaad, suiker, zout, kruiden, natuurlijke aroma's), witte wijnazijn, uien (4,4%), suiker, kippeneigeel, tomatenconcentraat, rode paprika, geroosterde uien (2%), zetmeel, zout, gemalen chili (0,8%), geconcentreerd citroensap, natuurlijk uienaroma, antioxidant: dinatriumcalcium-EDTA. n: n bij kamertemperatuur. Na opening in de koelkast n. Niet invriezen.
Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Lijst van ingrediënten in de beschrijving
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
345 g
Levensmiddelenbedrijven
Unilever
Verkoopbenaming
Amerikaanse soep
Fabrikant
Roleski
EAN
5901044036107

Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Lijst van ingrediënten in de beschrijving
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
345 g
Levensmiddelenbedrijven
Unilever
Verkoopbenaming
Amerikaanse soep
Fabrikant
Roleski
EAN
5901044036107
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lotus 75696 Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
Lotus 75696 Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
€ 30,67/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 100
100
€ 17,83/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,83
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Worcestersaus 1 liter - Zeisner
Worcestersaus 1 liter - Zeisner
€ 7,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,73
-47%
€ 7,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos Ostry Trinidad Scorpion, 340g, merk ROLESKI
Sos Ostry Trinidad Scorpion, 340g, merk ROLESKI
€ 8,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amerikaanse pittige saus met ui, merk Fan. Netto gewicht: 950 gram
Amerikaanse pittige saus met ui, merk Fan. Netto gewicht: 950 gram
€ 7,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silphium Garum XXIII, een heruitgave van een oude Romeinse saus, gecombineerd met Mexicaanse chilipepers en Pasilla Flor, 280 ml
Silphium Garum XXIII, een heruitgave van een oude Romeinse saus, gecombineerd met Mexicaanse chilipepers en Pasilla Flor, 280 ml
€ 67,82/1l
€ 18,99
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Knorr® 365803005 Knorr® Tomatensauce 1 St.
Knorr® 365803005 Knorr® Tomatensauce 1 St.
€ 21,92/1kg
€ 21,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MONIN® 144880 MONIN®  La Sauce de Salziger Karamell Dessertsauce, 0,5 l
MONIN® 144880 MONIN® La Sauce de Salziger Karamell Dessertsauce, 0,5 l
€ 20,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi Jäger saus, ideaal voor schnitzel, braadstukken en steaks. 200g, 3-pack
Maggi Jäger saus, ideaal voor schnitzel, braadstukken en steaks. 200g, 3-pack
€ 101,97/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 61,18
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Gevogeltepaté 480 g, merk: Rolnik
Gevogeltepaté 480 g, merk: Rolnik
€ 4,00/1kg
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cape Herb & Spice Griekse citroen-kruidenrub 100g
Cape Herb & Spice Griekse citroen-kruidenrub 100g
€ 80,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,08
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Visssaus 300 ml - Inktvis
Visssaus 300 ml - Inktvis
€ 19,23/1l
€ 6,07
-4%
€ 5,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beyorganik biologische tahini, 300 gram, gemaakt van 100% biologische sesam
Beyorganik biologische tahini, 300 gram, gemaakt van 100% biologische sesam
€ 43,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Firma Roleski, Franse Mosterd, 175 gram
Firma Roleski, Franse Mosterd, 175 gram
€ 9,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ALLNUTRITION Zoete Saus 500ml, Chocolade, suikerarme saus
ALLNUTRITION Zoete Saus 500ml, Chocolade, suikerarme saus
€ 20,00/1l
€ 10,00
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - ZERO DRESSING Caesar, 320 ml
GymBeam - ZERO DRESSING Caesar, 320 ml
€ 64,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
SOS SOJOWY TAMARI MOCNY BEZGLUTENOWY BIO 145 ml - LIMA
Tamari - sterk, 145 ml
€ 27,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sardines in tomatensaus, merk Safi, 0,125 kg
Sardines in tomatensaus, merk Safi, 0,125 kg
€ 17,36/1kg
€ 2,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti pastasaus met Parmigiano Reggiano, 400g
Mutti pastasaus met Parmigiano Reggiano, 400g
€ 33,67/1kg
€ 18,99
-29%
€ 13,47
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SCHWARTAU 33080 CoffeeShopTopping Caramel250ml
SCHWARTAU 33080 CoffeeShopTopping Caramel250ml
€ 54,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caber Groene Saus, 280 gram
Caber Groene Saus, 280 gram
€ 9,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,78
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Fanex | Chili-kaassaus - 950g - Pittige kaas - Dip voor snacks - Romige dip
Fanex | Chili-kaassaus - 950g - Pittige kaas - Dip voor snacks - Romige dip
€ 9,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,14
-5%
€ 8,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Firma Roleski Sos Tatarski 205 G
Firma Roleski Sos Tatarski 205 G
€ 10,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MONIN® 144890 MONIN®  La Sauce de Dunkle Schokolade Dessertsauce, 0,5 l
MONIN® 144890 MONIN® La Sauce de Dunkle Schokolade Dessertsauce, 0,5 l
€ 28,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fanex knoflooksaus, dikke, romige variant, 400 gram
Fanex knoflooksaus, dikke, romige variant, 400 gram
€ 7,82/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,29
-4%
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex kazen, diverse soorten, 950g
Fanex kazen, diverse soorten, 950g
€ 11,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,93
-5%
€ 12,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GymBeam ZERO SIROOP Chocolade – zonder suiker, topping, siroop, zonder vet, ideaal om gerechten en desserts te verfijnen, glutenvrij, lactosevrij, vegetarisch en veganistisch
GymBeam ZERO SIROOP Chocolade – zonder suiker, topping, siroop, zonder vet, ideaal om gerechten en desserts te verfijnen, glutenvrij, lactosevrij, vegetarisch en veganistisch
€ 67,72/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - ZERO SAUCE Barbecue saus, 320 ml
GymBeam - ZERO SAUCE Barbecue saus, 320 ml
€ 67,50/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dose Maggi - Saus voor braadgerechten - 3 liter
Dose Maggi - Saus voor braadgerechten - 3 liter
€ 58,48/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,45
Verkoper: AllYouNeed

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.