Dia Kapky - ondersteunt een evenwichtige bloedsuikerspiegel (30 ml)

€ 37,60

€ 37.600,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 14 – wo 21 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Diapril – Ondersteuning voor de bloedsuikerspiegel en het algehele welzijn, 30 capsules
Diapril – Ondersteuning voor de bloedsuikerspiegel en het algehele welzijn, 30 capsules
€ 1.727,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Draslík, calcium + fosfor Skoczylas
Draslík, calcium + fosfor Skoczylas
€ 23.420,00/1l
€ 23,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ashwagandha liposomen - 200 ml
Ashwagandha liposomen - 200 ml
€ 58,75/1l
€ 11,75
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van FLORADIX DARMBESCHERMING. Voor de spijsvertering en het spijsverteringsstelsel. 250 ml
FLORADIX DARMBESCHERMING. Voor de spijsvertering en het spijsverteringsstelsel. 250 ml
€ 57,20/1l
€ 14,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Moringa capsules - Antioxidanten, ondersteunt het immuunsysteem - 500mg, 60 capsules
Moringa capsules - Antioxidanten, ondersteunt het immuunsysteem - 500mg, 60 capsules
€ 274,31/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Dia Quilin – Ondersteunt een normale bloedsuikerspiegel en een gezonde stofwisseling – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
Dia Quilin – Ondersteunt een normale bloedsuikerspiegel en een gezonde stofwisseling – 30 capsules
€ 2.533,33/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Sovita paardenbalsem, verkoelend
Sovita paardenbalsem, verkoelend
€ 9,68/1l
€ 4,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GlucoFit / Regulering van de bloedsuikerspiegel / Ondersteuning van het metabolisme
GlucoFit / Regulering van de bloedsuikerspiegel / Ondersteuning van het metabolisme
€ 34.000,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 38,60
-11%
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van ABTEI Magnesium Calcium+D+K, 42 tabletten
ABTEI Magnesium Calcium+D+K, 42 tabletten
€ 5,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kruidenolie - Voor een gezonde darmflora - 50 ml
Kruidenolie - Voor een gezonde darmflora - 50 ml
€ 143,20/1l
€ 7,16
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Darmflora probiotica FORTE EM24, 500 ml
Darmflora probiotica FORTE EM24, 500 ml
€ 52,44/1l
€ 26,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamine B-complex - Tonikum, 250 ml
Vitamine B-complex - Tonikum, 250 ml
€ 39,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sovita Zinkzalf
Sovita Zinkzalf
€ 86,10/1l
€ 8,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Plantensap - Brandnetel 200ml | SCHOENENBERGER
Plantensap - Brandnetel 200ml | SCHOENENBERGER
€ 59,50/1l
€ 12,20
-2%
€ 11,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bioherba | Tinktuur van Duivelsklauw
Bioherba | Tinktuur van Duivelsklauw
€ 126,80/1l
€ 6,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van YaoMedica Reishi, 50 ml, MYCOMEDICA
YaoMedica Reishi, 50 ml, MYCOMEDICA
€ 5.916,00/1kg
€ 29,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kruidenolie - Echinacea immuunversterker - 50 ml
Kruidenolie - Echinacea immuunversterker - 50 ml
€ 143,20/1l
€ 7,16
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Intercell Pharma Dietary supplements Bactoflor, BI5318
Intercell Pharma Dietary supplements Bactoflor, BI5318
€ 284,33/1kg
€ 55,00
-22%
€ 42,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Curcumine - 202 Biologisch Actief Tonicum 250ml | SALUS
Curcumine - 202 Biologisch Actief Tonicum 250ml | SALUS
€ 80,36/1l
€ 20,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Capsules voor spieropbouw: Sarsaparilla, L-Arginine, haver, nootmuskaatbloem, Sabalpalm
Capsules voor spieropbouw: Sarsaparilla, L-Arginine, haver, nootmuskaatbloem, Sabalpalm
€ 38.600,00/1l
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dia Druppels - Geavanceerd kruidenpreparaat voor een evenwichtige bloedsuikerspiegel (30 ml)

Dia Druppels - Geavanceerd kruidenpreparaat voor een evenwichtige bloedsuikerspiegel (30 ml)

Dia Druppels is een effectief kruidenpreparaat dat is ontworpen om de normale glucosewaarden te ondersteunen, de stofwisseling te bevorderen en het algehele welzijn te verbeteren. Deze zorgvuldig samengestelde mix van kruidenextracten en essentiële oliën werkt synergetisch en biedt natuurlijke ondersteuning voor de regulatie van de bloedsuikerspiegel.

Belangrijkste ingrediënten en voordelen

  • Gymnema bladeren extract - een bekende kruid die de glucosemetabolisme ondersteunt en helpt om de trek in suiker te verminderen.
  • Kaneel schors olie en extract - helpt om een stabiele bloedsuikerspiegel te behouden en een gezonde spijsvertering te bevorderen.
  • Bittermeloen vruchten extract - een natuurlijk ingrediënt dat bekend staat om zijn eigenschappen om de insulinegevoeligheid en glucosebenutting te verhogen.
  • Dragonier bladeren extract - draagt bij aan een normaal koolhydraatmetabolisme.
  • Rozemarijn essentiële olie - bevordert de bloedcirculatie en de algehele functie van de stofwisseling.
  • Kamille bloem olie - bekend om zijn kalmerende eigenschappen en ondersteuning van de spijsvertering.
  • Wortelzaad olie - een rijke bron van antioxidanten en essentiële voedingsstoffen voor de gezondheid van cellen.
  • Eucalyptus olie - heeft immuniteitsverhogende en ontgiftende eigenschappen.
  • Chromium picolinaat - speelt een cruciale rol in het glucosemetabolisme en de insulinefunctie.
  • Gefilterd water - zorgt voor een optimale biologische beschikbaarheid van de actieve ingrediënten.

Hoe Dia-druppels te gebruiken

Om de beste resultaten te bereiken, volg dan het volgende aanbevolen behandelingsschema:

Basisbehandeling (30 dagen): Helpt bij het stabiliseren van schommelingen in de bloedsuikerspiegel en het verbeteren van het energieniveau.

Verlengde behandeling (60 dagen): Verbetert de insulinegevoeligheid en de metabole functies.

Optimale behandeling (90 dagen): Biedt langdurige ondersteuning voor een evenwichtige glucosewaarde en algeheel welzijn.

Aanbevolen dosering:

  • Voeg 20 druppels toe aan een glas water of neem ze direct twee keer per dag in, bij voorkeur voor de maaltijd.

Waarom kiezen voor Dia-druppels?

Bevordert een gezond evenwicht van de bloedsuikerspiegel.

Bevat effectieve kruidenextracten en essentiële oliën.

Helpt de trek in suiker te verminderen en ondersteunt de stofwisseling.

100% natuurlijke en veilige samenstelling.

Veelgestelde vragen

"Wanneer zal ik verbetering merken?"

De meeste gebruikers merken binnen enkele weken een stabieler energieniveau. Voor optimale resultaten is het aan te raden om de druppels minstens één tot drie maanden te gebruiken.

"Zijn Dia-druppels veilig?"

Ja! Ze zijn gemaakt van natuurlijke plantaardige ingrediënten en bevatten geen kunstmatige toevoegingen of schadelijke chemicaliën. Indien u gezondheidsproblemen heeft, raadpleeg dan uw arts voordat u de druppels gebruikt.

"Kan ik ze samen met mijn huidige medicijnen gebruiken?"

Dia-druppels zijn een natuurlijk voedingssupplement, maar als u medicijnen gebruikt, moeten deze in overleg met uw arts worden gebruikt.

Inhoud
1 ml
Ingrediënten
zoals beschreven
Levensmiddelenbedrijven
ngs
Verkoopbenaming
ngs
Fabrikant
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
1
EAN
8059916601254

Inhoud
1 ml
Ingrediënten
zoals beschreven
Levensmiddelenbedrijven
ngs
Verkoopbenaming
ngs
Fabrikant
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
1
EAN
8059916601254
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 177,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
€ 2.250,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 187,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.533,33/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Fertilovit M Plus capsules, voor mannen met vruchtbaarheidsproblemen, 90 capsules
Fertilovit M Plus capsules, voor mannen met vruchtbaarheidsproblemen, 90 capsules
€ 416,95/1kg
€ 58,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiummalaat 1000 mg, veganistisch, hoge dosering, 180 tabletten
Magnesiummalaat 1000 mg, veganistisch, hoge dosering, 180 tabletten
€ 97,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
€ 1.727,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
€ 124,63/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
€ 525,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
€ 799.666,69/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg