LED-plantlamp met telescopische stang, volledig spectrum, timer, USB-aansluiting, 4 helderheidsniveaus

€ 17,99

plus € 10,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Kweeklampen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LED plantlamp met volledig spectrum, in hoogte verstelbaar (155 cm), met 72 LED's, 3 helderheidsniveaus, timer (3/9/12 uur), wit
LED plantlamp met volledig spectrum, in hoogte verstelbaar (155 cm), met 72 LED's, 3 helderheidsniveaus, timer (3/9/12 uur), wit
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van LED plantlamp, volledig spectrum, dimbaar, met verstelbare hoogte, voor kamerplanten, plantenlicht, groeilamp met voet en timer, wit
LED plantlamp, volledig spectrum, dimbaar, met verstelbare hoogte, voor kamerplanten, plantenlicht, groeilamp met voet en timer, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,59
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LED plantlamp met volledig spectrum, geschikt voor kamerplanten. Verstelbare LED plantengroeilamp met timer (3/9/12 uur), adapter, zwart
LED plantlamp met volledig spectrum, geschikt voor kamerplanten. Verstelbare LED plantengroeilamp met timer (3/9/12 uur), adapter, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 81 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
81 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 100W LED plantlamp met 287 LED's, full-spectrum groeilamp, 3 lichtmodi, geschikt voor de groei van kamerplanten, plantenverlichting
100W LED plantlamp met 287 LED's, full-spectrum groeilamp, 3 lichtmodi, geschikt voor de groei van kamerplanten, plantenverlichting
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 54,79
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LED plantlamp met volledig spectrum, inclusief statief, 155 cm hoog, in hoogte verstelbaar, 3 modi, 72 LED's, dimbaar, geschikt voor kamerplanten, zwart, met stekker
LED plantlamp met volledig spectrum, inclusief statief, 155 cm hoog, in hoogte verstelbaar, 3 modi, 72 LED's, dimbaar, geschikt voor kamerplanten, zwart, met stekker
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 39,59
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 50 cm plantenlamp met trekschakelaar, LED, volledig spectrum plantenlicht, aansluitbare plantenlamp, groeilamp
50 cm plantenlamp met trekschakelaar, LED, volledig spectrum plantenlicht, aansluitbare plantenlamp, groeilamp
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 39,51
-10%
€ 35,39
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 256 LED-plantlamp, zonlichtlamp, groeilamp voor kamerplanten, kweeklamp voor kas, plantverlichting
256 LED-plantlamp, zonlichtlamp, groeilamp voor kamerplanten, kweeklamp voor kas, plantverlichting
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 37,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 2x T5 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, uitbreidbare groeilamp voor kamerplanten
2x T5 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, uitbreidbare groeilamp voor kamerplanten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 28,73
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Mobiclinic, plantenlamp, LED, GrowFlex X3, 3 modi, 6000K, 10 helderheidsniveaus, 3 lampkoppen, volledig spectrum, timer, 360° rotatie, 60W, USB, groeilamp
Mobiclinic, plantenlamp, LED, GrowFlex X3, 3 modi, 6000K, 10 helderheidsniveaus, 3 lampkoppen, volledig spectrum, timer, 360° rotatie, 60W, USB, groeilamp
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Queralto
Productafbeelding van 192 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, dimbaar, geschikt voor kassen en kamerplanten, groeilamp met timer, 2 panelen
192 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, dimbaar, geschikt voor kassen en kamerplanten, groeilamp met timer, 2 panelen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,59
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Jopassy plantlamp, LED-volledig spectrum plantenlicht, 80 LED's, 4 lampkoppen, groeilamp, plantenverlichting, groeilamp voor planten, 10 dimstanden, LED-groeilamp voor kamerplanten, tuinieren, kas
Jopassy plantlamp, LED-volledig spectrum plantenlicht, 80 LED's, 4 lampkoppen, groeilamp, plantenverlichting, groeilamp voor planten, 10 dimstanden, LED-groeilamp voor kamerplanten, tuinieren, kas
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,19
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Ikodm plantlamp LED, volledig spectrum, met 4 lampkoppen, groeilamp met timer (3/6/12 uur), dimbaar met 10 helderheidsniveaus, 360° verstelbaar, USB plantlamp
Ikodm plantlamp LED, volledig spectrum, met 4 lampkoppen, groeilamp met timer (3/6/12 uur), dimbaar met 10 helderheidsniveaus, 360° verstelbaar, USB plantlamp
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Izrielar plantenlamp LED, volledig spectrum, met 4 lampkoppen. Groeilamp met timer (3/6/12 uur), dimbaar met 10 helderheidsniveaus, 360° verstelbaar. USB plantenlamp
Izrielar plantenlamp LED, volledig spectrum, met 4 lampkoppen. Groeilamp met timer (3/6/12 uur), dimbaar met 10 helderheidsniveaus, 360° verstelbaar. USB plantenlamp
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van 270 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, dimbaar, 3 lichtmodi met timer, groeilamp voor kamerplanten
270 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, dimbaar, 3 lichtmodi met timer, groeilamp voor kamerplanten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,69
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A+.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LED plantlamp, 20-64 cm, volledig spectrum, wit, zonlichtringlamp, dimbaar, groeilamp, plantlamp, kamerplanten, groeilamp met timer, USB
LED plantlamp, 20-64 cm, volledig spectrum, wit, zonlichtringlamp, dimbaar, groeilamp, plantlamp, kamerplanten, groeilamp met timer, USB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,90
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Plafondlamp met plantverlichting, LED – Volledig spectrum, 192 LED's, dimbaar, met timer, 3 lichtkleuren
Plafondlamp met plantverlichting, LED – Volledig spectrum, 192 LED's, dimbaar, met timer, 3 lichtkleuren
€ 30,43
Verkoper: THRONEDAY
Productafbeelding van 120W, 468 LED plantlamp, volledig spectrum, plantenlicht, groeilamp voor kamerplanten
120W, 468 LED plantlamp, volledig spectrum, plantenlicht, groeilamp voor kamerplanten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LED plantlamp, volledig spectrum, 316 LED's, met timer, dimbaar, set van 4
LED plantlamp, volledig spectrum, 316 LED's, met timer, dimbaar, set van 4
€ 31,44
Verkoper: THRONEDAY
Productafbeelding van 234 LED plantlamp, volledig spectrum, 2 lichtmodi, plantenlamp, groeilamp voor kamerplanten
234 LED plantlamp, volledig spectrum, 2 lichtmodi, plantenlamp, groeilamp voor kamerplanten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 33,19
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Moderne LED-groeilamp voor kamerplanten met volledig spectrum licht (380–800 nm). De telescopische stang is in hoogte verstelbaar, van 18 cm tot 66 cm. De lamp is voorzien van een automatische timer (2 uur/4 uur/8 uur), vier helderheidsniveaus en drie instelbare lichtkleuren (koel, warm, neutraal). De lampenkop is 180° draaibaar. De stroomvoorziening is via USB (5V) met een 2 meter lang kabel.
Hoogte
66 cm
Vermogen
8 W
Spanning
5 V
Lampen inbegrepen?
Ja
Dimbaar
Ja
Lichtkleur
Koud wit
In hoogte verstelbaar
Ja
EAN
5906952943776
Fabrikant
Itimport

Hoogte
66 cm
Vermogen
8 W
Spanning
5 V
Lampen inbegrepen?
Ja
Dimbaar
Ja
Lichtkleur
Koud wit
In hoogte verstelbaar
Ja
EAN
5906952943776
Fabrikant
Itimport
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LED plantlamp met volledig spectrum, inclusief statief, 155 cm hoog, in hoogte verstelbaar, 3 modi, 72 LED's, dimbaar, geschikt voor kamerplanten, zwart, met stekker
LED plantlamp met volledig spectrum, inclusief statief, 155 cm hoog, in hoogte verstelbaar, 3 modi, 72 LED's, dimbaar, geschikt voor kamerplanten, zwart, met stekker
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 39,59
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Sprekende pluchen dieren. Interactieve, pratende knaagdier, donkerbruin. Pluchen dieren, elektronisch, met spraakopname. Interactief speelgoed voor kinderen, merk Retoo
Sprekende pluchen dieren. Interactieve, pratende knaagdier, donkerbruin. Pluchen dieren, elektronisch, met spraakopname. Interactief speelgoed voor kinderen, merk Retoo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 14,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Kokosvezel, los, kokosmat, 10 mm, 5 liter
Kokosvezel, los, kokosmat, 10 mm, 5 liter
€ 2,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,65
-15%
€ 14,01
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Biovita Aardemengsel Voor Cactussen En Succulenten, 5L
Biovita Aardemengsel Voor Cactussen En Succulenten, 5L
€ 2,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
€ 2,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van LED plantlamp, volledig spectrum, dimbaar, met verstelbare hoogte, voor kamerplanten, plantenlicht, groeilamp met voet en timer, zwart
LED plantlamp, volledig spectrum, dimbaar, met verstelbare hoogte, voor kamerplanten, plantenlicht, groeilamp met voet en timer, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,59
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van LED plantlamp met volledig spectrum, geschikt voor kamerplanten. Verstelbare LED plantengroeilamp met timer (3/9/12 uur), adapter, zwart
LED plantlamp met volledig spectrum, geschikt voor kamerplanten. Verstelbare LED plantengroeilamp met timer (3/9/12 uur), adapter, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van UISEBRT 45W LED plantlamp, volledig spectrum, groeilamp met 225 LED's (rood en blauw), plantlamp voor plantengroei, afmetingen: 310 * 310 * 35 mm
UISEBRT 45W LED plantlamp, volledig spectrum, groeilamp met 225 LED's (rood en blauw), plantlamp voor plantengroei, afmetingen: 310 * 310 * 35 mm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 22,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van 192 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, dimbaar, geschikt voor kassen en kamerplanten, groeilamp met timer, 2 panelen
192 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, dimbaar, geschikt voor kassen en kamerplanten, groeilamp met timer, 2 panelen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,59
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Mobiclinic, plantenlamp, LED, GrowFlex X3, 3 modi, 6000K, 10 helderheidsniveaus, 3 lampkoppen, volledig spectrum, timer, 360° rotatie, 60W, USB, groeilamp
Mobiclinic, plantenlamp, LED, GrowFlex X3, 3 modi, 6000K, 10 helderheidsniveaus, 3 lampkoppen, volledig spectrum, timer, 360° rotatie, 60W, USB, groeilamp
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Queralto
Productafbeelding van 2x T5 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, uitbreidbare groeilamp voor kamerplanten
2x T5 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, uitbreidbare groeilamp voor kamerplanten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 28,73
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 81 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
81 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 12,99/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 12,99
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van LED-plantlamp, buisvormig, potverlichting, indirecte verlichting, strip met batterij
LED-plantlamp, buisvormig, potverlichting, indirecte verlichting, strip met batterij
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,98
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van 20,4W, 122 cm, plantenlamp, LED, volledig spectrum, voor kamerplanten, 216 LED's, groeilamp met standaard, plantenverlichting (timer, zonlicht + rood en blauw + volledig spectrum)
20,4W, 122 cm, plantenlamp, LED, volledig spectrum, voor kamerplanten, 216 LED's, groeilamp met standaard, plantenverlichting (timer, zonlicht + rood en blauw + volledig spectrum)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,52
-2%
€ 44,39
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 4x T5 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, uitbreidbare groeilamp voor kamerplanten
4x T5 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, uitbreidbare groeilamp voor kamerplanten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 38,32
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 50 cm plantenlamp met trekschakelaar, LED, volledig spectrum plantenlicht, aansluitbare plantenlamp, groeilamp
50 cm plantenlamp met trekschakelaar, LED, volledig spectrum plantenlicht, aansluitbare plantenlamp, groeilamp
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 39,51
-10%
€ 35,39
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
LED GROW pěstební lampa 5 W, časovač, bílá
EMOS LED-kweeklamp voor kamerplanten en vetplanten, met een lampenkapontwerp en timer, in hoogte verstelbaar, 235 lm, 1,5 meter USB-kabel, Z7901
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,43
Verkoper: Feim-SK
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 452
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 628
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 54,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Tribesigns bloemenstandaard, plantenrek met 5 niveaus en 10 S-haken, 180 cm hoog, metalen plantenstandaard, bloemenrek voor binnen, balkon, woonkamer (bruin)
Tribesigns bloemenstandaard, plantenrek met 5 niveaus en 10 S-haken, 180 cm hoog, metalen plantenstandaard, bloemenrek voor binnen, balkon, woonkamer (bruin)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van INF Plantverlichting met timer en dimmer 1,6m zwart
INF Plantverlichting met timer en dimmer 1,6m zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 74,79
Gratis bezorging20% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Plantenlamp / plantenverlichting met 4 flexibele LED TL buizen 2-Pack
INF Plantenlamp / plantenverlichting met 4 flexibele LED TL buizen 2-Pack
€ 67,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van UISEBRT 45W LED plantlamp, volledig spectrum, groeilamp met 225 LED's (rood en blauw), plantlamp voor plantengroei, afmetingen: 310 * 310 * 35 mm
UISEBRT 45W LED plantlamp, volledig spectrum, groeilamp met 225 LED's (rood en blauw), plantlamp voor plantengroei, afmetingen: 310 * 310 * 35 mm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 37,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van INF Plantenlamp / plantenverlichting met 4 flexibele LED TL-buizen 1-pak
INF Plantenlamp / plantenverlichting met 4 flexibele LED TL-buizen 1-pak
€ 40,29
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van LARS360 2X 45W plantenlamp, LED-groeilamp met 225 LED's, volledig spectrum, blauw+rood+wit licht, geschikt voor bloemen
LARS360 2X 45W plantenlamp, LED-groeilamp met 225 LED's, volledig spectrum, blauw+rood+wit licht, geschikt voor bloemen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Wiltec binnentuin systeem, bruin, Smart Garden, in hoogte verstelbaar, hydroponisch kweeksystem voor 20 planten, kruidentuin met LED-verlichting
Wiltec binnentuin systeem, bruin, Smart Garden, in hoogte verstelbaar, hydroponisch kweeksystem voor 20 planten, kruidentuin met LED-verlichting
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van INF LED lamp voor planten / plantenverlichting met 2 flexibele armen
INF LED lamp voor planten / plantenverlichting met 2 flexibele armen
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Plantverlichting kweeklamp voor kamerplanten, met volledig spectrum en timer Wit
INF Plantverlichting kweeklamp voor kamerplanten, met volledig spectrum en timer Wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,29
-2%
€ 26,69
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF LED plantenlamp met 3 lichtstanden en 4-staps dimmer
INF LED plantenlamp met 3 lichtstanden en 4-staps dimmer
€ 26,69
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van UISEBRT 45W LED plantlamp, volledig spectrum, groeilamp met 225 LED's (rood en blauw), plantlamp voor plantengroei, afmetingen: 310 * 310 * 35 mm
UISEBRT 45W LED plantlamp, volledig spectrum, groeilamp met 225 LED's (rood en blauw), plantlamp voor plantengroei, afmetingen: 310 * 310 * 35 mm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 22,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van ACXIN Plantlamp LED, volledig spectrum plantenlicht voor kamerplanten, plantenverlichting met 250 LED's (rood en blauw), LED-plantlamp met daglicht - 45 Watt
ACXIN Plantlamp LED, volledig spectrum plantenlicht voor kamerplanten, plantenverlichting met 250 LED's (rood en blauw), LED-plantlamp met daglicht - 45 Watt
€ 22,99
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van YARDIN Plantlamp, LED plantenverlichting, 45W, 225 LED's, volledig spectrum, groeilamp voor binnentuinen, planten, bloemen (blauw+rood+wit, vierkant)
YARDIN Plantlamp, LED plantenverlichting, 45W, 225 LED's, volledig spectrum, groeilamp voor binnentuinen, planten, bloemen (blauw+rood+wit, vierkant)
€ 22,99
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van NAIZY LED plantlamp, 45W, plantverlichting met 225 LED's, plantlamp met een kabellengte van 1,5 meter, rood en blauw licht, geschikt voor kassen en plantengroei
NAIZY LED plantlamp, 45W, plantverlichting met 225 LED's, plantlamp met een kabellengte van 1,5 meter, rood en blauw licht, geschikt voor kassen en plantengroei
€ 22,99
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van LARS360 1X 45W plantenlamp, LED-groeilamp met 225 LED's, volledig spectrum, blauw+rood+wit licht, geschikt voor bloemen
LARS360 1X 45W plantenlamp, LED-groeilamp met 225 LED's, volledig spectrum, blauw+rood+wit licht, geschikt voor bloemen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van INF LED-groeilamp voor kamerplanten, verstelbare plantenlamp met 3 lichtstanden en 9 helderheidsniveaus
INF LED-groeilamp voor kamerplanten, verstelbare plantenlamp met 3 lichtstanden en 9 helderheidsniveaus
€ 19,89
-4%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van LED plantlamp, volledig spectrum, in hoogte verstelbaar, 155 cm, 72 LED's, 3 helderheidsniveaus, timer, 2 stuks, wit
LED plantlamp, volledig spectrum, in hoogte verstelbaar, 155 cm, 72 LED's, 3 helderheidsniveaus, timer, 2 stuks, wit
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van LED plantlamp, volledig spectrum, in hoogte verstelbaar (155 cm), 72 LED's, 3 helderheidsniveaus, timer, 2 stuks, zwart
LED plantlamp, volledig spectrum, in hoogte verstelbaar (155 cm), 72 LED's, 3 helderheidsniveaus, timer, 2 stuks, zwart
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van LED plantlamp met volledig spectrum, in hoogte verstelbaar (155 cm), met 72 LED's, 3 helderheidsniveaus, timer (3/9/12 uur), wit
LED plantlamp met volledig spectrum, in hoogte verstelbaar (155 cm), met 72 LED's, 3 helderheidsniveaus, timer (3/9/12 uur), wit
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van LED plantlamp met volledig spectrum, in hoogte verstelbaar, met timer, 2 stuks, zwart
LED plantlamp met volledig spectrum, in hoogte verstelbaar, met timer, 2 stuks, zwart
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van LED plantlamp, volledig spectrum, in hoogte verstelbaar, met timer, zwart, klein
LED plantlamp, volledig spectrum, in hoogte verstelbaar, met timer, zwart, klein
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion