Nuxe Zinc Power Zuiverende Toner en Spotbehandeling, 200 ml

€ 16,04

€ 80,20 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Reinigingswater & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
€ 37,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Ultra Facial Toner
Kiehl's Ultra Facial Toner
€ 69,28/1l
€ 37,65
-7%
€ 34,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Hauschka Verhelderende Toner, 100 ml
Dr. Hauschka Verhelderende Toner, 100 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtstoner, 100 ml
Gezichtstoner, 100 ml
€ 262,60/1l
€ 26,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Ultra Facial Toner, 250 ml
Kiehl's Ultra Facial Toner, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mixsoon Centella Asiatica Toner, 150 ml
Mixsoon Centella Asiatica Toner, 150 ml
€ 76,60/1l
€ 15,87
-27%
€ 11,49
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Missha Verhelderende Toner, 200 ml
Missha Verhelderende Toner, 200 ml
€ 17,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Coxir Ultra Hyaluronzuur Toner, 150 ml
Coxir Ultra Hyaluronzuur Toner, 150 ml
€ 125,20/1l
€ 18,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mixsoon Centella Asiatica Toner, 150 ml
Mixsoon Centella Asiatica Toner, 150 ml
€ 85,47/1l
€ 12,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Derma ToClean gezichtsreiniger (toner), 200 ml
Derma ToClean gezichtsreiniger (toner), 200 ml
€ 29,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NUXE Very Rose Verfrissende gezichtstonic 200 ml
NUXE Very Rose Verfrissende gezichtstonic 200 ml
€ 93,35/1l
€ 18,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uresim Hydraterende Toner, 150 ml
Uresim Hydraterende Toner, 150 ml
€ 27,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Azelaïnezuur Niacinamide Verhelderende Toner, 250 ml
Medicube Azelaïnezuur Niacinamide Verhelderende Toner, 250 ml
€ 20,60
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Skin1004 Hyalu-Cica Verhelderende Toner
Skin1004 Hyalu-Cica Verhelderende Toner
€ 18,95
-5%
€ 17,83
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Isntree Hyaluronzuur Toner
Isntree Hyaluronzuur Toner
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,02
-59%
€ 24,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MÁDARA Glycolic Glow Toner, 150 ml
MÁDARA Glycolic Glow Toner, 150 ml
€ 290,27/1l
€ 43,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Toner, 30 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Toner, 30 ml
€ 12,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MIXSOON Bifida Toner 150ml - Hydraterende gezichtswater
MIXSOON Bifida Toner 150ml - Hydraterende gezichtswater
€ 11,88
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Anua PDRN 100 Hyaluron Booster Toner, 250 ml
Anua PDRN 100 Hyaluron Booster Toner, 250 ml
€ 24,40
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Huidtonic voor de gevoelige huid, Exosome Cica (Toner), 210 ml
Huidtonic voor de gevoelige huid, Exosome Cica (Toner), 210 ml
€ 31,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Nuxe Zinc Power Zuiverende Toner en Anti-Acne Behandeling is uw geheime wapen tegen onzuiverheden, verkrijgbaar in een royale verpakking van 200 ml. Deze toner is speciaal geformuleerd voor vette, gemengde en acnegevoelige huid en combineert de krachtige eigenschappen van zink en salicylzuur met kalmerende plantenextracten. Deze combinatie reinigt de poriën, reguleert de talgproductie en voorkomt uitbraken, terwijl het tegelijkertijd irritaties verzacht – een perfecte keuze voor uw dagelijkse huidverzorgingsroutine. De Nuxe Zinc Power Toner creëert een verfrissende en heldere uitstraling. Zodra u hem aanbrengt, ervaart u een gevoel van zuiverheid en frisheid dat uw zintuigen prikkelt en uw huid revitaliseert. De alcoholvrije, vloeibare textuur zorgt ervoor dat uw huid kan ademen, zonder een vette film achter te laten. Dit revitaliserende effect wordt versterkt door de verzachtende eigenschappen van de ontstekingsremmende en adstringerende ingrediënten, die uw huidtextuur zichtbaar verfijnen en soepeler maken. Deze toner is uitermate geschikt voor dagelijks gebruik, zowel 's ochtends als 's avonds. Hij is ideaal als tweede stap in uw reinigingsroutine en kan prachtig worden gecombineerd met de Zinc Power Reinigingsgel en het serum. Gebruik hem voor speciale gelegenheden of gewoon om zich elke dag prettig in uw eigen huid te voelen. Of het nu voor een dag op kantoor is, een ontmoeting met vrienden of een ontspannend wellnessweekend thuis – uw huid zal u dankbaar zijn!
Model
Zinc Power
Gewicht
242 g
Inhoud
0.2 l
Fabrikant
Aantal stuks
5
EAN
3264680041938
MPN (Manufacturer Part Number)
G0017601634

Model
Zinc Power
Gewicht
242 g
Inhoud
0.2 l
Fabrikant
Aantal stuks
5
EAN
3264680041938
MPN (Manufacturer Part Number)
G0017601634
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 86,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Doctor Renewal Toner, revitaliserende gezichtswater, 200 ml
Doctor Renewal Toner, revitaliserende gezichtswater, 200 ml
€ 146,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Celimax Dual Barrier Crème Toner - gezichtsreiniger met ceramiden, 150 ml
Celimax Dual Barrier Crème Toner - gezichtsreiniger met ceramiden, 150 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 22,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van A-Derma Biology Micellair Water voor de Gevoelige Huid, 400 ml
A-Derma Biology Micellair Water voor de Gevoelige Huid, 400 ml
€ 55,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Althea 345 Verzachtende Crème-Mist 100ml. Twee-fasen hydratatiespray voor het gezicht
Dr. Althea 345 Verzachtende Crème-Mist 100ml. Twee-fasen hydratatiespray voor het gezicht
€ 245,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,58
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van TIRTIR Melkachtige gezichtswater, 150 ml - Melkachtig gezichtswater
TIRTIR Melkachtige gezichtswater, 150 ml - Melkachtig gezichtswater
€ 172,93/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuxe Very Rose Micellair Water Duo, 800 ml
Nuxe Very Rose Micellair Water Duo, 800 ml
€ 30,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Numbuzin Nr. 9 NAD+ PDRN Glow Boosting Toner 150ml, een multifunctionele gezichtswater
Numbuzin Nr. 9 NAD+ PDRN Glow Boosting Toner 150ml, een multifunctionele gezichtswater
€ 114,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube - PDRN PINK COLLAGEN TONING GEL TONER PADS, 70 stuks - Gelaatstoningspads
Medicube - PDRN PINK COLLAGEN TONING GEL TONER PADS, 70 stuks - Gelaatstoningspads
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Hydraterende lotion Bioderma Hydrabio Tonique voor de gevoelige huid (250 ml)
Hydraterende lotion Bioderma Hydrabio Tonique voor de gevoelige huid (250 ml)
€ 18,81
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lotion met grapefruitgeur, 250 ml
Lotion met grapefruitgeur, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 105,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Farmstay Black Snail & Peptide 9 Perfect Toner, 120 ml
Farmstay Black Snail & Peptide 9 Perfect Toner, 120 ml
€ 93,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,18
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lancaster Cleansers Gelaatmelk, verzachtend (400 ml)
Lancaster Cleansers Gelaatmelk, verzachtend (400 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biotrade Pure Skin Exfolierende Tonic voor grote poriën en mee-eters, 60 ml
Biotrade Pure Skin Exfolierende Tonic voor grote poriën en mee-eters, 60 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,75
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Gezichtstoner Tonique Végétal van Jeanne Piaubert (400 ml)
Gezichtstoner Tonique Végétal van Jeanne Piaubert (400 ml)
€ 61,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Beauty of Joseon, gezichtsreiniger, voor dames, 150 ml, hydraterend, verfrissend, verzachtend, fles
Beauty of Joseon, gezichtsreiniger, voor dames, 150 ml, hydraterend, verfrissend, verzachtend, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,54
-11%
€ 14,65
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Essentie met zwarte rijst en probiotica voor een beschermende werking
Essentie met zwarte rijst en probiotica voor een beschermende werking
€ 21,61
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner, 210 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner, 210 ml
€ 18,81
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Clarins Kalmerende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Droge huid, Zeer droge huid, Kalmerend, Fles, Alcohol
Clarins Kalmerende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Droge huid, Zeer droge huid, Kalmerend, Fles, Alcohol
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,86
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Isdin Micellaire reinigingswater voor het gezicht, 400 ml
Isdin Micellaire reinigingswater voor het gezicht, 400 ml
€ 45,37/1l
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mustela Bébé, Reinigingswater voor de gevoelige huid, 500 ml - Voor langdurig gebruik!
Mustela Bébé, Reinigingswater voor de gevoelige huid, 500 ml - Voor langdurig gebruik!
€ 16,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary Glycolzuur 7% Exfoliërende Toner
The Ordinary Glycolzuur 7% Exfoliërende Toner
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van MEDI-PEEL Hyal Kombucha Tea-Tox Toner 150 ml - Een tweefasige toner voor hydratatie en regeneratie
MEDI-PEEL Hyal Kombucha Tea-Tox Toner 150 ml - Een tweefasige toner voor hydratatie en regeneratie
€ 138,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Garnier Botanical, Voedende Crème voor het Gezicht met Rozenwater, 50 ml
Garnier Botanical, Voedende Crème voor het Gezicht met Rozenwater, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Isntree Ultra-Low Molecular Hyaluronic Acid Toner
Isntree Ultra-Low Molecular Hyaluronic Acid Toner
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eisenberg Tonic Lotion, 150 ml
Eisenberg Tonic Lotion, 150 ml
€ 226,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sinoz - Glow Tonic - Verhelderende tonic
Sinoz - Glow Tonic - Verhelderende tonic
€ 16,90
-9%
€ 15,21
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Make-up verwijderaar Pureté Thermale van Vichy (100 ml)
Make-up verwijderaar Pureté Thermale van Vichy (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Round Lab 1025 DOKDO Toner 100ml - Verfrissende gezichtswater
Round Lab 1025 DOKDO Toner 100ml - Verfrissende gezichtswater
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende mist
La Mer, de revitaliserende mist
€ 101,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 86,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van La Mer, The Essential Tonic
La Mer, The Essential Tonic
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,36/1l
Productafbeelding van Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
€ 37,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
€ 40,47
-6%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.448,00/1l
Productafbeelding van Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
€ 37,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Ultra Facial Toner
Kiehl's Ultra Facial Toner
€ 37,65
-7%
€ 34,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,28/1l
Productafbeelding van Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
€ 59,32
-44%
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 79,05/1l
Productafbeelding van Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders