Gewicht:

1000 g

Plastiline klei, los verpakt, witte "Mona" kwaliteit, 1 kg

€ 9,04

€ 9,04 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Klei & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Plastiline klei, 10 kleuren, merk Mona
Plastiline klei, 10 kleuren, merk Mona
€ 34,80/1kg
€ 3,48
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van STAEDTLER® 8421-0 Plastiline klei, Noris j., wit, 1 kg
STAEDTLER® 8421-0 Plastiline klei, Noris j., wit, 1 kg
€ 15,47/1kg
€ 15,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Plastiline modelierset, klei, Plastiline 70141
Plastiline modelierset, klei, Plastiline 70141
€ 38,12/1kg
€ 11,70
-15%
€ 9,91
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
€ 17,88/1kg
€ 4,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline klei, 24 kleuren, merk Penword
Plastiline klei, 24 kleuren, merk Penword
€ 176,00/1kg
€ 3,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Plastiline klei, 12 kleuren
Plastiline klei, 12 kleuren
€ 16,08/1kg
€ 4,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pelikan® 601393 Kneedmassa Plastilin 680 - wit, 1 kg
Pelikan® 601393 Kneedmassa Plastilin 680 - wit, 1 kg
€ 15,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,00
-43%
€ 15,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Plastiline klei, 12 kleuren - Penword
Plastiline klei, 12 kleuren - Penword
€ 3,28
-34%
€ 2,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Plastiline klei, Centropen 9560, in doos, 200 gram, 10 stuks
Plastiline klei, Centropen 9560, in doos, 200 gram, 10 stuks
€ 22,40/1kg
€ 4,48
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Plastiline Klei, 12 kleuren
Plastiline Klei, 12 kleuren
€ 22,00/1kg
€ 4,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Modelleerklei, 1 kg - Artix
Modelleerklei, 1 kg - Artix
€ 12,31/1kg
€ 12,31
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline klei, 12 kleuren
Plastiline klei, 12 kleuren
€ 12,47/1kg
€ 3,74
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline Max 120, 1925
Plastiline Max 120, 1925
€ 10,74/1kg
€ 16,64
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline klei, 18 kleuren - InSpiria
Plastiline klei, 18 kleuren - InSpiria
€ 5,05
-4%
€ 4,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Plastiline klei, 6 stuks in emmer, merk Astra
Plastiline klei, 6 stuks in emmer, merk Astra
€ 9,04/1kg
€ 14,12
-35%
€ 9,04
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline klei, 1 kg, Astra, blauw
Plastiline klei, 1 kg, Astra, blauw
€ 8,11/1kg
€ 8,79
-5%
€ 8,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Natuurlijke klei, 3 kleuren - ChildGen
Natuurlijke klei, 3 kleuren - ChildGen
€ 16,52/1kg
€ 8,17
-2%
€ 7,93
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline klei, 8 kleuren - Easy Stationery
Plastiline klei, 8 kleuren - Easy Stationery
€ 3,31
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Kneedklei 500g Astra - Wit
Kneedklei 500g Astra - Wit
€ 10,56/1kg
€ 5,56
-5%
€ 5,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
€ 174,57/1kg
€ 61,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens



Mona Plasticine is een hoogwaardige klei. Het is flexibel, maakt de handen niet vies, plakt niet aan oppervlakken, is gemakkelijk te vormen en maakt het mogelijk om objecten te maken met de Millefiori-techniek. Het droogt niet uit in de lucht en kan daarom herhaaldelijk worden gebruikt. Het kleurenpalet is breed, met levendige en verzadigde kleuren. De klei is veilig, omdat deze is geproduceerd in overeenstemming met de richtlijn van het Europees Parlement en de Raad over de veiligheid van speelgoed en de verordening van het Ministerie van Economische Zaken over de basisvereisten voor speelgoed.

Afmetingen:

- Lengte 7,5 cm

  • Diameter 1 cm
  • Set bevat ongeveer 66 onderdelen

De klei is verpakt in een doos of zak, afhankelijk van de levering.



  • Hoogwaardige klei
  • Gemaakt op basis van was
  • Zacht en flexibel
  • Blijft niet aan de handen plakken
  • Levendige en verzadigde kleuren
  • Droogt niet uit in de lucht
  • Ideaal voor school, thuis en in de opvang, en voor therapeutische activiteiten
  • Consistentie die het mogelijk maakt om basiskleuren te mengen voor een breed scala aan kleuren
  • Gewicht van een kleistokje: 15 gram
  • Hoogte van een individueel kleistokje: ongeveer 7-8 cm
  • Diameter van een individueel kleistokje: ongeveer 1 cm
  • Dit aanbod betreft 1 kg klei in stokjes, in de aangegeven kleur.
Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
MPN (Manufacturer Part Number)
undefiniert
Model
undefiniert
Gewicht
1000 g
Versie
ongedefinieerd
Fabrikant
MONA
Afmetingen
ongedefinieerd
EAN
5903235004179

Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
MPN (Manufacturer Part Number)
undefiniert
Model
undefiniert
Gewicht
1000 g
Versie
ongedefinieerd
Fabrikant
MONA
Afmetingen
ongedefinieerd
EAN
5903235004179
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
€ 24,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 150,65
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
€ 52,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,30
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
€ 44,31
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
€ 30,10
-45%
€ 16,48
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
€ 8,12
-2%
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
€ 7,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
€ 20,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,15
-67%
€ 5,64
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
€ 198,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,18
-10%
€ 29,73
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
€ 52,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,70
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
€ 0,65/1kg
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
€ 282,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,65
-59%
€ 14,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Play-Doh Super Kleurenset, klei
Play-Doh Super Kleurenset, klei
€ 25,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 53,47
-20%
€ 42,29
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
€ 37,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,10
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
€ 21,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 11,54
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,02
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
€ 37,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 55,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
€ 42,94/1kg
€ 43,28
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,18
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
€ 72,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 33,14
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
€ 42,01/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,33
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
€ 1,13
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
€ 25,47/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 13,45
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,98
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
€ 45,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,84
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh Vet Clinic with Dog. with 5 Cans of Modeling Clay and 10 Tools. After-School Toy. Classics
Play-Doh Vet Clinic with Dog. with 5 Cans of Modeling Clay and 10 Tools. After-School Toy. Classics
€ 38,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 4 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 4 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kg