Dove Men SAN & Vanilla Deospray, 150 ml, 570070

€ 19,58

€ 130,53 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dove Deospray - Passievrucht & Citroengras 150 ml
Dove Deospray - Passievrucht & Citroengras 150 ml
€ 101,60/1l
€ 5,08
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Deodorantspray - 150 ml - poederzacht
Dove Deodorantspray - 150 ml - poederzacht
€ 66,80/1l
€ 3,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Deospray Original, 250 ml
Dove Deospray Original, 250 ml
€ 66,40/1l
€ 16,35
-79%
€ 3,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Deospray - Deodorantspray - 150 ml - vanillegeur
Dove Deospray - Deodorantspray - 150 ml - vanillegeur
€ 397,40/1l
€ 19,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dove Deodorant Spray Pomegranate & Lemon (150 ml)
Dove Deodorant Spray Pomegranate & Lemon (150 ml)
€ 15,35/1kg
€ 3,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Deospray - Invisible Dry, 250 ml
Dove Deospray - Invisible Dry, 250 ml
€ 66,40/1l
€ 3,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Antiperspirant, originele geur, 200 ml
Dove Antiperspirant, originele geur, 200 ml
€ 29,45/1l
€ 5,89
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Rexona Deospray Men – Invisible Ice Fresh 150 ml
Rexona Deospray Men – Invisible Ice Fresh 150 ml
€ 58,60/1l
€ 3,19
-8%
€ 2,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 8 x 4 Deospray - Fresh Lime 150 ml
8 x 4 Deospray - Fresh Lime 150 ml
€ 229,60/1l
€ 11,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dove Original Deodorant Crème, 50 ml
Dove Original Deodorant Crème, 50 ml
€ 91,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,58
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, 150 ml
Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, 150 ml
€ 63,95/1kg
€ 12,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Axe Deospray - Musk 150 ml
Axe Deospray - Musk 150 ml
€ 312,80/1l
€ 18,48
-15%
€ 15,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dove Deospray - Original, 150 ml
Dove Deospray - Original, 150 ml
€ 396,60/1l
€ 19,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Axe Deospray - A.I. Fresh 150 ml
Axe Deospray - A.I. Fresh 150 ml
€ 39,20/1l
€ 2,01
-2%
€ 1,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Deospray - Clean Touch, 150 ml
Dove Deospray - Clean Touch, 150 ml
€ 66,80/1l
€ 3,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Fresh Care Antitranspirant voor dames, 150 ml
Dove Fresh Care Antitranspirant voor dames, 150 ml
€ 35,60/1l
€ 12,74
-58%
€ 5,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Deoroller Sebamed Fresh (50 ml)
Deoroller Sebamed Fresh (50 ml)
€ 471,00/1l
€ 23,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dove - Poedergeur Antiperspirant - Antiperspirant 50ml
Dove - Poedergeur Antiperspirant - Antiperspirant 50ml
€ 42,60/1l
€ 2,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dove Deospray voor Heren – Care Invisible Dry, 150 ml
Dove Deospray voor Heren – Care Invisible Dry, 150 ml
€ 110,40/1l
€ 5,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Deodorant Spray Men Fresh Sensation (150 ml)
Nivea Deodorant Spray Men Fresh Sensation (150 ml)
€ 17,80/1l
€ 2,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dove Men+Care Advanced Antiperspirant spray Sandalwood+Vanilla 150 ml

Tot 72 uur bescherming

Dove Men+Care Advanced Sandalwood + Vanilla is een anti-transpirant spray, speciaal ontwikkeld voor veeleisende mannen. Het beschermt tegen zweet tot wel 72 uur, waardoor je de hele dag fris en comfortabel blijft.

Betrouwbare formule met hydraterende crème

De formule bevat 1/4 hydraterende crème van Dove, waardoor de anti-transpirant niet alleen zweet bestrijdt, maar ook de huid onder de oksels verzorgt. Vrij van alcohol. Vrij van irritatie. Voor jouw dagelijkse comfort.

Langdurige en frisse geur

De perfect afgestemde, mannelijke geur van Dove Men+Care, met tonen van sandelhout en vanille, zorgt voor een langdurig gevoel van frisheid.

Betrouwbaar in alle omstandigheden

Een ochtendtraining? Een drukke dag? Een spontaan uitje? Dove Men+Care Advanced trekt snel in, laat geen plakkerig gevoel achter en geeft je het vertrouwen om 100% te geven, waar je ook bent.

INGREDIËNTEN

Butaan, Isobutaan, Propaan, Cyclopentasiloxaan, Aluminium Sesquichlorohydraat, PPG-14 Butyl Ether, Parfum, Glycine, Disteardimonium Hectoriet, Calciumchloride, BHT, Propyleencarbonaat, Dimethiconol, Helianthus Annuus Seed Oil, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylaat, Coumarine, Limoneen, Linalool.

GEBRUIKSAANWIJZING

Schud voor gebruik. Spray vanuit een afstand van 15 cm, uitsluitend op de huid onder de oksels. Let op: niet gebruiken op beschadigde huid. Stop het gebruik als er uitslag of irritatie ontstaat. Niet inademen. Gebruik in een goed geventileerde ruimte, vermijd langdurig sprayen. Niet in de buurt van de ogen sprayen. Alleen gebruiken zoals bedoeld.

WAARSCHUWINGEN

Zeer ontvlambare aerosol. Behoudt ontvlambare vloeistoffen en dampen. Mag niet in de buurt van open vuur of andere ontbrandingsbronnen worden gebruikt. Verwarm de verpakking niet. Bewaar in een goed geventileerde ruimte. Houd de verpakking uit de buurt van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontbrandingsbronnen. Niet roken. Niet in de buurt van open vuur of andere ontbrandingsbronnen sprayen. Puncteer of verbrand de verpakking niet, zelfs niet na gebruik. Bescherm tegen direct zonlicht. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50°C. Buiten bereik van kinderen houden.

Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Butaan, Isobutaan, Propaan, Cyclopentasiloxaan, Aluminiumsesquichlorohydraat, PPG-14-butylether, Parfum, Glycine, Disteardimonium Hectoriet, Calciumchloride, BHT, Propyleencarbonaat, Dimethiconol, Helianthus annuus (zonnebloem) zaadolie, Benzylalcohol, Benzylsalicylaat, Coumarine, Limoneen, Linalool.
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8720181570070

Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Butaan, Isobutaan, Propaan, Cyclopentasiloxaan, Aluminiumsesquichlorohydraat, PPG-14-butylether, Parfum, Glycine, Disteardimonium Hectoriet, Calciumchloride, BHT, Propyleencarbonaat, Dimethiconol, Helianthus annuus (zonnebloem) zaadolie, Benzylalcohol, Benzylsalicylaat, Coumarine, Limoneen, Linalool.
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8720181570070
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
€ 112,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
€ 274,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,61
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
€ 145,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
€ 35,60/1l
€ 2,35
-24%
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
€ 15,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 15,67
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
€ 162,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 20,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
€ 24,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
€ 148,55/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
€ 506,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,63
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 860,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
€ 330,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,95
-74%
€ 16,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
€ 61,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, geurige deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, universeel
Dior Sauvage, voor heren, geurige deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, universeel
€ 296,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,43
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
€ 118,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
€ 180,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,05
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
€ 196,47/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
€ 117,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
€ 430,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
€ 278,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
€ 476,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 47,61
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
€ 38,80/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
€ 39,30/1l
€ 37,90
-6%
€ 35,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
€ 100,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van syNeo ANTITRANSPIRANT ROLL-ON (50 ml)
syNeo ANTITRANSPIRANT ROLL-ON (50 ml)
€ 363,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,18
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Clarins Gentle Care, voor dames, deodorant, stickdeodorant, verpakking: fles, 50 ml, geschikt voor alle huidtypes
Clarins Gentle Care, voor dames, deodorant, stickdeodorant, verpakking: fles, 50 ml, geschikt voor alle huidtypes
€ 613,40/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
€ 63,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 399,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
€ 21,80/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Des Sanex Excontrol SP 200
Des Sanex Excontrol SP 200
€ 37,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
€ 76,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,39
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 836,40/1l
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg
Productafbeelding van Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 196,33/1l
Productafbeelding van Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,47/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 364,13/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Baldessarini Signature Deodorant Stick
Baldessarini Signature Deodorant Stick
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg
Productafbeelding van Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 6.650,00/1kg
Productafbeelding van Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Lemonbite
€ 88,44/1l