Zelfaanzuigende zuigslang met bolvormige afsluiting – Compacte, flexibele zuigslang voor brandstoffen en vloeistoffen – Veilige overdracht zonder contact met de mond – Geschikt voor water, benzine, diesel en olie – 190 cm – UV- en oliebestendig [10894-01]

€ 9,82

plus € 19,21 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 16 – di 20 oktober
Onze bestedeals
Jerrycans & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister 10 liter met kraan, BPA-vrij, voor drinkwater. Draagbare wateropslag, transparant, blauw
Waterkanister 10 liter met kraan, BPA-vrij, voor drinkwater. Draagbare wateropslag, transparant, blauw
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Universele handpomp voor het aanzuigen en verpompen van water, diesel, enzovoort.
Universele handpomp voor het aanzuigen en verpompen van water, diesel, enzovoort.
€ 16,67
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van Kanister voor water met kraan, 10 liter
Kanister voor water met kraan, 10 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,60
-6%
€ 12,65
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Pressol jerrycan voor urea+water, 20 liter, PE-materiaal met flexibele uitloop
Pressol jerrycan voor urea+water, 20 liter, PE-materiaal met flexibele uitloop
€ 162,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Waterkanister 14 liter, inklapbaar, geschikt voor drinkwater en voedsel. | Drinkwaterkanister, waterreservoir met kraan. | Plastic kanister, waterkanister voor kamperen
Waterkanister 14 liter, inklapbaar, geschikt voor drinkwater en voedsel. | Drinkwaterkanister, waterreservoir met kraan. | Plastic kanister, waterkanister voor kamperen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 9,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Unyqoos® Opvouwbare waterreservoir (100 liter) – draagbare PVC-watercontainer, bestand tegen druk en stoten, met 4 draagogen, geschikt voor tuinieren, kamperen en noodsituaties
Unyqoos® Opvouwbare waterreservoir (100 liter) – draagbare PVC-watercontainer, bestand tegen druk en stoten, met 4 draagogen, geschikt voor tuinieren, kamperen en noodsituaties
€ 137,00
-€ 8,00
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Unyqoos
Productafbeelding van Kanister, JPP 20 liter, UN-gekeurd, met dop, voor drinkwater, HDPE
Kanister, JPP 20 liter, UN-gekeurd, met dop, voor drinkwater, HDPE
€ 12,19
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Elektrische oliepomp 12V 60W - Olie- en dieseloverpomppomp - Motorolie- en koelvloeistofzuigpomp - Met slangen, 1 stuk [10897]
Elektrische oliepomp 12V 60W - Olie- en dieseloverpomppomp - Motorolie- en koelvloeistofzuigpomp - Met slangen, 1 stuk [10897]
€ 28,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van 240 liter, opvouwbare, draagbare watercontainer. Grote capaciteit, waterzak voor het opslaan van drinkwater
240 liter, opvouwbare, draagbare watercontainer. Grote capaciteit, waterzak voor het opslaan van drinkwater
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Kanister SHERON, 6+2,5 liter, geschikt voor olie en benzine
Kanister SHERON, 6+2,5 liter, geschikt voor olie en benzine
€ 19,31
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Pressol waterkanister, 20 liter, wit, stapelbaar, van polyethyleen, met afvoerkraan - 21177
Pressol waterkanister, 20 liter, wit, stapelbaar, van polyethyleen, met afvoerkraan - 21177
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,82
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Kanister, geschikt voor kippen, inhoud 15 liter
Kanister, geschikt voor kippen, inhoud 15 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,52
-16%
€ 7,11
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Famanu kanister van 15 liter met uitloopkraan en slang - betrouwbaar en duurzaam
Famanu kanister van 15 liter met uitloopkraan en slang - betrouwbaar en duurzaam
€ 121,45
-€ 3,60
€ 117,85
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van 20-liter waterkanister met uitloopkraan, geschikt voor kamperen, reizen en thuisgebruik
20-liter waterkanister met uitloopkraan, geschikt voor kamperen, reizen en thuisgebruik
€ 32,77
Gratis bezorging
Verkoper: One_Stop_Shop
Productafbeelding van 4 drinkwaterkanonnen van 13 liter, geschikt voor contact met voedsel, met uitloop en vulopening
4 drinkwaterkanonnen van 13 liter, geschikt voor contact met voedsel, met uitloop en vulopening
€ 95,00
Verkoper: X-Parts
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 10 liter
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 10 liter
€ 63,31
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Watertank met kraan 20 l, voor camping, kunststof, afsluitbare tap
Watertank met kraan 20 l, voor camping, kunststof, afsluitbare tap
€ 123,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 20 liter
Waterkanister met kraan, 20 liter
€ 42,00
-12%
€ 36,69
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit stalen buisje maakt het mogelijk om vrijwel elke vloeistof van punt A naar punt B te transporteren. Het is geschikt voor het vullen en legen van tanks in auto's, vrachtwagens, motorfietsen, boten, grasmaaiers, enz. Het is ook ideaal voor gebruik in huis, bijvoorbeeld in waterbedden, afvoeren, aquaria en zwembaden. Door het buisje op en neer te bewegen, wordt de vloeistof veilig afgevoerd, zonder dat u het uiteinde van de buis met uw mond hoeft aan te raken.

  • Veilig: alle gevaarlijke en onaangename aspecten van het afzuigen van vloeistoffen kunnen worden vermeden door gebruik te maken van dit buisje.
  • Door zachtjes te tikken, wordt de vloeistof in beweging gebracht, zonder dat de mond betrokken is.
  • Zo voorkomt u dat de vloeistof spat of dat u onaangename geuren inademt.
  • Het werkt met bijna alle vloeistoffen, zoals water, benzine, diesel, kerosine, enz.
  • UV-, vet- en oliebestendig, verkleurt niet.


Buitendiameter van de kop: 22 mm, binnendiameter van de buis: 14 mm, buitendiameter van de buis: 17 mm, wanddikte: 1,5 mm, lengte: 190 cm, Geproduceerd in: EU, Kleur: transparant/groen

Fabrikant
HomeShopXL
Model
10894-01
EAN
5999117121393
MPN (Manufacturer Part Number)
10894-01

Fabrikant
HomeShopXL
Model
10894-01
EAN
5999117121393
MPN (Manufacturer Part Number)
10894-01
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mutto Premium Bronwater 18,9 liter
Mutto Premium Bronwater 18,9 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 19,95
Verkoper: Mutto
Productafbeelding van MNC - Kanister van 20 liter met schenktuit - Rood - 20 liter - 340 x 185 x 460 mm
MNC - Kanister van 20 liter met schenktuit - Rood - 20 liter - 340 x 185 x 460 mm
€ 32,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (10 liter, zwart)
De beste jerrycan ter wereld (10 liter, zwart)
€ 0,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 7,16
-6%
€ 6,66
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Kanister voor drinkwater, 10 liter, stapelbaar, gemaakt van HDPE (polyethyleen)
Kanister voor drinkwater, 10 liter, stapelbaar, gemaakt van HDPE (polyethyleen)
€ 4,57
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 32,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van BigDean 4X waterkanister, 12 liter, drinkwaterreservoir, drinkwaterkanister met kraan, geschikt voor voedingsmiddelen, geschikt voor 10-12 liter, temperatuurbereik: -20 tot +70 graden
BigDean 4X waterkanister, 12 liter, drinkwaterreservoir, drinkwaterkanister met kraan, geschikt voor voedingsmiddelen, geschikt voor 10-12 liter, temperatuurbereik: -20 tot +70 graden
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 36,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Relaxdays set van 12 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, met tuit, handgrepen, geschikt voor kamperen, BPA-vrij kunststof, transparant
Relaxdays set van 12 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, met tuit, handgrepen, geschikt voor kamperen, BPA-vrij kunststof, transparant
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Barel voor water, DEMETRA, stapelbaar, 10 liter
Barel voor water, DEMETRA, stapelbaar, 10 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,63
-11%
€ 17,28
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Waterkanister van 30 liter met kraan en deksel – campingkanister, waterreservoir
Waterkanister van 30 liter met kraan en deksel – campingkanister, waterreservoir
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 27,57
-5%
€ 26,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Set van 2 inklapbare drankdispensers, 3,5 liter | Limonadespender, waterspender met tuit | Sappen- en drankdispenser
Set van 2 inklapbare drankdispensers, 3,5 liter | Limonadespender, waterspender met tuit | Sappen- en drankdispenser
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Praktische plastic jerrycan van 20 liter
Praktische plastic jerrycan van 20 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,23
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Kanister voor water met kraan, 10 liter
Kanister voor water met kraan, 10 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,60
-6%
€ 12,65
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van CAMPINGAZ Waterkanister 32795, 10 liter
CAMPINGAZ Waterkanister 32795, 10 liter
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,22
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Waterfilterkan G21, 2,5 liter, wit
Waterfilterkan G21, 2,5 liter, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,52
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Pressol 21060950
Pressol 21060950
€ 82,54
-25%
€ 61,72
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Premium Bronwater 19 liter + Waterpomp
Premium Bronwater 19 liter + Waterpomp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 27,95
Verkoper: Mutto
Productafbeelding van Kanister, na vijf liter, lichtgewicht, HDPE-plastic
Kanister, na vijf liter, lichtgewicht, HDPE-plastic
€ 2,53
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,11
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van BigDean 2x waterkanister, 12 liter, drinkwaterreservoir, drinkwaterkanister met kraan, geschikt voor voedingsmiddelen, geschikt voor 10-12 liter, temperatuurbereik: -20 tot +70 graden Celsius
BigDean 2x waterkanister, 12 liter, drinkwaterreservoir, drinkwaterkanister met kraan, geschikt voor voedingsmiddelen, geschikt voor 10-12 liter, temperatuurbereik: -20 tot +70 graden Celsius
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 23,09
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Relaxdays set van 8 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, met tuit, handgrepen, geschikt voor kamperen, BPA-vrij kunststof, transparant
Relaxdays set van 8 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, met tuit, handgrepen, geschikt voor kamperen, BPA-vrij kunststof, transparant
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 20 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 20 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 27,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (10 liter, rood)
De beste jerrycan ter wereld (10 liter, rood)
€ 0,70/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 7,56
-7%
€ 7,03
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van KOTARBAU® waterkanister met kraan 30 l watertank met zeepdispenser wit watertank met pompdispenser drinkwaterkanister kunststofkanister waterreservoir camping bouwplaats
KOTARBAU® waterkanister met kraan 30 l watertank met zeepdispenser wit watertank met pompdispenser drinkwaterkanister kunststofkanister waterreservoir camping bouwplaats
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,08
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Relaxdays set van 4 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, transparant
Relaxdays set van 4 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, transparant
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (20 liter, rood)
De beste jerrycan ter wereld (20 liter, rood)
€ 0,56/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 11,96
-7%
€ 11,12
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van KOTARBAU® waterkanister 10L zonder kraan Kunststof kanister voor water Kanister voedselveilig PE drinkwaterreservoir met schroefdop Drinkwaterkanister Waterreservoir
KOTARBAU® waterkanister 10L zonder kraan Kunststof kanister voor water Kanister voedselveilig PE drinkwaterreservoir met schroefdop Drinkwaterkanister Waterreservoir
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,59
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van BigDean waterkan 12 liter, drinkwaterreservoir met kraan, geschikt voor voedsel, reiskannister 10-12 liter, temperatuurbereik -20 tot +70 °C, waterkan voor kamperen
BigDean waterkan 12 liter, drinkwaterreservoir met kraan, geschikt voor voedsel, reiskannister 10-12 liter, temperatuurbereik -20 tot +70 °C, waterkan voor kamperen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,00
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van KOTARBAU® waterreservoir met kraan 20 liter waterkan drinkwaterkan watertank kunststofkan survival campingaccessoires drinkwaterkan waterdispenser metalen kraan
KOTARBAU® waterreservoir met kraan 20 liter waterkan drinkwaterkan watertank kunststofkan survival campingaccessoires drinkwaterkan waterdispenser metalen kraan
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 30,78
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Relaxdays 10030896, 1 stuk
Relaxdays 10030896, 1 stuk
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Jarkyfine Opvouwbare waterkanister, 10L/20L, met kraan - Geschikt voor voedsel, BPA-vrij, lekvrij doseerkraantje en draaghandvat, ideaal voor kamperen, outdoor activiteiten en meer
Jarkyfine Opvouwbare waterkanister, 10L/20L, met kraan - Geschikt voor voedsel, BPA-vrij, lekvrij doseerkraantje en draaghandvat, ideaal voor kamperen, outdoor activiteiten en meer
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister voor camping, met kraan, BPA-vrij, met handgrepen, verkrijgbaar in 5 liter, 22 liter en 10 liter
Waterkanister voor camping, met kraan, BPA-vrij, met handgrepen, verkrijgbaar in 5 liter, 22 liter en 10 liter
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 10 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen, outdoor activiteiten en reizen
Waterkanister met kraan, 10 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen, outdoor activiteiten en reizen
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Camping waterkanister met kraan, 5 liter - 22 liter, BPA-vrij. Draagbare drinkwatercontainer met handgrepen
Camping waterkanister met kraan, 5 liter - 22 liter, BPA-vrij. Draagbare drinkwatercontainer met handgrepen
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister 10 liter met kraan, BPA-vrij, voor drinkwater. Draagbare wateropslag, transparant, blauw
Waterkanister 10 liter met kraan, BPA-vrij, voor drinkwater. Draagbare wateropslag, transparant, blauw
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 7,5 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 7,5 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister van 15 liter met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, transparant blauw
Waterkanister van 15 liter met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, transparant blauw
€ 113,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister 18 liter met kraan, BPA-vrij, transparant, blauw, draagbaar, geschikt voor kamperen
Waterkanister 18 liter met kraan, BPA-vrij, transparant, blauw, draagbaar, geschikt voor kamperen
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion