Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml

€ 36,72

€ 183,60 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Zeep & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 167,25/1l
€ 33,45
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 88,40/1l
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Yardley, Yuzu & Orange vloeibare zeep, 500 ml
Yardley, Yuzu & Orange vloeibare zeep, 500 ml
€ 60.100,00/1kg
€ 16,76
-64%
€ 6,01
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Douchegel Bergamot & Citroengras (300 ml)
Douchegel Bergamot & Citroengras (300 ml)
€ 34,37/1l
€ 10,31
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Speick Arztseife Vloeibaar (300 ml)
Speick Arztseife Vloeibaar (300 ml)
€ 19,03/1l
€ 5,86
-2%
€ 5,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Handsan vloeibare zeep, lavendel, navulverpakking, 500 ml
Handsan vloeibare zeep, lavendel, navulverpakking, 500 ml
€ 6,30/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Milde douchegel NEROLI JASMIJN
Milde douchegel NEROLI JASMIJN
€ 83,00/1l
€ 20,75
Verkoper: Spa-Ceylon
Productafbeelding van Yope Vloeibare zeep, Vanille & Kaneel, 500 ml
Yope Vloeibare zeep, Vanille & Kaneel, 500 ml
€ 18,77/1kg
€ 13,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Botanique Handzeep Sinaasappel 300 ml
Botanique Handzeep Sinaasappel 300 ml
€ 14,17/1l
€ 4,53
-6%
€ 4,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dermomed, vloeibare zeep met karité en amandel, geur, 1000 ml
Dermomed, vloeibare zeep met karité en amandel, geur, 1000 ml
€ 2,33/1kg
€ 2,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sonett Handzeep Rozemarijn Navulverpakking 1000 ml
Sonett Handzeep Rozemarijn Navulverpakking 1000 ml
€ 10,48/1l
€ 10,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Palmolive Amandel Vloeibare Zeep, navulverpakking, 500 ml
Palmolive Amandel Vloeibare Zeep, navulverpakking, 500 ml
€ 39,84/1l
€ 19,92
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Vloeibare handzeep, sinaasappel, ecologisch, 500 ml - ALMAWIN
Vloeibare handzeep, sinaasappel, ecologisch, 500 ml - ALMAWIN
€ 47,98/1l
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sonett vloeibare handzeep Lavendel, 1 liter
Sonett vloeibare handzeep Lavendel, 1 liter
€ 16,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,45
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Sonett Handzeep Citrus 300 ml
Sonett Handzeep Citrus 300 ml
€ 18,47/1l
€ 5,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marcel's Green Soap Handzeep Navulverpakking - Lavendel & Rozemarijn 500 ml
Marcel's Green Soap Handzeep Navulverpakking - Lavendel & Rozemarijn 500 ml
€ 9,26/1l
€ 4,63
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Handzeep, sappige meloen
Handzeep, sappige meloen
€ 16,48/1l
€ 8,24
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Vloeibare Zeepsupplement Luskja Olive & Yoghurt, 400Ml
Vloeibare Zeepsupplement Luskja Olive & Yoghurt, 400Ml
€ 6,77/1l
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Green Soap Handzeep 250 ml Lavendel
Green Soap Handzeep 250 ml Lavendel
€ 52,80/1l
€ 2,81
-6%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ziaja Reinigingsschuim met de geur van citroentaart, 250 ml
Ziaja Reinigingsschuim met de geur van citroentaart, 250 ml
€ 23,96/1l
€ 5,99
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De geur Orange & Bergamot is gemaakt van zoete sinaasappelolie en bergamot, die de huid vitaliteit en een stralende uitstraling geven. Deze geur is bedoeld voor mensen die graag omhuld worden door een gevoel van frisheid en welzijn. Dankzij de subtiele citrusgeur prikkelt het de zintuigen en geeft het de huid energie en vitaliteit
Afmetingen
200 milliliter
Gewicht
516 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
water (aqua), natrium laureth sulfaat, laureth-4, parfum, citrus aurantium dulcis (zoete sinaasappel) schilolie, peg-18 glyceryl oleaat/cocoaat, ppg-26-buteth-26, lonicera caprifolium (honingbloem) bloemenextract, lonicera japonica (honingbloem) bloemenextract, peg-40 gehydrogeneerde ricinusolie, ethylhexyl methoxycinnamaat, ethylhexyl salicylaat, butyldimethoxydibenzoylmethaan, amyl cinnamal, eugenol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limoneen, linalool, natriumfytate, propyleenglycol, fenoxyethanol, methylisothiazolinon, citroenzuur, natriumchloride, geel 5 (ci 19140)
Fabrikant
EAN
5030805012934
MPN (Manufacturer Part Number)
NTB009CR3

Afmetingen
200 milliliter
Gewicht
516 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
water (aqua), natrium laureth sulfaat, laureth-4, parfum, citrus aurantium dulcis (zoete sinaasappel) schilolie, peg-18 glyceryl oleaat/cocoaat, ppg-26-buteth-26, lonicera caprifolium (honingbloem) bloemenextract, lonicera japonica (honingbloem) bloemenextract, peg-40 gehydrogeneerde ricinusolie, ethylhexyl methoxycinnamaat, ethylhexyl salicylaat, butyldimethoxydibenzoylmethaan, amyl cinnamal, eugenol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limoneen, linalool, natriumfytate, propyleenglycol, fenoxyethanol, methylisothiazolinon, citroenzuur, natriumchloride, geel 5 (ci 19140)
Fabrikant
EAN
5030805012934
MPN (Manufacturer Part Number)
NTB009CR3
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Molton Brown, Gingerlily, Voedende bodylotion, 100 ml
Molton Brown, Gingerlily, Voedende bodylotion, 100 ml
€ 144,30/1l
€ 14,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van WELEDA Granaatappel Verstevigende Bodylotion (200 ml)
WELEDA Granaatappel Verstevigende Bodylotion (200 ml)
€ 58,05/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Molton Brown, Blissful Templetree, Hydraterende bodylotion, 100 ml
Molton Brown, Blissful Templetree, Hydraterende bodylotion, 100 ml
€ 148,40/1l
€ 14,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Eimi Mistify Me Light, een lichte, snel drogende haarlak, 300 ml
Wella Professionals Eimi Mistify Me Light, een lichte, snel drogende haarlak, 300 ml
€ 21,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 151,30/1kg
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Global Keratin, Silver Bombshell, Shampoo voor het haar, voor het traliseren van gele tinten, 280 ml
Global Keratin, Silver Bombshell, Shampoo voor het haar, voor het traliseren van gele tinten, 280 ml
€ 23,60/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,58
-19%
€ 11,80
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 92 All In One (100 ml)
Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 92 All In One (100 ml)
€ 150,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 15,00
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van GiDeli Actieve zuurstof, 3 kg, Natriumpercarbonaat, reinigingsmiddel, voor huishoudelijk gebruik
GiDeli Actieve zuurstof, 3 kg, Natriumpercarbonaat, reinigingsmiddel, voor huishoudelijk gebruik
€ 7,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Wella EIMI Thermal Image, Haarspray, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft glans, maakt het haar glad, bestand tot 220 °C
Wella EIMI Thermal Image, Haarspray, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft glans, maakt het haar glad, bestand tot 220 °C
€ 73,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Pampers Sensitive 81687211, Vochtige babydoekjes,  getest, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde, Zonder parfum
Pampers Sensitive 81687211, Vochtige babydoekjes, getest, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde, Zonder parfum
€ 4,42/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 17,34
-8%
€ 15,85
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gisada Ambassador Intense voor Heren, Eau de Parfum, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Gisada Ambassador Intense voor Heren, Eau de Parfum, 100 ml: Inhoud: 100 ml
€ 874,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 87,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Douche- en badgel Rhuibarben en roos (Bath & Shower Gel), 300 ml
Douche- en badgel Rhuibarben en roos (Bath & Shower Gel), 300 ml
€ 118,23/1l
€ 35,47
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Conditionerende Shampoo) 1000ml
Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Conditionerende Shampoo) 1000ml
€ 23,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 43,78
-46%
€ 23,50
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van PLAYMOBIL 6020: Zomerplezier - Vakantiehuis met openslaande deuren
PLAYMOBIL 6020: Zomerplezier - Vakantiehuis met openslaande deuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 91,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Molton Brown, Ylang-Ylang, Verzorgende bodylotion, 100 ml
Molton Brown, Ylang-Ylang, Verzorgende bodylotion, 100 ml
€ 130,40/1l
€ 13,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel, 150 ml
Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel, 150 ml
€ 108,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vonná kaars Signature Delicious, geur: rabarber & roos (kaars), 190 gram
Vonná kaars Signature Delicious, geur: rabarber & roos (kaars), 190 gram
€ 264,21/1kg
€ 50,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Molton Brown Heavenly Gingerlily Verzorgende Badolie
Molton Brown Heavenly Gingerlily Verzorgende Badolie
€ 144,65/1l
€ 28,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 42,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,15/1l
Productafbeelding van M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 71,40/1l
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 94,35/1l
Productafbeelding van Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 34,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,10/1l
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,15/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 33,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 167,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,00/1l
Productafbeelding van Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg
Productafbeelding van Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,72/1l
Productafbeelding van Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,79
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,95/1l