L'Erbolario VERBENA Eau de Parfum

€ 38,80

€ 2.586,67 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 2.458,20/1l
€ 245,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray
€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml
Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml
€ 2.509,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Combava Cedrat, eau de parfum spray, 100 ml
Combava Cedrat, eau de parfum spray, 100 ml
€ 2.946,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 294,67
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Noorolain Taif extract parfum spray, 50 ml
Noorolain Taif extract parfum spray, 50 ml
€ 2.711,40/1l
€ 135,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hayaati Eau de Parfum, 50 ml
Hayaati Eau de Parfum, 50 ml
€ 158,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Eau de Parfum Mahbub – Ayat Parfums – 100 ml
Eau de Parfum Mahbub – Ayat Parfums – 100 ml
€ 499,90/1l
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Accendis Lucevera eau de parfum, 100 ml
Accendis Lucevera eau de parfum, 100 ml
€ 806,40/1l
€ 86,18
-6%
€ 80,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau de Parfum Santal SOLINOTES, 50 ml
Eau de Parfum Santal SOLINOTES, 50 ml
€ 502,40/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,12
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Laboratorio Olfattivo Baliflora Eau de Parfum, 100 ml
Laboratorio Olfattivo Baliflora Eau de Parfum, 100 ml
€ 1.450,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 145,00
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van BOUCHERON SINGULIER Eau de Parfum, 50 ml
BOUCHERON SINGULIER Eau de Parfum, 50 ml
€ 614,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 30,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nasomatto Baraonda Extrait de Parfum
Nasomatto Baraonda Extrait de Parfum
€ 4.434,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 133,02
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moudon - Mildon Eau de Parfum, 100 ml
Moudon - Mildon Eau de Parfum, 100 ml
€ 586,30/1l
€ 58,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Penhaligon's The Uncompromising Sohan, eau de parfum, 75 ml
Penhaligon's The Uncompromising Sohan, eau de parfum, 75 ml
€ 3.168,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 237,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van JEROBOAM Ligno, parfumextract, sprayflacon, 30 ml
JEROBOAM Ligno, parfumextract, sprayflacon, 30 ml
€ 92.080,00/1l
€ 92,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jeroboam, parfumextract, 30 ml
Jeroboam, parfumextract, 30 ml
€ 89.000,00/1l
€ 89,00
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Xerjoff Amabile, eau de parfum, 50 ml
Xerjoff Amabile, eau de parfum, 50 ml
€ 2.473,40/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 123,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dusita Splendiris Eau de Parfum, 50 ml
Dusita Splendiris Eau de Parfum, 50 ml
€ 3.621,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 181,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Masakï Matsushïma, parfum spray, 80 ml
Masakï Matsushïma, parfum spray, 80 ml
€ 1.112,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een lentebloemboeket dat de zintuigen prikkelt met zijn citrusachtige, intrigerende en zorgeloze tonen.
... een verkoelende frisheid, de vochtige lucht van de ochtend... eindeloze groene vlakken... het begin van een zonnige lentedag... Verbena belichaamt dit allemaal!

Hoofdtoon: Citrus

Bergamot, citroen, sinaasappel, neroli

Harttonen: Bloemig

Citronenverbena, hyacint, roos

Basisnoten: Muskus

Amber, muskus

Gewicht
0.018 kg
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Denatureerd alcohol, water, parfum, limonene, tocoferylacetaat, citroenzuur, alfa-isomethylionon, citral, citronellol, geraniol, linalool
Fabrikant
Lerbolario
Doelgroepen
Unisex
EAN
8022328115671
MPN (Manufacturer Part Number)
ERB-066.104

Gewicht
0.018 kg
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Denatureerd alcohol, water, parfum, limonene, tocoferylacetaat, citroenzuur, alfa-isomethylionon, citral, citronellol, geraniol, linalool
Fabrikant
Lerbolario
Doelgroepen
Unisex
EAN
8022328115671
MPN (Manufacturer Part Number)
ERB-066.104
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Paris Corner North Stag Quatre IV, eau de parfum, 100 ml
Paris Corner North Stag Quatre IV, eau de parfum, 100 ml
€ 325,30/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,53
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ministry of Gourmand Coconut Lagoon Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Ministry of Gourmand Coconut Lagoon Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 359,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 35,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Maison Asrar Faris Al Arab Eau de Parfum, 100 ml
Maison Asrar Faris Al Arab Eau de Parfum, 100 ml
€ 551,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 55,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jeanne En Provence Verveine Cédrat Eau de Parfum, 60 ml (damesparfum)
Jeanne En Provence Verveine Cédrat Eau de Parfum, 60 ml (damesparfum)
€ 254,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Esperanza EKO006, 25 liter, zwart, met draaiknop, 1600 W, 220 - 240 V, 50 Hz
Esperanza EKO006, 25 liter, zwart, met draaiknop, 1600 W, 220 - 240 V, 50 Hz
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van MODFU Multifunctionele slaapbank met opbergbankje, relaxfauteuil met antislip plastic poten, bruin
MODFU Multifunctionele slaapbank met opbergbankje, relaxfauteuil met antislip plastic poten, bruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 309,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Maison Asrar Legacy Eau de Parfum, 100 ml
Maison Asrar Legacy Eau de Parfum, 100 ml
€ 549,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS
Bestseller
Productafbeelding van Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 374
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van INF Compressiegordel / Rugsteun / Lendensteungordel XXL
INF Compressiegordel / Rugsteun / Lendensteungordel XXL
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,49
-2%
€ 25,79
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 417
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van XXL warmwaterfles, lang en groot, 3,5 liter met hoes - Pluizige grijze warmwaterfleshoes - Lange XL warmwaterfles voor baby's, kinderen en volwassenen - Cadeau
XXL warmwaterfles, lang en groot, 3,5 liter met hoes - Pluizige grijze warmwaterfleshoes - Lange XL warmwaterfles voor baby's, kinderen en volwassenen - Cadeau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 65,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VT COSMETICS - REEDLE SHOT 300, 50 ml
VT COSMETICS - REEDLE SHOT 300, 50 ml
€ 689,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 34,49
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 14 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
zeer lange geurduur
Inhoud 0,015 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l