Zelfklevende beschermers voor de benen, 2 stuks, onzichtbare bescherming tegen schuurplekken, herbruikbaar, waterbestendig - Anti-schuurplekken

€ 10,99

€ 549,50 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SUMMERSAVER Anti-schuurstick voor vrouwen | Langdurige en effectieve bescherming tegen schuurplekken | Veganistisch,  getest *B-product*
SUMMERSAVER Anti-schuurstick voor vrouwen | Langdurige en effectieve bescherming tegen schuurplekken | Veganistisch, getest *B-product*
€ 638,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
Gebruikt
€ 15,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
€ 1.449,33/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ScarSil siliconengel voor het voorkomen en behandelen van littekens, 15 ml
ScarSil siliconengel voor het voorkomen en behandelen van littekens, 15 ml
€ 2.480,67/1l
€ 37,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Compeed Anti-blaren Stick beschermt de huid onzichtbaar tegen schuurwonden, 1 stuks
Compeed Anti-blaren Stick beschermt de huid onzichtbaar tegen schuurwonden, 1 stuks
€ 840.000,02/1kg
€ 8,40
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Esenta huidbeschermende doekjes, 30 stuks
Esenta huidbeschermende doekjes, 30 stuks
€ 30.160,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,32
-6%
€ 30,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Verstevigende behandeling met zeewier, 180 g
Verstevigende behandeling met zeewier, 180 g
€ 59,67/1kg
€ 10,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Set van 10 anti-wrijving kussentjes voor de dijen – zelfklevende huidbeschermingspleisters, elastisch en ademend, tegen schuren en huidirritatie
Set van 10 anti-wrijving kussentjes voor de dijen – zelfklevende huidbeschermingspleisters, elastisch en ademend, tegen schuren en huidirritatie
€ 351,67/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Wellys, 4 stuks teenspreiders - "Menthogel"
Wellys, 4 stuks teenspreiders - "Menthogel"
€ 16,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
€ 6.565,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pijnstillende pleisters, 10 stuks
Pijnstillende pleisters, 10 stuks
€ 92,60/1kg
€ 9,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Esenta Huidbeschermingsspray, 50 ml
Esenta Huidbeschermingsspray, 50 ml
€ 20.430,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Urgo Pleister voor gebarsten huid, vloeibaar, 3,25 ml
Urgo Pleister voor gebarsten huid, vloeibaar, 3,25 ml
€ 1.615,00/1kg
€ 32,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Verstelbare, ademende buikband ter bescherming van de katheters voor peritoneale dialyse
Verstelbare, ademende buikband ter bescherming van de katheters voor peritoneale dialyse
€ 395,62/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Voet- en beenbeschermer.
Voet- en beenbeschermer.
€ 11,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Sulfoderm S Anti-puistjes gel, 15 ml. GEL
Sulfoderm S Anti-puistjes gel, 15 ml. GEL
€ 440,67/1kg
€ 13,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CanesProtect voetenspray helpt schimmelinfecties van de voeten en nagels te voorkomen, 150 ml oplossing
CanesProtect voetenspray helpt schimmelinfecties van de voeten en nagels te voorkomen, 150 ml oplossing
€ 60,85/1kg
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Arkada zalf voor droge, gebarsten huid aan voeten en ellebogen
Arkada zalf voor droge, gebarsten huid aan voeten en ellebogen
€ 125,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,81
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van TATTOOMED, dagelijkse verzorging voor tatoeages, 100 ml
TATTOOMED, dagelijkse verzorging voor tatoeages, 100 ml
€ 113,30/1l
€ 11,33
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Zelfklevende dijbeschermers – comfort zonder schuren, de hele dag door
Geen ongemakkelijke wrijving of huidirritatie meer bij het dragen van jurken, rokken of shorts. De AntiChafing beschermstrips bieden een discrete en effectieve bescherming tegen schuren aan de binnenkant van de dijen.


Discrete bescherming

- Onzichtbare, beige kleur
- Ideaal onder jurken en rokken
- Comfortabel, zelfs bij langdurig gebruik


Bescherming tegen wrijving

- Vermindert huidirritatie
- Geschikt voor warme zomerdagen
- Ook ideaal tijdens sportieve activiteiten


Zelfklevend ontwerp

- Eenvoudige toepassing
- Blijft stevig op zijn plaats
- Geen verschuiven of oprollen


Herbruikbaar

- Gewoon wassen in lauw water
- Klaar voor hergebruik
- Een milieuvriendelijker alternatief voor wegwerpproducten


Comfortabel materiaal

- 95% katoen
- 5% elastaan
- Zacht, ademend en prettig voor de huid


Waterbestendig
Blijven op hun plaats, zelfs bij intensieve activiteiten of zweten.


Technische specificaties

Inhoud: 2× dijbeschermers tegen wrijving
Kleur: beige (lichthuidskleur)
Materiaal: 95% katoen, 5% elastaan
Afmetingen: 18,5 × 12 cm


Gebruik:
Aanbrengen op schone en droge huid tussen de dijen. Na gebruik afwassen met lauw water. Niet gebruiken op beschadigde huid.

Gewicht
0.02 kg
Fabrikant
Netscroll
Aantal stuks
2
EAN
3830077631428
MPN (Manufacturer Part Number)
AntiChafing

Gewicht
0.02 kg
Fabrikant
Netscroll
Aantal stuks
2
EAN
3830077631428
MPN (Manufacturer Part Number)
AntiChafing
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van SUMMERSAVER Anti-schuurstick voor vrouwen | Langdurige en effectieve bescherming tegen schuurplekken | Veganistisch,  getest *B-product*
SUMMERSAVER Anti-schuurstick voor vrouwen | Langdurige en effectieve bescherming tegen schuurplekken | Veganistisch, getest *B-product*
€ 638,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
Gebruikt
€ 15,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van 10 stuks anti-wrijving kussentjes voor de dij, uniseks, wegwerp knie-enkelpleisters voor buitengebruik
10 stuks anti-wrijving kussentjes voor de dij, uniseks, wegwerp knie-enkelpleisters voor buitengebruik
€ 18,00
6% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van SoBuy schoenenkast, smal model met 4 deuren – Ruimtebesparende schoenenkast voor kleine woningen, smalle gangen en doorgangen, witte gangkast FSR100-W
SoBuy schoenenkast, smal model met 4 deuren – Ruimtebesparende schoenenkast voor kleine woningen, smalle gangen en doorgangen, witte gangkast FSR100-W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 129,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4601
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Polyrotan ligbed met intrekbare zonnekap, 2-persoons tuinligbed met inklapbaar tafelblad, zitkussen en rugkussen, tuinstoelset
COSTWAY Polyrotan ligbed met intrekbare zonnekap, 2-persoons tuinligbed met inklapbaar tafelblad, zitkussen en rugkussen, tuinstoelset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 392,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Gray, Titanium
Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Gray, Titanium
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 405
€ 1.063,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Telesun
Productafbeelding van Joola Midsize, tafeltennistafel in midi-formaat, model 19110
Joola Midsize, tafeltennistafel in midi-formaat, model 19110
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 226,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 350 ml universele, draagbare stoomreiniger, handzame stoomreiniger zonder chemicaliën
350 ml universele, draagbare stoomreiniger, handzame stoomreiniger zonder chemicaliën
€ 119,97/1l
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
€ 1.449,33/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Malplay Magnetische bouwstenen met auto's, 62 stuks. Auto's, 10 onderdelen. Magnetische bouwset, geschikt vanaf 3 jaar. Ideaal als cadeau
Malplay Magnetische bouwstenen met auto's, 62 stuks. Auto's, 10 onderdelen. Magnetische bouwset, geschikt vanaf 3 jaar. Ideaal als cadeau
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Samsung Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - Dual-SIM - 12 GB RAM / 512 GB intern geheugen - OLED-display - 6,9 inch - 3120 x 1440 pixels (120 Hz)
Samsung Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - Dual-SIM - 12 GB RAM / 512 GB intern geheugen - OLED-display - 6,9 inch - 3120 x 1440 pixels (120 Hz)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 405
€ 1.259,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: AO-Projekt-GmbH
Productafbeelding van Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 554
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 405,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Galaxy S25 Ultra - Titanium Zwart - 256 GB
Galaxy S25 Ultra - Titanium Zwart - 256 GB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 1.049,95
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: PHONECLICK
Productafbeelding van Keter Daytona Deluxe ligbed voor tuin, terras en balkon, grijs, met verstelbare rugleuning, inclusief kussen
Keter Daytona Deluxe ligbed voor tuin, terras en balkon, grijs, met verstelbare rugleuning, inclusief kussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 222,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Satino toiletpapier, Liquify, artikelnummer 061600, verpakking van 2 grote rollen, 250 vellen per rol, wit, 8 stuks per pak.
Satino toiletpapier, Liquify, artikelnummer 061600, verpakking van 2 grote rollen, 250 vellen per rol, wit, 8 stuks per pak.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Verduisterende gordijn met oogjes (donker taupe) in de afmetingen 140x175 cm (breedte x hoogte)
Verduisterende gordijn met oogjes (donker taupe) in de afmetingen 140x175 cm (breedte x hoogte)
€ 7,42/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Filterpatronen Maxtra+, set van 6
Filterpatronen Maxtra+, set van 6
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 776
€ 46,20
Gratis bezorging
Verkoper: FilterExperte
Productafbeelding van Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 45,52
-34%
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 174,08/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,67/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 510,00/1kg
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Juvena Fascianista 3D massage roller
Juvena Fascianista 3D massage roller
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,45/1kg
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg
Productafbeelding van WELEDA Tropical Crush Geurmist voor lichaam en haar, een fruitig geurende zomerse geur voor huid en haar, 95 ml
WELEDA Tropical Crush Geurmist voor lichaam en haar, een fruitig geurende zomerse geur voor huid en haar, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 182,53/1l
Productafbeelding van Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l