Gewicht:

1000 g

TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg

€ 92,35

€ 92,35 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TROVET Hypoallergeen RRD Konijn - droogvoer voor honden - 10 kg
TROVET Hypoallergeen RRD Konijn - droogvoer voor honden - 10 kg
€ 0,86/1kg
€ 86,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van VET EXPERT Diervoeding Renal Elimination voor honden - Droogvoer voor honden - 2 kg
VET EXPERT Diervoeding Renal Elimination voor honden - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 18,42/1kg
€ 36,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Green Petfood 310546, Volwassen dier, Zalm, 7,5 kg
Green Petfood 310546, Volwassen dier, Zalm, 7,5 kg
€ 10,98/1kg
€ 82,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 9,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VET EXPERT Urinary Turkey - dry dog food - 2kg
VET EXPERT Urinary Turkey - dry dog food - 2kg
€ 16,47/1kg
€ 32,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic VPD with venison - dry dog food - 10kg
TROVET Hypoallergenic VPD with venison - dry dog food - 10kg
€ 15,80/1kg
€ 158,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic HPD with horse - dry dog food - 10 kg
TROVET Hypoallergenic HPD with horse - dry dog food - 10 kg
€ 9,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 90,25
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
€ 3,21/1kg
€ 48,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Trovet Adult MXF dry dog food 12.5kg
Trovet Adult MXF dry dog food 12.5kg
€ 6,07/1kg
€ 76,80
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van TROVET Weight & Diabetic WRD with chicken - dry dog food - 12.5 kg
TROVET Weight & Diabetic WRD with chicken - dry dog food - 12.5 kg
€ 12,56/1kg
€ 157,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van TROVET Hepatic HLD with chicken - dry dog food - 12.5 kg
TROVET Hepatic HLD with chicken - dry dog food - 12.5 kg
€ 83,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic HPD Horse - dry dog food - 3kg
TROVET Hypoallergenic HPD Horse - dry dog food - 3kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - dry dog food - 1.5kg
ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - dry dog food - 1.5kg
€ 22,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
€ 12,63/1kg
€ 51,18
-24%
€ 38,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Trovet IPD Hypoallergenic (Rich in Insect) 3kg
Trovet IPD Hypoallergenic (Rich in Insect) 3kg
€ 12,11/1kg
€ 36,32
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine Hypoallergenic - dry dog food - 1,3kg
PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine Hypoallergenic - dry dog food - 1,3kg
€ 20,29/1kg
€ 26,38
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 8,43/1kg
€ 101,64
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
€ 8,31/1kg
€ 101,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 11,55/1kg
€ 23,68
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eigenschappen



  • Hoofdsmaak: Insecten
  • Veterinaire classificatie: Complete voeding
  • Extra kenmerken: Graanvrij, Voedselallergie, Glutenvrij, Allergie
  • Categorie: Voor honden
  • Leeftijd van het huisdier: Volwassen
  • Gewichtsbereik: 10 kg - 15,9 kg
  • Geen kunstmatige kleurstoffen: Ja
  • Productcategorie: Droogvoer
  • Grootte van het ras: Geschikt voor alle rassen
  • Specifieke behoeften van het huisdier: Allergisch, Goede spijsvertering, Gevoelige maag, Voedselallergie
  • Sojavrij: Ja
  • Gewicht: 10 kg
  • Glutenvrij: Ja
  • Hondenras: Elk ras
  • Suiker vrij: Ja
  • Doseringsvorm: Vast
  • Verpakkingstype: Zak

Veiligheidswaarschuwing



  • Waarschuwingen: n op een droge en koele plaats, uit de buurt van direct zonlicht., Volg de aanbevolen voedingshoeveelheid volgens de instructies op de verpakking., Zorg ervoor dat de voerbak van de hond altijd schoon is om besmetting van het voer te voorkomen.

Voedingsfeiten



  • Ruwe vezels: 5%
  • Ruwe as: 6,4%
  • Vetgehalte: 16%
  • Eiwit: 21%
  • Vochtgehalte: 8%

Gewicht
1000 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Vermelding niet vereist
Aantal stuks
1
EAN
8413037377304
MPN (Manufacturer Part Number)
VETTVTKSP0036
Fabrikant
TROVET
Registratienummer
NA

Gewicht
1000 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Vermelding niet vereist
Aantal stuks
1
EAN
8413037377304
MPN (Manufacturer Part Number)
VETTVTKSP0036
Fabrikant
TROVET
Registratienummer
NA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Royal Canin Urinary Care droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte, 2 kg
Royal Canin Urinary Care droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte, 2 kg
€ 20,11/1kg
€ 40,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Farmina Pet Food Vet Life Gastrointestinal, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, 2 kg, zonder granen, bevat antioxidanten
Farmina Pet Food Vet Life Gastrointestinal, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, 2 kg, zonder granen, bevat antioxidanten
€ 22,65/1kg
€ 45,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TROVET Hypoallergeen RRD Konijn - droogvoer voor honden - 10 kg
TROVET Hypoallergeen RRD Konijn - droogvoer voor honden - 10 kg
€ 0,86/1kg
€ 86,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van JOSERA Light & Vital Kip - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Light & Vital Kip - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 10,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
€ 3,21/1kg
€ 48,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN Gastrointestinal - droogvoer voor honden - 2 kg
ROYAL CANIN Gastrointestinal - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 13,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
€ 12,63/1kg
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
€ 13,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 101,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JOSERA Adult Light & Vital - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA Adult Light & Vital - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 12,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van JOSERA High Protein Kip - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA High Protein Kip - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 13,07/1kg
€ 39,20
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van JOSERA Adult Optiness, droogvoer voor honden, geschikt voor middelgrote en grote rassen - 12,5 kg
JOSERA Adult Optiness, droogvoer voor honden, geschikt voor middelgrote en grote rassen - 12,5 kg
€ 10,80/1kg
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JOSERA Medi/Maxi Kip & Zoete Aardappel - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Medi/Maxi Kip & Zoete Aardappel - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 6,70/1kg
€ 97,09
-13%
€ 84,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van JOSERA Senior Balance - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA Senior Balance - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 12,95/1kg
€ 38,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van JOSERA Kids Medium/Max Kip - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Kids Medium/Max Kip - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 10,96/1kg
€ 137,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JOSERA Mini Senior Kip & Rijst - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA Mini Senior Kip & Rijst - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 13,43/1kg
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Green Petfood 310546, Volwassen dier, Zalm, 7,5 kg
Green Petfood 310546, Volwassen dier, Zalm, 7,5 kg
€ 10,98/1kg
€ 82,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA JosiDog Agilo Sport - Droogvoer voor honden - 15 kg
JOSERA JosiDog Agilo Sport - Droogvoer voor honden - 15 kg
€ 3,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 55,22
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JosiCat Knusperhuhn, 18 kg
JosiCat Knusperhuhn, 18 kg
€ 144,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van VET EXPERT Diervoeding Renal Elimination voor honden - Droogvoer voor honden - 2 kg
VET EXPERT Diervoeding Renal Elimination voor honden - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 18,42/1kg
€ 36,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JOSERA Paté Kip met Spinazie (16 x 85 g) | Natvoer voor katten - Paté
JOSERA Paté Kip met Spinazie (16 x 85 g) | Natvoer voor katten - Paté
€ 26,87/1kg
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VET EXPERT Diervoeding voor katten, speciaal voor urinair gezondheidsproblemen - Droogvoer - 2 kg
VET EXPERT Diervoeding voor katten, speciaal voor urinair gezondheidsproblemen - Droogvoer - 2 kg
€ 17,03/1kg
€ 34,06
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JOSERA Junior, hoogwaardig hondenvoer met zeevis - droogvoeding - 12,5 kg
JOSERA Junior, hoogwaardig hondenvoer met zeevis - droogvoeding - 12,5 kg
€ 7,90/1kg
€ 99,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Brit Care Kattenvoer GF Sterilized Urinary, 2 kg
Brit Care Kattenvoer GF Sterilized Urinary, 2 kg
€ 15,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Royal Canin Renal 2 kg Adult
Royal Canin Renal 2 kg Adult
€ 19,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,42
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA Medi/Maxi Kip & Zoete Aardappel - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA Medi/Maxi Kip & Zoete Aardappel - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 13,80/1kg
€ 41,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 9,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera kattenvoer, variant Marinesse, 400 gram
Josera kattenvoer, variant Marinesse, 400 gram
€ 63,25/1kg
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JosiDog Mini, 2,7 kg
JosiDog Mini, 2,7 kg
€ 12,63/1kg
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.