Collageen-versterkende zonnebrandcrème SPF50+ PA++++, 50ml

€ 29,99

€ 599,80 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 15 – vr 30 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
€ 4.660,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ahava Verstevigende Multivitamine Dagcrème SPF 30, 50 ml
Ahava Verstevigende Multivitamine Dagcrème SPF 30, 50 ml
€ 897,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
€ 1.033,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 30.600,00/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
€ 398,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 19,90
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
€ 545,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Lirene, Hydraterende emulsie met SPF 30, 120 ml
Lirene, Hydraterende emulsie met SPF 30, 120 ml
€ 185,00/1l
€ 22,20
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Versterkende nachtcrème met vitamine C, 50 ml
Versterkende nachtcrème met vitamine C, 50 ml
€ 399,82/1kg
€ 65,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DAX Regenererende Zonnebrandcrème met Ceramiden, SPF 50+, 30 ml
DAX Regenererende Zonnebrandcrème met Ceramiden, SPF 50+, 30 ml
€ 173,00/1kg
€ 14,84
-6%
€ 13,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Murad, nachtcrème tegen huidveroudering, 30 ml
Murad, nachtcrème tegen huidveroudering, 30 ml
€ 1.271,88/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 101,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Esthederm Cellerair Concentraat
Esthederm Cellerair Concentraat
€ 5.544,67/1l
€ 166,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Revuele Ceramide Gezichtscrème met SPF25, 50ml
Revuele Ceramide Gezichtscrème met SPF25, 50ml
€ 159,00/1l
€ 7,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Murad Verhelderende Watergel - Tube
Murad Verhelderende Watergel - Tube
€ 902,67/1l
€ 59,28
-8%
€ 54,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mizon Verstevigende gezichtscrème met collageen, 75 ml
Mizon Verstevigende gezichtscrème met collageen, 75 ml
€ 305,58/1kg
€ 36,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Revuele Retinol Nachtcrème, 40 ml
Revuele Retinol Nachtcrème, 40 ml
€ 198,75/1l
€ 11,40
-30%
€ 7,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Frezyderm Revitaliserend Serum, 30 ml
Frezyderm Revitaliserend Serum, 30 ml
€ 390,40/1l
€ 39,04
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Vochtigheidscreme tegen pigmentvlekken, met Niacinamide, 400 ml
Vochtigheidscreme tegen pigmentvlekken, met Niacinamide, 400 ml
€ 62,07/1l
€ 24,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medicube - Hyaluron-Ceramide Gelcrème, 50 ml
Medicube - Hyaluron-Ceramide Gelcrème, 50 ml
€ 517,00/1l
€ 25,85
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eucerin - Zonnebrand Gel - Crème met oliecontrole, SPF 30, 50 ml
Eucerin - Zonnebrand Gel - Crème met oliecontrole, SPF 30, 50 ml
€ 759,80/1l
€ 37,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Crème tegen pigmentvlekken, 50 ml
Crème tegen pigmentvlekken, 50 ml
€ 86,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,42
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

medicube Collagen Firming Sun Cream – Zonnebescherming & versteviging van professionele kwaliteit

Ervaar een hybride zonnecrème die veel meer kan dan alleen UV-bescherming: de lichte gel-crème combineert fysieke filters (titandioxide) en moderne chemische filters voor een breed spectrum bescherming SPF50+ PA++++ – zonder een witte waas. Tegelijkertijd verstevigt een hooggedoseerd Collagen Complex van 5000 ppm je huid zichtbaar en zorgt voor een zijdezacht resultaat.

Uw voordelen in één oogopslag

  • Zeer hoge bescherming: SPF50+ PA++++ blokkeert tot 98% van de UVB-stralen en voldoet aan het UVA-keurmerk.
  • Zacht liftend effect: Vier soorten collageen vullen fijne lijntjes op en verbeteren de elasticiteit.
  • Aqua Ceramide & Niacinamide: Versterken de huidbarrière, egaliseren de huidtoon en geven een stralende uitstraling.
  • Ultralichte textuur: Niet-comedogeen, trekt snel in, perfecte basis voor make-up.
  • Koreaanse High-Tech: getest, vrij van Oxybenzon & Octinoxaat, 50 ml tube.

Toepassing

Breng 's ochtends als laatste stap in uw huidverzorgingsroutine een hazelnootgrote hoeveelheid (ongeveer 2 mg/cm²) aan op gezicht, hals en decolleté. Laat minimaal 15 minuten intrekken voordat u de zon opzoekt. Breng elke 2 uur opnieuw aan, evenals na het zwemmen, zweten of afdrogen.

Belangrijke veiligheidsinstructies

Overmatige blootstelling aan de zon vormt een ernstig gezondheidsrisico; zelfs zeer hoge beschermingsfactoren bieden geen volledige bescherming. Laat kinderen niet direct in de zon, vermijd de middagzon, en combineer de bescherming met kleding, een hoed en een zonnebril. Alleen voor uitwendig gebruik. Bewaar op een koele plaats (< 25 °C), droog en uit de zon; na opening binnen 12 maanden gebruiken.

Beschermingsfactor
50
Gewicht
75 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Water, Propaandiol, Titaniumdioxide (CI 77891), Isononylisononaat, Aluminiumhydroxide, Steenzuur, Polyhydroxystearinezuur, Polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearaat, Titaniumdioxide (CI 77891), Butyloctyl salicylaat, C12-15 alkylbenzoaat, Coco-caprylaat/capraat, Diisostearylmalaat, Dipentaerythrityl hexa C5-9 zuur esters, Polyglyceryl-6 stearaat, Polyglyceryl-6 behenaat, Acrylaatcopolymeer, Diethylamino hydroxybenzoyl hexylbenzoaat, Niacinamide, C14-22 alcoholen, C12-20 alkylglucoside, Water, Glucose, Ethylhexyltriazoon, Water, Chlorella vulgaris extract, Fructooligosachariden, Fructose, Butyleenglycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerine, Methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylfenol, Decylglucoside, Glycerine, Xanthaangom, 1,2-Hexanediol, Polyacrylaat-13, Polyisobuteen, Polysorbaat 20, Sorbitan isostearaat, Behenylalcohol, Kaliumcetylfosfaat, Polyhydroxystearinezuur, Panthenol, Ammoniumacryloyldimethyltauraat/VP copolymeer, Hydroxyacetofenoon, Water, Gehydrolyseerd collageen, IJzeroxiden (CI 77492), Isododecaan, Octyldodecanol, Polyglyceryl-4 isostearaat, Isopropyl titanium triisostearaat, Parfum, Hydroxyethylacrylaat/natriumacryloyldimethyltauraat copolymeer, Water, Collageenextract, Water, Oplosbaar collageen, Parfum, Xanthaangom, Natriumhyaluronaat, IJzeroxiden (CI 77491), Adenosine, Dinatrium EDTA, Water, Glycine, Serine, Glutaminezuur, Asparaginezuur, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Histidine, Cysteine, Methionine, Water, Propaandiol, Benzyglycol, Gehydrolyseerde glycosaminoglycanen, Natriumhyaluronaat, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Gehydrolyseerd hyaluronzuur, Hydroxypropyltrimonium hyaluronzuur, Hyaluronzuur, Natriumacetyl hyaluronzuur, Glycerine, Capryl/caprine triglyceriden, Gehydrogeneerde lecithine, Ceramide NP, Natriumstearoylglutamaat, Collageen
Fabrikant
medicube
Doelgroepen
Unisex
EAN
8800240576608

Beschermingsfactor
50
Gewicht
75 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Water, Propaandiol, Titaniumdioxide (CI 77891), Isononylisononaat, Aluminiumhydroxide, Steenzuur, Polyhydroxystearinezuur, Polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearaat, Titaniumdioxide (CI 77891), Butyloctyl salicylaat, C12-15 alkylbenzoaat, Coco-caprylaat/capraat, Diisostearylmalaat, Dipentaerythrityl hexa C5-9 zuur esters, Polyglyceryl-6 stearaat, Polyglyceryl-6 behenaat, Acrylaatcopolymeer, Diethylamino hydroxybenzoyl hexylbenzoaat, Niacinamide, C14-22 alcoholen, C12-20 alkylglucoside, Water, Glucose, Ethylhexyltriazoon, Water, Chlorella vulgaris extract, Fructooligosachariden, Fructose, Butyleenglycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerine, Methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylfenol, Decylglucoside, Glycerine, Xanthaangom, 1,2-Hexanediol, Polyacrylaat-13, Polyisobuteen, Polysorbaat 20, Sorbitan isostearaat, Behenylalcohol, Kaliumcetylfosfaat, Polyhydroxystearinezuur, Panthenol, Ammoniumacryloyldimethyltauraat/VP copolymeer, Hydroxyacetofenoon, Water, Gehydrolyseerd collageen, IJzeroxiden (CI 77492), Isododecaan, Octyldodecanol, Polyglyceryl-4 isostearaat, Isopropyl titanium triisostearaat, Parfum, Hydroxyethylacrylaat/natriumacryloyldimethyltauraat copolymeer, Water, Collageenextract, Water, Oplosbaar collageen, Parfum, Xanthaangom, Natriumhyaluronaat, IJzeroxiden (CI 77491), Adenosine, Dinatrium EDTA, Water, Glycine, Serine, Glutaminezuur, Asparaginezuur, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Histidine, Cysteine, Methionine, Water, Propaandiol, Benzyglycol, Gehydrolyseerde glycosaminoglycanen, Natriumhyaluronaat, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Gehydrolyseerd hyaluronzuur, Hydroxypropyltrimonium hyaluronzuur, Hyaluronzuur, Natriumacetyl hyaluronzuur, Glycerine, Capryl/caprine triglyceriden, Gehydrogeneerde lecithine, Ceramide NP, Natriumstearoylglutamaat, Collageen
Fabrikant
medicube
Doelgroepen
Unisex
EAN
8800240576608
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
€ 398,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 19,90
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
€ 508,91/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
€ 545,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube Triple Collagen Toner 4.0, 140 ml
Medicube Triple Collagen Toner 4.0, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 238,36/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
€ 92,68/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 23,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 92 All In One (100 ml)
Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 92 All In One (100 ml)
€ 150,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 15,00
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Medicube Deep Vita A Retinol Serum, 30 ml
Medicube Deep Vita A Retinol Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,00
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Gezichtspeeling Effaclar van La Roche Posay (400 ml)
Gezichtspeeling Effaclar van La Roche Posay (400 ml)
€ 47,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
€ 401,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream 50ml - Zonnecrème met hoge beschermingsfactor, verrijkt met berkenextract
Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream 50ml - Zonnecrème met hoge beschermingsfactor, verrijkt met berkenextract
€ 0,28/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 13,87
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van EDIBAZZAR | Grote dameshandtas van leer, ruim genoeg voor A4-formaat
EDIBAZZAR | Grote dameshandtas van leer, ruim genoeg voor A4-formaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 43,95
Verkoper: Wayfarer
Productafbeelding van Medicube TXA Niacinamide 15 Serum 30 ml - Verhelderend serum met tranexaminezuur en niacinamide
Medicube TXA Niacinamide 15 Serum 30 ml - Verhelderend serum met tranexaminezuur en niacinamide
€ 966,67/1l
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Vitamine C serum 23 (Serum) 20 g
Vitamine C serum 23 (Serum) 20 g
€ 269.500,01/1kg
€ 32,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SENSILLO - Geheugenschuim kussen voor baby's - Ergonomisch babykussen - 37x57x3 cm
SENSILLO - Geheugenschuim kussen voor baby's - Ergonomisch babykussen - 37x57x3 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,05
-25%
€ 15,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Babykussen, anti-rol katoen, slaapkussen voor baby's, voorkomt platte hoofdvorm bij pasgeborenen (geel)
Babykussen, anti-rol katoen, slaapkussen voor baby's, voorkomt platte hoofdvorm bij pasgeborenen (geel)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 50 ml - verhelderende ampul
SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 50 ml - verhelderende ampul
€ 352,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,64
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream 50ml, voor dames, 50 ml, crème, voor een droge huid, voor een mattere huid, geschikt voor alle leeftijden, hydraterend, versterkend, verzachtend
Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream 50ml, voor dames, 50 ml, crème, voor een droge huid, voor een mattere huid, geschikt voor alle leeftijden, hydraterend, versterkend, verzachtend
€ 870,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,50
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Gardlov 23084 Opvouwbare tuinkar, 100 kg, 98 l, 94 x 60,5 x 70 cm, zwart
Gardlov 23084 Opvouwbare tuinkar, 100 kg, 98 l, 94 x 60,5 x 70 cm, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 73,93
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van K-SECRET - SEOUL 1988 Sérum: Retinol liposoom 2% + Zwarte ginseng, 30ml anti-aging serum
K-SECRET - SEOUL 1988 Sérum: Retinol liposoom 2% + Zwarte ginseng, 30ml anti-aging serum
€ 531,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Professionele conditioner, Geschikt voor breekbaar haar, beschadigd haar, kroeshaar, alle haarkleuren, Hydraterend, voedend, herstellend, glanzend, versterkend, 250 ml
Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Professionele conditioner, Geschikt voor breekbaar haar, beschadigd haar, kroeshaar, alle haarkleuren, Hydraterend, voedend, herstellend, glanzend, versterkend, 250 ml
€ 91,28/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 23,33
-2%
€ 22,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuxe Merveillance LIFT Glow, verstevigende crème met een stralende werking, 50 ml
Nuxe Merveillance LIFT Glow, verstevigende crème met een stralende werking, 50 ml
€ 719,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l