Tefal SS-204811: Bakje, uitsluitend geschikt voor model EY5018... Heetluchtfriteuse Precision/Classic

€ 40,00

plus € 11,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Kleine keukenapparaten-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tefal SS-997475 - Bakje, uitsluitend geschikt voor de EY201D EASY FRY CLASSIC+ heteluchtfriteuse
Tefal SS-997475 - Bakje, uitsluitend geschikt voor de EY201D EASY FRY CLASSIC+ heteluchtfriteuse
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,75
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Tefal SS-204812 Container, uitsluitend geschikt voor de EY501D en EY505D Easy Fry & Grill Deluxe/Classic+ heteluchtfriteuses
Tefal SS-204812 Container, uitsluitend geschikt voor de EY501D en EY505D Easy Fry & Grill Deluxe/Classic+ heteluchtfriteuses
€ 42,00
-2%
€ 41,00
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Tefal SS-9100058790: Bovenplaat voor grill voor model GC5108... SuperGrill 3-in-1 contactgrill
Tefal SS-9100058790: Bovenplaat voor grill voor model GC5108... SuperGrill 3-in-1 contactgrill
€ 40,00
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Tefal SS-989642 mengklopper, geschikt voor HT4111 8143... PrepLine handmixer
Tefal SS-989642 mengklopper, geschikt voor HT4111 8143... PrepLine handmixer
€ 23,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Friteurbak voor de TEFAL friteuse FR701131, modelnummer SS-991402
Friteurbak voor de TEFAL friteuse FR701131, modelnummer SS-991402
€ 13,34
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Tefal SS-993603: Deksel voor FZ7000, FZ7060, GH8002, GH8060... ActiFry friteuse
Tefal SS-993603: Deksel voor FZ7000, FZ7060, GH8002, GH8060... ActiFry friteuse
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,00
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van WMF SS-1000051495 Mand voor model 0415490011 3200001143, KÜCHENminis frituurpan
WMF SS-1000051495 Mand voor model 0415490011 3200001143, KÜCHENminis frituurpan
€ 35,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Tefal SS-9100060017 mengklopper voor QA1403 QB140A Bake Easy keukenmachine
Tefal SS-9100060017 mengklopper voor QA1403 QB140A Bake Easy keukenmachine
€ 12,00
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Tefal SS-997704 Verwarmingselement voor EY505D, EY5018, EY5058 Easy Fry & Grill Classic heteluchtfriteuse
Tefal SS-997704 Verwarmingselement voor EY505D, EY5018, EY5058 Easy Fry & Grill Classic heteluchtfriteuse
€ 13,01
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Moulinex Tefal OBH Mixermessen PerfectMix+ LM82A LM99A BL82A BL88A LH82A
Moulinex Tefal OBH Mixermessen PerfectMix+ LM82A LM99A BL82A BL88A LH82A
€ 6,50
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Tefal SS-189209: Kruimelbak voor TL6000 en TL6008 Toast N'Grill broodrooster
Tefal SS-189209: Kruimelbak voor TL6000 en TL6008 Toast N'Grill broodrooster
€ 12,00
Verkoper: Knethaken-Shop
Bestseller
Productafbeelding van Tefal Moulinex Vetfilter XA006000
Tefal Moulinex Vetfilter XA006000
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 8,36
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Tefal SS-7235005014: Kruimelbak voor broodrooster model TT5338
Tefal SS-7235005014: Kruimelbak voor broodrooster model TT5338
€ 8,98
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Moulinex Tefal mengknop Blendforce BL435 BL44E LM430 LM435 LM438
Moulinex Tefal mengknop Blendforce BL435 BL44E LM430 LM435 LM438
€ 3,71
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Tefal SS-996400 Timerknop voor friteuses FR5101, FR5161, FR5171
Tefal SS-996400 Timerknop voor friteuses FR5101, FR5161, FR5171
€ 11,00
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Tefal Moulinex filter voor friteuse, model XA005000, vervangt de volgende modellen: SS-993455, XA004D00
Tefal Moulinex filter voor friteuse, model XA005000, vervangt de volgende modellen: SS-993455, XA004D00
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,22
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Moulinex Tefal Compact luchtfriteuse met voorlade, model EY1308 EZ1308
Moulinex Tefal Compact luchtfriteuse met voorlade, model EY1308 EZ1308
€ 13,94
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Tefal SS-9100042642 Knedelhaken, uitsluitend geschikt voor de QB1108 Oh My Cake handmixer
Tefal SS-9100042642 Knedelhaken, uitsluitend geschikt voor de QB1108 Oh My Cake handmixer
€ 20,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Moulinex Tefal Grillplaat, Heeftluchtfriteuse EasyFry Oven AL5018 FW501
Moulinex Tefal Grillplaat, Heeftluchtfriteuse EasyFry Oven AL5018 FW501
€ 13,01
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Moulinex SS-7235352501: Container voor de MZ730B Multicooker, Airfryer, Multicook & Fry
Moulinex SS-7235352501: Container voor de MZ730B Multicooker, Airfryer, Multicook & Fry
€ 44,99
-2%
€ 43,99
Verkoper: Knethaken-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Product: Tefal SS-204811. Alleen geschikt voor EY5018... Helemaal lucht friteuse Precision/Classic. Type product: reserveonderdeel of accessoire voor huishoudelijke apparaten. Merk of fabrikant: Tefal. Verkopersreferentie/SKU: SS-204811. EAN: 3616360611755. Compatibiliteit en gebruik afgeleid van de productomschrijving: Tefal SS-204811. Alleen geschikt voor EY5018... Helemaal lucht friteuse Precision/Classic. Gebruik: vervanging, reparatie of onderhoud van het compatibele apparaat. Controleer de referentie en het model van het apparaat voordat u koopt. Huidige cataloguscategorie Kaufland: 11311.
Model
SS-204811
Fabrikant
EAN
3616360611755
MPN (Manufacturer Part Number)
SS-204811

Model
SS-204811
Fabrikant
EAN
3616360611755
MPN (Manufacturer Part Number)
SS-204811
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tefal Vervangingskuip voor Friteuse EY801D Easy Fry & Grill XXL
Tefal Vervangingskuip voor Friteuse EY801D Easy Fry & Grill XXL
€ 30,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Tefal Easy Fry Max EY245B, heteluchtfriteuse, 5 liter, geschikt voor 6 personen, vrijstaand, grijs, met touchscreen
Tefal Easy Fry Max EY245B, heteluchtfriteuse, 5 liter, geschikt voor 6 personen, vrijstaand, grijs, met touchscreen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 100,72
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tuinpomp GP 6035
Tuinpomp GP 6035
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 76,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tefal SS-9100054598 - Groot reservoir links voor... de Fry & Grill heteluchtfriteuse
Tefal SS-9100054598 - Groot reservoir links voor... de Fry & Grill heteluchtfriteuse
€ 37,99
-2%
€ 36,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van cloer Automat voor eekhoorns, model 261, artikelnummer 305946
cloer Automat voor eekhoorns, model 261, artikelnummer 305946
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 56,51
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 332,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 24,90
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Apple EarPods USB-C aansluiting - Wit
Apple EarPods USB-C aansluiting - Wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 382
€ 21,69
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 1.255,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 37,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tefal EY1018 Easy Fry Compact heteluchtfriteuse, kleur: zwart
Tefal EY1018 Easy Fry Compact heteluchtfriteuse, kleur: zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 74,95
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Tefal EY701D Easy Fry XXL heteluchtfriteuse, inhoud: 1,6 kg, timer, 8 automatische programma's
Tefal EY701D Easy Fry XXL heteluchtfriteuse, inhoud: 1,6 kg, timer, 8 automatische programma's
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 87,23
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 160
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 104,98
-€ 14,99
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB Black
Apple iPhone 15 128 GB Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1157
€ 836,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Automatische fermentatieapparaat met anti-aanbaklaag, geschikt voor het fermenteren van zwarte knoflook
Automatische fermentatieapparaat met anti-aanbaklaag, geschikt voor het fermenteren van zwarte knoflook
€ 130,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Automatische fermenter van 5 liter voor het maken van zwarte knoflook. Fermentatiemachine voor zwarte knoflook. Automatische, intelligente knoflookfermenter
Automatische fermenter van 5 liter voor het maken van zwarte knoflook. Fermentatiemachine voor zwarte knoflook. Automatische, intelligente knoflookfermenter
€ 125,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Nudelaccessoire, pastamachine, noedelhulpstuk, roestvrij staal, voor zelfgemaakte spaghetti, fettuccine, lasagne (dun)
Nudelaccessoire, pastamachine, noedelhulpstuk, roestvrij staal, voor zelfgemaakte spaghetti, fettuccine, lasagne (dun)
€ 52,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Glijplaat, rolplaat, glijder, geschikt voor Thermomix TM6 en TM5, gemaakt van verdicht hout
Glijplaat, rolplaat, glijder, geschikt voor Thermomix TM6 en TM5, gemaakt van verdicht hout
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Glijplaat voor Thermomix TM6 TM5, snijplank, glijder, accessoire, hout
Glijplaat voor Thermomix TM6 TM5, snijplank, glijder, accessoire, hout
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Propane tank niveau-indicator, lekdetector, drukmeter, universele adapter voor campers, barbecues, ovens
Propane tank niveau-indicator, lekdetector, drukmeter, universele adapter voor campers, barbecues, ovens
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Stoomovenpapier voor Varoma, 28 stuks. Bakpapier voor Thermomix TM7. Anti-aanbak, waterdicht, bestand tegen olie
Stoomovenpapier voor Varoma, 28 stuks. Bakpapier voor Thermomix TM7. Anti-aanbak, waterdicht, bestand tegen olie
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Rietjesluiting van siliconen, schenkbeveiliging, beker, 850 ml, zwart, 6 stuks
Rietjesluiting van siliconen, schenkbeveiliging, beker, 850 ml, zwart, 6 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Rietjesluiting van siliconen, lekvrije beker, grijs, 6 stuks
Rietjesluiting van siliconen, lekvrije beker, grijs, 6 stuks
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen afsluitdoppen voor rietjes, transparant, 12 stuks
Siliconen afsluitdoppen voor rietjes, transparant, 12 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Rietjesluiting van siliconen, schenkstop, bekerdeksel, groen, 6 stuks
Rietjesluiting van siliconen, schenkstop, bekerdeksel, groen, 6 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Rietjesluiting van siliconen, anti-lek deksel voor drinkbekers, 850 ml, paars, 6 stuks
Rietjesluiting van siliconen, anti-lek deksel voor drinkbekers, 850 ml, paars, 6 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Bekeraccessoires: anti-lek bescherming, rietje, bevestigingsclip, siliconen hoes, blauw
Bekeraccessoires: anti-lek bescherming, rietje, bevestigingsclip, siliconen hoes, blauw
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Airconditioner-condensator-lamellenkam, roestvrijstalen reparatietool, koellichaam-reinigingsborstel
Airconditioner-condensator-lamellenkam, roestvrijstalen reparatietool, koellichaam-reinigingsborstel
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza