Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg

€ 22,95

€ 0,92 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Spenner, 2018, betonvloerbedding, 0-4 mm, rondkorrelig, 25 kg
Spenner, 2018, betonvloerbedding, 0-4 mm, rondkorrelig, 25 kg
€ 0,28/1kg
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
€ 6,75/1kg
€ 134,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikafloor-151 (component A en B)                  30 KG
Sikafloor-151 (component A en B) 30 KG
€ 9,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 298,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van MAPEI KERAPOXY 144: Epoxidharsvoegmortel, 2 kg
MAPEI KERAPOXY 144: Epoxidharsvoegmortel, 2 kg
€ 35,60
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Remmers Selectmix SBL, 15 kg
Remmers Selectmix SBL, 15 kg
€ 6,53/1kg
€ 97,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sterke egalisatiemortel ZW-04, 5 kg
Sterke egalisatiemortel ZW-04, 5 kg
€ 2,77/1kg
€ 16,62
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van vdw 520 SplittBinder EP 2K, 5 kg
vdw 520 SplittBinder EP 2K, 5 kg
€ 25,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,95
-€ 3,00
€ 126,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit voegenmortel CE 40 melba, 5 kg
Ceresit voegenmortel CE 40 melba, 5 kg
€ 8,68/1kg
€ 43,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ceresit Voegmortel CE 40 voor tegels, 5 kg
Ceresit Voegmortel CE 40 voor tegels, 5 kg
€ 6,80/1kg
€ 34,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Profiplus Betonvloer egalisatiemortel, 30 kg, mengsel voor egalisatievloeren
Profiplus Betonvloer egalisatiemortel, 30 kg, mengsel voor egalisatievloeren
€ 0,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, grijs
vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, grijs
€ 1,72/1kg
€ 42,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Hamann Basalt, edelbreuksteen, 0-2 mm, 25 kg
Hamann Basalt, edelbreuksteen, 0-2 mm, 25 kg
€ 0,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Grundputz SP Egaliseermiddel, 20 kg
Remmers Grundputz SP Egaliseermiddel, 20 kg
€ 3,60/1kg
€ 71,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 840 Plus 1K voegmortel, basalt, 12,5 kg
VDW 840 Plus 1K voegmortel, basalt, 12,5 kg
€ 3,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van RIGIPS VARIO, voegmortel, 5 kg
RIGIPS VARIO, voegmortel, 5 kg
€ 2,59/1kg
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX S 7 PLUS W, flexibele egaliseermassa, 15 kg, wit
ARDEX S 7 PLUS W, flexibele egaliseermassa, 15 kg, wit
€ 6,66/1kg
€ 99,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Knauf Super LUPP: kalk-cementpleister, 20 kg
Knauf Super LUPP: kalk-cementpleister, 20 kg
€ 0,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ottoflex Vloeibare Folie - 20 Kg - 3901200
Ottoflex Vloeibare Folie - 20 Kg - 3901200
€ 6,10/1kg
€ 121,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Stucpoeder voor gipsplaten, 'Fugenfüller Leicht', 10 kg
Stucpoeder voor gipsplaten, 'Fugenfüller Leicht', 10 kg
€ 1,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,00
Verkoper: vdstore

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Baumit Nivelleermassa Nivello Quattro 25kg

Met Baumit Nivello Quattro kies je voor een hoogwaardige nivelleermassa, speciaal ontwikkeld voor het nauwkeurig egaliseren van vloeren in interieurs. Of het nu gaat om een nieuwbouwproject of een renovatie, deze zelfegaliserende egalisatiemortel zorgt voor een absoluut glad en stabiel oppervlak, optimaal voorbereid voor de volgende vloerbedekking.

Deze egaliseermassa voor vloeren overtuigt door zijn uitstekende verwerkbaarheid: eenvoudig mengen, gieten en verdelen – zonder ingewikkelde nabewerking. Dankzij de basis van calciumsulfaat is de massa weinig spanningsgevoelig en bijzonder geschikt voor kritische ondergronden, zoals anhydriet- of cementvloeren. Hierdoor bespaar je tijd en moeite op de bouwplaats.

Voor professionals en doe-het-zelvers biedt deze vloeregalisatiemortel een betrouwbare oplossing om hoogteverschillen tot 20 mm in één werkgang te egaliseren. De snelle doortreedbaarheid en snelle verwerkbaarheid maken Baumit Nivello Quattro ideaal voor projecten waar de tijd van belang is.

Baumit Nivello Quattro – uw eerste keuze als u een krachtige, gladde en duurzame nivelleermassa wilt kopen.

Gewicht
25000 g
EAN
4005893004681
MPN (Manufacturer Part Number)
540156
Fabrikant
Camatta Kunststofferzeugnisse

Gewicht
25000 g
EAN
4005893004681
MPN (Manufacturer Part Number)
540156
Fabrikant
Camatta Kunststofferzeugnisse
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Baumit Egaliseermassa, egalisatiemortel, Nivello 50, 25 kg - Voor het egaliseren van oneffenheden tot 50 mm
Baumit Egaliseermassa, egalisatiemortel, Nivello 50, 25 kg - Voor het egaliseren van oneffenheden tot 50 mm
€ 1,12/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SONGMICS Tuinpoort, tuindeur, verzinkt staal, afsluitbaar, 106 x 90 cm, groen
SONGMICS Tuinpoort, tuindeur, verzinkt staal, afsluitbaar, 106 x 90 cm, groen
€ 203,60/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 215,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Spoelbak Bergström  Zwart 57.5 x 46 cm met droogplaats, Model 12551
Spoelbak Bergström Zwart 57.5 x 46 cm met droogplaats, Model 12551
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 155,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Dakgootbescherming, 24 meter. Bladbeschermingsrooster voor dakgoten. Bladbeschermingsrooster, dakgootrooster, regenwaterafvoerkanaal beschermingsrooster
Dakgootbescherming, 24 meter. Bladbeschermingsrooster voor dakgoten. Bladbeschermingsrooster, dakgootrooster, regenwaterafvoerkanaal beschermingsrooster
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 19,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 3D-wandpaneel 'Boxtel', set van 12 stuks, 195 x 31,5 cm, met walnootlook
3D-wandpaneel 'Boxtel', set van 12 stuks, 195 x 31,5 cm, met walnootlook
€ 128,20/1m
€ 311,99
-€ 62,00
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van 3D Akoestische wandpanelen, set van 8, oppervlakte 5,76 m², eikenlook, donker
3D Akoestische wandpanelen, set van 8, oppervlakte 5,76 m², eikenlook, donker
€ 441,65/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 264,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van 12 kunstbloemen wandpanelen, rozenwand, 40x60 cm. Geschikt als decoratie voor een bruiloft of als achtergrond
12 kunstbloemen wandpanelen, rozenwand, 40x60 cm. Geschikt als decoratie voor een bruiloft of als achtergrond
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 167,58
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Dewepro 104690
Dewepro 104690
€ 2,23/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 44,50
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Medion PE-1 Pure, draadloze speaker voor feesten, zwart
Medion PE-1 Pure, draadloze speaker voor feesten, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 142,98
-€ 4,39
€ 138,59
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 398,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Apple iPhone 12, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Blauw
Apple iPhone 12, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 275
Gereviseerd
€ 252,00
Gratis bezorging
Verkoper: RoundedTrade
Productafbeelding van Pokémon 2-delige boosterbox-set, reisgenoten Myrapla, Giflor, Duflor, nieuw en in originele verpakking
Pokémon 2-delige boosterbox-set, reisgenoten Myrapla, Giflor, Duflor, nieuw en in originele verpakking
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 18,94
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Verdunstungskühler Windo | Luftkühler mit Wasser | Luftbefeuchter
Verdunstungskühler Windo | Luftkühler mit Wasser | Luftbefeuchter
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 184,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van VEVOR Rotatie Laser, professioneel model, maximale werkbereik 100 meter, 360 graden rotatie, water- en stofbestendig, geschikt voor buitengebruik, 20 uur werktijd, inclusief transportkoffer, 2 kg, met afstandsbediening, gele behuizing
VEVOR Rotatie Laser, professioneel model, maximale werkbereik 100 meter, 360 graden rotatie, water- en stofbestendig, geschikt voor buitengebruik, 20 uur werktijd, inclusief transportkoffer, 2 kg, met afstandsbediening, gele behuizing
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Overkapping voor voordeur, voordak, aluminium, transparant (100x300 cm)
Overkapping voor voordeur, voordak, aluminium, transparant (100x300 cm)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van 5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 197
€ 63,99
-8%
€ 58,59
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van SONNI Douchecabine, schuifdeur, hoekdeur, douchedeuren, 120 x 185 cm, douchedeur, veiligheidsglas, 5 mm
SONNI Douchecabine, schuifdeur, hoekdeur, douchedeuren, 120 x 185 cm, douchedeur, veiligheidsglas, 5 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 359,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Weiße gesteppte Matratzenauflage mit Quadratsteppung, aus leichtem Winkel betrachtet
Ergonomische toplaag tegen rugpijn, hoogwaardige polyester toplaag voor matrassen, 2 cm dik - TOPKNER 90x190
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Mountfield Ibiza, ovaal zwembad - 3,20 x 6,00 x 1,50m - grijs. Wanddikte: 0,75mm. Inclusief skimmer- en jet-gaten. Bodemrail. Zonder bovenzijde. P1/P3
Mountfield Ibiza, ovaal zwembad - 3,20 x 6,00 x 1,50m - grijs. Wanddikte: 0,75mm. Inclusief skimmer- en jet-gaten. Bodemrail. Zonder bovenzijde. P1/P3
€ 1.152,21
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Wiltec kraan voor keukenmengkraan, 360° draaibaar, verchroomd, met aansluiting van 16,41 mm (3/8")
Wiltec kraan voor keukenmengkraan, 360° draaibaar, verchroomd, met aansluiting van 16,41 mm (3/8")
€ 18,84/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 17,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
€ 8,50/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Professionele afdekkap, 650g/m², doek, beschermkap, bootzeil, zwembadafdekking, ondergrond voor tenten, vrachtwagenzeil voor kamperen en outdoor gebruik, tuin - 2x3m - 6m² - groen
Professionele afdekkap, 650g/m², doek, beschermkap, bootzeil, zwembadafdekking, ondergrond voor tenten, vrachtwagenzeil voor kamperen en outdoor gebruik, tuin - 2x3m - 6m² - groen
€ 5,82/1m²
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van EHT Haustechn. AEG Doorstroomboiler MTH 350
EHT Haustechn. AEG Doorstroomboiler MTH 350
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 239,33
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A+ tot F
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VEVOR Professionele tegelzaag, tegelzaagmachine, tegelmachine, staal, 800 mm
VEVOR Professionele tegelzaag, tegelzaagmachine, tegelmachine, staal, 800 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 119,77
-€ 35,78
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Renovatievlies overschilderbaar renovatie vliesbehang voor wand en plafond 150 g
Renovatievlies overschilderbaar renovatie vliesbehang voor wand en plafond 150 g
€ 1,11/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 187,95
Verkoper: Profhome
Productafbeelding van Merax Hydraulisch boxspringbed 160x200 cm, bekleed bed met opbergruimte, lattenbodem en extra opbergruimte, metalen frame en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed van linnen, natuurlijke kleur
Merax Hydraulisch boxspringbed 160x200 cm, bekleed bed met opbergruimte, lattenbodem en extra opbergruimte, metalen frame en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed van linnen, natuurlijke kleur
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 385,99
-€ 22,00
€ 363,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van GARDEBRUK® Schuifkarwielen met luchtbanden
GARDEBRUK® Schuifkarwielen met luchtbanden
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 32,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van ARCCAPTAIN MIG MAG lasapparaat 200 Ampère, 7-in-1 volledig synchroon lasapparaat. Geschikt voor FLUX, draadlas (MAG/MIG) met beschermgas, lasbooglassen (MMA), liftbooglassen (TIG), ondersteuning voor spoelpistool en puntlassen. IGBT inverter, 230V
ARCCAPTAIN MIG MAG lasapparaat 200 Ampère, 7-in-1 volledig synchroon lasapparaat. Geschikt voor FLUX, draadlas (MAG/MIG) met beschermgas, lasbooglassen (MMA), liftbooglassen (TIG), ondersteuning voor spoelpistool en puntlassen. IGBT inverter, 230V
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 369,99
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.