Mentos Clean Breath Intense Munt, blikje, 12 stuks à 35 gram

€ 31,00

€ 40,79 / 1kg

Plus € 8,55 verzendkosten

Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mentos Clean Breath, 7 verpakkingen, diverse smaken: intense muntsmaak en pepermunt
Mentos Clean Breath, 7 verpakkingen, diverse smaken: intense muntsmaak en pepermunt
€ 0,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,90
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Mentos Clean Breath Mint, zuigtabletten, verpakking met 7 stuks, verkrijgbaar in 5 smaken
Mentos Clean Breath Mint, zuigtabletten, verpakking met 7 stuks, verkrijgbaar in 5 smaken
€ 43,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,29
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Mentos Clean Breath Bessenmunt, verpakking met 12 stuks, 12 x 21 gram
Mentos Clean Breath Bessenmunt, verpakking met 12 stuks, 12 x 21 gram
€ 53,80/1kg
€ 26,90
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Spangsberg Munt Karamel, 125g
Spangsberg Munt Karamel, 125g
€ 143,52/1kg
€ 17,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Fritt Aardbei-kauwgom, oplosbaar, 70 gram
Fritt Aardbei-kauwgom, oplosbaar, 70 gram
€ 16,00/1kg
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ricola Citronen-Munt-dropjes, zonder suiker (verpakking van 75 gram)
Ricola Citronen-Munt-dropjes, zonder suiker (verpakking van 75 gram)
€ 35,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mentos Dropmintballen 220g – Verfrissende muntsnoepjes met een intense smaak
Mentos Dropmintballen 220g – Verfrissende muntsnoepjes met een intense smaak
€ 12,50/1kg
€ 2,82
-2%
€ 2,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SMINT Muntpastilles zonder suiker, met een intense muntsmaak, 8g
SMINT Muntpastilles zonder suiker, met een intense muntsmaak, 8g
€ 110,00/1kg
€ 2,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ferrero Tic Tac, frisse munt smaak, suikerbonbonjes, verpakking met 36 stuks
Ferrero Tic Tac, frisse munt smaak, suikerbonbonjes, verpakking met 36 stuks
€ 89,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,69
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dextro Energy Energieblokjes Sinaasappel Smaak, 50g
Dextro Energy Energieblokjes Sinaasappel Smaak, 50g
€ 25,93/1kg
€ 1,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
€ 20,05/1kg
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wick Spearmint, suikervrij, 72 gram
Wick Spearmint, suikervrij, 72 gram
€ 30,83/1kg
€ 2,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Smint Clean Breath Pepermuntbonbons 70g – Zonder suiker, verfrissende adem, handige verpakking
Smint Clean Breath Pepermuntbonbons 70g – Zonder suiker, verfrissende adem, handige verpakking
€ 37,57/1kg
€ 2,69
-2%
€ 2,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Owolovo Bessenmix met appel en framboos, 200 gram
Owolovo Bessenmix met appel en framboos, 200 gram
€ 7,30/1kg
€ 1,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 24 pakjes x 100 gram
Wilhelmina Pepermunt - 24 pakjes x 100 gram
€ 10,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,65
-13%
€ 25,72
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
Wilhelmina Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
€ 9,58/1kg
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Pulmoll zuigtabletten, muntsmaak, 45 gram
Pulmoll zuigtabletten, muntsmaak, 45 gram
€ 75,33/1kg
€ 3,57
-5%
€ 3,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dextro Energy Energieblokjes, bosvruchten smaak, 50g
Dextro Energy Energieblokjes, bosvruchten smaak, 50g
€ 24,44/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Open Food 3360102290011, Palmolie, 50 g, B, Citrusvruchten, natuurlijke kaneelsmaak, fruitextract, suiker, fruit, extract, disacharide,..., 1690 kJ, 398 kcal
Open Food 3360102290011, Palmolie, 50 g, B, Citrusvruchten, natuurlijke kaneelsmaak, fruitextract, suiker, fruit, extract, disacharide,..., 1690 kJ, 398 kcal
€ 76,60/1kg
€ 3,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Salmix Salmiakpastilles, grootverpakking, 150 gram pastilles
Salmix Salmiakpastilles, grootverpakking, 150 gram pastilles
€ 16,00/1kg
€ 2,68
-10%
€ 2,40
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Mentos Clean Breath Intense Munt DOOS 12x35g



Mentos Clean Breath TABLETTEN met een intense muntsmaak, verpakking met 12 x 35g

Grote verpakking in een metalen doos van 35g - 12 stuks in de originele verpakking.

Mentos Clean Breath Intense Mint is een geweldig product voor mensen die zich in elke situatie fris en zelfverzekerd willen voelen.
Elke Mentos Clean Breath pastille bevat een intens verfrissende muntsmaak, die zorgt voor een langdurig fris gevoel in de mond, tot wel 2 uur lang.

  • NIEUW op de markt
  • In een verpakking met 50 pastilles in de smaak Intense Mint (grote verpakking).
  • Slanke, ruimtebesparende verpakking in een metalen doos
  • Gemakkelijk te openen en handig te doseren

De Mentos Clean Breath Intense Mint verpakking is compact en gemakkelijk mee te nemen, zodat u hem altijd bij zich kunt hebben en in elke situatie kunt gebruiken. Hij is ideaal voor op het werk, op school, tijdens het reizen of na het eten, wanneer u snel uw adem wilt verfrissen.

Voedingswaarden per 100 g:

  • ENERGIE 238 kcal
  • VET 1 g
  • waarvan verzadigde vetzuren: 1 g
  • Koolhydraten: 95 g
  • SUIKER 0 g
  • Polyolen: 95 g
  • Eiwitten: 0 g
  • Natrium: 0 g
  • ZINK 24,3 mg

Ten minste houdbaar tot: Exacte datum op de verpakking, minimaal één jaar.

Ingrediënten: Zoetstoffen (sorbitol, aspartaam, acesulfaam K, sucralose, neotam), aroma's, scheidingsmiddel (magnesiumzouten van vetzuren), magnolia-bastextract (0,12%), zinklactaat, kleurstof (briljantblauw FCF).
Allergenen: Bevat een bron van fenylalanine. Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben. Mentos Clean Breath Pastilles Intense Mint 12x21g Gewicht 428g




Ingrediënten
Zonder toegevoegde suiker
Voedingswaarde
237 kcal
Gewicht
760 g
Levensmiddelenbedrijven
Mentos
Verkoopbenaming
Nieuw
Fabrikant
EAN
86968227253
0086968227253

Ingrediënten
Zonder toegevoegde suiker
Voedingswaarde
237 kcal
Gewicht
760 g
Levensmiddelenbedrijven
Mentos
Verkoopbenaming
Nieuw
Fabrikant
EAN
86968227253
0086968227253
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
€ 0,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,49
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Mentos Clean Breath, 7 verpakkingen, diverse smaken: intense muntsmaak en pepermunt
Mentos Clean Breath, 7 verpakkingen, diverse smaken: intense muntsmaak en pepermunt
€ 0,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,90
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Mentos Clean Breath Mint, zuigtabletten, verpakking met 7 stuks, verkrijgbaar in 5 smaken
Mentos Clean Breath Mint, zuigtabletten, verpakking met 7 stuks, verkrijgbaar in 5 smaken
€ 43,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,29
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Mentos Clean Breath Genietpakket, 5 smaken, 5 x 12 x 21 gram, 60 verpakkingen
Mentos Clean Breath Genietpakket, 5 smaken, 5 x 12 x 21 gram, 60 verpakkingen
€ 49,55/1kg
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Mentos Clean Breath Pepermunt, blikje, 12 stuks x 35 gram
Mentos Clean Breath Pepermunt, blikje, 12 stuks x 35 gram
€ 40,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,00
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Mentos Clean Breath Pepermunt, 12 stuks, 21 gram, familieverpakking
Mentos Clean Breath Pepermunt, 12 stuks, 21 gram, familieverpakking
€ 0,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,49
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van 2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
€ 16,03/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 645
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Mentos Clean Breath Citroen-Munt, 12 stuks x 21 gram, familieverpakking.
Mentos Clean Breath Citroen-Munt, 12 stuks x 21 gram, familieverpakking.
€ 0,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
Gebruikt
€ 24,99
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Nokia 105 mobiele telefoon, 4,49 cm (1,77 inch) scherm, 2019, DualSIM, kleur: zwart
Nokia 105 mobiele telefoon, 4,49 cm (1,77 inch) scherm, 2019, DualSIM, kleur: zwart
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 59,99
Verkoper: Elektrolocke
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 28 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mentos
Beoordeeld op 24 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop