Mamba® 119053 Mamba® Fruitparty Kaubonbons 48 St./ 290,0 g

€ 24,23

€ 83,55 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Kauwsnoepjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mamba® 117530 Mamba® Magic Sticks Kaubonbons 290,0 g
Mamba® 117530 Mamba® Magic Sticks Kaubonbons 290,0 g
€ 83,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,64
-30%
€ 24,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
€ 16,74/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mamba® 117714 Mamba® Fruit Surfer  Kaubonbons 290,0 g
Mamba® 117714 Mamba® Fruit Surfer Kaubonbons 290,0 g
€ 83,55/1kg
€ 24,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
€ 56,96/1kg
€ 24,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
€ 45,96/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx kauwgomtabletten, 50 stuks.
MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx kauwgomtabletten, 50 stuks.
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,62
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 21,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Mamba® 112788 Mamba® Sour Kaubonbons 2540,0 g
Mamba® 112788 Mamba® Sour Kaubonbons 2540,0 g
€ 270,75/1kg
€ 28,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mamba® 112764 Mamba® Classic Kaubonbons 2540,0 g
Mamba® 112764 Mamba® Classic Kaubonbons 2540,0 g
€ 155,38/1kg
€ 16,47
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mamba® 119442 Mamba® Beach SURFER Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119442 Mamba® Beach SURFER Kaubonbons 160,0 g
€ 51,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van hitschies  hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
hitschies hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
€ 49,90/1kg
€ 9,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
€ 29,03/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
€ 41,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maoam Pinballs - 365 st - 1200 gram
Maoam Pinballs - 365 st - 1200 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van MAOAM 10051105 MAOAM KRACHER Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051105 MAOAM KRACHER Kaubonbons 200,0 g
€ 116,60/1kg
€ 23,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
€ 116,50/1kg
€ 23,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van mentos 121134008 mentos fruit Kaubonbons 40 St.
mentos 121134008 mentos fruit Kaubonbons 40 St.
€ 21,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,05
Verkoper: WinkallBV
Productafbeelding van Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
€ 12,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
€ 9,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Storck Mamba Fruitparty Kauwgummieën met fruitsmaak, verpakking van 290g

Met Storck Mamba Fruit Party geniet je van een heerlijk zacht kauwgummie-ervaring in een grote verpakking – perfect voor het hele gezin, onderweg of om te delen. De verpakking van 290 gram bevat bekende favorieten (sinaasappel, citroen, aardbei, framboos) en nu ook de smaak kers – voor extra smaakplezier op elk feestje.

Producteigenschappen
  • Fruitvariëteit met kersensmaak: Vier bekende smaken plus de nieuwe kers zorgen voor een echte fruitsmaak – langdurig, zacht en kleurrijk.

  • Grote verpakking van 290g met individueel verpakte kauwgummieën: Klein & individueel verpakt – perfect om mee te nemen, te delen en om alles netjes te houden.

  • Zachte kauwtextuur: Zacht, elastisch en aangenaam om op te kauwen – klassieke Mamba-kwaliteit.

Genietmomenten
  • Delen & Vrienden: Ideaal voor onderweg, spelletjesavonden of gewoon zo – los verpakte porties, geen rommel.

  • Fruitboost op elk moment: Of het nu op kantoor, in de auto of op school is, een klein fruitpleziertje tussendoor.

  • Feest & Filmavond: Haal de Mamba-ervaring in huis voor elke gelegenheid.

Conclusie

De Storck Mamba Fruit Party zak is jouw fruitige snackpauze in een XL-formaat – fruitig, vrolijk en ideaal om te delen. Perfect voor onderweg, feestjes of een zoete pauze.

AUGUST STORCK KG
Waldstraße 27

13403 Berlijn

: [email protected]
Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, glucose-siroop, palmolie, bevochtigingsmiddel sorbitol, gelatine, zuurteregelaar citroenzuur, aroma's, kleurstoffen (concentraten van zwarte wortel, spirulina, zwarte bessen, aardbeisaft), kleurstof kurkuma-extract, karamelsiroop.
Voedingswaarde
Energie: 396 kilocalorieën (kcal) Energie: 1674 kilojoule (kJ) Koolhydraten: 84,3 gram Koolhydraten, waarvan suikers: 62,1 gram Vet: 5,9 gram Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 3,2 gram Vezels: - gram Eiwitten: 1,6 gram Zout: 0 gram
Gewicht
290 g
Levensmiddelenbedrijven
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
Verkoopbenaming
Kauwgummie met fruitsmaak
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
119053-00
EAN
4014400937008

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, glucose-siroop, palmolie, bevochtigingsmiddel sorbitol, gelatine, zuurteregelaar citroenzuur, aroma's, kleurstoffen (concentraten van zwarte wortel, spirulina, zwarte bessen, aardbeisaft), kleurstof kurkuma-extract, karamelsiroop.
Voedingswaarde
Energie: 396 kilocalorieën (kcal) Energie: 1674 kilojoule (kJ) Koolhydraten: 84,3 gram Koolhydraten, waarvan suikers: 62,1 gram Vet: 5,9 gram Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 3,2 gram Vezels: - gram Eiwitten: 1,6 gram Zout: 0 gram
Gewicht
290 g
Levensmiddelenbedrijven
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
Verkoopbenaming
Kauwgummie met fruitsmaak
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
119053-00
EAN
4014400937008
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mamba® 117530 Mamba® Magic Sticks Kaubonbons 290,0 g
Mamba® 117530 Mamba® Magic Sticks Kaubonbons 290,0 g
€ 83,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,64
-30%
€ 24,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie Smurfen, 150 stuks in een blik
Haribo Fruitgummie Smurfen, 150 stuks in een blik
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Haribo Happy Cherries-blik met 150 stuks
Haribo Happy Cherries-blik met 150 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
€ 60,04/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Haribo Drop Rotella - JoJo's - 150 stuks
Haribo Drop Rotella - JoJo's - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE BIO 325 g - BAUCK HOF
Bauckhof Biologische Havervlokken Crunchy Chocolade - 1 zak
€ 23,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
€ 97,22/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Lindt Edel-Nougat, 100 gram
Lindt Edel-Nougat, 100 gram
€ 114,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van hitschies  hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
hitschies hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
€ 49,90/1kg
€ 9,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Kers-Cola Flesjes - 150 stuks
Haribo Kers-Cola Flesjes - 150 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
€ 143,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,99
-22%
€ 28,66
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
€ 45,96/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mamba mengsel, 1000 gram
Mamba mengsel, 1000 gram
€ 83,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
€ 16,74/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
€ 56,96/1kg
€ 24,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mamba® 117714 Mamba® Fruit Surfer  Kaubonbons 290,0 g
Mamba® 117714 Mamba® Fruit Surfer Kaubonbons 290,0 g
€ 83,55/1kg
€ 24,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 21,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van XOX 697734004 PARTY-MIX 300,0 g
XOX 697734004 PARTY-MIX 300,0 g
€ 41,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 53,89
Verkoper: meinHolzdekoladen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.