Kleur:

KREUL 17086 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, vloeibaar, grafiet, 750 ml

€ 29,55

€ 39,40 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL 17019 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, ultramarijn, 750 ml
KREUL 17019 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, ultramarijn, 750 ml
€ 39,40/1l
€ 29,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
€ 38,97/1l
€ 29,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL 17062 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, neonoranje, 750 ml
KREUL 17062 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, neonoranje, 750 ml
€ 56,03/1l
€ 73,75
-43%
€ 42,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Amsterdam 17098402, Grafiet, Acrylverf, Vloeibaar en gel, 120 ml
Amsterdam 17098402, Grafiet, Acrylverf, Vloeibaar en gel, 120 ml
€ 180,50/1l
€ 21,66
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, geelgroen, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, geelgroen, 750 ml
€ 20,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 12760076179 Marabu Acrylverf DO IT Craft Paint, 36 ml, grafiet
Marabu 12760076179 Marabu Acrylverf DO IT Craft Paint, 36 ml, grafiet
€ 106,50/1l
€ 4,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 12200075970, Kunstenaar-acrylverf, Acrylverf, 500 ml, titaniumwit
Marabu 12200075970, Kunstenaar-acrylverf, Acrylverf, 500 ml, titaniumwit
€ 68,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,09
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1401 39 021 Decormatt Acrylverf, middelgeel 021, 15 ml
Marabu 1401 39 021 Decormatt Acrylverf, middelgeel 021, 15 ml
€ 1.296,00/1l
€ 29,16
-33%
€ 19,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1401 05 032 Decormatt Acrylverf, Karminrood 032, 50 ml
Marabu 1401 05 032 Decormatt Acrylverf, Karminrood 032, 50 ml
€ 151,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1401 39 032 Decormatt Acrylverf, Karminrood 032, 15 ml
Marabu 1401 39 032 Decormatt Acrylverf, Karminrood 032, 15 ml
€ 1.296,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,16
-33%
€ 19,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1210000000208 Acrylverfset "BASIC", 32 x 3,5 ml / 2 x 59 ml
Marabu 1210000000208 Acrylverfset "BASIC", 32 x 3,5 ml / 2 x 59 ml
€ 93,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 21,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1401 39 231 Decormatt Acrylverf, kleur: Wildroos, 15 ml
Marabu 1401 39 231 Decormatt Acrylverf, kleur: Wildroos, 15 ml
€ 1.944,00/1l
€ 29,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu acrylverf "AcrylColor", frisgroen, 100 ml
Marabu acrylverf "AcrylColor", frisgroen, 100 ml
€ 119,80/1l
€ 11,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
€ 1.517,50/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pébéo Acrylcolor, vloeibare acrylverf, 500 ml, primairblauw
Pébéo Acrylcolor, vloeibare acrylverf, 500 ml, primairblauw
€ 36,56/1l
€ 18,28
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens 3582812M, Meer, Acrylverf, Vloeibaar, 75 ml, 12 stuks
Talens 3582812M, Meer, Acrylverf, Vloeibaar, 75 ml, 12 stuks
€ 560,80/1l
€ 42,06
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van KREUL SOLO GOYA Triton Acrylverf, 750 ml, Blauw, Fles
KREUL SOLO GOYA Triton Acrylverf, 750 ml, Blauw, Fles
€ 36,73/1l
€ 27,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Acrylverf 75 Ml, Kleur: Naud 6159-43
Acrylverf 75 Ml, Kleur: Naud 6159-43
€ 4,49/1kg
€ 4,83
-7%
€ 4,49
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Talens - Acrylverf, 750 ml, permanent blauwviolet
Talens - Acrylverf, 750 ml, permanent blauwviolet
€ 16,33/1l
€ 12,25
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 77583 KREUL Acryl-Metallicfarbe, goldbronze, 50 ml
KREUL 77583 KREUL Acryl-Metallicfarbe, goldbronze, 50 ml
€ 159,60/1l
€ 7,98
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Acrylverf Triton Acrylic Liquid, 750 ml in plastic fles 

- Veelzijdig inzetbare, hoogwaardige en betaalbare acrylverf van studiekwaliteit

  • Gemakkelijk vloeibare verf voor een soepele verfapplicatie
  • Droogt gelijkmatig mat op
  • Vloeibare viscositeit en hoge kleurintensiteit zorgen voor een hoge dekkingskracht en veelzijdig gebruik
  • Op waterbasis
  • De kleuren zijn onderling mengbaar en met water verdunbaar
  • Sneldrogend
  • Licht- en kalkbestendig
  • Geschikt voor binnen- en buitengebruik, na het drogen weersbestendig
  • Eenvoudig en snel uitgieten dankzij de optionele kleine of grote opening; om de fles volledig leeg te maken, eenvoudig omdraaien.
  • Het plastic van de fles bestaat voor 40% uit gerecycled materiaal, de dop voor 96%.

 

Toepassingsvoorbeelden:

  • Geschikt voor het bewerken van papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer of kunststof.
  • Ideaal voor grote oppervlakken, onderlagen en technieken zoals glazuur, bijvoorbeeld in kunstacademies of bij decorontwerp.

 

Geschikt voor:

  • Scholen
  • Hobbykunstenaars
  • Kunstnijverheid

 



Acrylverf, basiskwaliteit, goed dekkend, bijzonder zuinig, waterverdunbaar, onderling mengbaar, snel drogend, lichtecht, alkali resistent, waterbestendig, geschikt voor papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer, kunststof, plastic flessen, -17086
Inhoud
750 ml
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.75 kg
EAN
4000798128340
MPN (Manufacturer Part Number)
17086

Inhoud
750 ml
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.75 kg
EAN
4000798128340
MPN (Manufacturer Part Number)
17086
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zelfklevende vloertegels, plakvloertegels als PVC-vloerbedekking, vinyltegels met marmer- en steenlook - 274-5047 Premium Marble (11 tegels van 30,5 x 30,5 cm)
Zelfklevende vloertegels, plakvloertegels als PVC-vloerbedekking, vinyltegels met marmer- en steenlook - 274-5047 Premium Marble (11 tegels van 30,5 x 30,5 cm)
€ 32,71/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,65
-8%
€ 32,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PowerA Joy-Con Comfort Grip, voor Nintendo Switch, bevestiging voor gamecontroller, zwart, polycarbonaat, Nintendo, USA
PowerA Joy-Con Comfort Grip, voor Nintendo Switch, bevestiging voor gamecontroller, zwart, polycarbonaat, Nintendo, USA
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,07
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 287,99
Verkoper: TCC-SHOP
Productafbeelding van Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781B/DS, 16,5 cm (6,5 inch), 6 GB, 128 GB, 12 MP, Android 10, Wit
Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781B/DS, 16,5 cm (6,5 inch), 6 GB, 128 GB, 12 MP, Android 10, Wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 780,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Beautissu Campix opvouwbare matras, 195x120x7 cm, met schuimvulling
Beautissu Campix opvouwbare matras, 195x120x7 cm, met schuimvulling
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van T-Rex en Atrociraptor ontsnappen - LEGO 76948
T-Rex en Atrociraptor ontsnappen - LEGO 76948
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 206,04
-€ 30,04
€ 176,00
Gratis bezorging
Verkoper: Brick-Heaven
Productafbeelding van Koel-vriescombinatie, roestvrij staal, 414 liter, XXL, 3D, Serie 6, Haier HTW5620DNMG
Koel-vriescombinatie, roestvrij staal, 414 liter, XXL, 3D, Serie 6, Haier HTW5620DNMG
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1.033,30
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Pokemon Ascended Heroes Elite Trainer Box
Pokemon Ascended Heroes Elite Trainer Box
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 331,18
Verkoper: BestCollect
Productafbeelding van Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 4,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 2x2 meter waterdichte afdekzeil - 200 g/m² geweven zeildoek - Zeil voor hout met oogjes en extra versteviging in de hoeken
2x2 meter waterdichte afdekzeil - 200 g/m² geweven zeildoek - Zeil voor hout met oogjes en extra versteviging in de hoeken
€ 1,37/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 5,49
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Tineco Floor One S5, steelstofzuiger 2-in-1, zonder zak, zwart, transparant, wit, geschikt voor droog en nat gebruik, 78 dB, met LED-verlichting
Tineco Floor One S5, steelstofzuiger 2-in-1, zonder zak, zwart, transparant, wit, geschikt voor droog en nat gebruik, 78 dB, met LED-verlichting
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 294,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samsung Galaxy A53 5G, 128GB, Dual SIM, Awesome Black
Samsung Galaxy A53 5G, 128GB, Dual SIM, Awesome Black
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 312
€ 690,00
-€ 431,00
€ 259,00
Gratis bezorging
Verkoper: Mobile-Discounter
Productafbeelding van Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
€ 49,12/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pokémon Galarian Rapidash V Box
Pokémon Galarian Rapidash V Box
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 166,14
Gratis bezorging
Verkoper: MagicalGames
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samsung Galaxy S20 FE, 16,5 cm (6,5 inch), 6 GB, 128 GB, 12 MP, Android 10, Marineblauw
Samsung Galaxy S20 FE, 16,5 cm (6,5 inch), 6 GB, 128 GB, 12 MP, Android 10, Marineblauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 269
€ 649,00
-€ 400,00
€ 249,00
Gratis bezorging
Verkoper: Mobile-Discounter
Productafbeelding van Huzaro Hero 7.7 | Hoekbureau in L-vorm, geschikt voor gaming, computerwerk en als bureau voor thuiswerken, kantoor of gaming. | Afmetingen: 154 x 117 cm | Kleur: Zwart
Huzaro Hero 7.7 | Hoekbureau in L-vorm, geschikt voor gaming, computerwerk en als bureau voor thuiswerken, kantoor of gaming. | Afmetingen: 154 x 117 cm | Kleur: Zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 215,27
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van SONNI Woonkamerkasten, dressoirs met LED-verlichting, wit, glanzend, sideboard met 3 deuren, 116x35x93 cm
SONNI Woonkamerkasten, dressoirs met LED-verlichting, wit, glanzend, sideboard met 3 deuren, 116x35x93 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 146,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 234,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Adidas Schoenen Hoops Mid 30 K, GW0402
Adidas Schoenen Hoops Mid 30 K, GW0402
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Kinderkleed, pastelkleuren, geruit, met stippen, hartjes, sterren, wit, grijs, roze. Afmetingen: 120x170 cm
Kinderkleed, pastelkleuren, geruit, met stippen, hartjes, sterren, wit, grijs, roze. Afmetingen: 120x170 cm
€ 24,50/1m²
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van roba Kinderreismatras Little Stars, opvouwbaar, 60 x 120 cm, grijs
roba Kinderreismatras Little Stars, opvouwbaar, 60 x 120 cm, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 67,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 55,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Samsung Galaxy S23 SM-S911B, 15,5 cm (6,1 inch), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 13, Crème kleur
Samsung Galaxy S23 SM-S911B, 15,5 cm (6,1 inch), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 13, Crème kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 419
€ 1.250,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Pokémon Crown Zenith: Pikachu VMAX Premium Collectie
Pokémon Crown Zenith: Pikachu VMAX Premium Collectie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 383,97
Gratis bezorging
Verkoper: MagicalGames
Productafbeelding van Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, kleur: antracietgrijs / 15105
Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, kleur: antracietgrijs / 15105
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1.799,00
Verkoper: luma-home
Productafbeelding van Nachtkastje "HIT" 2S, 30 cm, matgrijs
Nachtkastje "HIT" 2S, 30 cm, matgrijs
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 75,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gardena 03565-20: Gardena bladeren- en grasopvangbak
Gardena 03565-20: Gardena bladeren- en grasopvangbak
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 162,13
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Samsung Galaxy S24 Ultra S928B 5G, 512GB, titaniumgrijs, EU-model
Samsung Galaxy S24 Ultra S928B 5G, 512GB, titaniumgrijs, EU-model
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 2.138,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg