OC HURRICAN brandvertraging spray met licht, 15 ml, kleur roze, model SFL-02

€ 27,94

€ 1.862,67 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Torro Light Brick, model A.MIG-0626
Torro Light Brick, model A.MIG-0626
€ 4,54
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Lichaamskleurige verf in tube, 30 ml
Lichaamskleurige verf in tube, 30 ml
€ 108,33/1l
€ 3,25
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Acrylverf, groen, kleur 415, 75 ml - Rosa
Acrylverf, groen, kleur 415, 75 ml - Rosa
€ 53,20/1l
€ 3,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spuitverf Pintyplus Evolution, RAL 5002, ultramarijnblauw, 300 ml
Spuitverf Pintyplus Evolution, RAL 5002, ultramarijnblauw, 300 ml
€ 63,25/1l
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Spuitverf Aliga, 250 ml, wit
Spuitverf Aliga, 250 ml, wit
€ 17,76/1l
€ 4,67
-4%
€ 4,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pebeo Vitrail, verdunningsmiddel, 45 ml
Pebeo Vitrail, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 120,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,42
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Bruguer lakverf 5057548, 750 ml, afwerkingsemal
Bruguer lakverf 5057548, 750 ml, afwerkingsemal
€ 37,43/1l
€ 28,07
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
€ 18,53
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van PENTART Decorverf, Chalky, 100 ml, Dennengroen
PENTART Decorverf, Chalky, 100 ml, Dennengroen
€ 67,40/1l
€ 6,74
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 86160 KREUL Vernis, mat, 50 ml
KREUL 86160 KREUL Vernis, mat, 50 ml
€ 462,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pebeo Vitrail Glitter Medium, 45 ml
Pebeo Vitrail Glitter Medium, 45 ml
€ 120,44/1l
€ 5,42
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Marmeringbad, 45 ml
Pebeo Marmeringbad, 45 ml
€ 228,00/1l
€ 10,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART harskleurstof, 20 ml, roze
PENTART harskleurstof, 20 ml, roze
€ 245,50/1l
€ 4,91
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Decorverf, Chalky, 100 ml, Khakigroen
PENTART Decorverf, Chalky, 100 ml, Khakigroen
€ 67,40/1l
€ 6,74
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Temperakleur Lila, 120 ml
Temperakleur Lila, 120 ml
€ 127,42/1l
€ 15,29
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van PENTART Decorverf, Chalky, 230 ml, Blauw
PENTART Decorverf, Chalky, 230 ml, Blauw
€ 57,26/1l
€ 13,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van So Color, kleur PB 508M, 90 ml
So Color, kleur PB 508M, 90 ml
€ 187,78/1l
€ 17,67
-4%
€ 16,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Waterverf, 12 kleuren, elk 12 ml
Waterverf, 12 kleuren, elk 12 ml
€ 26,50/1kg
€ 7,95
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PENTART Glaskleurmiddel en porseleinkleurmiddel, 30 ml
PENTART Glaskleurmiddel en porseleinkleurmiddel, 30 ml
€ 164,67/1l
€ 4,94
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Peperpijn spray OC HURRICANE met lichtmodule combineert persoonlijke bescherming en een LED-zaklamp in één compact apparaat. Het is gebaseerd op het beproefde model HURRICANE (import uit de VS) en is aangevuld met een miniatuuradapter met LED-licht en een rubberen houder voor comfortabel vasthouden. De spray bevat 10% Oleoresin Capsicum (OC), wat bij contact intense irritatie van de ogen, tranen en tijdelijke desoriëntatie veroorzaakt. De straal heeft de vorm van een bundel met kleine druppeltjes, wat de verspreiding bij lichte wind vermindert en de precisie van de impact verhoogt. Het bereik is 2-3 meter en het apparaat kan ongeveer 20 korte sprays afgeven. Dankzij de kleine afmetingen is het ideaal, vooral voor vrouwen – het past gemakkelijk in een handtas en kan een onmisbare hulp zijn bij het bewegen in potentieel risicovolle omgevingen. Nadat de inhoud van de spuit is opgebruikt, kan de lichtmodule worden bevestigd aan een nieuwe HURRICANE-spray.


Belangrijkste voordelen:

Geïntegreerd LED-licht: Verbetert de oriëntatie in het donker.

Straalvormige spray: Vermindert de verspreiding bij lichte wind.

Sterke samenstelling: Bevat 10% OC.

Compact formaat: Past in een handtas of zak.

Herbruikbaar licht: Maakt bevestiging aan een nieuwe spray mogelijk.

Betrouwbare bescherming: Helpt snel te reageren in noodsituaties.


Specificaties:

Inhoud: 15 ml

Actieve stof: oleoresin Capsicum 10 %

Spraytype: Straal

Maximaal bereik: 2 - 3 m

Aantal doses: Tot 20 korte sprays

Kleur: Roze

Functie: LED-zaklamp

Gebruik: Persoonlijke bescherming

Inhoud
15 ml
Kleur
Roze
Fabrikant
OC HURRICAN
EAN
8594007499629

Inhoud
15 ml
Kleur
Roze
Fabrikant
OC HURRICAN
EAN
8594007499629
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van TW1000 Jet Man spuitfles met veersluiting, 40 ml
TW1000 Jet Man spuitfles met veersluiting, 40 ml
€ 32,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Apple iPad, 27,9 cm (11 inch), 2360 x 1640 pixels, 128 GB, iPadOS 18, 477 g, Roze
Apple iPad, 27,9 cm (11 inch), 2360 x 1640 pixels, 128 GB, iPadOS 18, 477 g, Roze
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 556,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Apple mini iPad, Apple, A5-processor, 16 GB opslag, Flash-geheugen, schermdiagonaal 20,07 cm (7,9 inch), resolutie 1024 x 768 pixels
Apple mini iPad, Apple, A5-processor, 16 GB opslag, Flash-geheugen, schermdiagonaal 20,07 cm (7,9 inch), resolutie 1024 x 768 pixels
Gebruikt
€ 119,90
Verkoper: Elektrolocke
Productafbeelding van Apple iPad 2 MC773FD/A, 24,6 cm (9,7 inch), 16 GB tablet-pc - 3G - Apple A5 processor (1 GHz) - Zwart - iOS 4 - Multi-touch display (1024 x 768) - Bluetooth - LED-achtergrondverlichting - Slate
Apple iPad 2 MC773FD/A, 24,6 cm (9,7 inch), 16 GB tablet-pc - 3G - Apple A5 processor (1 GHz) - Zwart - iOS 4 - Multi-touch display (1024 x 768) - Bluetooth - LED-achtergrondverlichting - Slate
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
Gebruikt
€ 114,90
Verkoper: Elektrolocke
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab S5e SM-T720N, 26,7 cm (10,5 inch), 1600 x 2560 pixels, 64 GB opslag, 4 GB RAM, Android 9.0, zwart
Samsung Galaxy Tab S5e SM-T720N, 26,7 cm (10,5 inch), 1600 x 2560 pixels, 64 GB opslag, 4 GB RAM, Android 9.0, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1.349,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg