Natuurlijke klei, 6 kleuren - ChildGen

€ 13,18

€ 12,52-5%

€ 15,65 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Klei & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Natuurlijke klei, 3 kleuren - ChildGen
Natuurlijke klei, 3 kleuren - ChildGen
€ 16,52/1kg
€ 8,17
-2%
€ 7,93
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline Klei, 12 kleuren
Plastiline Klei, 12 kleuren
€ 22,00/1kg
€ 4,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Natuurlijke, witte klei voor het modelleren, 125 gram
Natuurlijke, witte klei voor het modelleren, 125 gram
€ 22,24/1kg
€ 2,93
-5%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Plastiline klei, 12 kleuren
Plastiline klei, 12 kleuren
€ 12,47/1kg
€ 3,74
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline klei, 12 kleuren
Plastiline klei, 12 kleuren
€ 16,08/1kg
€ 4,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline klei, 18 kleuren - InSpiria
Plastiline klei, 18 kleuren - InSpiria
€ 5,05
-4%
€ 4,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Plastiline modelierset, klei, Plastiline 70141
Plastiline modelierset, klei, Plastiline 70141
€ 38,12/1kg
€ 11,70
-15%
€ 9,91
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,95
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Plastiline klei, 12 kleuren
Plastiline klei, 12 kleuren
€ 19,40/1kg
€ 5,82
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
€ 17,88/1kg
€ 4,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
€ 242,50/1kg
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van GIMBOO Klei, 12 kleuren
GIMBOO Klei, 12 kleuren
€ 19,00/1kg
€ 3,80
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Natuurlijke modelleerklei voor het maken van kaarsen, met bijenwas (6 kleuren)
Natuurlijke modelleerklei voor het maken van kaarsen, met bijenwas (6 kleuren)
€ 89,13/1l
€ 21,39
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
€ 139,86/1kg
€ 48,95
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ChildGen Piasek kinetyczny, natuurlijke oranje kleur, 500 gram
ChildGen Piasek kinetyczny, natuurlijke oranje kleur, 500 gram
€ 25,64/1kg
€ 15,13
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Strigo Plastelina, schoolvariant, 24 kleuren
Strigo Plastelina, schoolvariant, 24 kleuren
€ 23,46/1kg
€ 14,08
-56%
€ 6,10
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Strigo klei, 12 kleuren
Strigo klei, 12 kleuren
€ 40,60/1kg
€ 4,06
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Schule klei, 24 kleuren, Astrino, 303221004
Schule klei, 24 kleuren, Astrino, 303221004
€ 19,78/1kg
€ 6,33
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Set modelleerklei, plastiline, 8 kleuren, 70164
Set modelleerklei, plastiline, 8 kleuren, 70164
€ 11,65/1kg
€ 13,55
-14%
€ 11,65
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Natuurlijke kleiset "Alfabet" - Creatieve set van ChildGen
Natuurlijke kleiset "Alfabet" - Creatieve set van ChildGen
€ 49,52
-5%
€ 47,04
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Natuurlijke klei, 6 kleuren - ChildGen

Natuurlijke klei van ChildGen - creativiteit in navulverpakkingen! Ontdek een wereld van creatief plezier met de natuurlijke klei van ChildGen! In de set vind je zes basiskleuren - geel, rood, blauw, roze, oranje en groen - ideaal voor het stimuleren van de verbeelding, de fijne motoriek en het creëren van talloze vormen. Gemaakt van 100% natuurlijke ingrediënten, dus u hoeft zich geen zorgen te maken over de veiligheid van uw kind. De klei heeft een zijdezachte textuur, perfect om te vormen en te kneden, en ondersteunt de creativiteit en de ontwikkeling van de handvaardigheid van uw kind. De ChildGen klei draagt bij aan het idee van "zero waste" dankzij de navulverpakkingen. De speciale vacuümverpakking en de hersluitbare zak zorgen voor langdurige bewaring, en de zakken van 125 gram passen perfect in de potjes van andere sets van het merk ChildGen. Door te kiezen voor navulverpakkingen, vermindert u het plasticgebruik met maar liefst 75% in vergelijking met traditionele potjes, terwijl u tegelijkertijd zorgt voor het milieu en uw ecologische voetafdruk verkleint. Zorg voor de planeet, stimuleer de creativiteit en geniet van eindeloos plezier met de natuurlijke klei van ChildGen! Waarom zou u kiezen voor natuurlijke klei in navulverpakkingen van ChildGen? 100% veilig product, gemaakt van natuurlijke, niet-giftige ingrediënten. Navulverpakkingen betekenen 75% minder plastic in vergelijking met standaard verpakkingen. Het kleurt de handen niet, voor een schone en comfortabele speelervaring. Aangename geur en een zijdezachte, zachte textuur. 100% veganistisch, in overeenstemming met de hoogste ethische normen. Het spelen met klei ondersteunt de ontwikkeling van de fijne motoriek door kneden, snijden en rollen. Geproduceerd in Europa, in Istanbul, verpakt onder vacuüm, wat een langdurige versheid garandeert. Beschikt over en ISO-certificaten voor voedselveiligheid, die de natuurlijke samenstelling bevestigen. De hoogste kwaliteit, bevestigd door talrijke tests op niet-toxiciteit en veiligheidsonderzoeken van de ingrediënten en producten. Tips voor het n en gebruiken van het product: Bewaar de klei na gebruik in een potje, op een koele plaats. Als u de klei niet van plan bent te openen, kunt u deze tot een jaar in de vriezer n (-18 graden Celsius). Bij kamertemperatuur kan deze tot 6 maanden na opening worden bewaard bij regelmatig gebruik, waarna er mogelijk zoutkristallen kunnen ontstaan.

U kunt de set aanvullen met vormpjes en modelleergereedschap van het merk ChildGen. Meng verschillende kleuren om nieuwe, unieke tinten te creëren! Een paar woorden over het merk ChildGen. ChildGen, opgericht in 2019 door B. Ongen in de gezinskamer in Istanbul, is ontstaan uit de passie om de natuurlijke creativiteit van kinderen te stimuleren. Elk product, van niet-giftige klei tot geurige kinetische zand, wordt zorgvuldig lokaal geproduceerd, uitsluitend met natuurlijke ingrediënten, wat hun uitzonderlijke kwaliteit garandeert. De familiewortels van het merk gaan hand in hand met een zorg voor het milieu, wat blijkt uit de innovatieve navulverpakkingen die het plasticverbruik verminderen. ChildGen combineert harmonieus ecologische waarden met de ontwikkeling van de fantasie en creativiteit van kinderen.


De verpakking bevat 6 navulzakjes van 125 gram elk (kleuren: geel, rood, blauw, roze, oranje en groen). De afgebeelde foto's zijn illustratieve foto's. Ingrediënten: tarwemeel, drinkwater, zout, plantaardige olie, voedingskleurstoffen, smaakstoffen, wijnsteen/kaliumbitartraat (afkomstig van druiven). Let op: bevat tarwe en gluten. Waarschuwingen: verstikkingsgevaar - kleine onderdelen. Er kan kristallisatie optreden bij langdurige opslag (langer dan 6 maanden), waarna we aanraden de gesloten klei in de vriezer te n. De klei is gemaakt van natuurlijke, eetbare ingrediënten, maar het wordt niet aanbevolen om deze te consumeren. Tijdens het spelen kan de klei vuil en stof aantrekken. De informatie over de eetbare ingrediënten is bedoeld om ouders gerust te stellen dat het gekozen product volledig veilig is. Het product is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Veel plezier!

EAN: 0644100867257

Datum van uitgave2025-07-07
Gewicht796 g
StaatNieuw
Aanbevolen verkoopprijsNEE
Lengte van het product in centimeters6
Hoogte van het product in centimeters15
Breedte van het product in centimeters26
Verpakkingsgewicht in grammen390
EAN
0644100867257
644100867257
Gewicht
800 g
Fabrikant
Childgen

EAN
0644100867257
644100867257
Gewicht
800 g
Fabrikant
Childgen
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
€ 24,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 150,65
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Maped  981889 Maped KIDY learn CONCENTRATION-Set, 4-teilig, Blisterkarte
Maped 981889 Maped KIDY learn CONCENTRATION-Set, 4-teilig, Blisterkarte
€ 23,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,74
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
€ 52,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,30
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
€ 44,31
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
€ 30,10
-45%
€ 16,48
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
€ 8,12
-2%
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
€ 7,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
€ 20,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,15
-67%
€ 5,64
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
€ 198,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,18
-10%
€ 29,73
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
€ 52,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
€ 3,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,70
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
€ 0,65/1kg
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
€ 282,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,65
-59%
€ 14,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Play-Doh Super Kleurenset, klei
Play-Doh Super Kleurenset, klei
€ 25,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 53,47
-20%
€ 42,29
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
€ 37,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,10
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
€ 21,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 11,54
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,02
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
€ 41,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 61,71
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
€ 42,94/1kg
€ 43,28
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,18
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
€ 72,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 33,14
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
€ 42,01/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,33
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
€ 1,13
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
€ 25,47/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 13,45
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,98
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
€ 45,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,84
Verkoper: Nejhracka

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.