Barú Matcha Latte, 250 gram

€ 9,50

€ 9,03-4%

€ 36,12 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Losse thee & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ahmad Ceylonthee thee, 100 gram
Ahmad Ceylonthee thee, 100 gram
€ 0,20/1kg
€ 22,99
-12%
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van aleavedis Kalmuswortel kruidenthee, 150 gram thee
aleavedis Kalmuswortel kruidenthee, 150 gram thee
€ 36,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kawa Zbożowa Kujawianka, 200 gram
Kawa Zbożowa Kujawianka, 200 gram
€ 10,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heidekruidbloementhee, 100 gram. THEE
Heidekruidbloementhee, 100 gram. THEE
€ 47,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Schafgarbekruid, 70 gram thee
Schafgarbekruid, 70 gram thee
€ 47,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Duizendbladthee, 100 gram. THEE
Duizendbladthee, 100 gram. THEE
€ 62,24/1kg
€ 8,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ekland Instant Thee, frambozensmaak, 300 gram
Ekland Instant Thee, frambozensmaak, 300 gram
€ 9,58/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenmengsel Tantra Thee, 50 gram
Kruidenmengsel Tantra Thee, 50 gram
€ 2,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Bombastus, kruidenthee van frambozenbladeren, 110 gram
Bombastus, kruidenthee van frambozenbladeren, 110 gram
€ 49,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bombastus, thee van braambessenbladeren, 75 gram
Bombastus, thee van braambessenbladeren, 75 gram
€ 41,38/1kg
€ 5,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Aloysia triphylla - thee, 100 gram
Aloysia triphylla - thee, 100 gram
€ 129,90/1kg
€ 12,99
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Bombastus Tausendgüldenkraut kruidenthee, spijsverteringsbevorderend, 75 gram
Bombastus Tausendgüldenkraut kruidenthee, spijsverteringsbevorderend, 75 gram
€ 65,80/1kg
€ 6,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Weltecke Sleutelbloemen thee, 100 gram thee
Weltecke Sleutelbloemen thee, 100 gram thee
€ 165,74/1kg
€ 19,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bombastus Kruidenthee met kalmuswortel, 150 gram
Bombastus Kruidenthee met kalmuswortel, 150 gram
€ 54,26/1kg
€ 9,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologische Matcha Thee, 50 gram
Biologische Matcha Thee, 50 gram
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Instant thee met frambozensmaak, 1 kg
Instant thee met frambozensmaak, 1 kg
€ 10,27/1kg
€ 10,81
-4%
€ 10,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Catuaba kruidenthee, 50 gram
Catuaba kruidenthee, 50 gram
€ 2,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Matetee, 100 gram thee
Matetee, 100 gram thee
€ 3,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bombastus Mariendistelfruit kruidenthee, 275 gram
Bombastus Mariendistelfruit kruidenthee, 275 gram
€ 33,81/1kg
€ 10,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bessen thee, 175 gram
Bessen thee, 175 gram
€ 152,34/1kg
€ 26,66
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Met de Barú Matcha Latte ervaart u een harmonieuze combinatie van fijn gemalen Japanse Matcha-groenthee en de zachte zoetheid van kokosbloesemsuiker. Dit hoogwaardige drankpoeder zorgt voor een aangenaam romige, licht bittere smaak en is perfect geschikt voor het bereiden van een klassieke Matcha Latte met melk of een plantaardig alternatief. De zorgvuldig samengestelde formule maakt dit product tot de ideale keuze voor iedereen die waarde hecht aan bewuste genieting en bijzondere theemomenten. Of het nu 's ochtends is als start van de dag of 's middags als een kleine pauze – de Barú Matcha Latte biedt u een ongecompliceerde, stijlvolle warme drank met een moderne uitstraling.
Ingrediënten
Suiker, glucose-siroop, kokosolie, matcha-groentepoeier (9%), emulgator (E472e), stabilisator (E340). KAN SPOREN BEVATTEN VAN MELK, SCHILDIEREN, SOJA, GLUTEN EN NOTEN. Koel en droog bewaren.
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
BARÚ
Verkoopbenaming
Drankpoeder met matcha-thee en kokosbloesemsuiker
Fabrikant
BARÚ
MPN (Manufacturer Part Number)
BaruMatchaLat250g
EAN
5425031751526

Ingrediënten
Suiker, glucose-siroop, kokosolie, matcha-groentepoeier (9%), emulgator (E472e), stabilisator (E340). KAN SPOREN BEVATTEN VAN MELK, SCHILDIEREN, SOJA, GLUTEN EN NOTEN. Koel en droog bewaren.
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
BARÚ
Verkoopbenaming
Drankpoeder met matcha-thee en kokosbloesemsuiker
Fabrikant
BARÚ
MPN (Manufacturer Part Number)
BaruMatchaLat250g
EAN
5425031751526
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2196
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 980
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Le Sirop de Monin COFFEE SYRUPS SET 5x0,05l
Le Sirop de Monin COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 304
€ 1.279,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Cacaopoeder, 1 kg
Cacaopoeder, 1 kg
€ 19,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
-31%
€ 19,16
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van DH FitLife Klimrek voor deurkozijn, zonder schroeven | Pull-up bar voor deurkozijn | Klimstang, rekstang voor deur, eenvoudig te bevestigen | Inclusief slings trainer | Geschikt voor deurkozijnen van 70-92 cm
DH FitLife Klimrek voor deurkozijn, zonder schroeven | Pull-up bar voor deurkozijn | Klimstang, rekstang voor deur, eenvoudig te bevestigen | Inclusief slings trainer | Geschikt voor deurkozijnen van 70-92 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 94,94
-€ 6,19
€ 88,75
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Monin Kokosstroop, volume 1 liter
Monin Kokosstroop, volume 1 literWegwerp
€ 22.310,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sardelfilets uit de Cantabrische Zee, 50 gram
Sardelfilets uit de Cantabrische Zee, 50 gram
€ 122,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,12
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 168,97
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Bomann® Vaatwasser 45 cm | 10 couverts | Vrijstaande of inbouw vaatwasser 45 cm | 7 programma's en 2 sproeibakken | Vertraagde startfunctie | GSP 7418, zwart
Bomann® Vaatwasser 45 cm | 10 couverts | Vrijstaande of inbouw vaatwasser 45 cm | 7 programma's en 2 sproeibakken | Vertraagde startfunctie | GSP 7418, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 855,51
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: TEC-MORE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 224.975,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,40
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.475,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
€ 74,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 41.650,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
€ 64,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 162.425,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
€ 64,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 162.425,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,97
Verkoper: Un-Mate
€ 124.925,00/1kg