4,8



Gebaseerd op 27 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Prada Candy Eau de Parfum, 50 ml€ 1.763,00/1l
€ 88,15
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Rabanne Olympéa Parfüm, 50 ml, voor dames€ 1.306,60/1l
€ 65,33
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Spray€ 1.508,80/1l
€ 75,44
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml€ 3.638,00/1l
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
€ 20,29
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Lattafa Geschenkset Yara 100ml & Yara Candy 100ml EDP for Woman
€ 380,00/1l
€ 40,00
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 38,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa My Yara Collection 4×25 ml – Geschenkset mit Yara Candy, Tous, Moi & Yara Eau de Parfum für Damen
€ 390,00/1l
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Yara, geparfumeerde olie, 20 ml (voor dames)
€ 894,50/1l
€ 17,89
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Yara Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 260,00/1l
€ 26,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Yara Collectie Geschenkset: Yara Edp 5ml / Yara Moi Edp 5ml / Yara Tous Edp 5ml / Yara Candy Edp 5ml
€ 258,80/1l
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Yara Tous, geparfumeerde olie, 20 ml (voor dames)
€ 1.069,50/1l
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Milch, Moschus, Vanille, 1 Stück(e)
€ 314,50/1l
€ 31,45
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, 1 Stück(e)
€ 324,60/1l
€ 32,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Yara Moi, geconcentreerde olie, 20 ml
€ 685,50/1l
€ 13,71
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa | Berry on Top | 75 ml
€ 325,47/1l
€ 26,00
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 24,41
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Vanilla Freak Eau De Parfum (75 ml)
€ 4.528,00/1l
€ 33,96
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Yara Candy van Lattafa Perfumes is een betoverende eau de toilette, die tot de categorie van bloemig-fruitige gourmand-geuren behoort en speciaal voor vrouwen is ontworpen. Gelanceerd in 2024, heeft deze unieke geur direct de harten van liefhebbers van zoete en moderne composities veroverd. Yara Candy belooft een heerlijke en vrolijke sfeer, die perfect de naam van het parfum weerspiegelt: zoetheid, speelsheid en een onweerstaanbare charme die elke drager omhult.
De geur opent met sappige tonen van zwarte bessen en verse groene mandarijn, die een fruitig en energiek begin vormen. Deze levendige topnoten wekken direct de zintuigen en geven de geur een sprankelende frisheid. In het hart van het parfum ontvouwen zich zoete akkoorden van aardbeienbonbons en delicate gardenia, die de geur een jeugdig en speels karakter geven. Dit harmonieuze contrast tussen fruitige en bloemige tonen creëert een onvergetelijke compositie die al bij de eerste neusboel fascineert en een gevoel van levensvreugde geeft.
In de basis ontvouwt zich een romige diepte van vanille, sensuele amber en muskus, aangevuld met warme noten van sandelhout. Deze zorgvuldig afgestemde ingrediënten zorgen voor een langdurige en verfijnde afdronk, die zich zacht als een zoete sluier op de huid voelt. Yara Candy is de perfecte keuze voor vrouwen die zoete, maar toch verfijnde geuren waarderen en een parfum zoeken dat hun jeugdige energie en speelsheid benadrukt. Of het nu voor dagelijks gebruik is of voor speciale gelegenheden, dit parfum wordt een trouwe metgezel die altijd een goed humeur verspreidt.
- Model
- Yara Candy
- Gewicht
- 0.249 kg
- Inhoud
- 20 ml
- Ingrediënten
- in de beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 6290362345718
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2070039
- Model
- Yara Candy
- Gewicht
- 0.249 kg
- Inhoud
- 20 ml
- Ingrediënten
- in de beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 6290362345718
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2070039
Gaat ook goed samen met

Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
€ 20,29
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
€ 1.845,00/1l
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Yara Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 260,00/1l
€ 26,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
€ 190,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Geschenkset Yara 100ml & Yara Candy 100ml EDP for Woman
€ 380,00/1l
€ 40,00
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 38,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa | Bade'e Al Oud Noble Blush | 100 ml
€ 291,40/1l
€ 29,14
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 197,60/1l
€ 21,31
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,76
Verkoper: ParfumGroup

Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
€ 303,90/1l
€ 30,39
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: SEILOIRE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Maison Asrar, Vanilla Voyage, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 350,90/1l
€ 35,09
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Lattafa Pride Nebras Elixir Eau de Parfum 100ml
€ 272,00/1l
€ 27,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Yara, geparfumeerde olie, 20 ml (voor dames)
€ 894,50/1l
€ 17,89
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
€ 211,20/1l
€ 21,12
Verkoper: ParfumGroup

Paris Corner Khair, Eau de Parfum, sprayflacon
€ 218,40/1l
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, 1 Stück(e)
€ 324,60/1l
€ 32,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Nebras Eau De Parfum (100 ml)
€ 3.020,00/1l
€ 30,20
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Mayar Cherry Intense Eau de Parfum, Unisex, 100 ml
€ 2.620,00/1l
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 311,70/1l
€ 31,17
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
€ 2.588,00/1l
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
€ 2.414,00/1l
€ 24,14
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 2.150,00/1l
€ 12,90
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
€ 390,00/1l
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE

Nusuk Falak, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 0,25/1l
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Yara Collectie Geschenkset: Yara Edp 5ml / Yara Moi Edp 5ml / Yara Tous Edp 5ml / Yara Candy Edp 5ml
€ 258,80/1l
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
89% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
89%7% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
7%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%4% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
4%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 20 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Prachtige zomergeur
Inhoud 0,06 l
Ik ben enthousiast. De geur begint met een zomerse passievrucht, die niet zuur of overweldigend is. Nadat de passievrucht een beetje is weggezakt, blijft de geur licht en zomers met een heerlijke vanillenoot. Je krijgt er echt een goed humeur van! Ik vind deze geur veel lekkerder dan Power of You, omdat hij niet ruikt naar ongewassen zweet oksels. Ik zal zeker meer van dit parfum kopen.
Beoordeeld op 10 juni 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Een heel fijne geur van passievrucht
Inhoud 0,06 l
Hé, ik moet eerlijk zeggen dat dit een heel erg mooie, frisse en tegelijkertijd zoete geur is, perfect voor de zomer.Ik was op zoek naar een dupe van Armani Power of You met passievrucht en het ruikt echt hetzelfde, wat me verbaasde. De geur doet me ook denken aan mangoglace. Echt heerlijk. Ik kan het alleen maar aanbevelen! Love it
Beoordeeld op 25 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Passievrucht-snoepje-geur
Inhoud 0,06 l
Ruikt heerlijk naar passievrucht-snoepjes. Blijft redelijk lang hangen, ongeveer 4-5 uur. Je kunt het blindelings kopen. Dat heb ik ook gedaan en ik heb er geen spijt van. Een echt heerlijke, gourmand geur.
Beoordeeld op 23 juni 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Ana Abiyedh Passion
Inhoud 0,06 l
AA Passion is voor mij het beste parfum van Lattafa. Ik heb meer dan 35 Lattafa-parfums, maar AA Passion is het enige dat ik altijd zou kunnen dragen; het is fruitig, een beetje zoet en toch fris
Beoordeeld op 21 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Frisse geur
Inhoud 0,06 l
De geur blijft lang hangen en ruikt ontzettend lekker... een echte aanrader
Beoordeeld op 16 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Geweldig!
Inhoud 0,06 l
Ik ben op slag verliefd. Wat een heerlijke geur. Eerst zoet en fruitig als nectar, daarna komt er een romige vanille-noot bij.
Beoordeeld op 12 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles is prima
Inhoud 0,06 l
Ik had er hoge verwachtingen van, maar niet zo hoog. Ik ga het zeker nog een keer kopen. Een echte zomergeur.
Beoordeeld op 8 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Aanbevelen
Inhoud 0,06 l
Zeer tevreden over de snelle levering en het product
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,13
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(24)Aantal beoordelingen: 24
€ 347,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.477,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(131)Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l