4,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Vergelijkbare producten

TEXTIELSUIKER 1139 Centropen - blauw
€ 201,82/1l
€ 22,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Markeerstiften, foliestiften, viltstiften
€ 4,98
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,73
Verkoper: Katomix

Marabu 1809000000080 Marabu Perlenverf, Pearl Pen, set van 4, in verschillende kleuren
€ 178,20/1l
€ 17,82
Verkoper: Art-Paint-Shop

Marabu 1240000004002 Marabu Acrylmarker "YONO", 1,5 - 3,0 mm, set van 6
€ 177,45/1kg
€ 27,15
Verkoper: Art-Paint-Shop

edding 4500 textielmarker, neongeel
€ 1,99
Verkoper: eu-bay_de

Pebeo Setacolor Workbox set, 10 x 45 ml
€ 185,69/1l
€ 83,56
Verkoper: Art-Paint-Shop

Bruynzeel - Viltstiften kinderset met 12 kleuren | 6 stuks
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Pentel FFPC1-12 Pentel Arts FFPC1-12 Stoffmalfarbe farbsortiert 12 x 6,0 ml
€ 2.608,33/1l
€ 57,70
-72%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 15,65
Verkoper: somnia24

KREUL textielverf JAVANA "Metallic", creatieve set, 6 x 20 ml
€ 896,00/1l
€ 17,92
Verkoper: Art-Paint-Shop

KREUL Zijdedrukverf JAVANA, Zijdedrukset
€ 77,64/1kg
€ 92,69
-28%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

KREUL 92651 KREUL Textielmarker Glitter, medium, set van 5 stuks
€ 152,92/1kg
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop

KREUL textielverf JAVANA "Dekkend", bladgroen, 50 ml
€ 116,60/1l
€ 5,83
Verkoper: Art-Paint-Shop

Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 121,11/1l
€ 5,45
Verkoper: Art-Paint-Shop

Marabu 10244976 12 Marabu KiDS Stoffmalfarbe farbsortiert
€ 696,11/1l
€ 25,06
Verkoper: somnia24

Talens Textielverf set, pastelkleuren, 4 kleuren, 50 ml, voor creatief textielschilderen
€ 139,50/1l
€ 13,95
Verkoper: Art-Paint-Shop

Marabu 115000000200 Marabu Textielmarker "Textile Marker", set van 10 stuks
€ 13,88
Verkoper: POPventure

Pebeo Setasilk, 45 ml, kleur 01: Primairgeel
€ 130,22/1l
€ 5,86
Verkoper: Art-Paint-Shop

KREUL Textielverf JAVANA "Dekkend", Creatiefset 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop

Marvy Uchida Textilstiften Brush Neon Set, 6 stuks, permanente inkt
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Pebeo Setacolor, dekkende textielverf, 250 ml, karmozijnrood
€ 72,24/1l
€ 18,06
Verkoper: Art-Paint-Shop
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
DePentelArts Fabric Fun Paint Colours Set (FFPC1-12) is een set textielverf met 12 verschillende kleuren in tubes, bedoeld voor het decoratief versieren van stoffen. De vloeibare verf is geschikt voor het decoreren van T-shirts, tassen, textiel en andere stoffen.
De kleuren kunnen met water worden verdund en kunnen puur met een kwast worden gebruikt voor een intensieve kleur. Ze zijn onderling mengbaar en, door verdunning met water, kunnen verschillende tinten en delicate aquarel effecten worden gecreëerd. De verf kan met verschillende technieken worden aangebracht, waaronder sponstechniek, stempeltechniek, sjabloontechniek en batik effecten met folie. In een verhouding van 2:1 (verf tot water) blijven de kleuren vloeibaar en behouden ze hun intense kleur; bij sterkere verdunning zijn ook spuit- en druppel effecten mogelijk.
Nadat de verf droog is, is deze permanent in de stof gefixeerd en wasbaar tot 60 °C. De set is veilig en geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Kenmerken in een overzicht:
12 intense kleuren in tubes.
Kan met water worden verdund en onderling worden gemengd.
Geschikt voor lichte en donkere katoen- en mengstoffen.
Aanbrengen met een kwast, evenals stempel-, sjabloon- en batiktechnieken is mogelijk.
Droogt snel, permanent gefixeerd.
Wasbaar tot 60 °C.
- Inhoud
- 5 ml
- Fabrikant
- Gewicht
- 0.17 kg
- EAN
- 4711577054681
- MPN (Manufacturer Part Number)
- FFPC1-12
- Inhoud
- 5 ml
- Fabrikant
- Gewicht
- 0.17 kg
- EAN
- 4711577054681
- MPN (Manufacturer Part Number)
- FFPC1-12
Gaat ook goed samen met

Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
€ 621,00/1l
€ 18,63
Verkoper: somnia24

Intex 57100 Opblaasbaar zwembad, babyzwembad, 85 x 85 x 23 cm, groen of roze
€ 35,14
-81%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,60
Verkoper: Toolandia

Herlitz snelhefter easyorga, DIN A4, manilakarton, blauw
€ 0,79
Verkoper: PaperGod

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation

Happy People - Babyzwembadje - Babybadkuipbeschermer (85x85x33cm) Babyzwembad
€ 22,63
Verkoper: Di-Life

Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE

Marabu 17160005232 Marabu textielverf "Textil", rood, 50 ml
€ 129,80/1l
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
0% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
0%100% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
100%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
€ 13,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.345,00/1l