Uitstekende PRO | Nagel dehydrator 11ml - Ontvetter voor natuurlijke nagels - Hoge hechting - Professionele kwaliteit

€ 3,50

€ 318,18 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
€ 1.242,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 18,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Excellent Excellent PRO | Toplaag voor een hoogglanzende afwerking en meer - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
Excellent Excellent PRO | Toplaag voor een hoogglanzende afwerking en meer - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
€ 1.429,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
€ 2.226,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Uitstekende PRO Uitstekende Pro | Bouwgel - Verfraaiende basislaag voor hybride lakken - Builder Gel - Thixotroop, intens roze - Zelfegaliserend
Uitstekende PRO Uitstekende Pro | Bouwgel - Verfraaiende basislaag voor hybride lakken - Builder Gel - Thixotroop, intens roze - Zelfegaliserend
€ 462,20/1l
€ 23,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Uitstekende PRO Uitstekende Pro | Opbouwgel - Verfraaiende basislaag voor hybride lakken - Builder Gel - Thixotroop roze - Zelfegaliserend
Uitstekende PRO Uitstekende Pro | Opbouwgel - Verfraaiende basislaag voor hybride lakken - Builder Gel - Thixotroop roze - Zelfegaliserend
€ 1.030,00/1l
€ 15,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Claresa BASE, 5 gram
Claresa BASE, 5 gram
€ 11,24
-77%
€ 2,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Uitstekende PRO Uitstekende Pro | Opbouwgel - Verfraaiende basislaag voor hybride lakken - Builder Gel - Thixotroop, romig roze - Zelfegaliserend
Uitstekende PRO Uitstekende Pro | Opbouwgel - Verfraaiende basislaag voor hybride lakken - Builder Gel - Thixotroop, romig roze - Zelfegaliserend
€ 456,40/1l
€ 22,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Silcare Hybride nagellak 150, 4,5g - Professionele hybride nagellak voor een langdurige manicure
Silcare Hybride nagellak 150, 4,5g - Professionele hybride nagellak voor een langdurige manicure
€ 1.108,89/1l
€ 4,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Professionele Gelnagellak, kleur 61 - 4,5 gram
Silcare Professionele Gelnagellak, kleur 61 - 4,5 gram
€ 2,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nagelbescherming Mavala
Nagelbescherming Mavala
€ 2.375,00/1l
€ 24,67
-3%
€ 23,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Silcare Hybride Gelnagellak, Intense Kleur 137, 4,5g
Silcare Hybride Gelnagellak, Intense Kleur 137, 4,5g
€ 5,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Professionele hybride gelnagellak van Silcare - Kleur 153, 4,5g
Professionele hybride gelnagellak van Silcare - Kleur 153, 4,5g
€ 2,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Effectieve anti-rimpelcrème, 15 ml
Effectieve anti-rimpelcrème, 15 ml
€ 1.310,00/1l
€ 24,12
-18%
€ 19,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wibo Nagellak - Professionele kwaliteit, 8,5 ml.
Wibo Nagellak - Professionele kwaliteit, 8,5 ml.
€ 418,82/1l
€ 3,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Uitstekende, professionele multifunctionele basisgel 01 - Transparant - Versterkt, flexibel, zelfegaliserend - 7g
Uitstekende, professionele multifunctionele basisgel 01 - Transparant - Versterkt, flexibel, zelfegaliserend - 7g
€ 1.798,57/1l
€ 13,92
-9%
€ 12,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nagelverzorgingsproduct met silicium - Professionele nagelverzorging van Peggy Sage, 11 ml
Nagelverzorgingsproduct met silicium - Professionele nagelverzorging van Peggy Sage, 11 ml
€ 1.101,82/1l
€ 12,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Hybride nagellak 69, 4,5g - Professionele gelnagellak met een dunne applicator
Silcare Hybride nagellak 69, 4,5g - Professionele gelnagellak met een dunne applicator
€ 5,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van OPI | NATURE STRONG | Nagels
OPI | NATURE STRONG | Nagels
€ 1.278,67/1l
€ 19,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
€ 499,00/1kg
€ 4,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Nagellak met precieze applicator, 4,5g
Silcare Nagellak met precieze applicator, 4,5g
€ 757,78/1l
€ 3,41
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Excellent PRO | Nagel dehydrator 11ml - Ontvetter voor natuurlijke nagels - Hoge hechting - Professionele kwaliteit


  • De Excellent PRO Nagel Dehydrator is een onmisbaar product voor elke professionele nagelstyliste.

Optimale voorbereiding voor perfecte nagels
  • De Excellent PRO Dehydrator dient voor het grondig ontvetten van de nagelplaat en is de eerste stap naar een perfect manicure resultaat. Door overtollige vocht te verwijderen, zorgt deze dehydrator ervoor dat de hechting van volgende producten, zoals gels of nagellakken, aanzienlijk wordt verbeterd. Dit is vooral belangrijk voor klanten met problematische nagels, die gevoelig zijn voor blaarvorming en afbrokkelen.

Producteigenschappen en specificaties
  • De Excellent PRO Nagel Dehydrator is verkrijgbaar in een handig formaat van 11ml en is ideaal voor professioneel gebruik in de nagelsalon.
  • Inhoud: 11ml
  • Kleur: Transparant
  • Toepassing: Eenvoudig aan te brengen, geen naspoeling nodig
  • Voordeel: Snel droog na aanbrengen
  • Geschikt voor: Natuurlijke nagels en kunstnagels

Eenvoudige toepassing voor indrukwekkende resultaten
  • De toepassing van de Excellent PRO Dehydrator is eenvoudig. Na het reinigen van de nagels, wordt de dehydrator op de nagelplaat aangebracht. Het is belangrijk om even te wachten tot het product volledig droog is, voordat de volgende stap - het aanbrengen van de Excellent PRO Bonders - wordt uitgevoerd. Deze eenvoudige routine garandeert niet alleen de duurzaamheid, maar ook de kwaliteit van het manicure resultaat.

Productvoordelen:
  • Hoge hechting: De dehydrator zorgt voor een optimale hechting van volgende producten, waardoor het risico op afbrokkelen wordt verminderd.
  • Professionele kwaliteit: Ontwikkeld voor gebruik in de nagelsalon, biedt deze dehydrator resultaten op professioneel niveau.
  • Eenvoudig te gebruiken: De ongecompliceerde toepassing maakt hem tot een ideale begeleider voor een snelle en effectieve nagelvoorbereiding.
  • Geen naspoeling nodig: Bespaar tijd en moeite, aangezien de dehydrator geen naspoeling vereist.
  • Geschikt voor alle nageltypes: Of het nu gaat om natuurlijke nagels of kunstnagels, de dehydrator is veelzijdig en geschikt voor elk nageltype.

De beste voordelen van het gebruik van de Excellent PRO Nagel Dehydrator
  • De Excellent PRO Nagel Dehydrator biedt een scala aan voordelen, waardoor het een onmisbaar product is voor elke nagelprofessional. De uitstekende hechting en de professionele kwaliteit garanderen dat uw manicure niet alleen goed uitziet, maar ook langer meegaat. Met zijn eenvoudige toepassing en geschiktheid voor verschillende nageltypes, is deze dehydrator de perfecte keuze voor iedereen die waarde hecht aan kwaliteit en duurzaamheid. Investeer in de Excellent PRO Nagel Dehydrator en ervaar het verschil in uw nagelverzorging!
Model
Nagel Dehydrator
Inhoud
11 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
EAN
5903900437127

Model
Nagel Dehydrator
Inhoud
11 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
EAN
5903900437127
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Strasssteentjes voor nagels - Nageldecoraties - 32.000 stuks - Met lijm en pincet - Geschikt voor nageldesign, kleding, bekers en schoenen
Strasssteentjes voor nagels - Nageldecoraties - 32.000 stuks - Met lijm en pincet - Geschikt voor nageldesign, kleding, bekers en schoenen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: CybexaTrade
Productafbeelding van Top Shine Bright NeoNail UV-nagellak, 7,2 ml
Top Shine Bright NeoNail UV-nagellak, 7,2 ml
€ 1.619,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glanzende nagellak met een lichtgevende tint en glans
Glanzende nagellak met een lichtgevende tint en glans
€ 1.035,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van OPI GelColor gelnagellak, kleur Baby Take a Vow 5008, 15 ml
OPI GelColor gelnagellak, kleur Baby Take a Vow 5008, 15 ml
€ 930,00/1l
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Excellent Excellent PRO | Toplaag voor een hoogglanzende afwerking en meer - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
Excellent Excellent PRO | Toplaag voor een hoogglanzende afwerking en meer - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
€ 1.429,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essence gelnagellak, 8 ml, Blauw, "SOMEONE LIKE blue", Kleur, Dekkend, Glanzend
Essence gelnagellak, 8 ml, Blauw, "SOMEONE LIKE blue", Kleur, Dekkend, Glanzend
€ 1.035,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Claresa BASE, 5 gram
Claresa BASE, 5 gram
€ 11,24
-77%
€ 2,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Nagellak Top Coat Seche (14 ml)
Nagellak Top Coat Seche (14 ml)
€ 1.191,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van IBD Power Bond 14 ml – Professionele primer voor het versterken van nagels
IBD Power Bond 14 ml – Professionele primer voor het versterken van nagels
€ 995,00/1l
€ 13,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VYTVOŘTE TO! nagellak 16col 84515A
VYTVOŘTE TO! nagellak 16col 84515A
€ 16,13
-8%
€ 14,73
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Sally Hansen Sneldrogende nagellak, 13,3 ml
Sally Hansen Sneldrogende nagellak, 13,3 ml
€ 875,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
€ 1.242,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 18,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Uitstekend. Professionele kwaliteit. MIG! MIG! - 30g - Melkroze - Elastisch - Zelfegaliserend - UV-uithardend
Uitstekend. Professionele kwaliteit. MIG! MIG! - 30g - Melkroze - Elastisch - Zelfegaliserend - UV-uithardend
€ 817,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 24,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essence - Gelnagellak in nagellakkleur - 84 BLACK plum & DONE
Essence - Gelnagellak in nagellakkleur - 84 BLACK plum & DONE
€ 1.055,00/1l
€ 8,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Essence gelnagellak, 8 ml, koraal, "coral ME MAYBE", kleur, dekkend, glanzend
Essence gelnagellak, 8 ml, koraal, "coral ME MAYBE", kleur, dekkend, glanzend
€ 1.055,00/1l
€ 8,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
€ 2.226,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essence, Satin Chrome, Satin, Nagellak, 04, SteelGPT, 8 ml
Essence, Satin Chrome, Satin, Nagellak, 04, SteelGPT, 8 ml
€ 1.677,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak WIT 1000, 5g
CLARESA Hybride nagellak WIT 1000, 5g
€ 780,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak ZWART 900 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak ZWART 900 - 5g
€ 820,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van NeoNail UV-nagellak - TOP DRY voor een hoogglanzende afwerking (zonder plaklaag), 7,2 ml
NeoNail UV-nagellak - TOP DRY voor een hoogglanzende afwerking (zonder plaklaag), 7,2 ml
€ 895,83/1l
€ 6,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Base/Top 2-in-1 UV-nagellak NeoNail, 7,2 ml
Base/Top 2-in-1 UV-nagellak NeoNail, 7,2 ml
€ 8.520,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak ROZE 530 5g, neonkleur
CLARESA Hybride Nagellak ROZE 530 5g, neonkleur
€ 820,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Uitstekend. Uitstekende kwaliteit. PRO | Opbouwgel Thixo Real Candy 15g - Roze - Zelfegaliserend - Droogtijd 60 seconden.
Uitstekend. Uitstekende kwaliteit. PRO | Opbouwgel Thixo Real Candy 15g - Roze - Zelfegaliserend - Droogtijd 60 seconden.
€ 1.030,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 15,45
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 30 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 23 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l