Neurovena 100 ml: Kruidenextract als voedingssupplement

€ 86,99

€ 869,90 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Weightberry (30 ml), voedingssupplement
Weightberry (30 ml), voedingssupplement
€ 599,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,56
-53%
€ 17,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Liposomale Resveratrol - 200 ml
Liposomale Resveratrol - 200 ml
€ 61,15/1l
€ 12,23
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Ashwagandha liposomen - 200 ml
Ashwagandha liposomen - 200 ml
€ 58,75/1l
€ 11,75
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Liposomale vitamine C - 200 ml
Liposomale vitamine C - 200 ml
€ 52,75/1l
€ 10,55
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Allcura Duindoornolie, 50 ml
Allcura Duindoornolie, 50 ml
€ 474,60/1l
€ 23,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Epresat multivitamine (250 ml)
Salus Epresat multivitamine (250 ml)
€ 23.780,00/1l
€ 52,12
-54%
€ 23,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kruiden tonicum, Epresat, Multivitamine energiedrank, 250 ml
Kruiden tonicum, Epresat, Multivitamine energiedrank, 250 ml
€ 47,36/1l
€ 11,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Drachenblut Biocare - 30 ml
Drachenblut Biocare - 30 ml
€ 368,33/1l
€ 11,05
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Vitamaze Multivitamine, Multivitamines
Vitamaze Multivitamine, Multivitamines
€ 129,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kruidensap - Andorn, 200 ml
Kruidensap - Andorn, 200 ml
€ 35,80/1l
€ 7,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamine B-complex - Tonikum, 250 ml
Vitamine B-complex - Tonikum, 250 ml
€ 39,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kruidensap - Spitswegewortel, 200 ml
Kruidensap - Spitswegewortel, 200 ml
€ 61,75/1l
€ 12,66
-2%
€ 12,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Plantensap - Brandnetel 200ml | SCHOENENBERGER
Plantensap - Brandnetel 200ml | SCHOENENBERGER
€ 59,50/1l
€ 12,20
-2%
€ 11,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Grapefruitkernextract, 20 ml (LOE)
Grapefruitkernextract, 20 ml (LOE)
€ 162,12/1kg
€ 5,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesium - Mineraaldrank Tonikum 250ml | SALUS
Magnesium - Mineraaldrank Tonikum 250ml | SALUS
€ 37,64/1l
€ 9,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YaoMedica Rozbití okovů 50 ml - MYCOMEDICA
YaoMedica Rozbití okovů 50 ml - MYCOMEDICA
€ 16,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,89
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van Cordyceps-extract
Cordyceps-extract
€ 5.248,75/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,99
-6%
€ 41,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Vanan Methi (60 capsules)
Vanan Methi (60 capsules)
€ 97,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,74
-2%
€ 14,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Reishi-tinctuur Hrotlife, 50 ml
Reishi-tinctuur Hrotlife, 50 ml
€ 610,60/1l
€ 45,96
-33%
€ 30,53
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van RegulatPro® - Collageendrank, 20x20ml | DR. NIEDERMAIER
RegulatPro® - Collageendrank, 20x20ml | DR. NIEDERMAIER
€ 199,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 79,84
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ervaar de natuurlijke kracht van Neurovena 100 ml kruidenextract als voedingssupplement. Dit exclusieve product combineert zorgvuldig geselecteerde plantenextracten, ontwikkeld om uw dagelijkse voeding optimaal aan te vullen en uw welzijn te bevorderen. Elke portie van 4,5 ml, wat overeenkomt met 90 druppels, bevat water-glycerine extracten met een indrukwekkend effect: het extract van de Japanse parelboombloem (150 mg) biedt antioxidatieve eigenschappen, terwijl het ginkgo-blaadje-extract (110 mg) de bloedcirculatie en de hersenfunctie ondersteunt. Witte doornbloemen (90 mg) bevorderen het cardiovasculaire systeem, terwijl het extract van de paardenkastanje (90 mg) gezonde bloedvaten ondersteunt. De wortel van de muizenwortel (67,5 mg) bevordert de bloedcirculatie en verlicht het gevoel van zware benen, terwijl de goudsbloem (67,5 mg) bekend staat om zijn ontstekingsremmende eigenschappen. Blauwe bessen (45 mg) beschermen het gezichtsvermogen, terwijl rode wijnbladeren (45 mg) de gezondheid van de huid en bloedvaten ondersteunen. Gotu kola-blad (22,5 mg) bevordert de mentale helderheid. Als drager worden water en glycerine gebruikt, aangevuld met het conserveermiddel kaliumsorbaat. Met een netto inhoud van 100 ml is dit product bedoeld voor volwassenen, die tweemaal daags 45 druppels (elk 2,25 ml) moeten innemen, verdund met water, 30 minuten voor de maaltijden. Overschrijd de maximale dagelijkse dosis van 4,5 ml niet. Belangrijk: Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor een van de ingrediënten. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosis niet. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Bewaar bij kamertemperatuur en buiten het bereik van kinderen. Vertrouw op de natuurlijke ondersteuning van uw lichaam en ervaar algeheel welzijn met het Neurovena kruidenextract.
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Lijst van ingrediënten in de beschrijving
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
230 g
Levensmiddelenbedrijven
Neurovena
Verkoopbenaming
Kruidenextract ter aanvulling van het dieet
Fabrikant
EKO TO TU
Aantal stuks
9
Aanbevolen dosering
1
EAN
5907150367036

Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Lijst van ingrediënten in de beschrijving
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
230 g
Levensmiddelenbedrijven
Neurovena
Verkoopbenaming
Kruidenextract ter aanvulling van het dieet
Fabrikant
EKO TO TU
Aantal stuks
9
Aanbevolen dosering
1
EAN
5907150367036
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PARAZAX complex, 30 capsules, het origineel
PARAZAX complex, 30 capsules, het origineel
€ 3.339,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 241,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wego6 Metabolisme – Ondersteunt de stofwisseling van macronutriënten, bevat matcha-poeder, L-Arginine en zink
Wego6 Metabolisme – Ondersteunt de stofwisseling van macronutriënten, bevat matcha-poeder, L-Arginine en zink
€ 3.058,24/1l
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van SANPROBI SUPER FORMULA 40 KAPSELN - Probiotisch
SANPROBI SUPER FORMULA 40 KAPSELN - Probiotisch
€ 379,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,78
-5%
€ 10,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schuifdeurenkast, garderobekast, model Bern, 225 cm, wit, met ruw stalen details
Schuifdeurenkast, garderobekast, model Bern, 225 cm, wit, met ruw stalen details
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 439,00
Verkoper: feldmann-wohnen
Productafbeelding van Elektrische driewieler met brede banden, opvouwbaar, e-bike, transportfiets, 20 inch, 48V, 21Ah, hydraulische schijfremmen, elektrische fiets, elektrische transportfiets, draagvermogen 180 kg, blauw
Elektrische driewieler met brede banden, opvouwbaar, e-bike, transportfiets, 20 inch, 48V, 21Ah, hydraulische schijfremmen, elektrische fiets, elektrische transportfiets, draagvermogen 180 kg, blauw
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 2.299,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van HITWAY Elektrische fiets voor dames en heren, 26 inch, 3.0 inch banden, elektrische mountainbike met 48V 18Ah batterij (864Wh), geschikt voor MTB, maximale afstand 55-80 km, vanaf 170 cm, achterwielaandrijving, LCD-display
HITWAY Elektrische fiets voor dames en heren, 26 inch, 3.0 inch banden, elektrische mountainbike met 48V 18Ah batterij (864Wh), geschikt voor MTB, maximale afstand 55-80 km, vanaf 170 cm, achterwielaandrijving, LCD-display
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1.299,99
Gratis bezorging
Verkoper: INSELIFEDE
Productafbeelding van BADLAND Rechthoekige badkuip, model Avita, rechts, 170x75 cm, inclusief afvoer en poten + badkussen, kleur zwart. BADLAND AVITA
BADLAND Rechthoekige badkuip, model Avita, rechts, 170x75 cm, inclusief afvoer en poten + badkussen, kleur zwart. BADLAND AVITA
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 399,99
Gratis bezorging
Verkoper: BADLAND24-DE
Productafbeelding van Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 443,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van trendteam Woonkamer, wandmeubel, wit/glanzend wit, 208 x 165 x 33 cm
trendteam Woonkamer, wandmeubel, wit/glanzend wit, 208 x 165 x 33 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 486,38
-€ 27,53
€ 458,85
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Mango-kleurige hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, model 3 MINK
Mango-kleurige hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, model 3 MINK
€ 310,00
Verkoper: PRMEBLE
Productafbeelding van INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 427
€ 103,73
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van COMHOMASofa, grote bank, L-vormige bank, hoekbank, chaise longue slaapbank met diepe zitdiepte en brede armleuningen, corduroy stof, donkergrijs
COMHOMASofa, grote bank, L-vormige bank, hoekbank, chaise longue slaapbank met diepe zitdiepte en brede armleuningen, corduroy stof, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 429,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 306
€ 299,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van Eckbank CLOUD met slaapfunctie en opbergruimte, model 84
Eckbank CLOUD met slaapfunctie en opbergruimte, model 84
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 629,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 149,99
Verkoper: Babylike
Productafbeelding van trendteam Woonkamerwand, model Mondeo, eikenhout, licht eikenfineer, afmetingen: 291 x 197 x 41 cm
trendteam Woonkamerwand, model Mondeo, eikenhout, licht eikenfineer, afmetingen: 291 x 197 x 41 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1.033,43
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Kledingkast "Nevada" in wit, schoenenkast met 6 deuren, 111 x 191 cm
Kledingkast "Nevada" in wit, schoenenkast met 6 deuren, 111 x 191 cm
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 372,48
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van 3D Akoestische wandpanelen, set van 8, oppervlakte 5,76 m², eikenlook, donker
3D Akoestische wandpanelen, set van 8, oppervlakte 5,76 m², eikenlook, donker
€ 441,65/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 264,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 252
€ 27,07
-4%
€ 25,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 342,99
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Decoratieve wandpanelen, 50x100 cm, set van 8, grafietkleur
Decoratieve wandpanelen, 50x100 cm, set van 8, grafietkleur
€ 49,00/1m
€ 50,00
-2%
€ 49,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 2 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg