Koffiekunstkan, melkopschuimer voor latte, koffiezetapparaat, accessoire zonder weegschaal, 350 ml, blauw

€ 26,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – ma 19 oktober
Onze bestedeals
Glijmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van AnalLube, waterbasis - 100 ml
AnalLube, waterbasis - 100 ml
€ 138,30/1l
€ 13,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Smeermiddel Eros, 200 ml
Smeermiddel Eros, 200 ml
€ 120,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Smeermiddel Eros, 100 ml
Smeermiddel Eros, 100 ml
€ 242,00/1l
€ 24,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van MegaSol smeermiddel voor u, op waterbasis - 100 ml
MegaSol smeermiddel voor u, op waterbasis - 100 ml
€ 109,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Smeermiddel Eros, 100 ml
Smeermiddel Eros, 100 ml
€ 130,50/1l
€ 13,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 4-in-1 smeermiddel met watermeloensmaak - 30 ml
4-in-1 smeermiddel met watermeloensmaak - 30 ml
€ 422,33/1l
€ 22,47
-43%
€ 12,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Swiss Navy glijmiddel op waterbasis
Swiss Navy glijmiddel op waterbasis
€ 83,76/1l
€ 39,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Glijmiddel CREAM Fists - 500 ml
Glijmiddel CREAM Fists - 500 ml
€ 46,04/1l
€ 24,05
-4%
€ 23,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 4-in-1 smeermiddel met de smaak van aardbei-kiwi - 30 ml
4-in-1 smeermiddel met de smaak van aardbei-kiwi - 30 ml
€ 430,67/1l
€ 12,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van #Smeermiddel met aardbeienaroma, 50 ml
#Smeermiddel met aardbeienaroma, 50 ml
€ 313,20/1l
€ 15,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clit Me On Clitoris Spray, rode vruchten - 12 ml
Clit Me On Clitoris Spray, rode vruchten - 12 ml
€ 1.202,00/1l
€ 18,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vanille/Gouden Peer, waterbasis glijmiddel - 50 ml
Vanille/Gouden Peer, waterbasis glijmiddel - 50 ml
€ 249,20/1l
€ 12,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Siliconen glijmiddel, 250 ml
Siliconen glijmiddel, 250 ml
€ 103,12/1l
€ 25,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ruf - Orgasmeversterkende Crème Voor De Klitoris, 30Ml
Ruf - Orgasmeversterkende Crème Voor De Klitoris, 30Ml
€ 518,67/1l
€ 22,47
-30%
€ 15,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Orgasmecontrole + vertragingsgel, 100 ml
Orgasmecontrole + vertragingsgel, 100 ml
€ 245,70/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,45
-10%
€ 24,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Inlube meloen, 100 ml, smeermiddel op waterbasis
Inlube meloen, 100 ml, smeermiddel op waterbasis
€ 132,50/1l
€ 13,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Control - 2-In-1: Massage- En Plezierproduct, Merenregio, 200 Ml
Control - 2-In-1: Massage- En Plezierproduct, Merenregio, 200 Ml
€ 91,95/1l
€ 18,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CoolMann - Vertragingsgel - 40 ml
CoolMann - Vertragingsgel - 40 ml
€ 519,00/1l
€ 20,76
Verkoper: somnia24
JOYDIVISION JOYDIVISION SexMAX – Super Rutscher anal, 100 ml gel à base – photo 1
JOYD.SexMAX Superglijmiddel Anaal 100 ml
€ 148,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,87
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kenmerken:

  • De tuit in de vorm van een arendssnavel is speciaal ontworpen voor nauwkeurig schenken, zonder druppels, en voorkomt dat het aanrecht vies wordt.

  • Melkopschuimkan van 304 roestvrij staal, niet giftig, veilig en duurzaam, en kan langdurig worden gebruikt.

  • Uitgekiende afwerking, een delige melkopschuimkan, met een glad oppervlak en een comfortabel gevoel in de hand.

  • Het gemakkelijk vast te houden handvat is ontworpen volgens ergonomische principes, antislip en beschermt tegen verbranding.

  • Kan worden gebruikt in woningen, cafés, bars, restaurants, hotels, enz., met een breed scala aan toepassingen.


Specificaties:

Artikeltype: Koffie Latte Kop
Materiaal: 304 Roestvrij Staal
Gewicht: Ongeveer 170g181g/6oz6.4oz
Bovenste diameter: Ongeveer 6.5cm/2.6in
Onderste diameter: Ongeveer 7.5cm/3in
Hoogte: Ongeveer 9cm/3.5in
Inhoud: 350ml


Inhoud verpakking:

1 x Koffie Latte Kop


Opmerking:

  • Houd rekening met een foutmarge van 0‑2 cm vanwege handmatige meting. Bedankt voor uw begrip.
  • Monitoren worden niet allemaal hetzelfde gekalibreerd, de kleur van het artikel die op de foto's wordt weergegeven, kan iets afwijken van het werkelijke object. Houd het daadwerkelijke object als standaard.
Model
Coffee Art Pitcher Latte Milk Frothing Cup Pitcher
Gewicht
0.181 kg
Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
EAN
7751483135217

Model
Coffee Art Pitcher Latte Milk Frothing Cup Pitcher
Gewicht
0.181 kg
Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
EAN
7751483135217
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
€ 2.030,00/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,06
-24%
€ 20,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Pjur Original Massage En Glijmiddel (250 ml)
Pjur Original Massage En Glijmiddel (250 ml)
€ 99,96/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 34,07
-26%
€ 24,99
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van START EROTIQUE - Gel voor na het gebruik van vergroting. || 150 ml
START EROTIQUE - Gel voor na het gebruik van vergroting. || 150 ml
€ 38.600,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van d'Alba Double Serum All In One Multi Balm, 10 gram
d'Alba Double Serum All In One Multi Balm, 10 gram
€ 3.295,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Joydivision Bioglide glijmiddel, 500 ml
Joydivision Bioglide glijmiddel, 500 ml
€ 70,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Premium - Wateroplosbaar glijmiddel - 946 ml (32 fl oz)
Premium - Wateroplosbaar glijmiddel - 946 ml (32 fl oz)
€ 65,08/1l
€ 61,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Massage glijmiddel sensueel ylang ylang (200 ml)
Durex Massage glijmiddel sensueel ylang ylang (200 ml)
€ 1.234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
€ 23,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 23,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Taft Verzorgingscrème 100ml, Sterke Fixatie, Onweerstaanbare Kracht 4
Taft Verzorgingscrème 100ml, Sterke Fixatie, Onweerstaanbare Kracht 4
€ 41,10/1l
€ 4,47
-8%
€ 4,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van head&shoulders® 8006540423202 head&shoulders® DERMAXPRO BERUHIGEND Kopfhautmaske 145 ml
head&shoulders® 8006540423202 head&shoulders® DERMAXPRO BERUHIGEND Kopfhautmaske 145 ml
€ 252,48/1l
€ 36,61
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Eros Classic Bodyglide Sil. 500 ml
Eros Classic Bodyglide Sil. 500 ml
€ 98,42/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VAGISAN verzorgende glijmiddel, 50g, PZN 20011721
VAGISAN verzorgende glijmiddel, 50g, PZN 20011721
€ 118,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Caya Diaphragma Gel, 60 gram gel
Caya Diaphragma Gel, 60 gram gel
€ 101,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
€ 49,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,22
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Glijmiddel aardbei, Swiss Navy
Glijmiddel aardbei, Swiss Navy
€ 161,74/1l
€ 153,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
€ 23,54/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ReAm Beste Vrienden Massagegel § Glijmiddel, 200 ml
ReAm Beste Vrienden Massagegel § Glijmiddel, 200 ml
€ 23,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Manix Skyn All Night Long Glijmiddel (80 ml)
Manix Skyn All Night Long Glijmiddel (80 ml)
€ 150,00/1l
€ 12,32
-2%
€ 12,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Loovara Intimate - 2-in-1 glijmiddel en massageolie - 250 ml
Loovara Intimate - 2-in-1 glijmiddel en massageolie - 250 ml
€ 162,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Intt - Vibratiegel Krachtige Stimulerende Vegan Vloeistof Vibrator
Intt - Vibratiegel Krachtige Stimulerende Vegan Vloeistof Vibrator
€ 1.184,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SHOTS Toys Fist It, 500 ml, 550 g, glijmiddel op waterbasis, geschikt voor anale seks, verlengslijm, verpakking
SHOTS Toys Fist It, 500 ml, 550 g, glijmiddel op waterbasis, geschikt voor anale seks, verlengslijm, verpakking
€ 60,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
€ 710,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van EasyGlide glijmiddel op siliconenbasis, 150 ml
EasyGlide glijmiddel op siliconenbasis, 150 ml
€ 69,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,37
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Lovely Lovers - ALOE VERA glijdende gel, kalmerende intiemegel op waterbasis, 150 ml
Lovely Lovers - ALOE VERA glijdende gel, kalmerende intiemegel op waterbasis, 150 ml
€ 70,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,37
-30%
€ 10,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tenga - Intieme zijdenbalsem, 170 ml
Tenga - Intieme zijdenbalsem, 170 ml
€ 120,88/1l
€ 20,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Love Stim H20, universele waterbasis glijmiddel, 150 ml
Love Stim H20, universele waterbasis glijmiddel, 150 ml
€ 54,53/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pjur Woman siliconengel, 250 ml
Pjur Woman siliconengel, 250 ml
€ 101,64/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,07
-25%
€ 25,41
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Pjur - BACK DOOR Relaxing Anal Gel Transparant (250 ml)
Pjur - BACK DOOR Relaxing Anal Gel Transparant (250 ml)
€ 108,88/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,05
-22%
€ 27,22
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
€ 160,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,04
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza