Orchid & Cherry NAIR wasstrips voor gezicht en bikinilijn, 40 stuks

€ 8,29

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 29 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
10h 32m 07s
Onze bestedeals
Koude waxstrips & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van INF Waxstrips voor ontharing - 100 stuks
INF Waxstrips voor ontharing - 100 stuks
€ 158,59/1kg
€ 14,89
-2%
€ 14,59
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Veet Easy Wax Roll-on: waspatroon, geschikt voor alle huidtypen, 50 ml
Veet Easy Wax Roll-on: waspatroon, geschikt voor alle huidtypen, 50 ml
€ 794,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,74
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Haarverwijderstrips met aloë vera van Beauty Formulas - 36 stuks
Haarverwijderstrips met aloë vera van Beauty Formulas - 36 stuks
€ 85,33/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Veet Expert 40 waxstrips voor lichaam en benen, geschikt voor alle huidtypen, voor langdurige verwijdering van ongewenste haartjes
Veet Expert 40 waxstrips voor lichaam en benen, geschikt voor alle huidtypen, voor langdurige verwijdering van ongewenste haartjes
€ 125,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Veet, ontharingsstrips voor het gezicht, voor de gevoelige huid, 20 stuks
Veet, ontharingsstrips voor het gezicht, voor de gevoelige huid, 20 stuks
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Veet haarentferningsstrips voor de bikinilijn, Pure Sensitive Skin, 16 stuks - voordeelverpakking - 2 stuks
Veet haarentferningsstrips voor de bikinilijn, Pure Sensitive Skin, 16 stuks - voordeelverpakking - 2 stuks
€ 699,17/1kg
€ 55,95
-25%
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Byphasse - Koudewaxstrips voor de bikinilijn en oksels - 24 stuks
Byphasse - Koudewaxstrips voor de bikinilijn en oksels - 24 stuks
€ 432,61/1kg
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Klorane: Washaarstrips voor ontharing. Koude waxstrips
Klorane: Washaarstrips voor ontharing. Koude waxstrips
€ 641,30/1kg
€ 14,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Veet Expert - 20 waxstrips gezicht
Veet Expert - 20 waxstrips gezicht
€ 8,80
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Waskstrips voor het gezicht, geschikt voor de gevoelige huid, 40 stuks
Waskstrips voor het gezicht, geschikt voor de gevoelige huid, 40 stuks
€ 14,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sence - Waskstrips - Gezicht - 20 waskstrips - Voordeelverpakking - 20 stuks
Sence - Waskstrips - Gezicht - 20 waskstrips - Voordeelverpakking - 20 stuks
€ 114,92/1l
€ 83,95
-17%
€ 68,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Waxstrips voor ontharen, 20 stuks.
Waxstrips voor ontharen, 20 stuks.
€ 2,26
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Veet Wenkbrauw- en gezichtsepilator, voor de gevoelige huid, 40 gebruikseenheden
Veet Wenkbrauw- en gezichtsepilator, voor de gevoelige huid, 40 gebruikseenheden
€ 27,00/1kg
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van X-Epil - textiele ontharingsstrips - 50 stuks
X-Epil - textiele ontharingsstrips - 50 stuks
€ 64,00/1kg
€ 1,92
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Veet Minima haarlimieten voor de benen (40 stuks)
Veet Minima haarlimieten voor de benen (40 stuks)
€ 11,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Veet – Warmwax – Oosterse ontharingswax – Minima – Arganolie – 250 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
Veet – Warmwax – Oosterse ontharingswax – Minima – Arganolie – 250 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
€ 63,58/1kg
€ 71,95
-22%
€ 55,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Haarverwijderstrips, tweefasig, voor het lichaam, geschikt voor de gevoelige huid, met ricinusolie, 24 stuks
Haarverwijderstrips, tweefasig, voor het lichaam, geschikt voor de gevoelige huid, met ricinusolie, 24 stuks
€ 130.375,00/1kg
€ 10,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Veet - Ontharingsstrips - Voor de bikinilijn - Geschikt voor de gevoelige huid - 16 strips
Veet - Ontharingsstrips - Voor de bikinilijn - Geschikt voor de gevoelige huid - 16 strips
€ 4,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Quickepil ontharingsstrips, rol van 60 meter
Quickepil ontharingsstrips, rol van 60 meter
€ 9,83
Verkoper: AllYour

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Haarentferningsstrips

SPECIFICATIES:

  • Haarentferningsstrips voor gezicht en bikinilijn
  • Type: Orchidee & Kers
  • Inhoud: 40 strips + 4 doekjes
  • Merk: Nair
  • Samenstelling: WAXSTIPS: GLYCERYL ROSINATE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR OIL), BIJENWAX, PARFUM, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ORYZA SATIVA (RICE BRAN) OIL, PRUNUS SERRULATA (JAPANESE CHERRY) BLOEMEXTRACT, DENDROBIUM PHALAENOPSIS (COOKTOWN ORCHID) BLOEMEXTRACT, TOCOPHEROL, TITANIUMDIOXIDE, KARMIJN DOEKJES: MINERAL OIL, ETHYLHEXYL STEARATE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, ISOPROPYL MYRISTATE, PHENETHYL ALCOHOL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, BISABOLOL, CAPRYLYL GLYCOL, FARNESOL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) BLOEMEXTRACT, BHT, TOCOPHEROL
  • Etiket op de verpakking in het Engels.

Orchidee & Kers

VOORDELEN:

  • Langdurige resultaten tot 4 weken
  • Minimaliseert de haargroei
  • Maakt de huid zacht en soepel
  • getest
  • Verwijdert hardnekkige haren vanaf de wortel – zelfs korte!

Gebruik:

  • Scheur de strips langzaam van elkaar (geen voorafgaande wrijving nodig om de wax op te warmen)
  • Breng de individuele waxstrips in de groeirichting aan op de te verwijderen haren en druk stevig aan.
  • Houd de huid met de ene hand strak en trek de strip met de andere hand in een snelle beweging eraf. Trek in de tegenovergestelde richting van de haargroei en parallel aan het lichaam.
  • Dezelfde strip kan meerdere keren worden gebruikt, totdat deze niet meer aan de huid hecht. Wax dezelfde plek niet meer dan twee keer.
  • Gebruik na de behandeling de meegeleverde doekjes om de huid te kalmeren, te hydrateren en waxresten te verwijderen.
Model
22600019572
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
Nair
Aantal stuks
40
EAN
022600019572
0022600019572
22600019572

Model
22600019572
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
Nair
Aantal stuks
40
EAN
022600019572
0022600019572
22600019572
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 379
€ 36,47
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Veet Expert 40 waxstrips voor lichaam en benen, geschikt voor alle huidtypen, voor langdurige verwijdering van ongewenste haartjes
Veet Expert 40 waxstrips voor lichaam en benen, geschikt voor alle huidtypen, voor langdurige verwijdering van ongewenste haartjes
€ 125,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van INF Waxstrips voor ontharing - 100 stuks
INF Waxstrips voor ontharing - 100 stuks
€ 158,59/1kg
€ 14,89
-2%
€ 14,59
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
€ 0,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
€ 19,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Veet Easy Wax Roll-on: waspatroon, geschikt voor alle huidtypen, 50 ml
Veet Easy Wax Roll-on: waspatroon, geschikt voor alle huidtypen, 50 ml
€ 794,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,74
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Veet EASY WAX, elektrische warmewaxapparaat, werkt op netstroom
Veet EASY WAX, elektrische warmewaxapparaat, werkt op netstroom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,25
-14%
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Veet, ontharingsstrips voor het gezicht, voor de gevoelige huid, 20 stuks
Veet, ontharingsstrips voor het gezicht, voor de gevoelige huid, 20 stuks
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Haarverwijderstrips met aloë vera van Beauty Formulas - 36 stuks
Haarverwijderstrips met aloë vera van Beauty Formulas - 36 stuks
€ 85,33/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Irma Wit Hoogglans 80 x 58.6 cm, Model 37572
Wastafelonderkast Vicco Irma Wit Hoogglans 80 x 58.6 cm, Model 37572
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 145,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 160x220 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 160x220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, korte pool, handgeweven, modern, effen patroon, zacht, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor de woonkamer, korte pool, handgeweven, modern, effen patroon, zacht, afmetingen 80x150 cm
€ 54,16/1m²
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van 2 stuks transparante gordijnen, model Noella, met universele bevestigingsband, afmetingen: 140 x 175 cm (wit)
2 stuks transparante gordijnen, model Noella, met universele bevestigingsband, afmetingen: 140 x 175 cm (wit)
€ 9,14/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Woonkamer tapijt met rand, korte pool, gemêleerd, modern, van hoge kwaliteit, grijs, zwart, rood. Afmetingen: 120x170 cm
Woonkamer tapijt met rand, korte pool, gemêleerd, modern, van hoge kwaliteit, grijs, zwart, rood. Afmetingen: 120x170 cm
€ 15,19/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Orchid & Cherry NAIR waxstrips voor het verwijderen van haren op benen en lichaam, 40 stuks
Orchid & Cherry NAIR waxstrips voor het verwijderen van haren op benen en lichaam, 40 stuks
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
€ 22,49/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 418,95
Verkoper: feldmann-wohnen
Productafbeelding van Gezichtsepilatiecrème, Nair, hydraterende gezichtscrème met zoete amandelolie, zachte verwijdering van gezichtsbeharing, hydraterende verzorging voor de gevoelige huid, 57 g
Gezichtsepilatiecrème, Nair, hydraterende gezichtscrème met zoete amandelolie, zachte verwijdering van gezichtsbeharing, hydraterende verzorging voor de gevoelige huid, 57 g
€ 54,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Grijze vloerkleed, 140x200 cm, wasbaar, korte pool
Grijze vloerkleed, 140x200 cm, wasbaar, korte pool
€ 16,59/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 46,46
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1000
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Tribesigns Moderne eettafel voor 6 personen, tafel voor de woonkamer, 160 x 80 x 75 cm, rechthoekig, keukentafel, eettafel, modern design, wit en goud
Tribesigns Moderne eettafel voor 6 personen, tafel voor de woonkamer, 160 x 80 x 75 cm, rechthoekig, keukentafel, eettafel, modern design, wit en goud
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Orchid & Cherry NAIR wasstrips voor gezicht en bikinilijn, 40 stuks
Orchid & Cherry NAIR wasstrips voor gezicht en bikinilijn, 40 stuks
€ 8,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Orchid & Cherry NAIR waxstrips voor het verwijderen van haren op benen en lichaam, 40 stuks
Orchid & Cherry NAIR waxstrips voor het verwijderen van haren op benen en lichaam, 40 stuks
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van INF Waxstrips voor ontharing - 100 stuks
INF Waxstrips voor ontharing - 100 stuks
€ 14,89
-2%
€ 14,59
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 158,59/1kg