Kleur:

Wit
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven

Patroon:

  • Beschikbare opties weergeven

Breedte:

200 cm
  • 40 cm
    Beschikbare opties weergeven
  • 200 cm

Lengte:

140 cm
  • 40 cm
    Beschikbare opties weergeven
  • 140 cm
  • 200 cm
    Beschikbare opties weergeven

Lakers Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - polyester - Geel

€ 34,95

€ 24,64-29%

plus € 5,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Beddengoed & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lakers Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - polyester - Geel
Lakers Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - polyester - Geel
€ 24,95
-19%
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Super Mario dekbedovertrek, blauw - polyester - 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Super Mario dekbedovertrek, blauw - polyester - 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Chicago Bulls Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - katoen
Chicago Bulls Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - katoen
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,04
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Pure Dekbedovertrek "Kakatoe" - Geel - (200x220 cm) - 100% Polyester
Pure Dekbedovertrek "Kakatoe" - Geel - (200x220 cm) - 100% Polyester
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Pure Dekbedovertrek "Savaya" - Blauw - (200x220 cm) - 100% Polyester
Pure Dekbedovertrek "Savaya" - Blauw - (200x220 cm) - 100% Polyester
€ 37,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Pure Dekbedovertrek "Kakatoe" - Geel - (135x200 cm) - 100% Polyester
Pure Dekbedovertrek "Kakatoe" - Geel - (135x200 cm) - 100% Polyester
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Pure Dekbedovertrek "Malak" - Groen - (155x220 cm) - 100% Polyester
Pure Dekbedovertrek "Malak" - Groen - (155x220 cm) - 100% Polyester
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Minecraft Dekbedovertrek groen - 140 x 200 cm - Katoen
Minecraft Dekbedovertrek groen - 140 x 200 cm - Katoen
€ 29,58
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Pure Dekbedovertrek "Arienne" - Blauw - (200x220 cm) - 100% Polyester
Pure Dekbedovertrek "Arienne" - Blauw - (200x220 cm) - 100% Polyester
€ 37,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Pure Dekbedovertrek "Arienne" - Blauw - (135x200 cm) - 100% Polyester
Pure Dekbedovertrek "Arienne" - Blauw - (135x200 cm) - 100% Polyester
€ 27,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van DandaDan Dekbedovertrek rood 140 x 200 cm polyester
DandaDan Dekbedovertrek rood 140 x 200 cm polyester
€ 30,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Minecraft dekbedovertrek blauw/groen - 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - polyester
Minecraft dekbedovertrek blauw/groen - 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - polyester
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Chicago Bulls dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - Polyester - Rood
Chicago Bulls dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - Polyester - Rood
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bettenset voetbal: kussensloop 80 x 80 cm en dekbedovertrek 135 x 200 cm, 100% katoen
Bettenset voetbal: kussensloop 80 x 80 cm en dekbedovertrek 135 x 200 cm, 100% katoen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Katoenen beddengoed, 240 x 220 cm - oranje
Katoenen beddengoed, 240 x 220 cm - oranje
€ 69,17
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Pure Kinderdekbedovertrek "Safari" - Groen - (135x200 cm) - 100% Polyester
Pure Kinderdekbedovertrek "Safari" - Groen - (135x200 cm) - 100% Polyester
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Naruto Dekbedovertrek 140 x 200 cm Polyester
Naruto Dekbedovertrek 140 x 200 cm Polyester
€ 19,50
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Microvezel dekbedovertrekset, groen, 200 x 200 cm, met 2 kussenslopen van 65 x 65 cm
Microvezel dekbedovertrekset, groen, 200 x 200 cm, met 2 kussenslopen van 65 x 65 cm
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Bettenset, 155x220 cm, oranje, 100% katoen, 2-delig, met rits
Bettenset, 155x220 cm, oranje, 100% katoen, 2-delig, met rits
€ 97,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Bettlaken met hotelknoop, seersucker, geel - 80 x 80 cm
Bettlaken met hotelknoop, seersucker, geel - 80 x 80 cm
€ 9,85
Verkoper: textildepot24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lakers Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - Mooi eenpersoons dekbedovertrek voor de echte basketballiefhebber. Wij raden aan om het overtrek binnenstebuiten te wassen om de duur van het dekbed te verlengen. Specificaties: Maatvoering: Eenpersoons Formaat: 140 x 200 cm Kussensloop: 70 x 90 cm Materiaal: 100% polyester Wasbaar op 40 Graden Geschikt voor droger Wassen voor gebruik Inhoud: 1 Dekbedovertrek 1 Kussensloop

Meet je dekbed op voordat je bestelt: een overtrek dat een maat te ruim is gaat schuiven en houdt de warmte minder goed vast. Was het overtrek binnenstebuiten en sluit de knopen of rits, dan blijven de kleuren dieper en gaat de stof langer mee.

Kenmerken

  • Maat: 140 x 200 cm
  • Kussensloop: 70 x 90 cm
  • Materiaal: 100% Polyester
  • Kleur: Multicolor
  • Merk: LA Lakers

Dit artikel staat bij Basketbal dekbedovertrekken, onderdeel van Sport dekbedovertrekken binnen Kinderdekbedovertrek. Bekijk ook LA Lakers.



De artikel "Los Angeles Lakers Logo beddengoedset 140200cm, 7090 cm" overtuigt door de hoogwaardige afwerking en het aantrekkelijke design. Het product is ideaal voor dagelijks gebruik en biedt een succesvolle combinatie van functionaliteit, stabiliteit en een moderne uitstraling.

Door de zorgvuldige afwerking en de gedetailleerde uitvoering biedt het artikel een aangenaam gebruikservaring. De constructie zorgt voor een lange levensduur en maakt het product een geschikte keuze voor verschillende toepassingen.

De combinatie van een praktisch design en een nette afwerking maakt veelzijdig gebruik mogelijk. Het product overtuigt met een aantrekkelijke uitstraling en is uitstekend geschikt als cadeau of om bestaande collecties aan te vullen.

Technische specificaties:
Producttype: Product
Fabrikant: Wisam
Kleur: Wit
Materiaal: Polyester
Gewicht: 0.8
Afmetingen: Lengte: 140 cm | Breedte: 200 cm | Hoogte: 42 cm
HAN: HAX617814
EAN: 5904209617814

Hoogte
42 cm
Breedte
200 cm
Lengte
140 cm
Gewicht
0.8 kg
Kleur
Wit
Maat dekbed
140 x 200 cm
Materiaal
Polyester
Materiaalsamenstelling
100% Polyester
Type stof
Polyester
Fabrikant
Halantex SP. z.o.o.
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Kinderen
EAN
5904209617814
MPN (Manufacturer Part Number)
T-5610

Hoogte
42 cm
Breedte
200 cm
Lengte
140 cm
Gewicht
0.8 kg
Kleur
Wit
Maat dekbed
140 x 200 cm
Materiaal
Polyester
Materiaalsamenstelling
100% Polyester
Type stof
Polyester
Fabrikant
Halantex SP. z.o.o.
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Kinderen
EAN
5904209617814
MPN (Manufacturer Part Number)
T-5610
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lakers Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - polyester - Geel
Lakers Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - polyester - Geel
€ 24,95
-19%
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Chicago Bulls Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - katoen
Chicago Bulls Dekbedovertrek 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - katoen
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,04
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Super Mario dekbedovertrek, blauw - polyester - 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Super Mario dekbedovertrek, blauw - polyester - 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Wednesday Nevermore Dekbedovertrek 140 x 200 cm (70 x 90 cm) - polyester
Wednesday Nevermore Dekbedovertrek 140 x 200 cm (70 x 90 cm) - polyester
€ 30,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Naruto Konoha dekbedovertrek, 140x200 cm, kussensloop 70x90 cm
Naruto Konoha dekbedovertrek, 140x200 cm, kussensloop 70x90 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 977
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 418
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Simone Andreoli - Malibu Party In The Bay, eau de parfum
Simone Andreoli - Malibu Party In The Bay, eau de parfum
€ 1.390,00/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 177,20
-€ 38,20
€ 139,00
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray
JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray
€ 2.719,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 135,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nikos Sculpture Parfum, 100 ml (voor heren)
Nikos Sculpture Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 394,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 39,46
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1469
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2123
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB Black
Apple iPhone 15 128 GB Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1157
€ 834,57
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2194
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 14 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Wit
Beoordeeld op 7 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Roze
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Zydante Swisstech Dekbedovertrekset 100% Katoen Mousseline Zand 200x220 cm
Zydante Swisstech Dekbedovertrekset 100% Katoen Mousseline Zand 200x220 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: Northsleep
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 200x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 200x220 cm - 3-delige set beddengoed, kleur taupe
Blumtal beddengoed set: 200x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 200x220 cm - 3-delige set beddengoed, kleur taupe
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, zwart
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 260x240 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 260x240 cm - 3-delige set, wit
Blumtal beddengoed set: 260x240 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 260x240 cm - 3-delige set, wit
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 250x200 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 250x200 cm - 3-delige set beddengoed, taupe kleur
Blumtal beddengoed set: 250x200 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 250x200 cm - 3-delige set beddengoed, taupe kleur
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 220x220 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 220x220 cm - 3-delige set beddengoed, taupe kleur
Blumtal beddengoed set: 220x220 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 220x220 cm - 3-delige set beddengoed, taupe kleur
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 200x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 200x220 cm - 3-delige set, wit
Blumtal beddengoed set: 200x220 cm + 2 kussenslopen 50x80 cm - Microvezel lakens 200x220 cm - 3-delige set, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 260x240 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 260x240 cm - 3-delige set, lichtblauw
Blumtal beddengoed set: 260x240 cm + 2 kussenslopen 40x70 cm - Microvezel lakens 260x240 cm - 3-delige set, lichtblauw
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set beddengoed, taupe kleur
Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set beddengoed, taupe kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige beddengoedset, taupe kleur
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige beddengoedset, taupe kleur
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + kussensloop 50x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 2-delige set, donkerrood
Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + kussensloop 50x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 2-delige set, donkerrood
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtgrijs
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set, lichtgrijs
Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set, lichtgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, donkerrood
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 80x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, donkerrood
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: dekbedovertrek 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel beddengoed set 135x200 cm - 2-delig, grijs
Blumtal beddengoed set: dekbedovertrek 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel beddengoed set 135x200 cm - 2-delig, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set, donkerrood
Blumtal beddengoed set: 135x200 cm + kussensloop 40x80 cm - Microvezel lakens 135x200 cm - 2-delige set, donkerrood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtblauw
Blumtal beddengoed set: 240x220 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 240x220 cm - 3-delige set, lichtblauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 3-delige beddengoedset, groen
Blumtal beddengoed set: 155x200 cm + 2 kussenslopen 40x80 cm - Microvezel lakens 155x200 cm - 3-delige beddengoedset, groen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Blumtal beddengoed set: 200x200 cm + 2 kussenslopen 65x65 cm - Microvezel lakens 200x200 cm - 3-delige set, wit
Blumtal beddengoed set: 200x200 cm + 2 kussenslopen 65x65 cm - Microvezel lakens 200x200 cm - 3-delige set, wit
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent