WoldoHealth 100% rundercollageen, 500 gram

€ 67,29

€ 134,58 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kluiven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Duvo+ Farmz Rundvleespezen, 350 gram
Duvo+ Farmz Rundvleespezen, 350 gram
€ 164,57/1kg
€ 57,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Vier heerlijke tandenborstelstokjes met kaas
Vier heerlijke tandenborstelstokjes met kaas
€ 1.718,00/1kg
€ 8,59
Verkoper: Ghoda
Productafbeelding van Hondenkoekje, paardenbot
Hondenkoekje, paardenbot
€ 17,78/1kg
€ 18,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van PetLove, olijnhout, maat S, 60-99 gram
PetLove, olijnhout, maat S, 60-99 gram
€ 44,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 100
100
€ 208,18/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Pochoutka Rasco sterrenstokjes, 2,5 cm, 500 gram
Pochoutka Rasco sterrenstokjes, 2,5 cm, 500 gram
€ 12,56/1l
€ 6,28
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 100
100
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Boon kauwbot gevuld kip 13 cm 80-100g Gebr. de Boon
Boon kauwbot gevuld kip 13 cm 80-100g Gebr. de Boon
€ 1,86/1l
€ 4,66
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Duvo+ Kauwrol, afmetingen: 15 cm
Duvo+ Kauwrol, afmetingen: 15 cm
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van TRIXIE 31854, Hondenkoekjes, lam, 100 gram
TRIXIE 31854, Hondenkoekjes, lam, 100 gram
€ 27,99
-31%
€ 19,27
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kauknoppen met vitamines, los, 17 cm
Kauknoppen met vitamines, los, 17 cm
€ 164,21/1kg
€ 24,99
-8%
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 100
100
€ 17,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Trixie Kauwgommengemeng, 12 cm, 100 stuks.
Trixie Kauwgommengemeng, 12 cm, 100 stuks.
€ 0,26/1kg
€ 26,22
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Arquivet lamvleesreepjes voor honden, 100 gram (1 stuk)
Arquivet lamvleesreepjes voor honden, 100 gram (1 stuk)
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Pochoutka Rasco: varkensgebraad
Pochoutka Rasco: varkensgebraad
€ 18,60/1l
€ 1,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van friGERA Rundhuid met kippensmaak, 13 cm, 500 g
friGERA Rundhuid met kippensmaak, 13 cm, 500 g
€ 81,45/1kg
€ 43,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trixie Kauwbot, geperst, 11 cm, 33 gram
Trixie Kauwbot, geperst, 11 cm, 33 gram
€ 545,15/1kg
€ 18,99
-5%
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Arquivet knokkelmembraanverankeringen, 11 cm, zak met 25 stuks
Arquivet knokkelmembraanverankeringen, 11 cm, zak met 25 stuks
€ 38,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Pochoutka Rasco, rundvlees, 20 cm, 1 stuk
Pochoutka Rasco, rundvlees, 20 cm, 1 stuk
€ 26,60/1l
€ 2,66
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Collageen - in poedervorm, 500 g, ongeparfumeerd, 100% hoogwaardig rundvleescollageen met een puur natuurlijke samenstelling
Gewicht
500 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
EAN
8595674666321
MPN (Manufacturer Part Number)
X000OVHNZ9
Fabrikant
WoldoHealth

Gewicht
500 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
EAN
8595674666321
MPN (Manufacturer Part Number)
X000OVHNZ9
Fabrikant
WoldoHealth
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van RF-D: Natuurlijk hertengewei, 1 kg, 11-20 stuks, 12-22 cm, geschikt voor kledinghaken, meubelgrepen, bestekgrepen, honden speelgoed, decoratie van gewei
RF-D: Natuurlijk hertengewei, 1 kg, 11-20 stuks, 12-22 cm, geschikt voor kledinghaken, meubelgrepen, bestekgrepen, honden speelgoed, decoratie van gewei
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,97
Gratis bezorging
Verkoper: RF-Deer
Productafbeelding van Trixie Kauwstaaf gevuld met eend, 17 gram - 100 stuks / voordeelverpakking
Trixie Kauwstaaf gevuld met eend, 17 gram - 100 stuks / voordeelverpakking
€ 10,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
-5%
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutka Prospera Plus, mini-botjes voor konijnen, 230g
Pochoutka Prospera Plus, mini-botjes voor konijnen, 230g
€ 21,13/1l
€ 5,08
-4%
€ 4,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van RF-DEER Hertengewei SET 5x XXL 805-1000g 19-21cm. Hard, natuurlijk gewei, een ecologisch kauwspeeltje voor honden, gezond kauwspeelgoed, een kauwbot voor genot
RF-DEER Hertengewei SET 5x XXL 805-1000g 19-21cm. Hard, natuurlijk gewei, een ecologisch kauwspeeltje voor honden, gezond kauwspeelgoed, een kauwbot voor genot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 59,97
Gratis bezorging
Verkoper: RF-Deer
Productafbeelding van Pochoutka Prospera Plus, mini-botjes van lamsvlees, 230g
Pochoutka Prospera Plus, mini-botjes van lamsvlees, 230g
€ 21,13/1l
€ 5,08
-4%
€ 4,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van TX-31340 Kippenbotten met kip, 5 cm, 8 stuks, 120 g
TX-31340 Kippenbotten met kip, 5 cm, 8 stuks, 120 g
€ 37,92/1l
€ 4,55
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van RF-D Hertengewei XXL/XXXL JUMBO 220-350g, 19-28cm. Hard, natuurlijk gewei, een natuurlijke kauwspeeltje voor honden, een gezonde kauwspeeltje, kauwbotten voor vermaak
RF-D Hertengewei XXL/XXXL JUMBO 220-350g, 19-28cm. Hard, natuurlijk gewei, een natuurlijke kauwspeeltje voor honden, een gezonde kauwspeeltje, kauwbotten voor vermaak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 25,97
Gratis bezorging
Verkoper: RF-Deer

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.