Dolfos Dolvet Kelp 250 g - Zeewier voor gezonde tanden en gezond tandvlees

€ 34,97

€ 139,88 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Hondenverzorgingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tandgel hond/kat Beaphar
Tandgel hond/kat Beaphar
€ 31,50
-47%
€ 16,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van AniForte zalmolie, 5 liter
AniForte zalmolie, 5 liter
€ 101,69
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tropiclean Conditioner, limoen en cacaoboter, 355 ml
Tropiclean Conditioner, limoen en cacaoboter, 355 ml
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Vilgain Ashwagandha, 90 capsules
Vilgain Ashwagandha, 90 capsules
€ 37,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Beaphar Lactol Puppenmelkpoeder 250 Gram
Beaphar Lactol Puppenmelkpoeder 250 Gram
€ 27.500,00/1l
€ 27,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Aptus® Omega™ 250 ml
Aptus® Omega™ 250 ml
€ 184,16/1l
€ 46,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Multivitaminecomplex voor huisdieren, NEURO ACTIVE
Multivitaminecomplex voor huisdieren, NEURO ACTIVE
€ 66,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van cdVet VeaVet JuckEx forte - 20 ml
cdVet VeaVet JuckEx forte - 20 ml
€ 496,00/1kg
€ 9,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sprejspray Arpalit, 150 ml!
Sprejspray Arpalit, 150 ml!
€ 137,62/1kg
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van M DERM SHAMPOO, 250 ml
M DERM SHAMPOO, 250 ml
€ 115,60/1l
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van CdVet MilbenEx, oorboreiniger, 50 ml oplossing
CdVet MilbenEx, oorboreiniger, 50 ml oplossing
€ 319,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Zwedenbitter, 500 ml
Kräutermax Zwedenbitter, 500 ml
€ 43,92/1l
€ 21,96
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van cdVet VeaVet Oogverzorging met Euphrasia, 20 ml
cdVet VeaVet Oogverzorging met Euphrasia, 20 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dolfos Dolvet Parasit 70 g - een natuurlijk middel tegen parasieten voor honden en katten
Dolfos Dolvet Parasit 70 g - een natuurlijk middel tegen parasieten voor honden en katten
€ 32,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PLAQUEOFF Tandpasta voor Honden, 60 gram
PLAQUEOFF Tandpasta voor Honden, 60 gram
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Adtab Kauwtablet voor Honden
Adtab Kauwtablet voor Honden
€ 60,70
-8%
€ 55,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
€ 321,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beaphar Shampoo voor knaagdieren
Beaphar Shampoo voor knaagdieren
€ 38,08
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 200 ml Canina PETVITAL Biologische Shampoo, "Fresh & Clean"
200 ml Canina PETVITAL Biologische Shampoo, "Fresh & Clean"
€ 55,10/1kg
€ 11,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Urineafstotend middel Menforsan, 750 ml
Urineafstotend middel Menforsan, 750 ml
€ 25,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voedingssupplement voor honden en katten, geschikt voor alle rassen, vorm: poeder, gewicht: 250 g, doel: voor een gezonde vacht en huid, voor gezonde tanden en tandvlees - 1356 CZK/1 kg
Gewicht
250 g
EAN
5902232647891
Fabrikant
Dolfos Dolvit

Gewicht
250 g
EAN
5902232647891
Fabrikant
Dolfos Dolvit
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
€ 28,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 75,00
-6%
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Olvy Pets - Professionele Hondenfohn - Waterblazer voor Honden - Met 4 Opzetstukjes - Honden Droger - Geluiddempend
Olvy Pets - Professionele Hondenfohn - Waterblazer voor Honden - Met 4 Opzetstukjes - Honden Droger - Geluiddempend
€ 30,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van VIRBAC Zenifel - gel-diffusor met kalmerende feromonen voor katten - 230 gram
VIRBAC Zenifel - gel-diffusor met kalmerende feromonen voor katten - 230 gram
€ 131,66/1kg
€ 38,18
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van NATURE'S MIRACLE Urine Remover Hond - Spray voor reiniging en verwijdering van vlekken en geuren - 946 ml
NATURE'S MIRACLE Urine Remover Hond - Spray voor reiniging en verwijdering van vlekken en geuren - 946 ml
€ 16,28/1kg
€ 16,77
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
€ 55,67/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,70
-5%
€ 16,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van TRIXIE Set voor tandverzorging, kat, 50 ml
TRIXIE Set voor tandverzorging, kat, 50 ml
€ 370,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,53
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 20 ml vloeistof voor het verwijderen van wratten bij honden, met plantenextracten, voor snelle absorptie, natuurlijke behandeling, geschikt voor huisdieren, draagbaar
20 ml vloeistof voor het verwijderen van wratten bij honden, met plantenextracten, voor snelle absorptie, natuurlijke behandeling, geschikt voor huisdieren, draagbaar
€ 600,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van BioGroom Ear Fresh: Poeder voor de verzorging van hondenoortjes (24 gram)
BioGroom Ear Fresh: Poeder voor de verzorging van hondenoortjes (24 gram)
€ 432,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,08
-21%
€ 17,28
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wahl 2999-7900, Spray, 400 ml, Rood, Wit, Reiniging, Koeling, Corrosiebescherming, Smering, 1 stuk
Wahl 2999-7900, Spray, 400 ml, Rood, Wit, Reiniging, Koeling, Corrosiebescherming, Smering, 1 stuk
€ 29,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,92
-30%
€ 11,68
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Inodorina reinigingsdoekjes met chloorhexidine, 40 stuks
Inodorina reinigingsdoekjes met chloorhexidine, 40 stuks
€ 5.640,00/1l
€ 5,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vet's Best tandreinigingsdoekjes voor honden, 50 stuks, wit
Vet's Best tandreinigingsdoekjes voor honden, 50 stuks, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Francodex Shampoo met dimeticon tegen parasieten voor hond en kat, 200 ml [FR1]
Francodex Shampoo met dimeticon tegen parasieten voor hond en kat, 200 ml [FR1]
€ 39,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bea H. Dog-A-Dent tandpasta, 100g, 6 stuks
Bea H. Dog-A-Dent tandpasta, 100g, 6 stuks
€ 0,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ANIFORTE Vet - vloeistof voor het reinigen van de oren van honden en katten - 250 ml
ANIFORTE Vet - vloeistof voor het reinigen van de oren van honden en katten - 250 ml
€ 62,16/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,63
-41%
€ 15,54
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Canosept oorreiniger, 125 ml
Canosept oorreiniger, 125 ml
€ 215,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van K-Pro: kammen voor vlooien, stofkam en vlooienkam, metalen en plastic uitvoering. Fijne kam voor vlooien, set van 3 stuks
K-Pro: kammen voor vlooien, stofkam en vlooienkam, metalen en plastic uitvoering. Fijne kam voor vlooien, set van 3 stuks
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,03
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Canosept tandverzorgingspads voor honden, 50 stuks - verwijderen tandsteen - vingervormige pads voor hondentandverzorging - tandverzorging voor puppy's
Canosept tandverzorgingspads voor honden, 50 stuks - verwijderen tandsteen - vingervormige pads voor hondentandverzorging - tandverzorging voor puppy's
€ 123,84/1kg
€ 23,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KW Klip-Stop 50 ml - Om bloedingen te stoppen bij het knippen van de nagels bij honden, katten en vogels
KW Klip-Stop 50 ml - Om bloedingen te stoppen bij het knippen van de nagels bij honden, katten en vogels
€ 175,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,38
-65%
€ 8,77
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Onderlegger Dog Fantasy, 90x60 cm, 50 stuks
Onderlegger Dog Fantasy, 90x60 cm, 50 stuks
€ 41,19/1l
€ 41,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KICK THE TICK: Vriespray met tang voor teken – voor mensen en dieren – pijnloze verwijdering van teken – meer dan 40 toepassingen
KICK THE TICK: Vriespray met tang voor teken – voor mensen en dieren – pijnloze verwijdering van teken – meer dan 40 toepassingen
€ 577,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FURminator - FURminator voor langharige honden - Maat M
FURminator - FURminator voor langharige honden - Maat M
€ 198,69/1kg
€ 31,79
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van HONDENSHAMPOO 300ml met kamille, ontklittend. Geschikt voor honden en puppy's. Shampoo voor vachtverzorging. Verzorgt de vacht en spoelt schoon. Artikelnummer: 92
HONDENSHAMPOO 300ml met kamille, ontklittend. Geschikt voor honden en puppy's. Shampoo voor vachtverzorging. Verzorgt de vacht en spoelt schoon. Artikelnummer: 92
€ 6,83/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ICF Otodine 100 ml | Oorreiniger voor honden en katten met TRIS-EDTA en chlorhexidine
ICF Otodine 100 ml | Oorreiniger voor honden en katten met TRIS-EDTA en chlorhexidine
€ 33.600,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van 118 ml CerumAural oorboreiniger voor hond en kat
118 ml CerumAural oorboreiniger voor hond en kat
€ 230,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Terzolin Pso verzorgingsshampoo, 200 ml
Terzolin Pso verzorgingsshampoo, 200 ml
€ 62,50/1l
€ 13,62
-8%
€ 12,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Canina Dog Stop Spray, afschrikmiddel tegen likken, voor katten/honden, 100 ml
Canina Dog Stop Spray, afschrikmiddel tegen likken, voor katten/honden, 100 ml
€ 40,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VIRBAC Pyoderm - shampoo voor honden en katten - 250 ml
VIRBAC Pyoderm - shampoo voor honden en katten - 250 ml
€ 102,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Virbac Vn100762 Tandpasta set voor honden, 70g, transparant. Transparant. One size
Virbac Vn100762 Tandpasta set voor honden, 70g, transparant. Transparant. One size
€ 572,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Trixie Kleurshampoo, wit, 250 ml
Trixie Kleurshampoo, wit, 250 ml
€ 87,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 22,99
-4%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van VIRBAC Enzymatische tandpasta voor hond en kat, 70g
VIRBAC Enzymatische tandpasta voor hond en kat, 70g
€ 22.080,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,08
Verkoper: velmontask

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
€ 175,71
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
€ 32,36/1kg
Productafbeelding van Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,88/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,27/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.166,33/1kg
Productafbeelding van Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 462,38/1kg
Productafbeelding van Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 400,00/1kg
Productafbeelding van Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1kg
Productafbeelding van Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.199,00/1kg
Productafbeelding van Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 642,71/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 533,22/1kg
Productafbeelding van 10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
€ 25,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 125,00/1kg