Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, zwart

€ 5,09

€ 254,50 / 1l

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pebeo Vitrail Workbox, assortimentsset, 10 x 45 ml.
Pebeo Vitrail Workbox, assortimentsset, 10 x 45 ml.
€ 185,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Porcelain 150, omtrekverf, zwart, 20 ml
Porcelain 150, omtrekverf, zwart, 20 ml
€ 334,00/1l
€ 6,68
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, koperkleurig
Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, koperkleurig
€ 254,50/1l
€ 5,09
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Decorverf, Chalky, 230 ml, zwart
PENTART Decorverf, Chalky, 230 ml, zwart
€ 57,26/1l
€ 13,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Marmeringverf, 45 ml, zwart
Pebeo Marmeringverf, 45 ml, zwart
€ 158,67/1l
€ 7,14
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160, glazuurmedium, 45 ml
Pebeo Vitrea 160, glazuurmedium, 45 ml
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Gedeo Glanzvernis, 75 ml.
Pebeo Gedeo Glanzvernis, 75 ml.
€ 192,27/1l
€ 14,42
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Decorverf Chalky, 100 ml, Eierschalenwit
PENTART Decorverf Chalky, 100 ml, Eierschalenwit
€ 67,40/1l
€ 6,74
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART harskleurstof, 20 ml, rood
PENTART harskleurstof, 20 ml, rood
€ 245,50/1l
€ 4,91
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Porcelaine 150, ontdekkingverpakking, 6 x 20 ml.
Pebeo Porcelaine 150, ontdekkingverpakking, 6 x 20 ml.
€ 198,42/1l
€ 23,81
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Gedeo Kristalharzen, 300 ml.
Pebeo Gedeo Kristalharzen, 300 ml.
€ 174,80/1l
€ 52,44
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Gedeo  Crystalhars, 150 ml.
Pebeo Gedeo Crystalhars, 150 ml.
€ 225,53/1l
€ 33,83
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Glaskleurmiddel en porseleinkleurmiddel, 30 ml
PENTART Glaskleurmiddel en porseleinkleurmiddel, 30 ml
€ 164,67/1l
€ 4,94
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160 glasverf, 45 ml, kleur: 19, glanzend, zwart
Pebeo Vitrea 160 glasverf, 45 ml, kleur: 19, glanzend, zwart
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Porcelaine 150 Initiationsset, krijtverf, 6 x 20 ml.
Pebeo Porcelaine 150 Initiationsset, krijtverf, 6 x 20 ml.
€ 198,42/1l
€ 23,81
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
€ 75,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Decorverf, Chalky, 100 ml, rood
PENTART Decorverf, Chalky, 100 ml, rood
€ 67,40/1l
€ 6,74
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Matlak 1.000 ml
KREUL Matlak 1.000 ml
€ 77,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,94
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Cerne Relief wordt rechtstreeks uit de tube, met behulp van een spuitmond, aangebracht om contouren te tekenen voordat de glasverf wordt aangebracht. Het maakt een perfecte imitatie van gekleurd glas mogelijk. Het heeft een glanzende afwerking en is ideaal voor glas, metaal en steengoed
Inhoud
20 ml
Afmetingen
20 milliliter
Model
Cerne Relief Outliner
Fabrikant
Pébéo
Gewicht
0.06 kg
EAN
3167863900001

Inhoud
20 ml
Afmetingen
20 milliliter
Model
Cerne Relief Outliner
Fabrikant
Pébéo
Gewicht
0.06 kg
EAN
3167863900001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Intens goud
Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Intens goud
€ 279,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,58
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrail Workbox, assortimentsset, 10 x 45 ml.
Pebeo Vitrail Workbox, assortimentsset, 10 x 45 ml.
€ 185,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, zilver
Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, zilver
€ 279,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,58
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 37 ml, zwart
Pebeo Cerne Relieflijn, 37 ml, zwart
€ 215,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 37 ml, zilver
Pebeo Cerne Relieflijn, 37 ml, zilver
€ 215,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Koningsgoud
Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Koningsgoud
€ 279,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,58
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Goud
Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Goud
€ 279,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,58
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, transparant
Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, transparant
€ 254,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,09
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160 Discovery set glasverf, 12 x 20 ml.
Pebeo Vitrea 160 Discovery set glasverf, 12 x 20 ml.
€ 116,54/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,97
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, wit
Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, wit
€ 279,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,58
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 37 ml, Koningsgoud
Pebeo Cerne Relieflijn, 37 ml, Koningsgoud
€ 215,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160, reliëfomlijner, 20 ml, kleur 68: Goud
Pebeo Vitrea 160, reliëfomlijner, 20 ml, kleur 68: Goud
€ 313,00/1l
€ 6,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Klarlack Aqua 250ml
Klarlack Aqua 250ml
€ 61,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,47
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 16602 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain", Chalky-set
KREUL 16602 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain", Chalky-set
€ 148,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu heldere lak, met een hoge glans, 50 ml, in een glazen verpakking
Marabu heldere lak, met een hoge glans, 50 ml, in een glazen verpakking
€ 115,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 5,79
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 80 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 80 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4601
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Esperanza Popcornmachine - Uitgebreid assortiment
Esperanza Popcornmachine - Uitgebreid assortiment
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 20,58
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160 Verdunningsmiddel, 45 ml
Pebeo Vitrea 160 Verdunningsmiddel, 45 ml
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relief Outliner, 20 ml, Verguld
Pebeo Cerne Relief Outliner, 20 ml, Verguld
€ 56,56/1kg
€ 5,09
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van goobay Composite AudioVideoVerbindungskabel 3 x schwarz 1,5 m (Bulk)
goobay Composite AudioVideoVerbindungskabel 3 x schwarz 1,5 m (Bulk)
€ 0,79/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 1,19
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Lichtgoud
Pebeo Cerne Relieflijn, 20 ml, Lichtgoud
€ 279,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,58
Verkoper: Art-Paint-Shop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 27 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Precies wat ik verwachtte. Gebruikt voor schilderen op glas
Beoordeeld op 11 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 11 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg