Pebeo 4Artist olieverf stiften, 2 mm, rond, wit

€ 6,87

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Olieverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pebeo 4Artist olieverf stiften, duo-set, zwart, 2 mm + 8 mm
Pebeo 4Artist olieverf stiften, duo-set, zwart, 2 mm + 8 mm
€ 15,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Cricco temperaverf, 500 ml, wit, voor het schilderen
Cricco temperaverf, 500 ml, wit, voor het schilderen
€ 14,80/1l
€ 7,65
-3%
€ 7,40
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pebeo Retoucheerlak, 200 ml
Pebeo Retoucheerlak, 200 ml
€ 79,65/1l
€ 15,93
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Centropen temperakleurpotloden, 12 kleuren, 12 ml
Centropen temperakleurpotloden, 12 kleuren, 12 ml
€ 2.415,00/1l
€ 24,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pebeo Sikkatiefmedium, 75 ml
Pebeo Sikkatiefmedium, 75 ml
€ 152,93/1l
€ 11,47
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 14500050256, watergedragen alkydverf, pastelblauw
Marabu 14500050256, watergedragen alkydverf, pastelblauw
€ 65,40/1l
€ 6,54
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Courtrai, droogsnelheidverhoger, 75 ml
Pebeo Courtrai, droogsnelheidverhoger, 75 ml
€ 168,27/1l
€ 12,62
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Van Gogh olieverf, 40 ml, sapgroen
Van Gogh olieverf, 40 ml, sapgroen
€ 730,00/1l
€ 29,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Olieverf Van Gogh, tube van 60 ml, permanent roodviolet, kleur 567
Olieverf Van Gogh, tube van 60 ml, permanent roodviolet, kleur 567
€ 199,17/1l
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf, 10 x 12 ml
Olieverf, 10 x 12 ml
€ 111,50/1l
€ 13,38
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van ROYAL TALENS ™lfarbe ArtCreation, 200 ml, titanweiá
ROYAL TALENS ™lfarbe ArtCreation, 200 ml, titanweiá
€ 58,45/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 11,69
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Pebeo, gezuiverde linnenolie, 75 ml
Pebeo, gezuiverde linnenolie, 75 ml
€ 128,40/1l
€ 9,63
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rembrandt olieverf in tube, 15 ml, ivoorzwart 701
Rembrandt olieverf in tube, 15 ml, ivoorzwart 701
€ 730,00/1l
€ 10,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf Van Gogh, tube van 200 ml, groenpigment 623
Olieverf Van Gogh, tube van 200 ml, groenpigment 623
€ 69,75/1l
€ 13,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf Van Gogh, tube van 20 ml, groenpigment 623
Olieverf Van Gogh, tube van 20 ml, groenpigment 623
€ 233,00/1l
€ 4,66
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL vernis, glanzend, 1.000 ml
KREUL vernis, glanzend, 1.000 ml
€ 77,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,94
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf Van Gogh in tube, 200 ml, ivoorzwart 701
Olieverf Van Gogh in tube, 200 ml, ivoorzwart 701
€ 69,75/1l
€ 13,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rembrandt olieverf in tube, 40 ml, mangaanblauw ftalo 582
Rembrandt olieverf in tube, 40 ml, mangaanblauw ftalo 582
€ 448,75/1l
€ 17,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf Van Gogh, tube van 60 ml, ivoorzwart 701
Olieverf Van Gogh, tube van 60 ml, ivoorzwart 701
€ 199,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rembrandt olieverf, tube van 40 ml, groenpigment 623
Rembrandt olieverf, tube van 40 ml, groenpigment 623
€ 371,25/1l
€ 14,85
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kleurmarker op oliebasis met een hoekige punt en een glanzende afwerking. De kleur is dekkend en heeft een uitstekende lichtechtheid.

Deze markers maken nauwkeurig tekenen op de meeste oppervlakken mogelijk. Ze zijn perfect geschikt voor canvas, papier, karton, hout, metaal, kunststof, glas, keramiek, porselein, gips, minerale materialen, enz.

Op poreuze oppervlakken is het resultaat minder glanzend. Om glansverlies op deze oppervlakken te voorkomen, wordt aanbevolen om een laag bindmiddel of een watergedragen lak aan te brengen.

De 4 Artist Marker is ideaal voor gemengde technieken en kan worden gebruikt met kunst- en grafische verf (olie, acryl en bijbehorende hulpmiddelen, inkt, enz.) of speciale verf, zoals keramische verf, glasverf, Gédéo-harsen, Prisma- en Monde-effectverf. Het wordt aanbevolen om voor het aanbrengen van de marker een laag bindmiddel of 4ARTIST MARKER-lak op de verf aan te brengen.

Om spettereffecten of druppeleffecten te creëren, moet het doekje met verf worden "doordrenkt" en vervolgens geschud worden. Dit is gemakkelijker met de 8 mm en 15 mm doekjes. Let er daarbij op dat u contact met de ogen vermijdt en veeg voor het sluiten van de marker de doekhouder schoon en controleer opnieuw de verfstroming.

Model
4Artist Ölfarbenmarker
Kleur
Wit
Fabrikant
Pébéo
EAN
3167865800255

Model
4Artist Ölfarbenmarker
Kleur
Wit
Fabrikant
Pébéo
EAN
3167865800255
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Crayola Afwasbare Verf voor Projecten, Blauw, Groen, Oranje, Rood, Paars, Geel, Waterverf, Vloeibaar, 59 ml, 6 stuks
Crayola Afwasbare Verf voor Projecten, Blauw, Groen, Oranje, Rood, Paars, Geel, Waterverf, Vloeibaar, 59 ml, 6 stuks
€ 34,97
-80%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 118,47/1l