BOSCH Sanabelle Life Adult Kip & blauwe bessen - droogvoer voor katten - 8 kg

€ 46,73

€ 5,84 / 1kg

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BOSCH Sanabelle Adult Forel en Blauwe Bessen - droogvoer voor katten - 2 kg
BOSCH Sanabelle Adult Forel en Blauwe Bessen - droogvoer voor katten - 2 kg
€ 10,42/1kg
€ 22,25
-6%
€ 20,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BOSCH Sanabelle Life Adult met struisvogel en bosbessen - droogvoer voor katten - 8 kg
BOSCH Sanabelle Life Adult met struisvogel en bosbessen - droogvoer voor katten - 8 kg
€ 6,20/1kg
€ 49,56
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van N&D Pompoen KAT STERILISED Kwartelei & Granaatappel 1,5 kg
N&D Pompoen KAT STERILISED Kwartelei & Granaatappel 1,5 kg
€ 0,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van APPLAWS Kip met lam - droogvoer voor katten - 2 kg
APPLAWS Kip met lam - droogvoer voor katten - 2 kg
€ 17.180,00/1kg
€ 34,36
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van APPLAWS Kip met lam – droogvoer voor katten – 7,5 kg
APPLAWS Kip met lam – droogvoer voor katten – 7,5 kg
€ 6,74/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,58
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van CALIBRA Cat Life Adult Lam – droogvoer voor katten – 1,5 kg
CALIBRA Cat Life Adult Lam – droogvoer voor katten – 1,5 kg
€ 22,27/1kg
€ 33,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van IAMS Kattenvoer Adult, visvariant, 3 kg
IAMS Kattenvoer Adult, visvariant, 3 kg
€ 6,62/1kg
€ 20,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BOSCH Sanabelle Life Adult Forel met bosbessen - droogvoer voor katten - 8 kg
BOSCH Sanabelle Life Adult Forel met bosbessen - droogvoer voor katten - 8 kg
€ 6,12/1kg
€ 48,98
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BOSCH Sanabelle Life Kitten, kip en cranberry - droogvoer voor kittens - 8 kg
BOSCH Sanabelle Life Kitten, kip en cranberry - droogvoer voor kittens - 8 kg
€ 6,58/1kg
€ 52,62
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van CALIBRA Cat Life Kitten Kip - droogvoer voor kittens - 6 kg
CALIBRA Cat Life Kitten Kip - droogvoer voor kittens - 6 kg
€ 73,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PREVITAL Kattenvoer Adult met kip - Droogvoer voor katten - 1,4 kg
PREVITAL Kattenvoer Adult met kip - Droogvoer voor katten - 1,4 kg
€ 14,85
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van FARMINA N&D Quinoa Digestion Lam en Venkel - Droogvoer voor katten - 1,5 kg
FARMINA N&D Quinoa Digestion Lam en Venkel - Droogvoer voor katten - 1,5 kg
€ 29,20/1kg
€ 43,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van CANAGAN Dental, kalkoen - droogvoer voor katten - 1,5 kg
CANAGAN Dental, kalkoen - droogvoer voor katten - 1,5 kg
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van SHELMA Gesteriliseerd Rundvlees - droogvoer voor katten - 8 kg
SHELMA Gesteriliseerd Rundvlees - droogvoer voor katten - 8 kg
€ 18,50/1kg
€ 148,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Yarrah Adult Kattenvoer Met Kip  (800 gr)
Yarrah Adult Kattenvoer Met Kip (800 gr)
€ 8,84/1kg
€ 8,83
-19%
€ 7,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Calibra Cat Life Volwassen Kat, Hondenvoer, Doos Met 6 X 200 Gram
Calibra Cat Life Volwassen Kat, Hondenvoer, Doos Met 6 X 200 Gram
€ 25,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van APPLAWS Adult Ocean vis met zalm - droogvoer voor katten - 1,8 kg
APPLAWS Adult Ocean vis met zalm - droogvoer voor katten - 1,8 kg
€ 18,68/1kg
€ 33,62
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Purina Sterilised Adult, Volwassen kat, Kip, 10 kg
Purina Sterilised Adult, Volwassen kat, Kip, 10 kg
€ 10,66/1kg
€ 106,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Droogvoer voor katten met kip, 300 gram
Droogvoer voor katten met kip, 300 gram
€ 9,03/1kg
€ 3,04
-4%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WHISKAS Junior met kip - droogvoer voor kittens - 14 kg
WHISKAS Junior met kip - droogvoer voor kittens - 14 kg
€ 4,69/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BOSCH Sanabelle Adult Kip, 8 kg

Gewicht
8000 g
Inhoud
8 l
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
1
EAN
4015598025690
Fabrikant
Bosch Petfood Concept
Registratienummer
--

Gewicht
8000 g
Inhoud
8 l
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
1
EAN
4015598025690
Fabrikant
Bosch Petfood Concept
Registratienummer
--
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Leonardo Kattenvoer 757025, Volwassen kat, Eend, 4 kg, Zonder granen
Leonardo Kattenvoer 757025, Volwassen kat, Eend, 4 kg, Zonder granen
€ 22,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 89,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WHISKAS Adult met kip - Droogvoer, volledig voer voor volwassen katten - 14 kg
WHISKAS Adult met kip - Droogvoer, volledig voer voor volwassen katten - 14 kg
€ 4,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 65,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van IAMS Kattenvoer Kitten Kip 10 kg
IAMS Kattenvoer Kitten Kip 10 kg
€ 5,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
€ 3,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van ROYAL CANIN Cat Early Renal VHN - droogvoer voor katten - 1,5 kg
ROYAL CANIN Cat Early Renal VHN - droogvoer voor katten - 1,5 kg
€ 20,19/1kg
€ 30,29
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
€ 7,87/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini 2,5 kg - Droogvoer voor puppy's van kleine rassen, met lam
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini 2,5 kg - Droogvoer voor puppy's van kleine rassen, met lam
€ 11,74/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ACANA Wild Prairie - droogvoer voor katten - 4 kg / 5 kg
ACANA Wild Prairie - droogvoer voor katten - 4 kg / 5 kg
€ 14,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D Prime Lam en Blauwe Bes - Droogvoer voor katten - 1,5 kg
FARMINA N&D Prime Lam en Blauwe Bes - Droogvoer voor katten - 1,5 kg
€ 27,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Leonardo Kattenvoer LEONARDO, vers rundvlees, voor volwassen katten, met rundvlees en gevogelte, 4 kg, zonder granen
Leonardo Kattenvoer LEONARDO, vers rundvlees, voor volwassen katten, met rundvlees en gevogelte, 4 kg, zonder granen
€ 22,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 90,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 757225, voor volwassen katten, zalm, 4 kg, zonder granen
Leonardo kattenvoer 757225, voor volwassen katten, zalm, 4 kg, zonder granen
€ 21,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 86,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758625, voor volwassen katten, met gevogelte, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758625, voor volwassen katten, met gevogelte, 7,5 kg
€ 11,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 89,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
€ 4,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 47,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
€ 5,05/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Royal Canin British Shorthair, 10 kg
Royal Canin British Shorthair, 10 kg
€ 10,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 108,22
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Kattenvoer, droogvoer, kip voor volwassen katten, 7,5 kg
APPLAWS Kattenvoer, droogvoer, kip voor volwassen katten, 7,5 kg
€ 8,39/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 62,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
€ 7,79/1kg
€ 104,57
-€ 26,67
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Feline Dry cat food 400 g
ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Feline Dry cat food 400 g
€ 55,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA JosiCat Sterilised Classic - Droogvoer voor katten - 1,9 kg
JOSERA JosiCat Sterilised Classic - Droogvoer voor katten - 1,9 kg
€ 14,53/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van WHISKAS Adult met heerlijke tonijn - droogvoer voor katten - 14 kg
WHISKAS Adult met heerlijke tonijn - droogvoer voor katten - 14 kg
€ 4,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Leonardo droogvoer voor katten, smaak: verse zalm, 1,5 kg
Leonardo droogvoer voor katten, smaak: verse zalm, 1,5 kg
€ 36,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 55,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Josera 9310 Kattenvoer, droogvoeding voor volwassen katten, met gevogelte en zalm, 10 kg
Josera 9310 Kattenvoer, droogvoeding voor volwassen katten, met gevogelte en zalm, 10 kg
€ 7,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Dry cat food 2.5 kg
ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Dry cat food 2.5 kg
€ 20,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 51,56
Verkoper: velmontask

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 3 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mijn katten zijn dol op dit voer
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Voerbakken en waterbakken voor huisdieren, wandmontage, afneembaar, verdikt, verhoogd, geschikt voor katten en honden
Voerbakken en waterbakken voor huisdieren, wandmontage, afneembaar, verdikt, verhoogd, geschikt voor katten en honden
€ 28,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 90,32/1kg