Garofalo Mafalda Corta, verpakking van 10 (10 x 500 gram)

€ 18,90

€ 3,78 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – do 15 oktober
Wees er snel bij!
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pennucce, 500 gram - Cavalieri Pastificio
Pennucce, 500 gram - Cavalieri Pastificio
€ 12,50/1kg
€ 6,87
-9%
€ 6,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Ruote Pazze, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Ruote Pazze, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 12,50/1kg
€ 6,87
-9%
€ 6,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Eierbandnudels, Pappardelle, 250 gram - Spinosi
Eierbandnudels, Pappardelle, 250 gram - Spinosi
€ 29,80/1kg
€ 8,19
-9%
€ 7,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Buitoni Tortiglioni, 500 gram
Buitoni Tortiglioni, 500 gram
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Makaron 8, Eieromelet Krajanka, 250 gram
Makaron 8, Eieromelet Krajanka, 250 gram
€ 8,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Arrighi makaronletters, 500 gram
Arrighi makaronletters, 500 gram
€ 5,80/1kg
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Bavette, 500 gram
Barilla Bavette, 500 gram
€ 5,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goliard makaron, świderek, volkoren, 400 gram
Goliard makaron, świderek, volkoren, 400 gram
€ 5,54/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron Vermicelli Decante, 100 gram
Makaron Vermicelli Decante, 100 gram
€ 12,48/1kg
€ 3,28
-4%
€ 3,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chiazaad Kresto, 100 gram
Chiazaad Kresto, 100 gram
€ 21,40/1kg
€ 2,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mezzi Rigatoni, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Mezzi Rigatoni, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 12,50/1kg
€ 6,87
-9%
€ 6,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kupiec, boekweitvlokken, wit, 4 x 100 gram
Kupiec, boekweitvlokken, wit, 4 x 100 gram
€ 7,09/1kg
€ 3,28
-4%
€ 3,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Eierpasta Krajanka, 250 gram
Lubella Eierpasta Krajanka, 250 gram
€ 6,04/1kg
€ 1,59
-5%
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spaghettoni, 52 cm, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Spaghettoni, 52 cm, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 12,50/1kg
€ 6,87
-9%
€ 6,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Barilla Penne Rigate Glutenvrij (400 gr)
Barilla Penne Rigate Glutenvrij (400 gr)
€ 9,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,45
-2%
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van DE CECCO Tortiglioni No. 23 Teigwaren 500,0 g
DE CECCO Tortiglioni No. 23 Teigwaren 500,0 g
€ 39,24/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lubella Alfabetpasta, 350 gram
Lubella Alfabetpasta, 350 gram
€ 5,71/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron "Łezki", 250 gram
Makaron "Łezki", 250 gram
€ 8.640,00/1kg
€ 2,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spinaziebandjes, eierpasta, 400g
Spinaziebandjes, eierpasta, 400g
€ 6,80/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Buitoni Spaghettini, 500 gram
Buitoni Spaghettini, 500 gram
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Chilly Maschera Intima Rinfrescante is een wegwerpmasker van hydrogel voor het intieme gebied, verrijkt met natuurlijke menthol en vitamine E (tocoferylacetaat). De formule, die tegelijkertijd hydraterend, verfrissend en droog is, is ontwikkeld met een pH-waarde van 5,5: na gebruik voelt de huid niet trekkerig aan, is deze direct zachter en worden irritaties verminderd. Kenmerken: * Verpakking met 1 wegwerpmasker * Hydrogel met een pH-waarde van 5,5, met menthol, vitamine E, allantoïne en extract van Perilla ocymoides * Direct verkoelend gevoel * Vereist geen spoelen Gebruik: * Verwijder de beschermfolie en plaats het masker op het intieme gebied. * Draag een slip: het masker blijft op zijn plaats en maakt vrij beweging mogelijk. * Na gebruik het masker verwijderen zonder af te spoelen. Waarschuwingen: * Alleen voor uitwendig gebruik. Niet aanbrengen op beschadigde of geïrriteerde huid. Kan de werking van latexcondooms beïnvloeden.
Ingrediënten
Zie het productetiket.
Voedingswaarde
Zie het productetiket.
Gewicht
5000 g
Levensmiddelenbedrijven
GAROFALO
Verkoopbenaming
GAROFALO
Fabrikant
GAROFALO
MPN (Manufacturer Part Number)
EI-NHW3-X6I2
EAN
8002410039634

Ingrediënten
Zie het productetiket.
Voedingswaarde
Zie het productetiket.
Gewicht
5000 g
Levensmiddelenbedrijven
GAROFALO
Verkoopbenaming
GAROFALO
Fabrikant
GAROFALO
MPN (Manufacturer Part Number)
EI-NHW3-X6I2
EAN
8002410039634
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6-pak Samyang Carbonara instant noodles | Koreaanse smaak | 6x80g | Nieuw en in originele verpakking + Hartforcards verzendbescherming
6-pak Samyang Carbonara instant noodles | Koreaanse smaak | 6x80g | Nieuw en in originele verpakking + Hartforcards verzendbescherming
€ 26,44/1kg
€ 12,69
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Barilla Spaghetti, nummer 5 - 500 gram.
Barilla Spaghetti, nummer 5 - 500 gram.
€ 19,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,88
Verkoper: somnia24
MAKARON (GRYCZANY) NOODLE SOBA BIO 250 g - DIET-FOOD
Glutenvrije soba-noedels van boekweit, biologisch, 250g
€ 12,64/1kg
€ 3,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Delverde Spaghetti 72, pasta van harde tarwebloem, 500g
Delverde Spaghetti 72, pasta van harde tarwebloem, 500g
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mama Instant Noedels Kipsmaak Glutenvrij (55 gr)
Mama Instant Noedels Kipsmaak Glutenvrij (55 gr)
€ 22,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,30
-3%
€ 1,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAK) SHIRATAKI SPAGHETTI, 1 kg - Dieetvoeding
€ 5,80/1kg
€ 6,11
-5%
€ 5,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Samyang Buldak Carbonara, 5 porties van 130 gram
Samyang Buldak Carbonara, 5 porties van 130 gram
€ 17,91/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 14,69
-20%
€ 11,64
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
€ 10,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Molisana Radiatori Pasta Nr. 73 500 g – Italiaanse Durumtarwepasta voor Sauzen, Salades en Soepen
La Molisana Radiatori Pasta Nr. 73 500 g – Italiaanse Durumtarwepasta voor Sauzen, Salades en Soepen
€ 156,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 79,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
€ 3.010,00/1kg
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kraft Macaroni en Kaas, 206g (Ten minste houdbaar tot 11.09.2026)
Kraft Macaroni en Kaas, 206g (Ten minste houdbaar tot 11.09.2026)
€ 13,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 2,73
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
€ 6,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,48
Verkoper: Katomix
MAKARON (ORZO RAZOWY) BIO 400 g - LA BIO IDEA
La Idea Orzo Volkoren (400 gr)
€ 7,77/1kg
€ 3,28
-5%
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lubella Pasta, nestvorm, 400 gram
Lubella Pasta, nestvorm, 400 gram
€ 5,10/1kg
€ 2,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fregola Tostada, bronzen extrusie, 500g, Sardijnse pasta, Fregula, noedels, Sardinia Mea
Fregola Tostada, bronzen extrusie, 500g, Sardijnse pasta, Fregula, noedels, Sardinia Mea
€ 11,80/1kg
€ 5,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van TerraSana Noodles Thaise rijst  (250 gr)
TerraSana Noodles Thaise rijst (250 gr)
€ 14,80/1kg
€ 3,84
-3%
€ 3,70
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Buldak Buffalo | Pittige, gekruide kippenramen | 5 x 140g | Pittige instantnoedels met een explosie van smaak, geïnspireerd op buffalo-saus. + Verpakt met extra bescherming voor verzending
Buldak Buffalo | Pittige, gekruide kippenramen | 5 x 140g | Pittige instantnoedels met een explosie van smaak, geïnspireerd op buffalo-saus. + Verpakt met extra bescherming voor verzending
€ 19,77/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,84
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Massimo Zero Risoni Glutenvrij (400 gr)
Massimo Zero Risoni Glutenvrij (400 gr)
€ 10,30/1kg
€ 4,22
-2%
€ 4,12
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Klassieke pizzoccheri, 500 gram - Molino Filippini
Klassieke pizzoccheri, 500 gram - Molino Filippini
€ 10,70/1kg
€ 5,88
-9%
€ 5,35
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
€ 5,52/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Seitz Glutenvrije Kids Pasta Dino's (250 gr)
Seitz Glutenvrije Kids Pasta Dino's (250 gr)
€ 8,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,36
-5%
€ 2,23
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maccheroni 1 kg - Pasta Martelli - Traditionele pasta van de familie Martelli
Maccheroni 1 kg - Pasta Martelli - Traditionele pasta van de familie Martelli
€ 12,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 13,47
-9%
€ 12,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
€ 4,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,92
-15%
€ 2,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Le Veneziane Spaghetti (250 gr)
Le Veneziane Spaghetti (250 gr)
€ 2.210,00/1kg
€ 2,21
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van De Cecco Bucatini No. 15, Italiaanse pasta van harde tarwebloem, 500g
De Cecco Bucatini No. 15, Italiaanse pasta van harde tarwebloem, 500g
€ 9,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alb-Natur Spelt Mie Noodles  (250 gr)
Alb-Natur Spelt Mie Noodles (250 gr)
€ 8,76/1kg
€ 2,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Penne Rigate-pasta met maïs 250 g - Le Veneziane
Penne Rigate-pasta met maïs 250 g - Le Veneziane
€ 8,39/1kg
€ 2,41
-2%
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van TAO TAO, rijstnoedels, 200g
TAO TAO, rijstnoedels, 200g
€ 17,38/1kg
€ 3,65
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 14 december 2025 op
Geverifieerde aankoop