Uittrekbare organizer, 3-laags ontwerp, duurzaam koolstofstaal, wit, maat S, 3-laags

€ 81,99

€ 72,99-10%

€ 145,98 / 1l

plus € 3,00 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Autovloermatten, op maat gemaakt, duurzame bescherming, zwart
Autovloermatten, op maat gemaakt, duurzame bescherming, zwart
€ 94,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Zelfklevend materiaal, duurzaam, eenvoudige installatie, zwart, 40x150 cm
Zelfklevend materiaal, duurzaam, eenvoudige installatie, zwart, 40x150 cm
€ 91,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Harshars, hoge snelheid, lage viscositeit, zwart (RAL 9005), 3 kg
Harshars, hoge snelheid, lage viscositeit, zwart (RAL 9005), 3 kg
€ 125,99/1l
€ 125,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Inrijmarkeringen, constructie van glasvezel, hoge zichtbaarheid, legergroen
Inrijmarkeringen, constructie van glasvezel, hoge zichtbaarheid, legergroen
€ 264,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Plantentransportapparaat, eenvoudig transport, robuuste constructie, 65 kg (143 lbs)
Plantentransportapparaat, eenvoudig transport, robuuste constructie, 65 kg (143 lbs)
€ 80,99
-13%
€ 69,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Bimini-kap, UV-bescherming, duurzaam ontwerp, legergroen
Bimini-kap, UV-bescherming, duurzaam ontwerp, legergroen
€ 499,99
Gratis bezorging
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Rubberen afsluitingen, 9-10 mm, set van 12, wit
Rubberen afsluitingen, 9-10 mm, set van 12, wit
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Leuning, wandmontage, 110 lbs draagvermogen, rood
Leuning, wandmontage, 110 lbs draagvermogen, rood
€ 131,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van 3D-printerhars, hoge precisie, lage viscositeit, 20 kg, WIT
3D-printerhars, hoge precisie, lage viscositeit, 20 kg, WIT
€ 951,98/1l
€ 475,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Waterdichte laminaatdichtingsmassa, grijs, 8 stuks
Waterdichte laminaatdichtingsmassa, grijs, 8 stuks
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Compressietape 10/3, Grijs, 10 m, Zelfklevende Voegafdichting, Voor Binnen en Buiten
Compressietape 10/3, Grijs, 10 m, Zelfklevende Voegafdichting, Voor Binnen en Buiten
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van Vloerbedekking, zelfklevend, waterdicht, WIT
Vloerbedekking, zelfklevend, waterdicht, WIT
€ 112,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Vloeistofafscheider, geschikt voor dubbel gebruik, veelzijdig slangsysteem, 9,5 liter
Vloeistofafscheider, geschikt voor dubbel gebruik, veelzijdig slangsysteem, 9,5 liter
€ 138,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Famanu Dichtspray voor spuittoepassingen - RVS voor epoxyvoegen
Famanu Dichtspray voor spuittoepassingen - RVS voor epoxyvoegen
€ 151,58
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Papierbeschermplaten - Milieuvriendelijke kartonnen platen - 30 stuks
Papierbeschermplaten - Milieuvriendelijke kartonnen platen - 30 stuks
€ 4.162,50/1m
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Hars, snel uithardend, hoge sterkte, 20 wit, 1 kg
Hars, snel uithardend, hoge sterkte, 20 wit, 1 kg
€ 145,98/1l
€ 72,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Geluidsdempende strip - 90 cm - Tochtstrip voor deuren
Geluidsdempende strip - 90 cm - Tochtstrip voor deuren
€ 34,95
-14%
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Landschapsafscheiding, duurzaam PE-materiaal, flexibel ontwerp, 100ft 1.5inch
Landschapsafscheiding, duurzaam PE-materiaal, flexibel ontwerp, 100ft 1.5inch
€ 66,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Badkamerprimer, 2,5 kg
Badkamerprimer, 2,5 kg
€ 94,78/1kg
€ 236,95
Gratis bezorging
Verkoper: FLBcommerce
Productafbeelding van Badkamercoating, zwart (RAL 9005), 2,5 kg
Badkamercoating, zwart (RAL 9005), 2,5 kg
€ 99,18/1kg
€ 247,95
Gratis bezorging
Verkoper: JGDeals

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Ruimtebesparend ontwerp: De drielaagse configuratie van deze organizer maximaliseert de opslagcapaciteit en is ideaal voor keukens en andere kleine ruimtes.
  • Robuuste constructie: Gemaakt van duurzaam koolstofstaal, biedt het weerstand tegen roest en slijtage, wat een langdurig gebruik in verschillende omgevingen garandeert.
  • Eenvoudige bediening: De uittrekbare functie maakt het gemakkelijk om toegang te krijgen tot de opgeslagen items, zodat u snel en eenvoudig vindt wat u nodig heeft.
  • Veelzijdig gebruik: Ideaal voor het opbergen van verschillende keukenaccessoires en -items, deze organizer is perfect voor appartementen, kantoren en professionele omgevingen.
  • Minimalistisch uiterlijk: Het eenvoudige en elegante ontwerp past naadloos in de meeste interieurstijlen en verhoogt de esthetische aantrekkingskracht van uw ruimte.


Specificaties:


  • Materiaal: Koolstofstaal
  • Aantal lagen: 3
  • Draagvermogen: 20 kg
  • Hoogtes van de lagen: Meerdere hoogtes beschikbaar (verstelbaar)
  • Totale afmetingen: 33,5 cm x 43 cm x 51 cm
  • Montage: Geen montage nodig
  • Bevestigingstype: Uittrekbaar voor gebruik in kasten
  • Oppervlaktebehandeling: Poedercoating voor duurzaamheid

De door u gekozen variant is:

  • Wit
  • S
  • 3-laags
Lengte
0.335 m
Gewicht
1200 g
Inhoud
0.5 l
EAN
9504111267457
MPN (Manufacturer Part Number)
3716
Fabrikant

Lengte
0.335 m
Gewicht
1200 g
Inhoud
0.5 l
EAN
9504111267457
MPN (Manufacturer Part Number)
3716
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
€ 4,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 149,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
€ 2,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,90
Verkoper: bauschnell
Bestseller
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,71
-€ 15,76
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
€ 1,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
€ 3,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
€ 2,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
€ 2,30/1l
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
€ 5,40/1kg
€ 80,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
€ 161,83/1kg
€ 48,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
€ 1,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
€ 48,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
€ 1.865,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
Verkoper: Trendhaus-Hamburg
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
€ 6,34/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 95,08
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
€ 64,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll
Productafbeelding van Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
€ 13,00/1kg
€ 111,62
-€ 46,63
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
€ 39,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,09
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
€ 123,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van MEM Bitumen voorstrijkmiddel, grondverf, 5 liter
MEM Bitumen voorstrijkmiddel, grondverf, 5 liter
€ 128,88/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
€ 221,65/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
€ 26,73/1kg
€ 2,94
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
€ 2,48/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
€ 42,57/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,00
-56%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
€ 29,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: ecoformeurope
Productafbeelding van Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
€ 22,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
€ 81,80/1l
€ 24,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
€ 232,60/1kg
€ 13,64
-14%
€ 11,63
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
€ 1,13/1kg
€ 33,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
€ 0,92/1kg
€ 22,95
Verkoper: bauschnell

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.