Nivea Deospray Men – Derma Control Sensitive, 150 ml

€ 14,29

€ 2,68-81%

€ 53,60 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van NIVEA MEN Derma Control Sensitive Deodorant Spray, 150 ml
NIVEA MEN Derma Control Sensitive Deodorant Spray, 150 ml
€ 83,27/1l
€ 12,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Derma Dry Control Antizweetstick, 50 ml
Nivea Derma Dry Control Antizweetstick, 50 ml
€ 59,20/1l
€ 8,05
-63%
€ 2,96
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nivea Deospray – Derma Control Defend 150 ml
Nivea Deospray – Derma Control Defend 150 ml
€ 53,60/1l
€ 13,40
-80%
€ 2,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van NIVEA MEN Derma Control Defend Antitranspirant Spray, 150 ml
NIVEA MEN Derma Control Defend Antitranspirant Spray, 150 ml
€ 49,93/1l
€ 7,88
-4%
€ 7,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Derma Control Sensitive Deodorant Spray, Nivea, 200 ml
Derma Control Sensitive Deodorant Spray, Nivea, 200 ml
€ 69,60/1l
€ 13,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NIVEA MEN Derma Control Sensitive Antitranspirant Roll-on, 50 ml
NIVEA MEN Derma Control Sensitive Antitranspirant Roll-on, 50 ml
€ 248,00/1l
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Men Derma Dry Control Antizweetstick, 50 ml
Nivea Men Derma Dry Control Antizweetstick, 50 ml
€ 29,60/1kg
€ 13,66
-78%
€ 2,96
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sebamed Men Deodorant Roller sensitive 50 ml
Sebamed Men Deodorant Roller sensitive 50 ml
€ 124,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,24
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, 150 ml
Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, 150 ml
€ 63,95/1kg
€ 12,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SANEX DEO SPRAY MEN ACTIVE CONTROL, 200 ml
SANEX DEO SPRAY MEN ACTIVE CONTROL, 200 ml
€ 89,10/1l
€ 17,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Deospray Men - Fresh Active 200 ml
Nivea Deospray Men - Fresh Active 200 ml
€ 109,75/1l
€ 31,95
-31%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Deodorant Spray - Fresh Natural 150 ml
Nivea Deodorant Spray - Fresh Natural 150 ml
€ 401,20/1l
€ 20,06
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Deospray – Fresh Pure 0% 150 ml
Nivea Deospray – Fresh Pure 0% 150 ml
€ 53,40/1l
€ 3,19
-16%
€ 2,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Derma Control Defend Deodorant Spray, Nivea, 200 ml
Derma Control Defend Deodorant Spray, Nivea, 200 ml
€ 70,55/1l
€ 14,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Zomerblijdheid Deodorant Roller
Nivea Zomerblijdheid Deodorant Roller
€ 50,16/1kg
€ 12,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Deospray Men - Stress Protect, 250 ml
Nivea Deospray Men - Stress Protect, 250 ml
€ 439,00/1l
€ 32,95
-33%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Deospray Men - Fresh Natural 200 ml
Nivea Deospray Men - Fresh Natural 200 ml
€ 109,75/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,95
-31%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, stick, 50 ml
Nivea Men Fresh Sensation Antiperspirant, stick, 50 ml
€ 124,00/1kg
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rexona Deodorant Spray – Biorythm, 150 ml
Rexona Deodorant Spray – Biorythm, 150 ml
€ 61,80/1l
€ 3,29
-6%
€ 3,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Deodorant Roller Pure Invisible, 50 ml
Nivea Deodorant Roller Pure Invisible, 50 ml
€ 48,00/1l
€ 2,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Merk: Nivea
Type: Deodorant
Beschrijving: Nivea Deospray Men – Derma Control Sensitive 150 ml
Artikelnummer: 9005800389943 h1tg

Ingrediënten:

Butaan, isobutaan, propaan, isopropaanpalmitaat, aluminiumchlorohydraat, dicaprylylether, capryl/caprictriglyceride, parfum, natriumhyaluronaat, tocoferylacetaat, kamillebloemextract, octyldodecanol, persea sima-olie, glycerine, disteardimoniumhectoriet, propyleencarbonaat, tocoferol, glycine soja-olie, bisabolol, aqua

Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Informatie niet beschikbaar
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
9005800389943
MPN (Manufacturer Part Number)
9005800389943 h1tg

Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Informatie niet beschikbaar
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
9005800389943
MPN (Manufacturer Part Number)
9005800389943 h1tg
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
€ 112,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
€ 274,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,61
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
€ 35,60/1l
€ 2,35
-24%
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
€ 15,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 15,67
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
€ 145,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
€ 24,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
€ 148,55/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
€ 330,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,95
-74%
€ 16,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
€ 61,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
€ 118,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
€ 506,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,63
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 860,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
€ 180,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,05
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
€ 162,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 20,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
€ 201,93/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
€ 430,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
€ 278,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
€ 476,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 47,61
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
€ 38,80/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
€ 39,30/1l
€ 37,90
-6%
€ 35,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
€ 100,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
€ 117,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
€ 63,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 399,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
€ 21,80/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Des Sanex Excontrol SP 200
Des Sanex Excontrol SP 200
€ 37,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
€ 76,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Peggy Sage Haartrimset: 4 waxverwarmers + verwarmingseenheid + strips + olie
Peggy Sage Haartrimset: 4 waxverwarmers + verwarmingseenheid + strips + olie
€ 91,90/1kg
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
€ 367,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van The lekker company Neutral Deodorant 30 gram
The lekker company Neutral Deodorant 30 gram
€ 200,33/1kg
€ 6,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 836,40/1l
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg
Productafbeelding van Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 196,33/1l
Productafbeelding van Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,47/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 364,13/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Baldessarini Signature Deodorant Stick
Baldessarini Signature Deodorant Stick
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg
Productafbeelding van Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 6.650,00/1kg
Productafbeelding van Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Lemonbite
€ 88,44/1l