Inhoud:

50 ml

Filippo Sorcinelli Nebbia Spessa, Extrait de Parfum, 50 ml, UNISEX

€ 113,03

€ 2.260,60 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 – do 15 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.646,10/1l
€ 164,61
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishane Favonius Extrait de Parfum, 50 ml, UNISEX
Nishane Favonius Extrait de Parfum, 50 ml, UNISEX
€ 2.498,60/1l
€ 124,93
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Bohoboco Sandelhout-Neroli parfum, 50 ml (unisex)
Bohoboco Sandelhout-Neroli parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.501,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 142,80
-€ 17,75
€ 125,05
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.702,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 149,94
-€ 14,80
€ 135,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Filippo Sorcinelli Unisex Ruah Extrait de Parfum, sprayflacon, 50 ml
Filippo Sorcinelli Unisex Ruah Extrait de Parfum, sprayflacon, 50 ml
€ 129,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Nishane Karagoz Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
Nishane Karagoz Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.171,80/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 142,83
-€ 34,24
€ 108,59
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.564,20/1l
€ 178,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van JEROBOAM Ligno, parfumextract, sprayflacon, 30 ml
JEROBOAM Ligno, parfumextract, sprayflacon, 30 ml
€ 91.640,00/1l
€ 91,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ahmed Al Maghribi Hirfah Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
Ahmed Al Maghribi Hirfah Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 476,93/1l
€ 35,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ahmed Al Maghribi Malyoon Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Ahmed Al Maghribi Malyoon Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 261,70/1l
€ 26,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.985,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 168,60
-€ 19,33
€ 149,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van D.S. & Durga Debaser Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
D.S. & Durga Debaser Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.640,80/1l
€ 182,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nishane Tempfluo Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Nishane Tempfluo Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.559,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 155,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nishane Hacivat X Extrait de Parfum, 15 ml, UNISEX
Nishane Hacivat X Extrait de Parfum, 15 ml, UNISEX
€ 3.540,67/1l
€ 56,28
-5%
€ 53,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Liquides Imaginaires, Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Liquides Imaginaires, Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.016,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 201,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Al Wataniah Baraa Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Al Wataniah Baraa Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 265,70/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 26,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nishane Shinanay Extrait de Parfum, 30 ml (unisex)
Nishane Shinanay Extrait de Parfum, 30 ml (unisex)
€ 3.120,33/1l
€ 93,61
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Ahmed Al Maghribi Saif Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Ahmed Al Maghribi Saif Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 529,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nishane Tubereuse Extrait de Parfum, 15 ml, UNISEX
Nishane Tubereuse Extrait de Parfum, 15 ml, UNISEX
€ 4.194,00/1l
€ 62,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ajmal Oudesire Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Ajmal Oudesire Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.686,40/1l
€ 168,64
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nebbia Spessa van Filippo Sorcinelli is een unisex parfum uit 2017, waarvan de naam "Dichte mist" betekent. De naam suggereert al dat het een geur is met een introspectief, dromerig en licht mysterieus karakter. Filippo Sorcinelli liet zich bij het creëren van dit parfum inspireren door de sfeer waarin de mist het landschap omhult, de geluiden dempt en de wereld verandert in een zacht, vervaagd beeld. De compositie combineert waarschijnlijk vochtige, ozonische en aardse tonen, die de ochtendmist oproepen, met delicate houtachtige en harsachtige akkoorden, die diepte en een warme contrast creëren. Zoals gebruikelijk bij Sorcinelli, ontbreken ook subtiele rokerige of balsemachtige nuances niet, waardoor de geur een meditatieve ervaring wordt. Nebbia Spessa is een parfum dat langzaam ontvouwt op de huid en meer een atmosfeer creëert dan een klassieke, lineaire geur. Het is ideaal voor momenten waarop u zich omringd wilt voelen door een zachte sluier – niet opdringerig, maar betoverend, zoals de mist die langzaam oplost onder de eerste zonnestralen.
Model
Nebbia Spessa
Gewicht
1.082 kg
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Filippo Sorcinelli
Doelgroepen
Unisex
EAN
0721800754657
721800754657

Model
Nebbia Spessa
Gewicht
1.082 kg
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Filippo Sorcinelli
Doelgroepen
Unisex
EAN
0721800754657
721800754657
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Filippo Sorcinelli Scunami Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Filippo Sorcinelli Scunami Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.690,00/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Trussardi, Le Vie Di Milano - Musc Noir, geurversterker, eau de parfum, uniseks, 100 ml
Trussardi, Le Vie Di Milano - Musc Noir, geurversterker, eau de parfum, uniseks, 100 ml
€ 1.057,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 105,72
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Trussardi Le Vie Di Milano, geur voor "Walking in Porta Venezia", eau de parfum, 100 ml (unisex)
Trussardi Le Vie Di Milano, geur voor "Walking in Porta Venezia", eau de parfum, 100 ml (unisex)
€ 582,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 58,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 281
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Trussardi, Le Vie Di Milano - De Italiaanse Kunstenaars van de Via Solferino, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Trussardi, Le Vie Di Milano - De Italiaanse Kunstenaars van de Via Solferino, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 899,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1132
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van The Merchant Of Venice La Fenice Pour Femme, parfum voor dames, 50 ml, 1 stuk
The Merchant Of Venice La Fenice Pour Femme, parfum voor dames, 50 ml, 1 stuk
€ 1.442,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 72,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 319
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Byredo Bal d'Afrique, uniseks, 50 ml, vloeiparfum, spray. Inhoud: alcohol, parfum (geur), aqua (water), limonene, hydroxycitronellal, alpha-isomethyl ionone, ...
Byredo Bal d'Afrique, uniseks, 50 ml, vloeiparfum, spray. Inhoud: alcohol, parfum (geur), aqua (water), limonene, hydroxycitronellal, alpha-isomethyl ionone, ...
€ 3.215,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 177,48
-€ 16,72
€ 160,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Volaré Milano 22 Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Volaré Milano 22 Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 262,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 26,26
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Parfums de Marly Delina, eau de parfum, 30 ml (damesparfum)
Parfums de Marly Delina, eau de parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 5.149,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 154,49
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Thameen, The Cora, Eau de Parfum, 50 ml, sprayflacon
Thameen, The Cora, Eau de Parfum, 50 ml, sprayflacon
€ 2.861,40/1l
€ 143,07
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.201,20/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 220,12
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Trussardi Le Vie Di Milano Alba sui Navigli Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Trussardi Le Vie Di Milano Alba sui Navigli Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 845,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alexandre.J The Collector Iris Violet Eau de Parfum 100 ml (damesparfum)
Alexandre.J The Collector Iris Violet Eau de Parfum 100 ml (damesparfum)
€ 707,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 74,36
-4%
€ 70,74
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Gucci The Alchemist's Garden Winter's Spring, eau de parfum, 100 ml
Gucci The Alchemist's Garden Winter's Spring, eau de parfum, 100 ml
€ 1.135,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 113,57
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 980
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Attar Collection - Fleur de Santal Eau de Parfum, 100 ml
Attar Collection - Fleur de Santal Eau de Parfum, 100 ml
€ 1.045,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 104,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Amouage Jubilation 25 Woman Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Amouage Jubilation 25 Woman Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 2.990,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 329,00
-€ 30,00
€ 299,00
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW
Productafbeelding van KENZO Flower Ikebana, parfum voor dames, 40 ml, niet navulbare fles, spray, 1 stuk
KENZO Flower Ikebana, parfum voor dames, 40 ml, niet navulbare fles, spray, 1 stuk
€ 1.173,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 46,92
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van The Merchant Of Venice Gold Regatta, uniseks, 100 ml, navulbare flacon, peren, Italiaanse citroen, amber, vanille
The Merchant Of Venice Gold Regatta, uniseks, 100 ml, navulbare flacon, peren, Italiaanse citroen, amber, vanille
€ 1.428,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 142,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van The Merchant of Venice, Andalusian Soul, uniseks parfum, 50 ml, 1 stuk
The Merchant of Venice, Andalusian Soul, uniseks parfum, 50 ml, 1 stuk
€ 1.369,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gritti Venetia Neroli Extreme, uniseks, zomergeur, 100 ml, citrus, marine, oranjebloesem, galbanumhars, muskus, hout, amber, vanille, vetiver
Gritti Venetia Neroli Extreme, uniseks, zomergeur, 100 ml, citrus, marine, oranjebloesem, galbanumhars, muskus, hout, amber, vanille, vetiver
€ 971,90/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 120,97
-€ 23,78
€ 97,19
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van The Merchant Of Venice La Fenice Pour Femme, parfum voor dames, 100 ml, 1 stuk
The Merchant Of Venice La Fenice Pour Femme, parfum voor dames, 100 ml, 1 stuk
€ 954,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 95,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van M.Micallef DesirToxic L'Intense Parfum 100 ml, uniseks
M.Micallef DesirToxic L'Intense Parfum 100 ml, uniseks
€ 1.736,50/1l
€ 173,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MILANO FRAGRANZE Panettone Eau de Parfum, 100 ml
MILANO FRAGRANZE Panettone Eau de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Fragranzia
Welkomstdeals
Productafbeelding van Etat Libre D’Orange I'am Trash - Les Fleurs du Dechet Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Etat Libre D’Orange I'am Trash - Les Fleurs du Dechet Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 825,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 84,74
-€ 2,18
€ 82,56
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gritti Magnifica Lux Eau de Parfum 100 ml, uniseks
Gritti Magnifica Lux Eau de Parfum 100 ml, uniseks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,93
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 16 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geen geur die zich goed aanpast.
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 2 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 205,02
-€ 19,13
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-33%
€ 57,50
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l
Productafbeelding van Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l
Productafbeelding van Classic geparfumeerde water Warm Baumwolle voor dames, 60 ml - Clean
Classic geparfumeerde water Warm Baumwolle voor dames, 60 ml - Clean
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 45,90
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%
€ 60,55
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Estee Lauder PRIVATE COLLECTION Eau de Parfum  50 ml
Estee Lauder PRIVATE COLLECTION Eau de Parfum 50 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 59,11
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.182,20/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,06
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,60/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 281,60/1l
Productafbeelding van Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l
Productafbeelding van French Avenue Safari Breeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Safari Breeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 42,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 420,60/1l
Productafbeelding van Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Herenparfum, 100 ml, met topnoten van elemi, bergamot en iris, hartnoten van vetiver, benzoë en patchouli, en basisnoten van sandelhout. Spray
Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Herenparfum, 100 ml, met topnoten van elemi, bergamot en iris, hartnoten van vetiver, benzoë en patchouli, en basisnoten van sandelhout. Spray
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 33,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 332,70/1l
Productafbeelding van HUGO BOSS Hugo Superman Eau de Parfum voor heren, 125 ml
HUGO BOSS Hugo Superman Eau de Parfum voor heren, 125 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 35,91
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 287,28/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 100,51
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,10/1l
Productafbeelding van Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 129,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,78/1l