INF EMS Microstroom Gezicht Lifting Massager - Schoonheidsinstrument voor Thuisgebruik Roze

15%besparen
Voucher is geactiveerd
23%
Slechts tot 15 oktober
Voucher is geactiveerdSlechts tot 15 oktober
23%
Korting verleend door INFshop
Korting verleend door INFshop
€ 23,89
Prijs zonder voucher: € 23,89

€ 20,31-14%

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober

Gratis retour – 90 dagen

Onze bestedeals
Overige gezichtsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van RESTEQ EMS LED thermolifting gezichtsmassage Gua Sha verjonging 3 modi.
RESTEQ EMS LED thermolifting gezichtsmassage Gua Sha verjonging 3 modi.
€ 67,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Gezichtsstoomapparaat, zwart, 800W, geschikt voor thuisgebruik, schoonheidssalons en spa's
Gezichtsstoomapparaat, zwart, 800W, geschikt voor thuisgebruik, schoonheidssalons en spa's
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Microstroom gezichtsapparaat, huidverbetering, vermindering van rimpels, gezichtsverstrakking, contouroversterking, huidverheldering
Microstroom gezichtsapparaat, huidverbetering, vermindering van rimpels, gezichtsverstrakking, contouroversterking, huidverheldering
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Darsonval hoogfrequent gezichtsapparaat voor huidverzorging, acne-verwijderaar en massageapparaat met elektrode, cosmetisch spa-apparaat voor huidverzorging met ultrasoon, merk Retoo
Darsonval hoogfrequent gezichtsapparaat voor huidverzorging, acne-verwijderaar en massageapparaat met elektrode, cosmetisch spa-apparaat voor huidverzorging met ultrasoon, merk Retoo
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 413
€ 19,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van GESKE gezichtsbehandeling met microstroom, 6-in-1, zwart. (Dit is een liftende gezichtsmassageapparaat.)
GESKE gezichtsbehandeling met microstroom, 6-in-1, zwart. (Dit is een liftende gezichtsmassageapparaat.)
€ 83,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GESKE Roller voor microneedling, gezichts- en lichaamsroller | 8-in-1
GESKE Roller voor microneedling, gezichts- en lichaamsroller | 8-in-1
€ 103,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Famanu gezichtsreinigingsborstel – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – gezichtsreiniger
Famanu gezichtsreinigingsborstel – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – gezichtsreiniger
€ 197,95
-€ 10,00
€ 187,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Anti-rimpelapparaat voor huidverjonging en lifting, geschikt voor thuisgebruik, roze-goud kleur, huidverzorging
Anti-rimpelapparaat voor huidverjonging en lifting, geschikt voor thuisgebruik, roze-goud kleur, huidverzorging
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Minicee gezichtsborstel voor gezicht, kin en kaaklijn
Minicee gezichtsborstel voor gezicht, kin en kaaklijn
€ 15,73
Verkoper: THRONEDAY
Productafbeelding van Famanu gezichtsreinigingsapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat
Famanu gezichtsreinigingsapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat
€ 169,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Famanu gezichtsmassageapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – gezichtsroller
Famanu gezichtsmassageapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – gezichtsroller
€ 181,97
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu gezichtsmassageapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – gezichtsroller
Famanu gezichtsmassageapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – gezichtsroller
€ 155,73
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu gezichtsroller – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – gezichtsmassage roller
Famanu gezichtsroller – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – gezichtsmassage roller
€ 101,05
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Famanu gezichtsmassageapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – roze
Famanu gezichtsmassageapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat – roze
€ 199,51
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van BEAUTIFLY Lipomassage EMS-massageapparaat voor huidverbetering
BEAUTIFLY Lipomassage EMS-massageapparaat voor huidverbetering
€ 166,33
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Famanu gezichtsreinigingsapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat
Famanu gezichtsreinigingsapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat
€ 131,95
-€ 7,00
€ 124,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Aquafaciaal apparaat 6-in-1 - Hydrodermabrasie apparaat - Gezichtsmachine - Huidverzorgingsapparaat
Aquafaciaal apparaat 6-in-1 - Hydrodermabrasie apparaat - Gezichtsmachine - Huidverzorgingsapparaat
€ 635,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Famanu gezichtsmassageapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat
Famanu gezichtsmassageapparaat – apparaat voor huidverjonging – massageapparaat
€ 126,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Hydrodermabrasie-apparaat, zuurstofinjectie, huidverjonging, 13-in-1
Hydrodermabrasie-apparaat, zuurstofinjectie, huidverjonging, 13-in-1
€ 719,14
Gratis bezorging
Verkoper: BlissShopping

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lift en verstevig: Ervaar de kracht van zachte reiniging en versteviging met ons EMS microstroom gezichtsapparaat. Dit innovatieve schoonheidsinstrument maakt gebruik van microstroomtechnologie om de gezichtsspieren te stimuleren, wat zorgt voor een gelift en verstevigd uiterlijk. De zachte massage helpt de poriën te reinigen, onzuiverheden te verwijderen en uw huid verfrist en verjongd te laten aanvoelen. Perfect voor dagelijks gebruik, dit apparaat verbetert uw huidverzorgingsroutine en biedt een spa-achtige ervaring in het comfort van uw eigen huis. Bereik een stralende en jeugdige teint met consistent gebruik van deze geavanceerde gezichtsmassager. Het is ontworpen om de elasticiteit van de huid te verbeteren en de verschijning van fijne lijntjes en rimpels te verminderen, waardoor het een essentiële toevoeging is aan uw schoonheidsarsenaal.

Intelligente temperatuurregeling: Ons gezichtsschoonheidsinstrument beschikt over intelligente temperatuurregeling, waardoor elke keer een veilige en effectieve behandeling wordt gegarandeerd. De massagekop warmt op tot ongeveer 45°C en biedt een warm kompres dat de poriën opent en de absorptie van huidverzorgingsproducten verbetert. Deze gecontroleerde warmte helpt de effectiviteit van uw serums, lotions en maskers te maximaliseren, waardoor ze dieper in de huid kunnen doordringen voor optimale resultaten. De intelligente temperatuurregeling voorkomt oververhitting en zorgt voor een comfortabele en veilige ervaring. Geniet van de voordelen van een professionele gezichtsbehandeling met het gemak en de veiligheid van ons apparaat voor thuisgebruik. De warme massage bevordert ook de bloedcirculatie, wat bijdraagt aan een gezondere en stralende teint. Deze functie maakt het apparaat geschikt voor alle huidtypes, inclusief de gevoelige huid.

Verbeterde absorptie: Maximaliseer de voordelen van uw favoriete huidverzorgingsproducten met onze EMS microstroom gezichtsmassager. Ontworpen om de absorptie van serums, lotions en maskers te verbeteren, zorgt dit apparaat ervoor dat uw huid de volledige voordelen van elke toepassing ontvangt. De microstroomtechnologie stimuleert de huid op milde wijze en bevordert een betere penetratie van actieve ingrediënten. Door dit apparaat in combinatie met uw huidverzorgingsroutine te gebruiken, kunt u meer zichtbare en langdurige resultaten bereiken. De verbeterde absorptie helpt de huid te hydrateren, de verschijning van fijne lijntjes en rimpels te verminderen en een egalere teint te bevorderen. Dit apparaat is een must-have voor iedereen die zijn huidverzorgingsroutine wil verbeteren en een professionele gezichtsbehandeling thuis wil bereiken. Het is compatibel met een breed scala aan huidverzorgingsproducten, waardoor het een veelzijdige toevoeging is aan uw schoonheidscollectie.

 

Specificaties:

Kleur: Meerdere Keuzes

Afmeting: Lengte: 12cm, Breedte: 6.3cm, Hoogte: 4.5cm

Materiaal: ABS + Elektronische Componenten

Parameters: Oplaadtijd: 2 uur, Nominaal Vermogen: 3W, Nominale Spanning: 5V 1A, Batterij Capaciteit: 500mAh

 

Het pakket omvat:

Schoonheidsinstrument x 1

Oplaadkabel x 1

Gebruikershandleiding x 1

Gewicht
169 g
Fabrikant
EAN
7314281222796
MPN (Manufacturer Part Number)
391344

Gewicht
169 g
Fabrikant
EAN
7314281222796
MPN (Manufacturer Part Number)
391344
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 171,98
-€ 6,99
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van INF EMS Microstroom Gezicht Lifting Massager - Schoonheidsinstrument voor Thuisgebruik Wit
INF EMS Microstroom Gezicht Lifting Massager - Schoonheidsinstrument voor Thuisgebruik Wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,89
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Elektrische mini-massagepistool, cupping- en infrarood-warmtetechnologie, USB-nekmassageapparaat - CUPNOVA
Elektrische mini-massagepistool, cupping- en infrarood-warmtetechnologie, USB-nekmassageapparaat - CUPNOVA
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Denver TSP-456 Mobiele Bluetooth-trolley-luidspreker – 600W met LED-lichteffecten, dubbele 8-inch subwoofer, TWS-functie
Denver TSP-456 Mobiele Bluetooth-trolley-luidspreker – 600W met LED-lichteffecten, dubbele 8-inch subwoofer, TWS-functie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 197,48
-€ 47,83
€ 149,65
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Anti-Aging Gesichtsmassagegerät, LED-Licht, Faltenreduktion, Lymphdrainage, Hautstraffung, Spiegel
Winch Anti-Aging: Een wonder tegen rimpels [Nieuw] - Beauty Deluxe | Huidverjonging met lichttherapie TriGlow en de HeatCool-technologie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: WinchGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Gua Sha elektrische gezichts- en lichaamsmassager EMS microstroom 4 versnellingen Roze
INF Gua Sha elektrische gezichts- en lichaamsmassager EMS microstroom 4 versnellingen Roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,99
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Douchekop met filter: hoogwaardige handdouche met filtratie in 15 lagen, inclusief 1,5 meter slang en 3 verschillende straalstanden. Dit zuinige douchekop verwijdert hard water, restchloor, bacteriën en zware metalen
Douchekop met filter: hoogwaardige handdouche met filtratie in 15 lagen, inclusief 1,5 meter slang en 3 verschillende straalstanden. Dit zuinige douchekop verwijdert hard water, restchloor, bacteriën en zware metalen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Oplaadstation voor iPhone, Apple Watch en AirPods - Draadloze oplader voor Apple-apparaten
Oplaadstation voor iPhone, Apple Watch en AirPods - Draadloze oplader voor Apple-apparaten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 60,49
-2%
€ 59,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FC 41 Poriënreiniger (wit/paars)
FC 41 Poriënreiniger (wit/paars)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Olvy Luchtdrukkompressor, 7000 mAh, Mini-bandenpomp, Elektrische compressor, fietspomp, Elektrische luchtpomp, Mini-compressor voor auto, fiets, ballen
Olvy Luchtdrukkompressor, 7000 mAh, Mini-bandenpomp, Elektrische compressor, fietspomp, Elektrische luchtpomp, Mini-compressor voor auto, fiets, ballen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 29,99
-50%
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Medisana VC 150 massageapparaat, universeel, wit
Medisana VC 150 massageapparaat, universeel, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,79
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 120 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 120 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van 2x Moderne LED wandlamp, zwart, voor binnen, met afstandsbediening, wandverlichting voor woonkamer, slaapkamer, hal. Kleurtemperatuur: RGB
2x Moderne LED wandlamp, zwart, voor binnen, met afstandsbediening, wandverlichting voor woonkamer, slaapkamer, hal. Kleurtemperatuur: RGB
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 29,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Philips luchtreiniger serie 600i met HEPA-filter, verwijdert tot 99,5% van de deeltjes, geschikt voor ruimtes tot 44 m², wit (AC0650/10)
Philips luchtreiniger serie 600i met HEPA-filter, verwijdert tot 99,5% van de deeltjes, geschikt voor ruimtes tot 44 m², wit (AC0650/10)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 111,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CALOR - Verwarming voor vochtige doekjes
CALOR - Verwarming voor vochtige doekjes
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 71,21
-6%
€ 66,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Merax Koel-/vriescombinatie BCD-102, retro koelkast met dubbele deur en LED-verlichting, in retro-design, 92 liter, rood
Merax Koel-/vriescombinatie BCD-102, retro koelkast met dubbele deur en LED-verlichting, in retro-design, 92 liter, rood
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 276,99
-€ 9,00
€ 267,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van HDeye Professionele, draagbare mondspoelapparaat met 6 opzetstukken, 300 ml reservoir, IPX7 waterdichtheid en 5 standen
HDeye Professionele, draagbare mondspoelapparaat met 6 opzetstukken, 300 ml reservoir, IPX7 waterdichtheid en 5 standen
€ 62,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 84,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lionelo Thermup Go flessenwarmer voor baby's, draagbare multifunctionele sterilisator voor babyflessen, babyvoedingswarmer en warmhoudfunctie, grijs
Lionelo Thermup Go flessenwarmer voor baby's, draagbare multifunctionele sterilisator voor babyflessen, babyvoedingswarmer en warmhoudfunctie, grijs
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 35,94
-13%
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van KRUMAD Huidscrubber Ultrasoon, Verwijderaar van mee-eters voor het gezicht, 3 standen, Poriënreiniger met batterij, Gezichtsreiniger voor diepgaande reiniging, Zwart
KRUMAD Huidscrubber Ultrasoon, Verwijderaar van mee-eters voor het gezicht, 3 standen, Poriënreiniger met batterij, Gezichtsreiniger voor diepgaande reiniging, Zwart
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 6 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
€ 672,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.290,00/1l
Productafbeelding van Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
€ 211,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,09/1kg
Productafbeelding van Maria Galland Lumin'Éclat 540 Sérum Embellisseur (30 ml)
Maria Galland Lumin'Éclat 540 Sérum Embellisseur (30 ml)
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.720,00/1l
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, Super Skin Kraft Olie (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, Super Skin Kraft Olie (60 ml)
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Take The Day Off Cleansing Balm, Reinigingsbalsem voor het verwijderen van make-up, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, 200 ml, Met pompje
Clinique Take The Day Off Cleansing Balm, Reinigingsbalsem voor het verwijderen van make-up, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, 200 ml, Met pompje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dermalogica Ontdek gezonde huid set 2021
Dermalogica Ontdek gezonde huid set 2021
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 544,93/1l
Productafbeelding van Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 317,33/1l
Productafbeelding van KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
€ 29,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,54
-26%
€ 24,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1kg