Marvel flessenopener Thor Mjolnir hamer, 16 cm

€ 19,92

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Flesopeners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pedrini flesopener, metaal
Pedrini flesopener, metaal
€ 8,79
Verkoper: KitchenandHome
Productafbeelding van Vitility 70210390, flesopener, zwart
Vitility 70210390, flesopener, zwart
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: ZTW
Productafbeelding van Flesopener, 1 stuk
Flesopener, 1 stuk
€ 3,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Flesopener
Flesopener
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Fietsketting, flessenopener
Fietsketting, flessenopener
€ 6,21
-4%
€ 5,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Houten flessenopener van Playwood, rond, 9,5 cm
Houten flessenopener van Playwood, rond, 9,5 cm
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van 5-in-1 flesopener Zyliss ZYL24225
5-in-1 flesopener Zyliss ZYL24225
€ 35,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fans Tampa Bay Flesopener Zwart
Fans Tampa Bay Flesopener Zwart
€ 25,99
-3%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Flesopener van roestvrij staal
Flesopener van roestvrij staal
€ 3,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van munkees flesopener - Hagedis
munkees flesopener - Hagedis
€ 4,26
Verkoper: Ferrino
Productafbeelding van Flesopener
Flesopener
€ 23,99
-44%
€ 13,27
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Flesopener, metaal, 9 cm, 2 stuks
Flesopener, metaal, 9 cm, 2 stuks
€ 16,99
-57%
€ 7,19
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Flesopener (20558) Sinos van Zack
Flesopener (20558) Sinos van Zack
€ 47,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fietsketting, flessenopener
Fietsketting, flessenopener
€ 6,50
-4%
€ 6,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van munkees flesopener, voetballer
munkees flesopener, voetballer
€ 7,99
-51%
€ 3,88
Verkoper: Ferrino
Productafbeelding van Flesopener
Flesopener
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,05
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Fuzzballs flesopener, whisky
Fuzzballs flesopener, whisky
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Flesopener
Flesopener
€ 49,54
-18%
€ 40,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Westmark, flessenopener, metaal
Westmark, flessenopener, metaal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,94
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Flesopener
Flesopener
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,58
Verkoper: CPGASTRO-DE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Officieel gelicentieerde metalen flesopener.

Afmetingen: 16 x 7 cm.

Materiaal
Metaal
Fabrikant
Ukonic
Aantal stuks
1
EAN
5060326630706
MPN (Manufacturer Part Number)
630706

Materiaal
Metaal
Fabrikant
Ukonic
Aantal stuks
1
EAN
5060326630706
MPN (Manufacturer Part Number)
630706
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lattafa Asad Bourbon, Männer, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Lavendel, Mirabelle, Rosa Pfeffer, Kakao, Davana, Muskatnuss
Lattafa Asad Bourbon, Männer, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Lavendel, Mirabelle, Rosa Pfeffer, Kakao, Davana, Muskatnuss
€ 203,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 20,36
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van HILAND mountainbike, 26 inch, met 18 versnellingen, aluminium frame, schijfremmen, verende voorvork, mountainbike met 6-spaaks wielen, één delige velgen, wit
HILAND mountainbike, 26 inch, met 18 versnellingen, aluminium frame, schijfremmen, verende voorvork, mountainbike met 6-spaaks wielen, één delige velgen, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 359,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 426
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie
Productafbeelding van 6 pintglazen, 0,5 liter, bierglazen, bierkan, pilsglazen, pintglas, drinkglazen, sapglazen
6 pintglazen, 0,5 liter, bierglazen, bierkan, pilsglazen, pintglas, drinkglazen, sapglazen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 20,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van sinnlein® Elektrische Deken 160x120cm met Automatische Uitschakeling | Elektrische Warmtedeken met 9 Temperatuurniveaus | Wasbare Knuffeldeken voor Bed, Bank | met Timer en Digitaal Display
sinnlein® Elektrische Deken 160x120cm met Automatische Uitschakeling | Elektrische Warmtedeken met 9 Temperatuurniveaus | Wasbare Knuffeldeken voor Bed, Bank | met Timer en Digitaal Display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van Merax 2-persoons slaapbank met slaapfunctie, verstelbare rugleuning, bekerhouders, opbergruimte, kussens, bank, slaapbank, opklapbed, stof, grijs
Merax 2-persoons slaapbank met slaapfunctie, verstelbare rugleuning, bekerhouders, opbergruimte, kussens, bank, slaapbank, opklapbed, stof, grijs
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 523,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van 2 roestvrijstalen dopopeners voor bierflesjes, type "push pull", roestvrij staal, voor kroonkurken
2 roestvrijstalen dopopeners voor bierflesjes, type "push pull", roestvrij staal, voor kroonkurken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van ASA Selectie, Tafelbladset, Rond, Leerlook, Kunstleer, Zwart, Ø 38 cm, 7855420
ASA Selectie, Tafelbladset, Rond, Leerlook, Kunstleer, Zwart, Ø 38 cm, 7855420
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 8,90
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 44,99
-17%
€ 36,92
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Strauss Home® Graankussen groot – Warmtekussen geschikt voor de magnetron, tegen spanningen in de nek, schouders en meer. Gemaakt van natuurlijke tarwekorrels, 20x50 cm
Strauss Home® Graankussen groot – Warmtekussen geschikt voor de magnetron, tegen spanningen in de nek, schouders en meer. Gemaakt van natuurlijke tarwekorrels, 20x50 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 46,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Apple MTJV3ZM/A Apple AirPods Pro (2.Gen.)
Apple MTJV3ZM/A Apple AirPods Pro (2.Gen.)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 261,34
Gratis bezorging
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1030
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Flesopener met kroonkurkenschot, afschietmechanisme, opener voor bierflessen
Flesopener met kroonkurkenschot, afschietmechanisme, opener voor bierflessen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,13
Verkoper: THAR
Productafbeelding van Play by Play Sonic the Hedgehog: Pluche knuffel van Sonic, 30 cm
Play by Play Sonic the Hedgehog: Pluche knuffel van Sonic, 30 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 47,29
-8%
€ 43,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 302,99
-€ 7,00
€ 295,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Maclean MCE345
Maclean MCE345
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,68
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Tribesigns Wijnrek, vrijstaand, vloermodel, 4-laags hoekwijnrek met glashouders en wijnopslag, industrieel wijnrek, wijnbar kast, bruin
Tribesigns Wijnrek, vrijstaand, vloermodel, 4-laags hoekwijnrek met glashouders en wijnopslag, industrieel wijnrek, wijnbar kast, bruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 89,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Nintendo Switch, kleur: neonrood/neonblauw, opslag: 32 GB
Nintendo Switch, kleur: neonrood/neonblauw, opslag: 32 GB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 568
€ 355,72
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays Wandflessenopener, set van 5, stevige bieropeners om aan de muur te bevestigen, flessenopener voor aan de muur, geschikt voor bars, metaal, zilver
Relaxdays Wandflessenopener, set van 5, stevige bieropeners om aan de muur te bevestigen, flessenopener voor aan de muur, geschikt voor bars, metaal, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Wandflessenopener, set van 2, stevige bieropeners om te monteren, wandopener voor flessen, geschikt voor bars, verzinkt, zilverkleurig
Relaxdays Wandflessenopener, set van 2, stevige bieropeners om te monteren, wandopener voor flessen, geschikt voor bars, verzinkt, zilverkleurig
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Flesopener in de vorm van een vis, vintage design, zinklegering, geschikt als cadeau voor mannen, vissers, voor Vaderdag, verjaardag of Kerstmis
Flesopener in de vorm van een vis, vintage design, zinklegering, geschikt als cadeau voor mannen, vissers, voor Vaderdag, verjaardag of Kerstmis
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Wandflessenopener met opvangbak, magnetisch, met basketbaldesign
Wandflessenopener met opvangbak, magnetisch, met basketbaldesign
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Wandflessenopener met kurkentrekker, verzamelbak en opvangbak, retro-design, hout/zinklegering
Wandflessenopener met kurkentrekker, verzamelbak en opvangbak, retro-design, hout/zinklegering
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Wandflessenopener met kurkentrekker, verzamelbak en opvangbak, retro-design, hout/zinklegering
Wandflessenopener met kurkentrekker, verzamelbak en opvangbak, retro-design, hout/zinklegering
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Bierglas met gravure "Beste papa ter wereld", inclusief onderzetter en flesopener
Bierglas met gravure "Beste papa ter wereld", inclusief onderzetter en flesopener
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Flesopener pistool, 2-pack, rood en zwart, ABS, 13x6x3,7 cm
Flesopener pistool, 2-pack, rood en zwart, ABS, 13x6x3,7 cm
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Flesopener voor aan de muur, met opvangbak, vintage houten bieropener, magnetisch, met bak
Flesopener voor aan de muur, met opvangbak, vintage houten bieropener, magnetisch, met bak
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Wandflessenopener met kurkentrekker, verzamelbak en opvangbak, retro-design, hout/zinklegering
Wandflessenopener met kurkentrekker, verzamelbak en opvangbak, retro-design, hout/zinklegering
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Wandflessenopener met kroonkurkenopvangbak en opvangreservoir, retro-design, geschikt als baraccessoire
Wandflessenopener met kroonkurkenopvangbak en opvangreservoir, retro-design, geschikt als baraccessoire
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Flesopener voor aan de muur, met opvangbak, vintage design, van hout, magnetisch
Flesopener voor aan de muur, met opvangbak, vintage design, van hout, magnetisch
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Flesopener voor aan de muur, met opvangbak, vintage houten bieropener, magnetisch, met netzak
Flesopener voor aan de muur, met opvangbak, vintage houten bieropener, magnetisch, met netzak
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Gereedschap voor het repareren van automatische airconditioningsystemen, afvoerklep, flesopener voor koelmiddelen, model 337B, geschikt voor R12 en R134A
Gereedschap voor het repareren van automatische airconditioningsystemen, afvoerklep, flesopener voor koelmiddelen, model 337B, geschikt voor R12 en R134A
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza