Koenzym Q10 + 100 Capsules - Biowen

€ 21,67

€ 108,35 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KOLAGEN VIS 3 x PEPTIDEPOEDER 225 g - BIOWEN
KOLAGEN VIS 3 x PEPTIDEPOEDER 225 g - BIOWEN
€ 175,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,57
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Omega-3 Supplement - 225 Capsules - Biowen
Omega-3 Supplement - 225 Capsules - Biowen
€ 7.697,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,17
-30%
€ 30,79
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Cytrynian Magnesium + Vitamine B6, Glutenvrij, 100 Capsules - Biowen
Cytrynian Magnesium + Vitamine B6, Glutenvrij, 100 Capsules - Biowen
€ 6.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,06
Verkoper: velmontask
BERBERYNA COMPLEX+ BEZGLUTENOWA 60 KAPSUŁEK - BIOWEN
Berberine Complex+ Glutenvrij - 60 Capsules - Biowen
€ 0,66/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 21,67
-4%
€ 20,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AronPharma Lipo4Me IJzercomplex, voedingssupplement, 60 capsules
AronPharma Lipo4Me IJzercomplex, voedingssupplement, 60 capsules
€ 160,20/1kg
€ 24,68
-2%
€ 24,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fairvital Quercetin, voedingssupplement, 500mg, 90 capsules
Fairvital Quercetin, voedingssupplement, 500mg, 90 capsules
€ 91,60/1kg
€ 18,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
€ 101,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AronPharma Lipo4Me Vitamine C voedingssupplement, 60 capsules
AronPharma Lipo4Me Vitamine C voedingssupplement, 60 capsules
€ 132,05/1kg
€ 28,07
-5%
€ 26,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, 250 tabletten
Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, 250 tabletten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiumcitraat + D Menssana, 60 capsules
Magnesiumcitraat + D Menssana, 60 capsules
€ 18,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Verteringsenzymen, 60 capsules (Verteringsenzymen - Spijsverteringsenzymen)
Verteringsenzymen, 60 capsules (Verteringsenzymen - Spijsverteringsenzymen)
€ 502,80/1kg
€ 50,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ashwagandha Hrotlife, 90 capsules.
Ashwagandha Hrotlife, 90 capsules.
€ 29,65
-44%
€ 16,33
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van AuraNatura Fermentura Spermidin, 30 capsules
AuraNatura Fermentura Spermidin, 30 capsules
€ 1.170,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 24,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiumcitraat Menssana, 60 capsules
Magnesiumcitraat Menssana, 60 capsules
€ 17,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nupure probiotica met melkzuurbacteriën en vitamine K, 30 capsules
Nupure probiotica met melkzuurbacteriën en vitamine K, 30 capsules
€ 29,37
Verkoper: AbisZ-Markt
ASHWAGANDHA EKSTRAKT (400 mg) 120 KAPSUŁEK - BIOWEN
ASHWAGANDHA-EXTRACT (400 mg), 120 capsules - BIOWEN
€ 66,87/1kg
€ 23,89
-35%
€ 15,38
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kozijntje Astragalus - 400mg, 60 capsules
Kozijntje Astragalus - 400mg, 60 capsules
€ 241,57/1kg
€ 16,91
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van MycoMedica Hericium, 30% polysacchariden, 90 capsules
MycoMedica Hericium, 30% polysacchariden, 90 capsules
€ 348,50/1l
€ 37,29
-6%
€ 34,85
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Allnutrition Bacopa Monnieri, 90 capsules
Allnutrition Bacopa Monnieri, 90 capsules
€ 170,50/1kg
€ 17,05
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MycoMedica Maitake 50%, 90 capsules
MycoMedica Maitake 50%, 90 capsules
€ 49,59/1kg
€ 49,59
Verkoper: MycostoreCZ

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voedingssupplement. Ginkgo biloba. Ondersteunt een normale werking van het hart. Verbetert de elasticiteit van de bloedvaten. Draagt bij aan een gezonde bloedsomloop en helpt bij het handhaven van een normale bloeddruk. Ondersteunt het zenuwstelsel in stressvolle situaties
Ingrediënten
Inuline uit de wortel van de cichorei, natuurlijk gefermenteerd co-enzym Q10 (ubichinon), extract van de bloem van de kardiotis (Leonurus cardiaca) [extractie verhouding 4:1], extract van de vrucht van de granaatappel (Punica granatum), gestandaardiseerd op 40% elagazuur [extractie verhouding 10:1], capsulehuls: hydroxypropylmethylcellulose. In een dagelijkse dosis (2 capsules): Natuurlijk gefermenteerd co-enzym Q10 (ubichinon) - 200 mg Extract van de bloem van de kardiotis - 100 mg Extract van de vrucht van de granaatappel - 100 mg waarvan 40% elagazuur - 40 mg Inuline uit de wortel van de cichorei - 300 mg
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Biodio Lab Sp. z o.o., Ul. Choroszczańska 24, 15-732 Białystok
Verkoopbenaming
KOENZYM Q10 + 100 CAPSULES - BIOWEN
Fabrikant
Biowen
Aantal stuks
100
Aanbevolen dosering
1. Neem dagelijks voldoende vocht in, bijvoorbeeld door het drinken van water.
EAN
5902906189115

Ingrediënten
Inuline uit de wortel van de cichorei, natuurlijk gefermenteerd co-enzym Q10 (ubichinon), extract van de bloem van de kardiotis (Leonurus cardiaca) [extractie verhouding 4:1], extract van de vrucht van de granaatappel (Punica granatum), gestandaardiseerd op 40% elagazuur [extractie verhouding 10:1], capsulehuls: hydroxypropylmethylcellulose. In een dagelijkse dosis (2 capsules): Natuurlijk gefermenteerd co-enzym Q10 (ubichinon) - 200 mg Extract van de bloem van de kardiotis - 100 mg Extract van de vrucht van de granaatappel - 100 mg waarvan 40% elagazuur - 40 mg Inuline uit de wortel van de cichorei - 300 mg
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Biodio Lab Sp. z o.o., Ul. Choroszczańska 24, 15-732 Białystok
Verkoopbenaming
KOENZYM Q10 + 100 CAPSULES - BIOWEN
Fabrikant
Biowen
Aantal stuks
100
Aanbevolen dosering
1. Neem dagelijks voldoende vocht in, bijvoorbeeld door het drinken van water.
EAN
5902906189115
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Omega-3 Supplement - 225 Capsules - Biowen
Omega-3 Supplement - 225 Capsules - Biowen
€ 7.697,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,17
-30%
€ 30,79
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Cytrynian Magnesium + Vitamine B6, Glutenvrij, 100 Capsules - Biowen
Cytrynian Magnesium + Vitamine B6, Glutenvrij, 100 Capsules - Biowen
€ 6.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,06
Verkoper: velmontask
BERBERYNA COMPLEX+ BEZGLUTENOWA 60 KAPSUŁEK - BIOWEN
Berberine Complex+ Glutenvrij - 60 Capsules - Biowen
€ 0,66/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 21,67
-4%
€ 20,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KOLAGEN VIS 3 x PEPTIDEPOEDER 225 g - BIOWEN
KOLAGEN VIS 3 x PEPTIDEPOEDER 225 g - BIOWEN
€ 175,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,57
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BIOWEN Natriumbutyraat Forte Max, 580 mg, 100 capsules
BIOWEN Natriumbutyraat Forte Max, 580 mg, 100 capsules
€ 23.080,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,69
-31%
€ 23,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Suplement diety Biowen Zinc 3X Immunity cynk cytrynian pikolinian 100 kaps
BIOWEN Zink 3X Immuun Zinkcomplex, 100 capsules
€ 0,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,94
-60%
€ 12,27
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Magnesium + Potassium 100 Capsules - Biowen
Magnesium + Potassium 100 Capsules - Biowen
€ 80,00/1kg
€ 30,37
-34%
€ 20,00
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van CHOLESTOVIT COMPLEX+ capsules voor een gezond cholesterolgehalte, 90 stuks - BIOWEN
CHOLESTOVIT COMPLEX+ capsules voor een gezond cholesterolgehalte, 90 stuks - BIOWEN
€ 0,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,67
-4%
€ 20,59
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg