Snickers Spread, roombotercreme, 350g

€ 6,58

€ 18,80 / 1l

plus € 14,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Wees er snel bij!
Hazelnootpasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Chocoladepasta Crunchy - 500g - Hazelnoten 21% - Maltitol - Vetarm cacaopoeder 6,4%
Chocoladepasta Crunchy - 500g - Hazelnoten 21% - Maltitol - Vetarm cacaopoeder 6,4%
€ 20,32/1l
€ 10,16
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van Mars broodbeleg, 350 gram
Mars broodbeleg, 350 gram
€ 85,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
€ 15,42/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 48,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TerraSana Hazelnootpasta  (250 gr)
TerraSana Hazelnootpasta (250 gr)
€ 0,03/1kg
€ 8,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hazelnoot-cacaocrème - zonder palmolie, 190 gram
Hazelnoot-cacaocrème - zonder palmolie, 190 gram
€ 34,21/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,50
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Geroosterde cashewnoten 185g - Primavika
Geroosterde cashewnoten 185g - Primavika
€ 29,00/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,16
-5%
€ 8,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
€ 29,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 13,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Primavika ACTIVE, 100% pinda, 470 gram
Primavika ACTIVE, 100% pinda, 470 gram
€ 15,68/1kg
€ 7,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Hazelnootcrème, smeerbaar, met hazelnoten, 350g, 2-pack
Milka Hazelnootcrème, smeerbaar, met hazelnoten, 350g, 2-pack
€ 25,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,87
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Steinpilz-/truffelcrème 85 gram - Calugi
Steinpilz-/truffelcrème 85 gram - Calugi
€ 135,88/1kg
€ 12,70
-9%
€ 11,55
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van TerraSana Amandelpasta zonder zout  (500 gr)
TerraSana Amandelpasta zonder zout (500 gr)
€ 0,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,66
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van TerraSana Tahin bruin sesampasta zonder zout  (250 gr)
TerraSana Tahin bruin sesampasta zonder zout (250 gr)
€ 0,01/1kg
€ 4,43
-18%
€ 3,62
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zalmspread (zalmcrme), 100 gram
Zalmspread (zalmcrme), 100 gram
€ 36,50/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,65
Verkoper: ItalianGourmetShop
KREM ORZECHOWO - KAKAOWY BIO 400 g - NUSCOBIO
NOTENCRÈME - CHOCOLADE, BIOLOGISCH - 400 g - NUSCOBIO
€ 57,25/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Nocciolata Chocolade Hazelnootpasta  (650 gr)
Nocciolata Chocolade Hazelnootpasta (650 gr)
€ 17,63/1kg
€ 11,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-chocoladepasta, 600 gram
Ferrero Nutella, hazelnoot-chocoladepasta, 600 gram
€ 27,37/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 29,99
-11%
€ 26,55
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Nutella hazelnoot-notencrème, nootachtig en chocoladeachtig, 450g, 5-pack
Nutella hazelnoot-notencrème, nootachtig en chocoladeachtig, 450g, 5-pack
€ 30,21/1kg
€ 67,97
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Nocciolata Hazelnootpasta zonder melk  (650 gr)
Nocciolata Hazelnootpasta zonder melk (650 gr)
€ 18,38/1kg
€ 11,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Snickers Spread Crème Broodbeleg 350g - romige broodspread

Met Snickers Spread Crème Broodbeleg 350g ontdek je een uitzonderlijk product met een romige, zoete chocolade- of melksmaak. Dit product combineert een bijzondere smaak met een verrassende textuur en brengt internationale genotvariëteiten direct naar je huis.

Snickers Spread Crème Broodbeleg 350g brengt internationaal genot en een kenmerkende smaak in je assortiment. De handige verpakking en de karakteristieke textuur maken dit product een veelzijdig genot.

Snickers Spread Crème Broodbeleg met een bijzondere smaak

Snickers Spread Crème Broodbeleg 350g is heerlijk door de romige, zoete chocolade- of melksmaak. De combinatie zorgt voor een gevarieerde smaakervaring en maakt dit product een bijzondere alternatief voor klassieke zoetigheden en snacks.

De belangrijkste kenmerken in één oogopslag:

  • Romige, zoete chocolade- of melksmaak

  • Romige broodspread

  • Internationale trend snack

  • Handige verpakking met 350g inhoud

  • Ideaal om te proeven, te delen en cadeau te geven

Door de bijzondere combinatie van smaak en textuur wordt elke hap een gevarieerd genot.

Perfect voor snacks, feestjes en speciale genietmomenten

Snickers Spread Crème Broodbeleg 350g is geschikt voor veel gelegenheden en is ideaal om te gebruiken op brood, croissants, pannenkoeken en desserts.

Dit product is uitermate geschikt voor:

  • Zoete of hartige tussendoortjes

  • Filmavonden, game-sessies en feestjes

  • Internationale candy- en snackboxen

  • Kleine cadeautjes en verrassingen

  • Samen proeven met vrienden en familie

Een bijzondere traktatie uit de internationale snackwereld

Geniet ervan puur of combineer het creatief met passende gerechten en desserts.

De handige verpakking maakt dit product de perfecte begeleider voor onderweg, thuis of als een speciaal hoogtepunt in je snackselectie.

Snickers Spread Crème Broodbeleg 350g nu online

Bestel Snickers Spread Crème Broodbeleg 350g gemakkelijk online en ontdek een bijzonder internationaal product. Perfect voor liefhebbers van ongewone zoetigheden, Aziatische specialiteiten en nieuwe smaakervaringen.

Ingrediënten: Suiker, plantaardige oliën (raapzaad, palmolie), MAGERE MELKPOEDER, MELKCHOCOLADE (5%) (suiker, cacaoboter, MAGERE MELKPOEDER, cacaomassa, plantaardig vet (palm), LACTOSE (MELK), melkpoeder (MELK), MELKVET, melkbestanddelen (MELK), emulgator: SOJALECITHINE (E322), natuurlijke vanillesmaak), maltodextrine, LACTOSE (MELK), magere cacaopoeder, emulgator: lecithinen (E322), natuurlijke aroma's, zout, aroma, kleurstof: paprika-extract (

Inhoud
0.35 l
Ingrediënten
Suiker, plantaardige oliën (raapzaad, palmolie), VOLLE MELKPOEDER, MELKCHOCOLADE (5%) (suiker, cacaoboter, MAGERE MELKPOEDER, cacaomassa, plantaardig vet (palmolie), LACTOSE (melk), whey-poeder (melk), melkvet, wei-eiwitten (melk), emulgator: SOJALECITHINE (E322), natuurlijke vanillearoma), maltodextrine, LACTOSE (melk), magere cacaopoeder, emulgator: lecithinen (E322), natuurlijke aroma's, zout, aroma, kleurstof: paprikextract (E160c), HAZELNOTEN. Allergenen: Allergenen en waarschuwingen: MELK, LACTOSE, SOJA, HAZELNOTEN. Kan sporen bevatten van: AMANDELEN, BRAZILNOTEN, CASHEWNUTEN, MACADAMIANOTEN, PECANNOTEN, PISTACHENOTEN, WALNOTEN en andere SCHAALDIEREN.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 2240 kJ / 535 kcal Vet: 30g waarvan verzadigde vetzuren: 10g Koolhydraten: 57g waarvan suikers: 55g Eiwit: 7g Zout: 0,50g Land van herkomst: VK / Verenigd Koninkrijk
Gewicht
350 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Snickers smeerbaar
Fabrikant
MARS COMPANY
EAN
5056357914922

Inhoud
0.35 l
Ingrediënten
Suiker, plantaardige oliën (raapzaad, palmolie), VOLLE MELKPOEDER, MELKCHOCOLADE (5%) (suiker, cacaoboter, MAGERE MELKPOEDER, cacaomassa, plantaardig vet (palmolie), LACTOSE (melk), whey-poeder (melk), melkvet, wei-eiwitten (melk), emulgator: SOJALECITHINE (E322), natuurlijke vanillearoma), maltodextrine, LACTOSE (melk), magere cacaopoeder, emulgator: lecithinen (E322), natuurlijke aroma's, zout, aroma, kleurstof: paprikextract (E160c), HAZELNOTEN. Allergenen: Allergenen en waarschuwingen: MELK, LACTOSE, SOJA, HAZELNOTEN. Kan sporen bevatten van: AMANDELEN, BRAZILNOTEN, CASHEWNUTEN, MACADAMIANOTEN, PECANNOTEN, PISTACHENOTEN, WALNOTEN en andere SCHAALDIEREN.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 2240 kJ / 535 kcal Vet: 30g waarvan verzadigde vetzuren: 10g Koolhydraten: 57g waarvan suikers: 55g Eiwit: 7g Zout: 0,50g Land van herkomst: VK / Verenigd Koninkrijk
Gewicht
350 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Snickers smeerbaar
Fabrikant
MARS COMPANY
EAN
5056357914922
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mars broodbeleg, 350 gram
Mars broodbeleg, 350 gram
€ 85,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
€ 52,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van GOURMETmaxx Heißluft-Fritteuse 9in1 1800W Schwarz **
GOURMETmaxx Heißluft-Fritteuse 9in1 1800W Schwarz **
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 492
€ 133,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 43,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 43,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
€ 17,92/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hostess Twinkies, vanille smaak, pak van 10, 385g
Hostess Twinkies, vanille smaak, pak van 10, 385g
€ 25,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 9,79
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van General Mills Lucky Charms ontbijtgranen met marshmallows, 300g
General Mills Lucky Charms ontbijtgranen met marshmallows, 300g
€ 36,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,89
Verkoper: Unicat-Candy
Welkomstdeals
Productafbeelding van Balter hete luchtfriteuse HL-1200, friteuse, 12 liter, mini-oven, LCD-display, 10 programma's, inclusief receptenboek
Balter hete luchtfriteuse HL-1200, friteuse, 12 liter, mini-oven, LCD-display, 10 programma's, inclusief receptenboek
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 214
€ 109,00
-€ 16,35
€ 92,65
Verkoper: redshop
Productafbeelding van Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuks
Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuksWegwerp
€ 95,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kaneel-geurige Miradent kauwgom, 30 stuks
Kaneel-geurige Miradent kauwgom, 30 stuks
€ 105,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Milky Way smeerbare spread, een combinatie van melk en chocoladecrème, 200g
Milky Way smeerbare spread, een combinatie van melk en chocoladecrème, 200g
€ 104,95/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Nik-L-Nip Mini Drankjes, 39g - 4 stuks
Nik-L-Nip Mini Drankjes, 39g - 4 stuks
€ 89,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,50
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
€ 71,83/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero 70101392 Mini-gebakjes
Ferrero 70101392 Mini-gebakjes
€ 50,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 55,25/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,26
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
€ 862,63/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 16,39
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Ferrero Duplo Wit, losse reep, grootverpakking (40 x 18 gram repen)
Ferrero Duplo Wit, losse reep, grootverpakking (40 x 18 gram repen)
€ 31,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 22,60
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
€ 15,42/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 48,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SNICKERS 458734 Creamy Peanut Butter Schokoriegel 24 Stück
SNICKERS 458734 Creamy Peanut Butter Schokoriegel 24 Stück
€ 32,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,36
-51%
€ 28,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lino Lada Duo: Melk- en hazelnootcrème (350g pot)
Lino Lada Duo: Melk- en hazelnootcrème (350g pot)
€ 12,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,09
-4%
€ 5,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
€ 40,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 7,77
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Chocolade-karamelcrème met stukjes Twix-koekjes, 200g
Chocolade-karamelcrème met stukjes Twix-koekjes, 200g
€ 64,00/1kg
€ 19,20
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 405,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Ninja NC300EU Ninja CREAMI         7-in-1        Eismaschine     NC300EU
Ninja NC300EU Ninja CREAMI 7-in-1 Eismaschine NC300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van LARS360 Insectenwerende deur, insectenwerende deur, 120 x 240 cm, aluminium frame, rooster, vliegenhor, muggengaas, magnetische sluiting, lamellen, balkondeur, muggengaas
LARS360 Insectenwerende deur, insectenwerende deur, 120 x 240 cm, aluminium frame, rooster, vliegenhor, muggengaas, magnetische sluiting, lamellen, balkondeur, muggengaas
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 55,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Primewire HDTV satellietkabel, gebogen, met gevlochten afscherming - 135 dB - 75 Ohm - met stoffen omhulling - 1 meter
Primewire HDTV satellietkabel, gebogen, met gevlochten afscherming - 135 dB - 75 Ohm - met stoffen omhulling - 1 meter
€ 14,95/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 11 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Chocoladepasta - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Vrij van palmolie - Bevat 13,5% hazelnoten
Chocoladepasta - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Vrij van palmolie - Bevat 13,5% hazelnoten
€ 8,89
Verkoper: PopShop
€ 17,78/1l
Productafbeelding van Chocoladepasta Crunchy - 500g - Hazelnoten 21% - Maltitol - Vetarm cacaopoeder 6,4%
Chocoladepasta Crunchy - 500g - Hazelnoten 21% - Maltitol - Vetarm cacaopoeder 6,4%
€ 10,16
Verkoper: PopShop
€ 20,32/1l
Productafbeelding van Hazelnoot- en cacaocrème - 250g - Zonder toegevoegde suiker - Zonder palmolie - Een gezond alternatief
Hazelnoot- en cacaocrème - 250g - Zonder toegevoegde suiker - Zonder palmolie - Een gezond alternatief
€ 6,35
Verkoper: PopShop
€ 25,40/1l