Relaxdays uittrekbaar posterrol, 80–135 cm, Ø 14 cm, voor het transporteren van posters en tekeningen, tekenrol tot DIN A0, zwart

€ 34,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Overig knutselmateriaal & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Relaxdays uittrekbaar posterrol, 51-85 cm, Ø 9 cm, voor het transporteren van posters en tekeningen, tekenrol tot DIN A0, zwart
Relaxdays uittrekbaar posterrol, 51-85 cm, Ø 9 cm, voor het transporteren van posters en tekeningen, tekenrol tot DIN A0, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays posterrol, tot formaat A0, voor het transport van posters en tekeningen, uitschuifbaar van 64–107 cm, tekenroll, zwart
Relaxdays posterrol, tot formaat A0, voor het transport van posters en tekeningen, uitschuifbaar van 64–107 cm, tekenroll, zwart
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays posterrol met band, 94 cm, Ø 7,5 cm, voor het transport van posters en affiches, tekenrol tot DIN A0, transparant/zwart
Relaxdays posterrol met band, 94 cm, Ø 7,5 cm, voor het transport van posters en affiches, tekenrol tot DIN A0, transparant/zwart
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Telescopische posterrol, geschikt tot formaat A0, verstelbare draagriem, schroefdeksel, 64 - 100 cm, kunststof, zwart
Relaxdays Telescopische posterrol, geschikt tot formaat A0, verstelbare draagriem, schroefdeksel, 64 - 100 cm, kunststof, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Graupap 2 mm, A3, boekbinderskarton, 30 vellen, knutselkarton, 29,7x42 cm
Graupap 2 mm, A3, boekbinderskarton, 30 vellen, knutselkarton, 29,7x42 cm
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van relaxdays Rechthoekige mengpalet van kunststof
relaxdays Rechthoekige mengpalet van kunststof
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,01
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Motivstans: Rond, 4,45 cm diameter
Motivstans: Rond, 4,45 cm diameter
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Fotolijst voor babyfoto's met een gipsafdruk
Fotolijst voor babyfoto's met een gipsafdruk
€ 26,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Vouwkarton, 26x36 cm, 0,4 mm dik, 100 vellen
Vouwkarton, 26x36 cm, 0,4 mm dik, 100 vellen
€ 39,15
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van folia 42309 Transparentpapier Lichterpapier 30,0 x 30,0 cm 80 g/qm, 12 St.
folia 42309 Transparentpapier Lichterpapier 30,0 x 30,0 cm 80 g/qm, 12 St.
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Relaxdays 10044673, 1 stuk
Relaxdays 10044673, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Rayher Hobby, artikelnummer 55779000: Zuilcactus, gesorteerd, 7,3 x 15 cm
Rayher Hobby, artikelnummer 55779000: Zuilcactus, gesorteerd, 7,3 x 15 cm
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Folia 59560 Spiegelkarton - 50 x 70 cm, silber
Folia 59560 Spiegelkarton - 50 x 70 cm, silber
€ 27,70
-6%
€ 25,78
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van folia Flechtstreifen (B)20 x (L)500 mm, farbig sortiert
folia Flechtstreifen (B)20 x (L)500 mm, farbig sortiert
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van herlitz 8643033 Mischpalette(T)
herlitz 8643033 Mischpalette(T)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,91
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Metallring, 30 cm, zwart, merk Glorex
Metallring, 30 cm, zwart, merk Glorex
€ 39,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Draadontwerp-vormspindel, geschikt voor 4 vormen
Draadontwerp-vormspindel, geschikt voor 4 vormen
€ 33,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Creativ Company 216918, Kunstpapier, 10 vellen
Creativ Company 216918, Kunstpapier, 10 vellen
€ 13,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Motivstans: Rond, diameter 2,54 cm
Motivstans: Rond, diameter 2,54 cm
€ 31,95
-50%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Clairefontaine schuimkarton, 5,0 mm, DIN A3, 5 vellen - zwart, artikelnummer 193648C
Clairefontaine schuimkarton, 5,0 mm, DIN A3, 5 vellen - zwart, artikelnummer 193648C
€ 44,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Heeft u posters, affiches, tekeningen of ontwerpen die van eigenaar of locatie moeten veranderen, maar maakt u zich zorgen over het transport? Met behulp van de posterrol kunt u zelfs grote papieren veilig transporteren, zonder dat ze gekreukeld of gevouwen hoeven te worden. Om de flipchartrol te verlengen, kunt u de bijgeleverde buis eenvoudig op de gewenste hoogte vastzetten. Dankzij het handvat en de verstelbare riem kunt u de transportrol comfortabel overal mee naartoe nemen.

Posterrol in detail

- Maat L: Afmetingen (hoogte x diepte): ongeveer 80–135 x 14 cm, ongeveer 1,1 kg

  • Maat XL: Afmetingen (hoogte x diepte): ongeveer 80–135 x 18,5 cm, ongeveer 1,8 kg
  • Maat XXL: Afmetingen (hoogte x diepte): ongeveer 93–150 x 26,5 cm, ongeveer 3,5 kg
  • Handvat: Afmetingen (hoogte x breedte): ongeveer 14,5 x 5 cm
  • Materiaal: Kunststof
  • Kleur: Zwart


Telescopische transportbuis voor tekeningen

  • Geschikt voor posters, tekeningen, affiches, schetsen, etc.
  • Gemakkelijk uittrekbaar voor grote papieren.
  • Met deksel voor een veilige afsluiting.
  • Comfortabel te transporteren met een handig handvat of riem.
  • Lichtgewicht, maar toch robuust materiaal.


Inhoud levering

  • 1x tekenrollenhouder
  • Decoratieve artikelen zijn niet inbegrepen.
Hoogte
135 cm
Breedte
14 cm
Lengte
14 cm
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% kunststof
Kleur
Zwart
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
1.08 kg
EAN
4052025863166
MPN (Manufacturer Part Number)
10051193_59

Hoogte
135 cm
Breedte
14 cm
Lengte
14 cm
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% kunststof
Kleur
Zwart
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
1.08 kg
EAN
4052025863166
MPN (Manufacturer Part Number)
10051193_59
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Home-of-creativity
Productafbeelding van INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
€ 20,99
-33%
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
€ 51,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,49
-3%
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,79
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,09
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion