Moncler Geschenkenset: Eau de Parfum voor Heren 7,5 ml - Eau de Parfum voor Dames 7,5 ml

€ 9,34

€ 1.868,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 21 – ma 26 oktober
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 2.539,80/1l
€ 253,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van M.Micallef GNTONIC Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
M.Micallef GNTONIC Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 1.458,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 145,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van M.Micallef Osaïto Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
M.Micallef Osaïto Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 1.256,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 125,67
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Parfüm, 50 ml, voor dames
Rabanne Olympéa Parfüm, 50 ml, voor dames
€ 1.309,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 76,50
-14%
€ 65,49
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eau de parfum  Barakkat Rouge 540 (100 ml ) - Fragrance World
Eau de parfum Barakkat Rouge 540 (100 ml ) - Fragrance World
€ 249,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 24,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Homme, geurwater voor heren, 100 ml
Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Homme, geurwater voor heren, 100 ml
€ 332,30/1l
€ 33,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Amouage, Ashore, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
Amouage, Ashore, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 3.190,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 319,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Riiffs Fareed, parfum voor dames en heren, 100 ml
Riiffs Fareed, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 290,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 29,04
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Rasasi - Nafaeis Al Shaghaf voor dames, eau de parfum, 100 ml
Rasasi - Nafaeis Al Shaghaf voor dames, eau de parfum, 100 ml
€ 356,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Penhaligon's The Uncompromising Sohan Eau de Parfum, 75 ml (voor heren)
Penhaligon's The Uncompromising Sohan Eau de Parfum, 75 ml (voor heren)
€ 3.429,47/1l
€ 257,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Rasasi Fattan Eau de Parfum voor Heren, sprayflacon
Rasasi Fattan Eau de Parfum voor Heren, sprayflacon
€ 658,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 32,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Parfums de Marly Herod Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
Parfums de Marly Herod Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
€ 2.069,28/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 258,66
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Armaf Legesi Homme Eau de Parfum, 100 ml, voor heren
Armaf Legesi Homme Eau de Parfum, 100 ml, voor heren
€ 308,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Adyan Saqr Al Khaleej, parfum voor dames en heren, 100 ml
Adyan Saqr Al Khaleej, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 242,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Histoires de Parfums 1828 Eau de Parfum, 60 ml (voor heren)
Histoires de Parfums 1828 Eau de Parfum, 60 ml (voor heren)
€ 1.527,33/1l
€ 91,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sahari Ghubar Al Dhabab, parfum voor dames en heren, 100 ml
Sahari Ghubar Al Dhabab, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 265,70/1l
€ 26,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Risala Sensuelle Eau de Parfum, 100 ml (voor dames)
Risala Sensuelle Eau de Parfum, 100 ml (voor dames)
€ 184,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,45
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Molinard, Ambre, Eau de Parfum, voor dames, 75 ml
Molinard, Ambre, Eau de Parfum, voor dames, 75 ml
€ 1.016,13/1l
€ 76,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Adyan Mayar parfum voor dames, 100 ml
Adyan Mayar parfum voor dames, 100 ml
€ 289,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Charriol Eau de Parfum voor Heren, 100 ml
Charriol Eau de Parfum voor Heren, 100 ml
€ 1.090,00/1l
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze Moncler parfumset bevat twee mini-versies als eau de parfum: Pour Homme met 7,5 ml en Pour Femme met 7,5 ml. Het is een compacte set om beide Moncler geuren in een kleine verpakking te leren kennen.

De set bevat een mini-versie voor heren en een mini-versie voor dames. De mini-verpakking maakt de set handzaam en ruimtebesparend. Geschikt voor iedereen die een Moncler parfumset met twee verschillende eau de parfum varianten zoekt.

Gewicht
0.2 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), limoneen, linalool, coumarine, citronellol, alpha-isomethyl ionon, geraniol, citral, benzylsalicylaat, benzylalcohol, hydroxycitronellal, eugenol, cinnamal, farnesol, isoeugenol, benzylbenzoaat, cinnamylalcohol, BHT
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
3386460127813

Gewicht
0.2 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), limoneen, linalool, coumarine, citronellol, alpha-isomethyl ionon, geraniol, citral, benzylsalicylaat, benzylalcohol, hydroxycitronellal, eugenol, cinnamal, farnesol, isoeugenol, benzylbenzoaat, cinnamylalcohol, BHT
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
3386460127813
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eau de parfum  Barakkat Rouge 540 (100 ml ) - Fragrance World
Eau de parfum Barakkat Rouge 540 (100 ml ) - Fragrance World
€ 249,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 24,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Absolu, Herenparfum, 50 ml, Niet navulbaar, Vloeibare parfum, Spray, AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu, Herenparfum, 50 ml, Niet navulbaar, Vloeibare parfum, Spray, AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...
€ 1.300,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 65,00
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Bosch wasmachine (wit)
Bosch wasmachine (wit)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 52,18
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Adventskalender voor mannen - 24 cadeautjes
Adventskalender voor mannen - 24 cadeautjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,53
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Gucci Rush voor dames, eau de toilette spray
Gucci Rush voor dames, eau de toilette spray
€ 698,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 34,91
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Navulbare YSL Myslf Eau de Parfum spray
Navulbare YSL Myslf Eau de Parfum spray
€ 901,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 90,16
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Pour Femme Eau De Parfum Dames (85 ml)
Karl Lagerfeld Pour Femme Eau De Parfum Dames (85 ml)
€ 240,71/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 20,46
Verkoper: ParfumGroup
Bestseller
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Max 95, CZ0191001
Nike Schoenen Air Max 95, CZ0191001
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 248,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Gucci, Bloom, Flap Pouch, Cadeau bij aankoop (GWP) tas
Gucci, Bloom, Flap Pouch, Cadeau bij aankoop (GWP) tas
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Colmi - R02 Black 10 - Smartring
Colmi - R02 Black 10 - Smartring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,60
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
€ 29,65/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,61
-9%
€ 29,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Absolu, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Vloeibare parfum, Spray, AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Vloeibare parfum, Spray, AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...
€ 1.020,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 326,99
-€ 22,00
€ 304,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu, Herenparfum, 75 ml, Niet navulbaar, Pruim, Lavendel, Tonkaboon
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu, Herenparfum, 75 ml, Niet navulbaar, Pruim, Lavendel, Tonkaboon
€ 892,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 77,73
-13%
€ 66,95
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van M3686 Scarpa Trekking Heren, Stone Island Man, Laarzen
M3686 Scarpa Trekking Heren, Stone Island Man, Laarzen
€ 537,00
Gratis bezorging
Verkoper: gestoutlet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l