Biolage Full Rescue Shampoo, 400 ml

€ 27,72

€ 69,30 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 1000 ml
Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 1000 ml
€ 49,98/1l
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sassoon Verhelderende Shampoo, 250 ml
Sassoon Verhelderende Shampoo, 250 ml
€ 83,12/1l
€ 20,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 50 ml
Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 50 ml
€ 285,60/1l
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Shampoo FELPS SOS 1000ml REGENERATIE EN HYDRATATIE
Shampoo FELPS SOS 1000ml REGENERATIE EN HYDRATATIE
€ 32,99/1l
€ 32,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Matrix SmoothProof, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Pluisachtig haar, Ondoorzichtig haar, Tegen kroezing, Beschermend, Gladmakend
Matrix SmoothProof, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Pluisachtig haar, Ondoorzichtig haar, Tegen kroezing, Beschermend, Gladmakend
€ 34,64/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BIOLAGE Full Rescue - Shampoo - 1000 ml
BIOLAGE Full Rescue - Shampoo - 1000 ml
€ 33,06/1l
€ 35,93
-7%
€ 33,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme Teknia Full Defense Shampoo, 300 ml
Lakme Teknia Full Defense Shampoo, 300 ml
€ 31,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,86
-25%
€ 9,59
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van NEQI Repair Reveal Shampoo (330 ml)
NEQI Repair Reveal Shampoo (330 ml)
€ 21,48/1l
€ 17,24
-58%
€ 7,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Oolaboo Herbal Rescue Shampoo, 250 ml
Oolaboo Herbal Rescue Shampoo, 250 ml
€ 118,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,50
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van It's a 10, Miracle, haarshampoo, voor hydratatie, 295,7 ml
It's a 10, Miracle, haarshampoo, voor hydratatie, 295,7 ml
€ 67,74/1l
€ 20,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
€ 21,75/1l
€ 8,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Schwarzkopf Bonacure Repair Rescue Shampoo, 250 ml
Schwarzkopf Bonacure Repair Rescue Shampoo, 250 ml
€ 35,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Rahua Color Full Shampoo
Rahua Color Full Shampoo
€ 162,65/1l
€ 44,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Acidic Grow Full System Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Grow Full System Shampoo, 300 ml
€ 89,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,17
-18%
€ 26,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Repair Shampoo, 300 ml
Lakmé K.Therapy Repair Shampoo, 300 ml
€ 56,23/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix Biolage Smoothproof Shampoo, 250 ml
Matrix Biolage Smoothproof Shampoo, 250 ml
€ 82,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,96
-48%
€ 20,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Indola Care Repair Shampoo, 1000 ml
Indola Care Repair Shampoo, 1000 ml
€ 22,40/1kg
€ 23,35
-4%
€ 22,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hairwonder Hair repair shampoo volume (300 ml)
Hairwonder Hair repair shampoo volume (300 ml)
€ 38,20/1l
€ 11,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kadus - Toneplex P.U.R.E. Shampoo - 250 ml
Kadus - Toneplex P.U.R.E. Shampoo - 250 ml
€ 51,80/1l
€ 12,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Olaplex – No. 3 Hair Perfector 100 ml
Olaplex – No. 3 Hair Perfector 100 ml
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 55,95
-46%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Biolage Full Rescue Shampoo 400ml

Deze shampoo is speciaal ontwikkeld voor fijn, beschadigd of dunner wordend haar. Het versterkt het haar intensief, geeft direct meer volume en dikte, waardoor het er gezonder uitziet. De unieke formule bevat een micro-gedoseerde concentratie van stoomgedestilleerde rozemarijnolie en driemaal gezuiverd niacinamide. Deze formule ondersteunt de hoofdhuid en bevordert de weerstand van het haar tegen breuk, terwijl het tegelijkertijd de haarstructuur versterkt en het haaroptisch meer volume geeft.


Gebruik:

  • Aanbrengen op nat haar.
  • Zachtjes inmasseren totdat er een lichte schuimlaag ontstaat.
  • Grondig uitspoelen.
  • Voor een intensievere verzorging, gebruik daarna de bijpassende Full Rescue Conditioner.

Voordelen in één oogopslag:

  • Meer volume en vollerheid: Geeft het haar direct een dichter en levendiger uiterlijk.
  • Versterking & bescherming: Niacinamide en rozemarijnolie ondersteunen de gezondheid van de hoofdhuid en versterken de haarstructuur.
  • Voor fijn, zwak haar: Ideaal voor haar dat snel breekt of er dunner uitziet.
  • Snelle werking: Levert zichtbare resultaten al na de eerste toepassing.
  • Huid- en milieuvriendelijk: Veganistische en parabeenvrije formule.

AQUA / WATER - AMMONIUM LAURYL SULFATE - COCAMIDOPROPYL BETAINE - SODIUM CHLORIDE - PROPYLENE GLYCOL - PARFUM / FRAGRANCE - HEXYLENE GLYCOL - CITRIC ACID - SODIUM HYDROXIDE - NIACINAMIDE - SODIUM BENZOATE - HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE - BEHENTRIMONIUM CHLORIDE - BENZOIC ACID - GLYCERIN - SALICYLIC ACID - AMMONIUM SULFATE - CETRIMONIUM CHLORIDE - ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL / ROSEMARY LEAF OIL - ALCOHOL DENAT. - POLYQUATERNIUM-30 - POLYQUATERNIUM-7 - LIMONENE - ISOPROPYL ALCOHOL - HEXYL CINNAMAL - COUMARIN - BENZYL ALCOHOL - LINALOOL - AMYL CINNAMAL

De exacte lijst van ingrediënten vindt u op de verpakking!

Model
Full Rescue
Gewicht
451 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
AQUA/WATER, AMMONIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, NATRIUMCHLORIDE, PROPYLEENGLYCOLE, PARFUM/FRAGRANCE, HEXYLEENGLYCOLE, CITROEZUUR, NATRIUMHYDROXIDE, NIACINAMIDE, NATRIUMBENZOATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, BENZOOZUUR, GLYCERINE, SALICYLZUUR, AMMONIUMSULFAAT, CETRIMONIUMCHLORIDE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL/ROSEMARY LEAF OIL, ALCOHOL DENAT., POLYQUATERNIUM-30, POLYQUATERNIUM-7, LIMONEEN, ISOPROPYLALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARINE, BENZYLAALCOHOL, LINALOOL, AMYL CINNAMAL.
Fabrikant
BIOLAGE Professional
EAN
3474637269692
MPN (Manufacturer Part Number)
E4332700

Model
Full Rescue
Gewicht
451 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
AQUA/WATER, AMMONIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, NATRIUMCHLORIDE, PROPYLEENGLYCOLE, PARFUM/FRAGRANCE, HEXYLEENGLYCOLE, CITROEZUUR, NATRIUMHYDROXIDE, NIACINAMIDE, NATRIUMBENZOATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, BENZOOZUUR, GLYCERINE, SALICYLZUUR, AMMONIUMSULFAAT, CETRIMONIUMCHLORIDE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL/ROSEMARY LEAF OIL, ALCOHOL DENAT., POLYQUATERNIUM-30, POLYQUATERNIUM-7, LIMONEEN, ISOPROPYLALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARINE, BENZYLAALCOHOL, LINALOOL, AMYL CINNAMAL.
Fabrikant
BIOLAGE Professional
EAN
3474637269692
MPN (Manufacturer Part Number)
E4332700
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van STIEPROX Intensieve Shampoo
STIEPROX Intensieve Shampoo
€ 143,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,14
-65%
€ 14,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
€ 107,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
€ 65,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
€ 54,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 24,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 82,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 82,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 27,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
€ 42,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
€ 48,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 48,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
€ 147,50/1kg
€ 5,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
€ 63,37/1l
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
€ 36,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van 6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
€ 10,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 27,78/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 41,67
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
€ 54,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian SebMan The Purist Shampoo 250ml - Shampoo tegen roos
Sebastian SebMan The Purist Shampoo 250ml - Shampoo tegen roos
€ 75,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
€ 223,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
€ 95,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
€ 151,06/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,97
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 199,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
€ 66,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
€ 14,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Syoss Color Shampoo - 440 ml
Syoss Color Shampoo - 440 ml
€ 3,64/1l
€ 2,92
-45%
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
€ 27,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,81
-2%
€ 27,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van System Professional LipidCode Balance Shampoo voor de hoofdhuid, type B1 (500 ml)
System Professional LipidCode Balance Shampoo voor de hoofdhuid, type B1 (500 ml)
€ 88,30/1l
€ 44,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Head & Shoulders Shampoo - Zacht & Zijdeglad, 400 ml
Head & Shoulders Shampoo - Zacht & Zijdeglad, 400 ml
€ 27,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg