Biolage Professional Hair Spa Scalp Sync Zuiverende Shampoo, 400 ml

€ 45,41

€ 113,52 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 71,40/1l
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Zuiverende Shampoo, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Zuiverende Shampoo, 1000 ml
€ 21,03/1l
€ 29,45
-28%
€ 21,03
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
€ 86,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Scalp Sync anti-roos shampoo, inhoud: 400 ml
Scalp Sync anti-roos shampoo, inhoud: 400 ml
€ 83,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biolage Professional Hair Spa Bond Therapy Voorbehandeling, 150 ml
Biolage Professional Hair Spa Bond Therapy Voorbehandeling, 150 ml
€ 161,87/1l
€ 24,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biolage Professional Hair Spa Volume Boost Shampoo 400ml - Volumegevende shampoo
Biolage Professional Hair Spa Volume Boost Shampoo 400ml - Volumegevende shampoo
€ 75,30/1l
€ 30,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biolage Professional Hair Spa Conditioner voor herstel van beschadigd haar, 236 ml
Biolage Professional Hair Spa Conditioner voor herstel van beschadigd haar, 236 ml
€ 118,90/1l
€ 28,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Londa Professional Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
Londa Professional Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
€ 17,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van We Are Paradoxx Shampoo: Detox, een zuiverende shampoo
We Are Paradoxx Shampoo: Detox, een zuiverende shampoo
€ 73,36/1l
€ 18,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional P.U.R.E. Shampoo, 250 ml
Londa Professional P.U.R.E. Shampoo, 250 ml
€ 47,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme Teknia Scalp Care Zuivere Shampoo, 1000 ml
Lakme Teknia Scalp Care Zuivere Shampoo, 1000 ml
€ 33,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional Shampoo voor Volumegiving, 250 ml
Londa Professional Shampoo voor Volumegiving, 250 ml
€ 17,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,14
-51%
€ 4,47
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Subrina Care Detox Shampoo voor de hoofdhuid, 250 ml
Subrina Care Detox Shampoo voor de hoofdhuid, 250 ml
€ 50,56/1kg
€ 27,98
-54%
€ 12,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van JOANNA Zuiverend haarshampoo ACID PRO - 1000ml - SHAMPOO
JOANNA Zuiverend haarshampoo ACID PRO - 1000ml - SHAMPOO
€ 14,71/1l
€ 14,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Selective Professional On Care Shampoo voor het revitaliseren van de hoofdhuid, 950 ml
Selective Professional On Care Shampoo voor het revitaliseren van de hoofdhuid, 950 ml
€ 22,24/1l
€ 21,13
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Professional Reinigingsshampoo, 250 ml
Londa Professional Reinigingsshampoo, 250 ml
€ 18,84/1l
€ 4,71
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kadus Professional Intensieve Reinigingsshampoo, 1000 ml
Kadus Professional Intensieve Reinigingsshampoo, 1000 ml
€ 26,95/1l
€ 26,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Zuiverende Shampoo, 300 ml
Lakmé K.Therapy Zuiverende Shampoo, 300 ml
€ 54,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,38
-6%
€ 16,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herstellend haarshampoo 3 (Salon Hair CMC Shampoo), 20 x 8 ml
Herstellend haarshampoo 3 (Salon Hair CMC Shampoo), 20 x 8 ml
€ 3,31/1l
€ 0,53
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Zuiverende Shampoo, 1000 ml
Lakme K.Therapy Zuiverende Shampoo, 1000 ml
€ 27,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Biolage Professional Hair Spa Scalp Sync Clarifying Shampoo 400ml - Shampoo voor vet haar

Verwen uw haar met een grondige en toch milde reiniging die het niet uitdroogt.
Het Scalp Sync Clarifying Shampoo verwijdert ophoping van product op de hoofdhuid, elimineert productresten en overtollige talg, en zorgt tegelijkertijd voor volume en fixatie voor zachter, glanzender en gevoedder haar.
Deze shampoo bevat een balancerende concentratie van gefermenteerde thee en gefilterde glycolzuur in microdosering, zorgvuldig gekalibreerd tot op het microgram, om de perfecte balans tussen talg en vocht van de wortel tot de punten te creëren.
Probleem: Vette hoofdhuid, productophoping.
De oplossing: Verwijdert ophoping, brengt talg en vocht in balans.
Het resultaat: Een gereinigde hoofdhuid tot 48 uur* *Gevalideerd door een consumentenonderzoek na gebruik van Purifying Scalp Concentrate, Clarifying Shampoo, Universal Conditioner en Oil Balancing Serum.
De concentratie: Gefermenteerde thee, een krachtige mix van zwarte en groene thee, die irritatie en jeuk door droogheid verzacht en zorgt voor een frisse en gerevitaliseerde hoofdhuid.
Gefilterd glycolzuur, een milde peeling die productresten en dode huidcellen verwijdert, waardoor een gezonde, evenwichtige hoofdhuid ontstaat.


Gebruik

Aanbrengen op nat haar en inmasseren.
Grondig uitspoelen.


Voordelen

Met een concentratie van gefermenteerde thee en gefilterd glycolzuur verwijdert het ophoping op de hoofdhuid en houdt het tegelijkertijd het haar zacht en gehydrateerd.


Ingrediënten (INCI)

AQUA / WATER - SODIUM LAURETH SULFATE - CITRIC ACID - COCAMIDOPROPYL BETAINE - SODIUM HYDROXIDE - SODIUM CHLORIDE - PARFUM / FRAGRANCE - SODIUM BENZOATE - GLYCINE - HEXYLENE GLYCOL - GLYCOLIC ACID - PROPYLENE GLYCOL - SALICYLIC ACID - MENTHOL - POLYQUATERNIUM-10 - LIMONENE - SACCHAROMYCES/XYLINUM/BLACK TEA FERMENT - HEXYL CINNAMAL - COUMARIN - BENZYL ALCOHOL - LINALOOL - GLYCERIN - AMYL CINNAMAL - SORBITOL - CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT - POTASSIUM SORBATE - ASCORBIC ACID


Tips

Geschikt voor: Vette hoofdhuid, alle haartypes, ook gekleurd haar.
Probeer de complete routine: Voor het wassen van het haar, breng Scalp Sync Purifying Scalp Concentrate aan als voorbehandeling om onzuiverheden te verwijderen.
Vervolgens Scalp Sync Universal Conditioner aanbrengen.


Technische eigenschappen

Vegan formule: geen ingrediënten of derivaten van dierlijke oorsprong.
Deze fles en de dop zijn 100% gemaakt van gerecycled plastic.
Zonder minerale oliën, zonder siliconen, zonder kleurstoffen.
Biolage is erkend door Cruelty Free International in het kader van het Leaping Bunny-programma.

Gewicht
460 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Aqua / Water • Natriumlaurethsulfaat • Citroenzuur • Cocamidopropylbetaïne • Natriumhydroxide • Natriumchloride • Parfum / Geurstoffen • Natriumbenzoaat • Glycine • Hexyleenglycol • Glycolzuur • Propyleenglycol • Salicylzuur • Menthol • Polyquaternium-10 • Limoneen • Saccharomyces/Xylinum/Zwarte thee ferment • Hexylcinnamal • Coumarine • Benzylalcohol • Linalool • Glycerine • Amylcinnamal • Sorbitol • Camellia Sinensis bladerenextract • Kaliumsorbaat • Ascorbinezuur
Fabrikant
Biolage Professional Hair Spa
EAN
3474637268022
MPN (Manufacturer Part Number)
E4322800

Gewicht
460 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Aqua / Water • Natriumlaurethsulfaat • Citroenzuur • Cocamidopropylbetaïne • Natriumhydroxide • Natriumchloride • Parfum / Geurstoffen • Natriumbenzoaat • Glycine • Hexyleenglycol • Glycolzuur • Propyleenglycol • Salicylzuur • Menthol • Polyquaternium-10 • Limoneen • Saccharomyces/Xylinum/Zwarte thee ferment • Hexylcinnamal • Coumarine • Benzylalcohol • Linalool • Glycerine • Amylcinnamal • Sorbitol • Camellia Sinensis bladerenextract • Kaliumsorbaat • Ascorbinezuur
Fabrikant
Biolage Professional Hair Spa
EAN
3474637268022
MPN (Manufacturer Part Number)
E4322800
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van STIEPROX Intensieve Shampoo
STIEPROX Intensieve Shampoo
€ 143,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,14
-65%
€ 14,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
€ 107,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
€ 65,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
€ 54,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 24,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 82,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 82,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 27,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
€ 42,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
€ 48,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 48,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
€ 147,50/1kg
€ 5,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
€ 63,37/1l
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
€ 36,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van 6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
€ 10,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 27,78/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 41,67
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
€ 54,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian SebMan The Purist Shampoo 250ml - Shampoo tegen roos
Sebastian SebMan The Purist Shampoo 250ml - Shampoo tegen roos
€ 75,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
€ 223,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
€ 95,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
€ 151,06/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,97
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 199,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
€ 66,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
€ 14,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Syoss Color Shampoo - 440 ml
Syoss Color Shampoo - 440 ml
€ 3,64/1l
€ 2,92
-45%
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
€ 27,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,81
-2%
€ 27,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van System Professional LipidCode Balance Shampoo voor de hoofdhuid, type B1 (500 ml)
System Professional LipidCode Balance Shampoo voor de hoofdhuid, type B1 (500 ml)
€ 88,30/1l
€ 44,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Head & Shoulders Shampoo - Zacht & Zijdeglad, 400 ml
Head & Shoulders Shampoo - Zacht & Zijdeglad, 400 ml
€ 27,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg