Adventskalender met 24 geurkaarsen – Inclusief glazen kaarshouders – Geschenkdoos met 24 kaarsen – Adventskalender met kaarsen voor volwassenen – Rood

€ 27,50

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Adventskalenders & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Adventskalender 2025: 24 geurkaarsen voor een romantische sfeer in huis
Adventskalender 2025: 24 geurkaarsen voor een romantische sfeer in huis
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender voor kinderen, 24 vakjes, 895 bouwstenen, 12-in-1
Adventskalender voor kinderen, 24 vakjes, 895 bouwstenen, 12-in-1
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender met 24 vakjes, knutselset om te vullen, inclusief cijferstickers
Adventskalender met 24 vakjes, knutselset om te vullen, inclusief cijferstickers
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender 2025: Set "Angelköder" met accessoires, voor mannen en jongens
Adventskalender 2025: Set "Angelköder" met accessoires, voor mannen en jongens
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Roter Adventskalender
Kerstadventskalender - 34 x 25 x 14 cm - Kerstkalender - Adventskalender - Kerstcadeau - Kerst - Cadeau - Rood
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: 1915SHOP
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 39,99
-25%
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van English Tea Shop Bio Gewürz Adventskalender Würzige Weihnachten 123g
English Tea Shop Bio Gewürz Adventskalender Würzige Weihnachten 123g
€ 33,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Maak deze adventskalender helemaal af!
Maak deze adventskalender helemaal af!
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 103,76
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Douglas Beauty For Men Adventskalender 2025 - Kubus, speciale editie
Douglas Beauty For Men Adventskalender 2025 - Kubus, speciale editie
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 109,20
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van Knox wierkerzen - Adventskalender met 24 hemelse geuren
Knox wierkerzen - Adventskalender met 24 hemelse geuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,12
Verkoper: Rudolphs-Schatzkiste
Productafbeelding van Adventskalender Moritzburg, met motief van het kasteel, nostalgisch, 38x26 cm
Adventskalender Moritzburg, met motief van het kasteel, nostalgisch, 38x26 cm
€ 8,54
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van Kerstadventskalender met 24 verrassingen – kaarsen en kerstdecoratie – adventskalender voor volwassenen – kerstcadeau voor vrouwen
Kerstadventskalender met 24 verrassingen – kaarsen en kerstdecoratie – adventskalender voor volwassenen – kerstcadeau voor vrouwen
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: 1915SHOP
Productafbeelding van ROTH 89465 Getuigingsmap met boekschroeven, design "Zwembad"
ROTH 89465 Getuigingsmap met boekschroeven, design "Zwembad"
€ 55,40
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kerstadventskalender met figuren van 2,5 inch groot, met beperkte beweeglijkheid
Kerstadventskalender met figuren van 2,5 inch groot, met beperkte beweeglijkheid
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 64,05
-10%
€ 57,59
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Adventsboom van hout met 24 vakjes, inclusief kleine houders voor drankjes – feestelijke wijnhouder en decoratieve cadeauverpakking (zonder flessen)
Adventsboom van hout met 24 vakjes, inclusief kleine houders voor drankjes – feestelijke wijnhouder en decoratieve cadeauverpakking (zonder flessen)
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Tatort Escape Adventskalender: Dood onder de kerstster
Tatort Escape Adventskalender: Dood onder de kerstster
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,75
-6%
€ 74,87
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Adventskalender voor mannen - 24 cadeautjes
Adventskalender voor mannen - 24 cadeautjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,53
Verkoper: EmptCZ

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lengte
0.38 m
Gewicht
750 g
Kleur
Rood
Model
2025
Fabrikant
Spies Online
Inhoud
1 l
EAN
8720587221590
MPN (Manufacturer Part Number)
BO0161

Lengte
0.38 m
Gewicht
750 g
Kleur
Rood
Model
2025
Fabrikant
Spies Online
Inhoud
1 l
EAN
8720587221590
MPN (Manufacturer Part Number)
BO0161
Gaat ook goed samen met
Roter Adventskalender
Kerstadventskalender - 34 x 25 x 14 cm - Kerstkalender - Adventskalender - Kerstcadeau - Kerst - Cadeau - Rood
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: 1915SHOP
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 39,99
-25%
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van RITUALS Adventskalender Classic 2025 – 24 beautyproducten als verrassing
RITUALS Adventskalender Classic 2025 – 24 beautyproducten als verrassing
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 133,09
-€ 20,93
€ 112,16
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Toblerone Adventskalender, 200 gram
Toblerone Adventskalender, 200 gram
€ 119,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TEFAL Stoomstrijkstation SV6120 Express Essential
TEFAL Stoomstrijkstation SV6120 Express Essential
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 129,53
-€ 3,56
€ 125,97
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 405,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van KOTARBAU® Plastic watertank voor drinkwater met tapkraan 10 l voedselveilig
KOTARBAU® Plastic watertank voor drinkwater met tapkraan 10 l voedselveilig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van 72 geurkaarsen, theelichthouders | Geurkaarsen in de vorm van theelichthouders, verkrijgbaar in 6 verschillende geuren | Aromakaars, kamerparfum
72 geurkaarsen, theelichthouders | Geurkaarsen in de vorm van theelichthouders, verkrijgbaar in 6 verschillende geuren | Aromakaars, kamerparfum
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 21,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Philips HD7548 Café Gaia filterkoffiemachine
Philips HD7548 Café Gaia filterkoffiemachine
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 83,21
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Milka Adventskalender, 200 gram
Milka Adventskalender, 200 gram
€ 87,90/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,00
-16%
€ 17,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maak deze adventskalender helemaal af!
Maak deze adventskalender helemaal af!
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Geurkaarsen Classic, set van 12, in glazen potjes, met een lange brandduur en een aangename geur (vanille)
Geurkaarsen Classic, set van 12, in glazen potjes, met een lange brandduur en een aangename geur (vanille)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van PawHut Verhoogde hondenvoerbak, huisdierenvoerbak, roestvrij staal, MDF, koffie
PawHut Verhoogde hondenvoerbak, huisdierenvoerbak, roestvrij staal, MDF, koffie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 103,76
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 265
€ 115,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Adventskalender Moritzburg, met motief van het kasteel, nostalgisch, 38x26 cm
Adventskalender Moritzburg, met motief van het kasteel, nostalgisch, 38x26 cm
€ 8,54
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 416
€ 30,94
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Kerstadventskalender met figuren van 2,5 inch groot, met beperkte beweeglijkheid
Kerstadventskalender met figuren van 2,5 inch groot, met beperkte beweeglijkheid
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 64,05
-10%
€ 57,59
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van ROTH 89465 Getuigingsmap met boekschroeven, design "Zwembad"
ROTH 89465 Getuigingsmap met boekschroeven, design "Zwembad"
€ 55,40
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 36,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tatort Escape Adventskalender: Dood onder de kerstster
Tatort Escape Adventskalender: Dood onder de kerstster
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,75
-6%
€ 74,87
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
€ 63,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 21,01
-9%
€ 18,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PAPSTAR 13804: Papieren theelicht houder, diameter: 38 mm, wit, los
PAPSTAR 13804: Papieren theelicht houder, diameter: 38 mm, wit, los
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 122,78
-€ 39,28
€ 83,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Canon multipack PG-540 zwart + CL-541 kleuren
Canon multipack PG-540 zwart + CL-541 kleuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: UNIVERS-CLUB
Productafbeelding van WELLGRO inmaakpotten met schroefdeksel - 230 ml, 8,5 x 6,5 cm (diameter x hoogte), glas / metaal, groene geruite deksels. Artikelnummer: 82. Gemaakt in Duitsland. Verschillende hoeveelheden beschikbaar. Aantal: 75 stuks
WELLGRO inmaakpotten met schroefdeksel - 230 ml, 8,5 x 6,5 cm (diameter x hoogte), glas / metaal, groene geruite deksels. Artikelnummer: 82. Gemaakt in Duitsland. Verschillende hoeveelheden beschikbaar. Aantal: 75 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 81,13
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aquarius Cosmetic Martinelia Adventskalender, kleur roze. Kinder, roze, one size
Aquarius Cosmetic Martinelia Adventskalender, kleur roze. Kinder, roze, one size
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van 50 stuks zakken, 21 x 14 cm - bruine kraftpapier zakken. Cadeauzakken van kraftpapier, ideaal voor het zelf maken van een adventskalender - voor Pasen en Kerstmis
50 stuks zakken, 21 x 14 cm - bruine kraftpapier zakken. Cadeauzakken van kraftpapier, ideaal voor het zelf maken van een adventskalender - voor Pasen en Kerstmis
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 50 kraftpapier zakjes, duurzame bruine zakjes van 21 x 14 cm - cadeauzakjes, bijvoorbeeld te gebruiken als een zelfgemaakte adventskalender
50 kraftpapier zakjes, duurzame bruine zakjes van 21 x 14 cm - cadeauzakjes, bijvoorbeeld te gebruiken als een zelfgemaakte adventskalender
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Adventskalender van hout, in de vorm van een reuzenrad, met lades en LED-verlichting, afmetingen 37x13x49 cm
Adventskalender van hout, in de vorm van een reuzenrad, met lades en LED-verlichting, afmetingen 37x13x49 cm
€ 240,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender 2026 voor dames en tieners, met 24 verrassingen
Adventskalender 2026 voor dames en tieners, met 24 verrassingen
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender voor kinderen, 2025, auto's, 24 dagen, 16 sportwagens, kerst
Adventskalender voor kinderen, 2025, auto's, 24 dagen, 16 sportwagens, kerst
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender met sieraden voor dames en meisjes, 24 sieraden, inclusief halsketting, ringen, oorbellen en armband
Adventskalender met sieraden voor dames en meisjes, 24 sieraden, inclusief halsketting, ringen, oorbellen en armband
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender: 24 papieren zakjes om te vullen, met stickers, winterthema, kleurrijk
Adventskalender: 24 papieren zakjes om te vullen, met stickers, winterthema, kleurrijk
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender om zelf te vullen, met 24 huisjes van speculaas, dozen, knutselmateriaal, LED-lichtketting, jutesnoer, cijferstickers en kraftpapier, in 2 verschillende maten
Adventskalender om zelf te vullen, met 24 huisjes van speculaas, dozen, knutselmateriaal, LED-lichtketting, jutesnoer, cijferstickers en kraftpapier, in 2 verschillende maten
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender met 24 vakjes. Materialen voor het maken van adventszakjes. Zelfklevende cijfers. Zwart
Adventskalender met 24 vakjes. Materialen voor het maken van adventszakjes. Zelfklevende cijfers. Zwart
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender, adventszakjes, 24 cijferstickers, bedrukt, blauw, grijs
Adventskalender, adventszakjes, 24 cijferstickers, bedrukt, blauw, grijs
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender met 24 vakjes, zelf vullen, herbruikbaar, voor thuis, creatief
Adventskalender met 24 vakjes, zelf vullen, herbruikbaar, voor thuis, creatief
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender, stoffen, vulling, zelf maken, rode en gouden zakjes, glitter
Adventskalender, stoffen, vulling, zelf maken, rode en gouden zakjes, glitter
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender, stof, 24 DIY wanddecoraties, vulling, cadeautjes, winterdieren
Adventskalender, stof, 24 DIY wanddecoraties, vulling, cadeautjes, winterdieren
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender met 24 cadeautjes, nummerstickers, kersthuis
Adventskalender met 24 cadeautjes, nummerstickers, kersthuis
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Puzzle 2025 Adventskalender, 1008 stukjes, 70x50 cm, Kerst
Puzzle 2025 Adventskalender, 1008 stukjes, 70x50 cm, Kerst
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender 2026 voor kinderen met 24 experimenten: kristallen, chemie, natuurkunde, STEM-speelgoed
Adventskalender 2026 voor kinderen met 24 experimenten: kristallen, chemie, natuurkunde, STEM-speelgoed
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender met 12 paar kerstsokken voor dames, gemaakt van katoen, one size
Adventskalender met 12 paar kerstsokken voor dames, gemaakt van katoen, one size
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Puzzeladventskalender 2025, 1008 stukjes, 24 dagen, reislandschap
Puzzeladventskalender 2025, 1008 stukjes, 24 dagen, reislandschap
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender met 24 lichtmetalen auto's.Adventskalender - Lichtmetalen auto's.(Of, iets formeler:)Adventskalender met 24 lichtmetalen auto's
Adventskalender met 24 lichtmetalen auto's.Adventskalender - Lichtmetalen auto's.(Of, iets formeler:)Adventskalender met 24 lichtmetalen auto's
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion