Kieselguur/Diatomeeënaarde, 30 kg – Fijn, natuurlijk product voor dieren (20 kg + 10 kg)

€ 53,99

€ 1,80 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Vee-benodigdheden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en als bodembedekking
GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en als bodembedekking
€ 2,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 3,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselgur 1 kg, verpakt in een doypack – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselgur 1 kg, verpakt in een doypack – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 11,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,78
-12%
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselgur 30 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen roodvogelmijt
GiDeli Kieselgur 30 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen roodvogelmijt
€ 1,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Fitmin For Life Immuuniteitsstrips, 20 stuks
Fitmin For Life Immuuniteitsstrips, 20 stuks
€ 67,58/1kg
€ 25,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Constanta 3 S: Klemkogel
Constanta 3 S: Klemkogel
€ 21,26
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van ICA HR101 hangmat met 4 karabijnhaakjes, geschikt voor fretjes
ICA HR101 hangmat met 4 karabijnhaakjes, geschikt voor fretjes
€ 24,60
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kerbl Immobilisatieplaat GAMBREL 27475
Kerbl Immobilisatieplaat GAMBREL 27475
€ 21,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,85
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 7,5 kg tussenmuren voor bijenkorven, maat 395 x 195 mm, bijenwas tussenmuren, ongeveer 90 stuks
7,5 kg tussenmuren voor bijenkorven, maat 395 x 195 mm, bijenwas tussenmuren, ongeveer 90 stuks
€ 17,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 129,00
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Hofman Animal Care, kalveropfokvoeder, verpakking: 24 x 7 gram
Hofman Animal Care, kalveropfokvoeder, verpakking: 24 x 7 gram
€ 245,12/1kg
€ 41,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kerbl Technovit - Vloeistof, 500 ml
Kerbl Technovit - Vloeistof, 500 ml
€ 0,12/1l
€ 74,70
-17%
€ 61,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Poederdistributeur Vink
Poederdistributeur Vink
€ 254,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Applicator voor langwerkende bolussen voor schapen en kalveren
Applicator voor langwerkende bolussen voor schapen en kalveren
€ 51,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vervangventiel voor een Lamme-emmer
Vervangventiel voor een Lamme-emmer
€ 9,83
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van BENKA Honingsieve, roestvrij staal, Ø 51 cm. Grof sieve voor honingcontainers, geschikt voor 200 kg. Model: BAE03
BENKA Honingsieve, roestvrij staal, Ø 51 cm. Grof sieve voor honingcontainers, geschikt voor 200 kg. Model: BAE03
€ 15,55/1kg
€ 69,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Kipspies voor het makkelijk verwijderen van veren
Kipspies voor het makkelijk verwijderen van veren
€ 7,22/1kg
€ 25,13
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Constanta 3 RP drukveer
Constanta 3 RP drukveer
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,97
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Halsbandring voor schapen, 30 mm
Halsbandring voor schapen, 30 mm
€ 11,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Constanta 3, drukverdeelstuk, rechts
Constanta 3, drukverdeelstuk, rechts
€ 26,07
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hofman Animal Care ClawFix, hechtmiddel voor klauwen, badoplossing, inhoud: 4 liter
Hofman Animal Care ClawFix, hechtmiddel voor klauwen, badoplossing, inhoud: 4 liter
€ 0,01/1l
€ 32,20
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kieselguur (Diatomeëaarde) – Fijn, puur natuurproduct van hoge kwaliteit voor dieren

Dit hoogwaardige kieselguur (diatomeëaarde) poeder in een verpakking van 30 kg is ideaal voor de natuurlijke verzorging en bescherming van dieren.

Eigenschappen en voordelen

  • Fijn, 100% puur natuurproduct zonder toevoegingen
  • Effectief voor natuurlijke bestrijding van ongedierte
  • Veelzijdig inzetbaar voor verschillende diersoorten
  • Milieuvriendelijk en veilig voor dieren
  • Bevordert de hygiëne en het welzijn van de dieren

Aanbevelingen voor gebruik

  • Gebruik als bodembedekking of verzorgingspoeder voor stallen en dieren
  • Breng regelmatig aan voor optimaal resultaat

Aanvullende informatie

  • Verpakking van 30 kg – ideaal voor professionele en particuliere dierhouderij
  • Gemakkelijk op te slaan en te doseren
  • 100% natuurlijk en biologisch afbreekbaar

Kieselguur (Diatomeëaarde) 30 kg – Uw natuurlijke keuze voor efficiënte en diervriendelijke verzorging!

Gewicht
30000 g
EAN
5906168805301
Fabrikant

Gewicht
30000 g
EAN
5906168805301
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en als bodembedekking
GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en als bodembedekking
€ 2,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en bodembedekking
GiDeli Kieselguur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en bodembedekking
€ 2,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van BIOVITA Bomen, Bleekkalk, 1 kg
BIOVITA Bomen, Bleekkalk, 1 kg
€ 10,82/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van GiDeli Kieselgur 30 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen roodvogelmijt
GiDeli Kieselgur 30 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen roodvogelmijt
€ 1,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Kieselguur/Diatomeeënaarde, 10 kg – Fijn, zuiver natuurproduct voor dieren
Kieselguur/Diatomeeënaarde, 10 kg – Fijn, zuiver natuurproduct voor dieren
€ 2,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 5 kg, verpakt in een doypack – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselguur 5 kg, verpakt in een doypack – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 4,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 21,58
-7%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Kieselguur/Diatomeeënaarde, 20 kg – Fijn, zuiver, natuurlijk product voor dieren
Kieselguur/Diatomeeënaarde, 20 kg – Fijn, zuiver, natuurlijk product voor dieren
€ 2,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselgur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselgur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 2,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselgur 3 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselgur 3 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 6,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,18
-6%
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Gillette Fusion manual mesjes (8 stuks)
Gillette Fusion manual mesjes (8 stuks)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 24,99
Verkoper: Ston-shop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 500 g – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselguur 500 g – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 23,98/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van HÜHNER Land Kieselguur-vernevelaar - Poedervernevelaar, stofzuiger voor kieselguur voor kippen. Kieselguur-poedervernevelaar, vernevelaar voor kippenstallen om mijten en rode vogelmijten te bestrijden
HÜHNER Land Kieselguur-vernevelaar - Poedervernevelaar, stofzuiger voor kieselguur voor kippen. Kieselguur-poedervernevelaar, vernevelaar voor kippenstallen om mijten en rode vogelmijten te bestrijden
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 57,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 3,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 8 beoordelingen
Beoordeeld op 19 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Over het visuele vertrouwen
Beoordeeld op 21 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Diatomeeënaarde
Beoordeeld op 16 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
uitstekend
Beoordeeld op 9 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles goed!
Beoordeeld op 14 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De prijs is uitstekend voor de hoeveelheid
Beoordeeld op 11 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 29 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Rioleringsmachine, rioolreinigingsapparaat, handmatige toevoer, 36,6 meter x 3 cm, 1100W
Rioleringsmachine, rioolreinigingsapparaat, handmatige toevoer, 36,6 meter x 3 cm, 1100W
€ 706,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
€ 7,92/1kg
Productafbeelding van Krimpbuis snijder, automatisch kabelklem snijapparaat, snijmachine
Krimpbuis snijder, automatisch kabelklem snijapparaat, snijmachine
€ 517,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
€ 19,18/1kg
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 1520 x 520 x 920 mm, rood-wit, met ren en legkast van dennenhout. Kippenhuis met beschutting, tralies en mestbak, verzinkt
Wiltec kippenhok, 1520 x 520 x 920 mm, rood-wit, met ren en legkast van dennenhout. Kippenhuis met beschutting, tralies en mestbak, verzinkt
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 185,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 1360 x 740 x 700 mm, roodbruin, met legbakken van hout, kippenhuis met beschutting, geïsoleerd dak en verzinkte uitwerpselbak
Wiltec kippenhok, 1360 x 740 x 700 mm, roodbruin, met legbakken van hout, kippenhuis met beschutting, geïsoleerd dak en verzinkte uitwerpselbak
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 182,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van KOTARBAU steunsteun 150 x 100 x 67 mm zwart om vast te schroeven uitloopbok deurvergrendeling aanloopplaat deuraanslag bodembeslag
KOTARBAU steunsteun 150 x 100 x 67 mm zwart om vast te schroeven uitloopbok deurvergrendeling aanloopplaat deuraanslag bodembeslag
€ 21,88
Verkoper: KOTARBAU
€ 28,90/1kg
Productafbeelding van Ziegenschaf melkset, draagbare elektrische melkmachine (voor geiten)
Ziegenschaf melkset, draagbare elektrische melkmachine (voor geiten)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 120,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 55,05/1kg
Productafbeelding van Fudajo legnest voor kippen, geschikt voor meerdere kippen, met opvangbak, afmetingen 81 x 52 x 48 cm. Legkasten voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
Fudajo legnest voor kippen, geschikt voor meerdere kippen, met opvangbak, afmetingen 81 x 52 x 48 cm. Legkasten voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 2L geitenmelkmachine, draagbaar, elektrische geitenmelkmachine met USB-aansluiting
2L geitenmelkmachine, draagbaar, elektrische geitenmelkmachine met USB-aansluiting
€ 82,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 68,91/1kg
Productafbeelding van Fudajo legnest met opvangbak, 27 x 52 x 48 cm, legboxen voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
Fudajo legnest met opvangbak, 27 x 52 x 48 cm, legboxen voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Zonneboiler, 30 W, draagbaar, geschikt voor gebruik in de auto, met oververwarmingsbeveiliging, voor het drogen, verwarmen, dierenverblijven en het creëren van een warme luchtstroom
Zonneboiler, 30 W, draagbaar, geschikt voor gebruik in de auto, met oververwarmingsbeveiliging, voor het drogen, verwarmen, dierenverblijven en het creëren van een warme luchtstroom
€ 74,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 92,50/1kg
Productafbeelding van Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 100 oormerken, genummerd, voor rundvee, varkens, schapen, geiten, voor dieridentificatie
100 oormerken, genummerd, voor rundvee, varkens, schapen, geiten, voor dieridentificatie
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 126,09/1kg
Productafbeelding van Kalb - Neusring, zuiglingenzorg, plastic hielspoorring, 10 stuks, voorkomt zuigproblemen bij kalveren en andere huisdieren
Kalb - Neusring, zuiglingenzorg, plastic hielspoorring, 10 stuks, voorkomt zuigproblemen bij kalveren en andere huisdieren
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 88,89/1kg
Productafbeelding van 100 stuks per zak, 16 mm, genummerd van 001 tot 100, van kunststof, geschikt voor gevogelte, kippen, eenden en ganzenpoten, ringen (blauw)
100 stuks per zak, 16 mm, genummerd van 001 tot 100, van kunststof, geschikt voor gevogelte, kippen, eenden en ganzenpoten, ringen (blauw)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 300,00/1kg
Productafbeelding van Kalverdrinkbekers, 10-delig met kunststof stekels, voorkomen dat kalveren te veel melk drinken, geschikt voor de veehouderij
Kalverdrinkbekers, 10-delig met kunststof stekels, voorkomen dat kalveren te veel melk drinken, geschikt voor de veehouderij
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 108,33/1kg