Tom Ford Oud Voyager Eau de Parfum, 30 ml

€ 115,49

€ 3.849,67 / 1l

plus € 6,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tom Ford Vanilla Sex Eau de Parfum Spray (100 ml)
Tom Ford Vanilla Sex Eau de Parfum Spray (100 ml)
€ 3.774,00/1l
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 377,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Oud Voyager Eau de Parfum 100 ml: een uniseks parfum met noten van oud, rode pioenroos, geranium, kardamom en een houtachtige, kruidige akkoorden
Tom Ford Oud Voyager Eau de Parfum 100 ml: een uniseks parfum met noten van oud, rode pioenroos, geranium, kardamom en een houtachtige, kruidige akkoorden
€ 2.559,40/1l
€ 255,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Oud Wood Parfum, 50 ml
Tom Ford Oud Wood Parfum, 50 ml
€ 4.750,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 237,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Bitter Peach Eau de Parfum, 50 ml
Tom Ford Bitter Peach Eau de Parfum, 50 ml
€ 4.917,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 259,32
-€ 13,46
€ 245,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Oud Voyager eau de parfum, uniseks, 50 ml
Tom Ford Oud Voyager eau de parfum, uniseks, 50 ml
€ 3.624,00/1l
€ 181,20
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Oud Wood Eau de Parfum 50 ml + Reisverpakking 10 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Tom Ford Oud Wood Eau de Parfum 50 ml + Reisverpakking 10 ml
€ 5.452,00/1l
€ 272,60
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Tom Ford Tubereuse Nue Eau de Parfum, 100 ml
Tom Ford Tubereuse Nue Eau de Parfum, 100 ml
€ 2.500,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 274,73
-€ 24,73
€ 250,00
Verkoper: LuxeLabels
Productafbeelding van Tom Ford Noir Eau de Parfum, 50 ml
Tom Ford Noir Eau de Parfum, 50 ml
€ 3.226,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 218,00
-€ 56,70
€ 161,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tom Ford Vanille Fatale Eau de Parfum, 50 ml
Tom Ford Vanille Fatale Eau de Parfum, 50 ml
€ 4.967,80/1l
€ 248,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Jasmin Rouge Eau de Parfum, 50 ml
Tom Ford Jasmin Rouge Eau de Parfum, 50 ml
€ 3.666,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 183,30
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Oud Wood Eau de Parfum, 30 ml
Tom Ford Oud Wood Eau de Parfum, 30 ml
€ 3.503,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 105,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Soleil Brulant Eau de Parfum Unisex 100 ml
Tom Ford Soleil Brulant Eau de Parfum Unisex 100 ml
€ 2.889,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 299,18
-€ 10,22
€ 288,96
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Tom Ford Myrrhe Mystere Eau de Parfum, 50 ml
Tom Ford Myrrhe Mystere Eau de Parfum, 50 ml
€ 3.790,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 189,52
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Rose Prick, eau de parfum, 10 ml
Tom Ford Rose Prick, eau de parfum, 10 ml
€ 8.536,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 85,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herendoucheparfum Beau de Jour van Tom Ford (100 ml), eau de parfum
Herendoucheparfum Beau de Jour van Tom Ford (100 ml), eau de parfum
€ 2.898,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 153,75
-€ 8,84
€ 144,91
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Santal Blush Eau de Parfum, 30 ml
Tom Ford Santal Blush Eau de Parfum, 30 ml
€ 3.751,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 112,53
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 30 ml
Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 30 ml
€ 4.019,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 144,44
-€ 23,85
€ 120,59
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Rose Prick Eau de Parfum, 50 ml
Tom Ford Rose Prick Eau de Parfum, 50 ml
€ 3.936,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 271,88
-€ 75,05
€ 196,83
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Neroli Portofino Eau de Parfum unisex 100 ml
Tom Ford Neroli Portofino Eau de Parfum unisex 100 ml
€ 2.128,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 212,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Fucking Fabulous, eau de parfum, 10 ml
Tom Ford Fucking Fabulous, eau de parfum, 10 ml
€ 8.262,00/1l
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Tom Ford Oud Voyager Eau de Parfum, verkrijgbaar in het handige formaat van 30 ml, is een elegante geur voor veeleisende liefhebbers van parfums met een uitgesproken karakter. De verfijnde samenstelling met een noot van oud geeft de geur een opvallende, luxueuze uitstraling en maakt het een stijlvolle keuze voor speciale gelegenheden, maar ook voor dagelijks gebruik. Het handzame flesje is bovendien ideaal om mee te nemen onderweg en op reis.
Model
Oud Voyager
Gewicht
0 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Coumarine, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyylbenzoaat, Eugenol, Benzylsalicylaat, Farnesol, Isoeugenol
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
888066174794
0888066174794
MPN (Manufacturer Part Number)
T2GZ010000

Model
Oud Voyager
Gewicht
0 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Coumarine, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyylbenzoaat, Eugenol, Benzylsalicylaat, Farnesol, Isoeugenol
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
888066174794
0888066174794
MPN (Manufacturer Part Number)
T2GZ010000
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tom Ford Oud Voyager Eau de Parfum 100 ml: een uniseks parfum met noten van oud, rode pioenroos, geranium, kardamom en een houtachtige, kruidige akkoorden
Tom Ford Oud Voyager Eau de Parfum 100 ml: een uniseks parfum met noten van oud, rode pioenroos, geranium, kardamom en een houtachtige, kruidige akkoorden
€ 2.559,40/1l
€ 255,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Oud Voyager eau de parfum, uniseks, 50 ml
Tom Ford Oud Voyager eau de parfum, uniseks, 50 ml
€ 3.624,00/1l
€ 181,20
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2413
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 971
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Nishane Hundred Silent Ways Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
Nishane Hundred Silent Ways Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 1.961,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 142,29
-€ 44,20
€ 98,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Amouage Guidance Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Amouage Guidance Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 3.340,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 334,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van M.Micallef Ananda Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
M.Micallef Ananda Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
€ 1.618,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 161,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Tom Ford Black Orchid, eau de parfum (50 ml)
Damesparfum Tom Ford Black Orchid, eau de parfum (50 ml)
€ 1.624,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 81,21
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 30 ml
Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 30 ml
€ 4.019,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 144,44
-€ 23,85
€ 120,59
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 440
€ 97,59
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Amouage Love Delight Eau de Parfum, sprayflacon
Amouage Love Delight Eau de Parfum, sprayflacon
€ 2.983,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 298,34
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
€ 303,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l