D.S. & Durga Pistachio Eau De Parfum, 100 ml (unisex)
€ 208,31
€ 2.083,10 / 1l
plus € 2,95 verzendkosten
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX€ 1.646,10/1l
€ 164,61
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)€ 2.998,80/1l
€ 149,94
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Nishane Favonius Extrait de Parfum, 50 ml, UNISEX€ 2.570,40/1l
€ 128,52
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Bohoboco Sandelhout-Neroli parfum, 50 ml (unisex)€ 2.774,40/1l
€ 142,80
-€ 4,08Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 138,72
Verkoper: PerfumTraders

Anfar 1950 Pistachio Kunafa, parfumextract, 80 ml (unisex)
€ 315,88/1l
€ 25,27
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

D.S. & Durga Debaser Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.640,80/1l
€ 182,04
Verkoper: somnia24

Nishane Unutamam Extrait de Parfum, 30 ml (unisex)
€ 3.191,67/1l
€ 95,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Frapin 1270 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.490,00/1l
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo

Nishane Shinanay Extrait de Parfum, 30 ml (unisex)
€ 3.120,33/1l
€ 93,61
Verkoper: ParfumGroup

Moudon Carrouge Parfumextract 100 ml UNISEX
€ 547,30/1l
€ 54,73
Verkoper: somnia24

Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.130,40/1l
€ 156,52
Verkoper: somnia24

Jeroboam, parfumextract, 30 ml
€ 89.000,00/1l
€ 89,00
Verkoper: Fragranzia

Jeroboam Insulo Parfum-extract, 100 ml (unisex)
€ 1.979,20/1l
€ 197,92
Verkoper: somnia24

Ard Al Zaafaran Pistachio Musk Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 213,30/1l
€ 21,33
Verkoper: NutraBestBG

Ahmed Al Maghribi Atraab, parfumextract, 100 ml, UNISEX
€ 274,20/1l
€ 27,42
Verkoper: Glamperfeu

Accendis Fiorialux Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 644,60/1l
€ 64,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Tiziana Terenzi Ilba Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.320,00/1l
€ 139,74
-€ 7,74Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 132,00
Verkoper: FragrancesBg

Accendis Aclus Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 559,90/1l
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Aswan Aset Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.496,10/1l
€ 249,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Diptyque Eau de Minthé, eau de parfum, 75 ml, unisex
€ 2.341,07/1l
€ 175,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
UNISEX parfum
Pistache, kardemom
Pistache, amandel
Pistache, patchouli, vanille
Pistachio van DS&Durga is een aromatisch-groene parfum voor zowel vrouwen als mannen, dat in 2022 op de markt kwam. De geur is gecreëerd door David Seth Moltz, die zich liet inspireren door de subtiele zoetheid en de romige textuur van pistachenoten – een ingrediënt dat nog steeds relatief ongebruikelijk is in de parfumwereld. Het resultaat is een speelse, gastronomische compositie die modern, leuk en tegelijkertijd verfijnd is. In de opening van het parfum komt de duidelijke en verleidelijke pistache naar voren, aangevuld met de aromatische frisheid van kardemom, die de compositie een pittige touch geeft. In het hart wordt het thema van de pistache verder uitgewerkt en gecombineerd met de subtiele zoetheid van amandelen, waardoor een romig, nootachtig karakter ontstaat dat delicaat en aantrekkelijk is. Deze middennoot heeft een licht gastronomische uitstraling, maar blijft elegant en draagbaar. De basis van het parfum rust opnieuw op de rijke toon van pistache, dit keer ondersteund door de aardse diepte van patchouli en de warme zoetheid van vanille. De algehele indruk is origineel en langdurig, met een speels maar evenwichtig karakter. Pistachio is een unisex parfum, ideaal voor wie op zoek is naar iets onverwachts – een geur die de zintuigen kan verwennen met zijn gastronomische lichtheid, terwijl het toch een moderne elegantie en universaliteit behoudt.
- Model
- Pistachio
- Gewicht
- 0.549 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- D.S. & Durga
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 0810122100171810122100171
- Model
- Pistachio
- Gewicht
- 0.549 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- D.S. & Durga
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 0810122100171810122100171
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 916,67/1l
€ 82,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 879,22/1l
€ 79,13
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.299,90/1l
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.069,50/1l
€ 85,56
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 861,50/1l
€ 86,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 802,60/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,13
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(24)Aantal beoordelingen: 24
€ 347,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.477,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(131)Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l